Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 235 ] Új hír írása

versenyek : sport Tánc 2018.05.02.

Berec Bettina 6.a osztályos tanuló a Ritmuscsapatok és a HIP-HOP UNITE Európa Bajnoksági Kvalifikációján egyéniben 19 induló közül a II. helyet szerezte meg, trióban 15 induló közül II. helyezést értek el és csoportban 9 induló közül elsők lettek.

Gratulálunk neki!

egyéb Judo aranyérem a nemzetközi mezőnyben 2018.05.01.

Közép-Kelet-Európa egyik legjelentősebb judo utánpótlásversenyén, a 25 ország sportolóit felvonultató Budapest Kupán a 13 éves judoka, Igaz Laura (7.a) U15-ös korosztályban aranyérmet szerzett. Gratulálunk az újabb jelentős sikerhez!

versenyek Klasszikus balett 2018.04.26.

Oszlánszky Lili 6. b osztályos tanuló, 2018. ápr. 21-én a XXVII. Országos Junior Táncfesztiválon Klasszikus Balett Kategóriában csapatával első helyet ért el. Eredményéhez szívből gratulálunk!

versenyek : történelem Múzsák Hollywoodban pályázat 2018.04.25.

A Szépművészeti Múzeum Antik Osztálya idén is megrendezte a középiskolásoknak szóló versenyét.

Iskolánk csapata a Múzsák Hollywoodban pályázaton a feladatlapok versenyében 3. helyezett lett.

A 8.a osztályból szerveződő csapat tagjai Jancsurák Marcell, Lengyel Balázs, Szász Benjamin és Tátos Vencel voltak.

Tanáruk Horváth Tamás tanár úr.

Gratulálunk nekik!

egyéb Rendkívüli irodalomóra 2018.04.24.

Iskolánk vendége volt Kiss Kálmán pedagógus, költő és irodalmár, aki rendkívüli irodalomóra keretén belül tartott előadást József Attiláról a 12-es diákok számára. Ezúton is köszönjük, hogy elfogadta a meghívásunkat.

versenyek : sport Birkózás 2018.04.24.

Zimonyi Barna (6.b) a hét végén megrendezett Szabadfogású Birkózó Országos Bajnokságon ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk az újabb sikerhez!

versenyek : fizika Öveges József Országos Fizikaverseny 2018.04.24.

Páhán Anita (8.a) kiemelkedő teljesítményével az Öveges József Országos Fizikaverseny megyei fordulójában első helyezést ért el, és ezzel bejutott  a szintén jól szereplő Skrabák Boglárkával (8.a) együtt a verseny döntőjébe!

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, dr Horváth Eszternek!

versenyek : fizika Kerületi Fizika Csapatverseny 8. évfolyam 2018.04.24.

A Kerületi Fizika Csapatversenyen a 8. évfolyamosok között a gimnáziumi kategóriában Aszódi Anna és Berczi Róza (8.b) első, Gombos Gergely és Sipos Zsombor (8.a) második, ill. Börzsönyi Réka és Németh Borbála (8.a) pedig 3. helyezés ért el. A versenyen a feladatokat a tanulók párban oldották meg.

Gratulálunk a  szép sikerhez!

Felkészítő tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrud és dr. Horváth Eszter

versenyek : sport Úszás 2018.04.23.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén Székesfehérváron a 12+ II.forduló úszóversenyen 1 bronzérmet szerzett egyéni számában.

egyéb Hír címe 2018.04.23.

Nagy Ábel (7.b) a hétvégén megrendezett MTMSZ Magyar Bajnokságon junior szóló kategóriában I. helyezett lett, valamint a junior formáció csapat tagjaként szintén az I. helyezett lett. Gratulálunk a szép eredményért.

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 235 ] Új hír írása