Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] .. [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] .. [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] .. [ 87 ] Új hír írása

iskolavezetés információi Nyílt nap 2017.11.24.

Kedves Szülők!

 

Sok szeretettel várjuk a negyedik osztályos diákokat és szüleiket az idei nyílt napunkra.

A bemutatóórákkal egybekötött program 2017. november 29-én, szerdán 9 órától 12 óráig tart.

 

A nyílt nap szervezésével kapcsolatban itt olvashatnak fontos információkat.

 

Nagyon fontos, hogy az írásbeli felvételire való jelentkezés határideje 2017. december 8.

 

Békefi Gábor

igazgató


 
versenyek : magyar Kerületi helyesírási verseny 2017.11.23.

Gratulálunk Skrabák Virágnak (6.a), aki idén is megnyerte korosztályában a Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulóját!

Tanára Szabóné Moncz Éva.


 
versenyek : történelem Közlekedéstörténeti verseny, döntő 2017.11.23.

Gratulálunk a Kajári Lilian , Kis Veronika és Páhán Anita összeállítású csapatnak, akik idén is bejutottak a BKV által meghirdetett közlekedéstörténeti verseny döntőjébe.

Tanáruk dr. Szász Erzsébet tanárnő.


 
egyéb Bendegúz Tudásbajnokság - A világ legjei 2017.11.23.

Bednarik Bianka 6. b osztályos tanuló a Bendegúz Tudásbajnokság első fordulójának, A világ legjei c. Extra játéknak a nyertese lett.

Eredményéhez gratulálunk!


 
versenyek : sport Úszóverseny 2017.11.22.

A 2017. november 18-án megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen saját korosztályában

Skrabák Boglárka 100 m gyorsúszásban és 100 m vegyes úszásban is aranyérmet szerzett, 

Skrabák Virág 50 m mellúszásban és 50 m hátúszásban is ezüstérmet szezett.


 
versenyek : magyar Magyar nyelv OKTV, első forduló 2017.11.22.

A magyar nyelv OKTV első fordulójából Ludányi Kristóf (12.a), Gombos Laura és Dila Sarolta (11.b) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Tanáraik: Törökné Vermes Judit, Cselényi Péter, Asboltné Czapári Beáta és Görög Zsófia.

 

Gratulálunk!


 
versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2017.11.21.

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi fordulójának eredményei:

 

5. évfolyam

 

1. hely döntős : Zagarics Lili, Feinek Fruzsina, Sebestyén Sára, Ludányi Zsófia

3. hely: Kovács Artúr, Németh Hanna, Szikora Zorán, Szántó Levente

5. hely: Schadl Dóra, Ferencz Dominika, Varga Szonja, Benedek- Fazakas Beatrix

16. hely: Felföldi Anna, Uhlár Fanni, Bocskay Zsófia, Ludányi Orsolya

34. hely: Kovács-Tuba Kristóf, Horváth Zsombor, Magyarosi András, Magyar Ábel

77. hely: Széll Anna, Fekete P. Andrea, Boros Noémi, Csuti Szilvia

 

Tanáraik: Asboltné Czapári Beáta és Miernik Beáta

 

6. évfolyam

 

3. hely: Bende Barnabás, Polgár Eszter, Siristye Léna, Skrabák Virág

11. hely: Szabó-Schermann Frida, Kovács Márton, Szaniszló Blanka, Pigniczki Veronika Emese

28. hely: Berec Bettina, Kozári Enikő, Börzsönyi Emma, Tóth Fruzsina

30. hely: Atzél Ilona Eszter, Balogh Borbála, Okolitsny-Soós Mirtill, Csatári Lívia

60. hely: Lipkovics Ádám, Pachmann Balázs, Pick Leonárd Ádám, Rábai Gellért

64. hely: Bednarik Bianka, Bokros Anna, Bedőcs Anna, Horváth Kinga

65. hely: Oszlánszky Lili Luca, Papp Luca Anna, Farkas Júlia, Hódi Flóra

 

Tanáraik: Felföldiné Székely Dóra és Szabóné Moncz Éva

 

7. évfolyam

 

11. hely: Érsek Georgina, Molnár Klaudia, Lapos Nóra, Juhász Janka

13. hely: Ónodi Emese, Igaz Laura, Németh Veronika Anna, Kocsis Boglárka

18. hely: Kálny Barbara, Reif Zsuzsanna, Miklós Dorka, Bodor Zsuzsanna

 

Tanáraik: Bakó Tünde és Törökné Vermes Judit

 

8. évfolyam

 

1. hely döntős: Skrabák Boglárka, Németh Borbála, Kis Veronika, Páhán Anita Dalma

11. hely: Sziva Márton, Vári Anna, Szalai Botond, Börzsönyi Réka

17. hely: Árkosi Ivett, Moldicz Nóra, Dulin Dorka, Takács Anna

19. hely: Harkai Bíborka, Baranyi Henriett, Dila Csongor, Török Zoltán

19. hely: Balog Eszter, Galaskó Petra, Kovács Lili, Vári Diána

 

 

Tanáraik: Bakó Tünde és Cselényi Péter

 

Gratulálunk!


 
versenyek : informatika E-hód verseny eredményei 2017.11.21.

A november 13-17-e között megrendezett E-hód nemzetközi informatikai és számítógép-készség verseny magyarországi fordulójában 164 iskola és több mint 21 ezer diák indul öt korcsoportban. Iskolánk 6. és 12. évfolyamos diákjai vettek részt a versenyben, a következő eredményekkel:

 

Benjamin kategória (5-6. osztály), 5703 induló:

1. Szabó Erik Zalán, 6.a

4. Börzsönyi Emma, 6.a

5. Balogh Borbála, 6.a

 

7. Atzél Ilona Eszter, 6.a

7. Kozári Enikő, 6.a

7. Molnár Hunor, 6.a

7. Paréj Márk, 6.b

7. Zimonyi Barna, 6.b

9. Horváth Kinga, 6.b

9. Kózel Barna Kristóf, 6.a

 

Senior kategória (11-12. osztály), 2027 versenyző:

4. Varga Bonifác Péter, 12.a

8. Török Eszter, 12.a

8. Zsidákovits Ferenc, 12.b

10. Kapitány Angéla, 12.b

 

10. Odegnál Bettina Fanni, 12.a

 

 

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!


 
versenyek : matematika Matematika OKTV, első forduló 2017.11.21.

A matematika OKTV (II. kategória) első fordulójából a megadott ponthatárok alapján a következő tanulók dolgozatait lehetett továbbítani a versenybizottsághoz: Csala Bálint, Csala Péter (11.b), Pál Viktor, Surján Anett (12.a).

 

Tanáraik: Csébics Anikó és Romhányi Katalin tanárnők.

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
versenyek : angol Angol OKTV, első forduló 2017.11.20.

Az angol OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján a következő tanulók dolgozatait lehetett továbbítani a versenybizottsághoz: Szél Fruzsina, Janurik Flóra, Dila Sarolta, Hőnyi Panna, Hajdú Ádám, Kállay Ágota, Török Márton, Nguyen Nancy, Torma Borbála, Rózsa Renáta, Benczik Szonja.

 

Tanáraik: Igaz Ágnes, Lindmayerné Rabi Márta, Mezei Fruzsina, Szabó Katalin.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

 

 


 
1 ] [ 10 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 87 ] Új hír írása