Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] .. [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] .. [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] .. [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : sport Fókaolimpia 2018.05.10.

A május 5-én megrendezésre került Fókaolimpia úszóversenyen:

Skrabák Virág (6.a) korosztályában 50 m mellúszásban 2., 50 m hátúszásban 3. és 4 x 50 m gyorsváltóban 3. helyezést ért el.

Skrabák Boglárka (8.a) korosztályában 3 aranyérmet szerzett: 100 m gyors egyéni, 100 m vegyes egyéni és 4x 100 m gyorsváltóban.

 


 
egyéb Tudásbajnokság megyei döntő 2018.05.10.

A Tudásbajnokság megyei döntőjében

Skrabák Virág (6.a) anyanyelv tárgyból 2., matematika tárgyból 4. helyezett lett,

Skrabák Boglárka (8.a) anyanyelv tárgyból 1., matematika tárgyból 2. helyezett lett.

Bogi ezzel az eredménnyel anyanyelv tárgyból a május 26-án Szegeden megrendezésre kerülő országos döntőbe jutott.

 

 

 


 
versenyek : sport Úszás 2018.05.10.

Vajda Laura (5a) tanuló sikeresen vett részt május 5-én a Tavaszi Fókaolimpián.

A 2006-os korosztályban 50m-es hátúszásban ezüstérmet, a 2004-2006-os korcsoport 4*50m-es gyorsváltójának tagjaként pedig még egy ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk!


 
versenyek : magyar Tudásbajnokság megyei döntő 2018.05.08.

Polgár Eszter (6.a) a Tudásbajnokság megyei döntőjén irodalom tantárgyból 1.helyezést ért el!!! Ezzel az újabb kimagasló eredménnyel Eszti a verseny országos döntőjébe jutott!

Gratulálunk és sok sikert kívánunk a továbbiakban!


 
versenyek : biológia Bendegúz Tudásbajnokság –Természetismeret 6. 2018.05.07.

Bendegúz Tudásbajnokság –Természetismeret 6.

 

A természetismeret verseny megyei döntőjében a 6.a osztályból Farkas Botond Máté 5., Laczkó Laura 11., a 6.b osztályból Oszlánszky Lili 15. lett.

Tanáraik: Vaskor Gabriella tanárnő és Bálint Martin tanár úr.


 
egyéb Karateverseny 2018.05.06.

Kisjenői nemzetközi karateversenyen Varga Dorottya Petra (6.b) kataban és kumitében is ezüst, Tersztenyák Balázs (10.b) kataban ezüst, kumiteben arany és Tersztenyák Aliz (6.b) kumiteben bronz érmet szerzett. Gratulálunk nekik!


 
versenyek : fizika Kerületi Fizika Csapatverseny, 7. évfolyamosok 2018.05.04.

A Kerületi Fizika Csapatversenyen a 7. évfolyamosok között a gimnáziumi kategóriában Gyarmati Fanni és Závodi Eszter (7.a) második, Szabó Adél és Ónodi Emese  (7.a) harmadik helyezés ért el. A versenyen a feladatokat a tanulók párban oldották meg.

 

Gratulálunk a  szép sikerhez!

Felkészítő tanáruk: Dezamicsné Babich Gertrud


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos matematikaverseny 2018.05.04.

A Bonifert Domonkos nemzetközi matematikaverseny országos döntőjében

 

Yu Lang Richárd (7.a) kiemelt első díjban részesült,

Dévényi Álmos (6.a) 2. díjat kapott, 

Feinek Fruzsina (5.b) és Szabó Bálint (5.b) 5. díjasok lettek.

Tanáraik: Nagy Emese és Rakota Ilona.

Gratulálunk!


 
versenyek : informatika Fővárosi alkalmazói informatika verseny döntő 2018.05.04.

Dudás Zsófia 7.b osztályos tanuló a FÁIAV Fővárosi Általános Iskolai Informatika Alkalmazói Verseny döntőjében 42 induló között (ők a kerületek legjobbjai) 5. helyezést ért el Prezentációkészítés kategóriában. Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

Felkészítő tanára: Sági Orsolya


 
versenyek : matematika Kalmár László Matematikaverseny 2018.05.02.

Páhán Anita 8.a osztályos tanuló a Kalmár László Matematikaverseny megyei fordulóján 7. helyezést ért el. Ezzel az eredménnyel bejutott az országos döntőbe.

Tanára: dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 


 
1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása