Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] .. [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] .. [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] .. [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : sport Balett 2018.04.11.

Oszlánszky Lili 6. b osztályos tanuló múlt szombaton, a Berczik Sára Emlékversenyen, klasszikus balett kategóriában 1. helyezést ért el. Sikeréhez gratulálunk!

versenyek : sport Műkorcsolya 2018.04.11.

Mezei Réka 6. b osztályos tanuló a tavaszi versenyszezonban a következő eredményeket érte el:

• a Valentin Cupán 2018 - Budapest Basic Novice A kategóriában 3. helyen,
  • a Jégvirág Kupa Nemzetközi Műkorcsolya Verseny - Miskolci rendezvényén Basic Novice A kategóriában 15. helyen,
  • a Műkorcsolya és Jégtánc Utánpótlás Országos Bajnokságán - Budapesten Basic Novice A kategóriában 9. helyen végzett.

Most áprilisban Réka jelentősen lépett előre:

a  Narcisa Cup - Jesenice /Szlovénia/ nemzetközi műkorcsolya versenyen 5. helyezést és a  13. Nemzetközi Avas Kupa - miskolci műkorcsolya versenyén 5. helyezést ért el.

Sikeres eredményeihez szívből gratulálunk!

egyéb Angliai tanulmányút 2018.04.11.

Örömmel adjuk hírül, hogy az angliai kirándulás sikerrel lezajlott, azt gondoljuk, hogy izgalmas, élménydús és építő volt a résztvevő 69 diák számára. Mind a SOL nyelviskolától, mind a befogadó családoktól rendkívül pozitív visszajelzéseket kaptunk, megelégedésünkre diákjaink kulturált viselkedésükkel, nyitottságukkal, nyelvtudásukkal igen jó benyomást tettek tanáraikra és a családokra, ezáltal is jó hírét vitték iskolánknak.

Oxfordban Tintagel váránál További képek

versenyek : sport Birkózás 2018.04.11.

A tallini versenyt követően a múlt hétvégén rendezett szabadfogású birkózó Budapest Bajnokságon Zimonyi Barna (6/B) első helyen végzett.

Gratulálunk neki!

versenyek : sport RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA országos döntő 2018.04.10.

Iskolánk röplabda csapata április 8-án Debrecenben megnyerte a 2017/2018-as tanévben rendezett Diákolimpiát a zárt leány VI. korcsoportban.

A csapat tagjai: Béla Zsófia, Bodnár Nikolett, Nagy Zsuzsanna, Nikitscher Petra, Nyisztor Virág, Pokoly Panna, Pokoly Petra, Szerdahelyi Dalma, Török Eszter, Varga Borbála.

Edzőjük: Haász Ferenc.

Gratulálunk!

versenyek : fizika Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntő 2018.04.09.

Kovács Domonkos (7.a), Páhán Anita (8.a) és Skrabák Boglárka (8.a) a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén III. díjazott lett.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, Dezamicsné Babich Gertrudnak és dr. Horváth Eszternek!

versenyek : sport Úszás 2018.04.09.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén a Budapest Kupa úszóversenyen a II. fordulóban korcsoportjában egyéniben ezüstérmet szerzett.

gazdasági információk Ebédbefizetés - 2018. május 2018.04.06.

2018. ÁPRILIS 9-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

Befizetés: 2018. május 1 - 31. közötti időszakra (16 napra)

Pótbefizetés: ÁPRILIS 23-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

Normatív kedvezmény igénybevételéhez:
Kérem az iskolai honlapról letölthető „NYILATKOZAT”-ot kitölteni .

(A gimnázium felsőbb évfolyamára járó tanulók esetén is kitöltendő. Testvérek esetén külön-külön lapot kérnék.)

Fizetési módok:

- készpénzzel (iskolában 730-13:30-ig; 16-18 óra között hétfőn a Városházán)

- csoportos beszedési megbízással (inkasszó)

- WEB-es fizetéssel online*(lásd. budafokteteny.hu E-FIZETÉS fülön)

Ünnepnap: 2018. május 1. /kedd/

Érettségi szünet: 2018. május 7-11.

Pünkösd: 2018. május 21. /hétfő/

versenyek Rajzverseny 2018.04.05.
Dévényi Álmos Tamás (6.a)  a Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola "FEKETE-FEHÉR plusz EGY" képzőművészeti versenyén kiemelkedő munkájáért díjazott lett.

versenyek : sport Birkózás 2018.04.05.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló az ünnepi hétvégén Észtországban vett részt a több mint 30 nemzet 2100 sportolóját felvonultató "Tallin Open" Világkupán. Az első napon rendezett kötöttfogású versenyen 4., a másnapi szabadfogású viadalon 3. helyezést ért el.

1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása