Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] .. [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] .. [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 214 ] Új hír írása

versenyek Tőrvívás 2017.01.03.

A budapesti Építők S.C. / TDVE szervezésében megrendezésre került „Elő-Szilveszter Kupa Budapest Bajnokság” tőrvívó versenyen Kajári Lilian 7.a osztályos tanuló korcsoportjában 3. helyezést ért el. Gratulálunk!


 
egyéb Karácsonyi fotópályázat - végeredmény 2016.12.20.

Ezúton is szeretnénk megköszönni a részvételt a fotópályázatunkra jelentkező diákoknak! Közel hetven kép érkezett, ebből igyekezett a zsűri (Romhányi Katalin, Berei Zoltán, Olejnik Árpád) kiválasztani a legjobb hármat, ami egyáltalán nem volt könnyű feladat.

 

A végeredmény a következőképpen alakult:

 

1. Dócs Benedek (10.a)

2. Ányos Eszter (6.b)

3. Buró Blanka (10.b)

 

Az összes résztvevő egy-egy fotója megtekinthető iskolánk karácsonyi képeslapján is.

 

Gratulálunk, és várjuk a képeiteket jövőre is!


 
iskolavezetés információi Karácsonyi képeslap 2016.12.20.

A Kempelen Farkas Gimnázium dolgozói és diákjai nevében a következő összeállítással kívánunk kellemes ünnepeket:



 
versenyek : matematika Kockakobak matematika verseny 2016.12.18.

A Kockakobak matematika verseny 1. fordulójának budapesti eredményhirdetésén a következő tanulókat díjazták:

1.hely: Csörgits Máté (9.a)

2.hely: Rábai Gellért (5.a)

          Szilágyi Emese (9.a)

3.hely: Tasnádi-Tulogdi Zsófia (8.b)

          Nyári Bíborka (9.a)

5.hely: Jancsurák Marcell (8.a)

 

Az országos döntőbe jutottak:

Csörgits Máté, tanára: Csébics Anikó

Jancsurák Marcell, tanára: Rakota Ilona

Rábai Gellért,

Szilágyi Emese,

Tasnádi-Tulogdi Zsófia,

Pick Leonárd (5.a), tanáruk: Nagy Emese

Iskolánk megkapta a legsikeresebb budapesti iskola díját.

 

Gratulálunk nekik és tanáraiknak.


 
versenyek : matematika Matematika OKTV, második forduló 2016.12.16.

Gratulálunk Pál Viktornak (11.b), aki az első fordulóban megírt dolgozata alapán a matematka OKTV második fordulójába jutott.

Tanára Csébics Anikó tanárnő.


 
versenyek : angol Angol OKTV, második forduló 2016.12.14.

Gratulálunk Janurik Flórának (11.a), aki az első fordulójában elért eredménye alapján az angol OKTV második fordulójába jutott.

Tanára Szabó Katalin tanárnő.


 
versenyek : matematika Varga Tamás matematika verseny 2016.12.13.

Diákjaink ismét sikeresen szerepeltek a hetedik és nyolcadik osztályosak Varga Tamás matematika versenyén.

Továbbküldhető dolgozatokat írtak:

 

Tasnádi-Tulogdi Zsófia 8.b, tanára: Nagy Emese

Kajári Lilian 7.a,

Németh Borbála 7.a,

Páhán Anita 7.a,

Skrabák Boglárka 7.a,

Benedek Zoltán 7.a,

Gombos Gergely 7.a, tanáruk: Horváth Eszter

Jancsurák Marcell 8.a,

Szász Benjámin 8.a, tanáruk: Rakota Ilona

 

Gratulálunk a sikerhez!


 
versenyek : sport Birkózóverseny 2016.12.12.

A december 10-én az ausztriai Steinbrunnban 5 ország 140 sportolójának  részvételével tartott nemzetközi kötöttfogású birkózó versenyen Zimonyi Barna (5.b.) ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk!


 
versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Verseny, középiskolai kategória, területi forduló 2016.12.11.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi forduljának eredményei a 9-12. évfolyamon:

 

10. évfolyam:

3. hely                  Rompos Luca, Marczell Réka, Karácsony Zsuzsanna, Dila Sarolta

             felkészítő tanáruk: Törökné Vermes Judit

 

11. évfolyam:

4. hely                  Sohodóczki Sára, Gubicza Míra, Lőrincz Kata, Kapitány Adrienn

                               felkészítő tanáruk: Asboltné Czapári Beáta

 

6. hely                  Surján Anett, Sulyok Liliána, Gyugos Péter, Nikitscher Petra

 

           felkészítő tanáraik: Görög Zsófia, Miernik Beáta


 
versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Verseny, országos döntő (5.-8. évfolyam) 2016.12.11.

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjében iskolánk két csapata is szépen szerepelt.

 

A 7. évfolyamosok gimnáziumi kategóriájában az Árkosi Ivett, Kis Veronika, Páhán Anita, Skrabák Boglárka alkotta csapat

az 1. helyen végzett.

felkészítő tanáruk: Bakó Tünde

 

A 8. évfolyamosok gimnáziumi kategóriájában a Bartos Sára, Glávits Anna, Jancsurák Marcell, Lengyel Barnabás alkotta

csapat pedig a 21. helyen végzett.

felkészítő tanáruk: Felföldiné Székely Dóra

 

Mindannyiuknak gratulálunk!


 
1 ] [ 10 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 214 ] Új hír írása