Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : sport Párbajtőr 2019.05.25.

Kulcsár Viktor a 8/a-ból, 2019. május 24-én, kadet korosztályban férfi országos párbajtőr válogató versenyen 3. helyezést ért el.

 

Link:

http://www.engarde-service.com/files/hunfencing/2019_orv_tor_pbtor/ffi_pbt_in/index.php?page=clasfinal.htm

 


 
versenyek : fizika Kerületi fizika verseny 2019.05.24.

Az idei kerületi fizika versenyen a 7. évfolyamosok versenyében A 7.a osztályos Skrabák Virág, Polgár Eszter csapat (tanáruk: Dr. Horváth Eszter) az első, a 7. b osztályos Tersztenyák Alíz, Somogyi Kincső csapat (tanáruk: Csébics Anikó) a második helyet szerezte meg. Gratulálunk!


 
egyéb atlétika 2019.05.23.

A Budapesti Atlétikai Diákolimpián szép eredményeket értek el iskolánk tanulói.

Molnár Janka 12.A 400 méteren első, Kőszegi Mira 11.A  400 és 200 méteren első, Jancsurák Marcell 10.A 100 méteren ötödik, 200 méteren nyolcadik, távolugrásban hetedik lett.

Csörgits Máté 11.A  3000 méteren indult, és a negyedik helyet szerezte meg.

Kassai Boglárka 10.B 100 méteren ötödik, 200 méteren tizedik lett.

Gratulálunk !


 
egyéb Látványtánc 2019.05.22.
Berec Bettina, a 7.a osztály tanulója a 2019.05.18-án és 19-én megtartott Magyar Látványtánc Szövetség Országos Döntőjén
Hip-Hop Egyéniben,
Hip-Hop Trióban,
Hip-Hop Csoportban és 
Pom-Pon Csoportban is Országos Bajnoki Címet szerzet,t így méltóan képviseli a Táncvarázs Sportegyesületet a június végén Balatonfüreden megrendezésre kerülő Európa Bajnokságon!
 
 
 

 


 
versenyek Tudásbajnokság 2019.05.22.

A Tudásbajnokság megyei döntőjén a következő szép eredményeket érték el iskolánk tanulói:

 

Kmetty Zalán 5.a – matematika 8. helyezés

Müller Luca 5.b - matematika 5. helyezés

Tóth Fanni 5.b – anyanyelv 6. helyezés

Varga Kata 5.a – angol nyelv haladó 4. helyezés

Somogyi Kincső 7.b - biológia, 4. helyezés

Farkas Botond Máté 7.a – biológia 4. helyezés, matematika 3. helyezés

Oszlánszky Lili Luca 7.b – biológia 8. helyezés, matematika 9. helyezés

Siristye Léna 7.a – anyanyelv 6. helyezés

Skrabák Virág 7.a – matematika 4. helyezés, anyanyelv 1. helyezés

 

Virág ezzel az eredményével az országos döntőbe jutott.

 

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítőiknek!


 
egyéb Siker válogatott mezben 2019.05.21.

Igaz Laura (8.a) a magyar serdülő válogatott színeiben bronzérmet szerzett az Erfurtban rendezett judóbajnokságon.


 
versenyek League World Festival robotikai verseny-ezüstérem 2019.05.21.

Berczik Attila 8. a osztályos tanuló a TövisASAP csapat tagjaként összesítettben világbajnoki ezüstérmet nyert a FIRST LEGO League World Festival robotikai versenyen 2019. április 28-án a világ 108 legjobb csapata közül Detroitban.


 
versenyek : angol Benchmark 2019.05.16.

A Budapesti Általános Iskolák Angol Nyelvi Vetélkedőjén (Benchmark-2019) Kovács-Tuba Kristóf és Rizmayer János 6.a osztályos tanulók csapata 2. helyezést, Svoboda Anna 7. a osztályos tanuló csapata 3. helyezést ért el.Tanáraik: Schwarckopf Ágnes és Mezei Fruzsina


 
versenyek : magyar NyelvÉSZ verseny 2019.05.14.

A hétvégén rendezték Szegeden a NyelvÉSZ verseny országos döntőjét, ahol gimnáziumunk diákjai nagyon szép eredményeket értek el:

 

Illés Csanád 5.a - 2.hely

Gebora Zsófia 5.b - 7.hely

Skrabák Virág 7.a - 11.hely

 

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő tanáraiknak (Asboltné Czapári Beáta, Bakó Tünde, Szabóné Moncz Éva)!


 
versenyek : matematika Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019.05.14.

A Nemzetközi Magyar Matematikaverseny döntőjében az 5.b osztályos Harkai Boróka Napsugár 28. helyen végzett. Felkészítő tanára: Nagy Emese

Gratulálunk a szép eredményéhez!


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása