Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] .. [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] .. [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] .. [ 91 ] [ 120 ] Új hír írása

versenyek : sport 10. Budaörs Kupa - Judo 2019.03.21.

Varga Dániel (5.b) a 2019.03.23-án megrendezett 10. Budaörs Kupa regionális ragsor judo versenyen a Diák B korcsoport, 32 kg-os kategóriában, népes mezőnyben az 5. helyen végzett. 


 
iskolavezetés információi Lőrincze Lajos könyvtári állománygyarapítási pályázat, 2019 2019.03.19.

 

Iskolánk sikeresen pályázott a TINTA Könyvkiadó által kiírt Lőrincze Lajos könyvtári állománygyarapítási pályázaton, aminek köszönhetően a magyar nyelv és az idegen nyelv tantárgyak tanítását és tanulását segítő kiadványokkal gazdagodtunk. 

Békefi Gábor igazgató


 
versenyek : informatika Informatika OKTV (programozás) döntő 2019.03.19.

A legrangosabb középiskolai tanulmányi versenyen, az OKTV-n az informatika programozás kategóriájában Csala Péter 12.b osztályos tanuló az országos döntőben 27. helyezett lett!!!!

 

Gratulálunk kiemelkedő szép sikeréhez!

 

Tanárai voltak: Sági Orsolya tanárnő és Olejnik Árpád tanár úr.


 
versenyek Hyperion Verseny 2019.03.18.

A Hyperión Verseny évek óta döntős tanulója, Glávits Anna (10.a) a kreatív szövegalkotás középiskolás kategóriájában, az országos döntőben 15. helyezett lett. Felkészítő tanára: Felföldiné Székely Dóra.

A kreatív szövegalkotás junior kategóriájában Juhász Janka (8.a) 8. helyezést ért el.

A HyperQuest online kvízben 9. helyen végzett Börzsönyi Emma, Laczkó Laura és Pénzes Júlia csapata (7.a), 14. lett Balogh Ármin, Császár Szabolcs és Pachmann Balázs csapata (7.a).


 
versenyek : informatika Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Informatika Verseny 2019.03.18.

A Fővárosi Általános Iskolai Alkalmazói Informatika Verseny kerületi fordulójában a következő szép eredmények születtek:

 

Komplex kategória (5-6. osztály)

2. helyezett: Zagarics Lili (6.b)

3. helyezett: Sebestyén Sára (6.b)

 

Grafika kategória (5-6. osztály)

4. helyezett: Rizmayer János (6.a)

7. helyezett: Horváth Zsombor (6.a)

 

Táblázatkezelés (7-8. osztály)

1. helyezett: Rédei Viktória (8.b)

7. helyezett: Major Bulcsú (8.a)

 

Szövegszerkesztés (7-8. osztály)

3. helyezett: Berczik Attila (8.a)

4. helyezett: Juhász Janka (8.a)

 

Prezentáció készítés (7-8. osztály)

2. helyezett: Ányos Eszter (8.b)

4. helyezett: Béres Bálint (8.a)

 

Grafika (7-8. osztály)

1. helyezett: Szaniszló Blanka (7.b)

 

A fővárosi döntőbe jutottak (az 1. és 2. helyezettek): Zagarics Lili (6.b), Szaniszló Blanka (7.b), Ányos Eszter (8.b), Rédei Viktória (8.b).

 

Felkészítő tanáraik: Olejnik Árpád, Sági Orsolya és Simonné Tatár Zita

 

Gratulálunk!

 

 

 

 

 


 
egyéb Birkózás 2019.03.17.

Zimonyi Barna 7. b osztályos tanuló a németországi Aichachban 8 ország 430 birkózója részvételével megrendezett "Wittelsbacher Land Tour" elnevezésű nemzetközi szabadfogású birkózó versenyen második helyen végzett. Erdeményéhez nagy örömmel gratulálunk!


 
versenyek : fizika Jedlik Ányos Fizikaverseny Regionális Forduló 2019.03.12.

Kovács Domonkos (8.a), Kovács Marcell (8.b), Yu Lang Richard (8.a) és Tersztenyák Alíz (7.b) a regionális fordulóban megírt dolgozata alapján bejutott a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjébe.

Gratulálunk nekik!

Felkészítő tanáraik: Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrud és Simonné Tatár Zita


 
egyéb Verseny 2019.03.11.

Nagy Ábel (8.b) a hétvégén megrendezett MTMSZ Tavaszi kupán Hip-hop junior szóló kategóriában az 1. helyen végzett és a teljesítményével elhozta a legjobb táncos különdíját is. Csapatával pedig Hip-hop junior formációban szintén az 1. helyen végzett.

Gratulálunk neki! 


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2019.03.10.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjébe jutott:

 

Dévényi Márton 5.b              tanára: Nagy Emese

Tóth Kolos Barnabás  5.a      tanára: Tolnai Judit

Németh Hanna 6.b               tanára: Rakota Ilona

 

A területi fordulón elért helyezéseink:

 

5. évfolyam:

 

Dévényi Márton             1.

Tóth Kolos Barnabás      3.

Illés Csanád                  5.

Fazekas Péter                7.

Bajusz Petra                  8.

 

6. évfolyam:

 

Németh Hanna              2.

 

7.évfolyam:

 

Pick Leonárd                2.

Dévényi Álmos             3.

Skrabák Virág             10.

 

8. évfolyam:

 

Yu Lang Richárd           3.

Légrádi Kristóf             5.

Szabó Adél                  7.

 

10. évfolyam:

 

Kereszthury Péter       1.

 

11. évfolyam:

 

Tersztenyák Balázs     2.

 

12. évfolyam:

 

Csala Bálint                2.

 

Tanáraik:

Csébics Anikó, Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona, Romhányi Katalin, Tolnai Judit

 

Gratulálunk!

 

 


 
felvételi információk ideiglenes felvételi jegyzék 2019.03.08.

A Kempelen Farkas Gimnázium ideiglenes felvételi rangsora a 2019/2020. tanévre itt található.

 

Békefi Gábor

igazgató


 
1 ] [ 10 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 91 ] [ 120 ] Új hír írása