Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása

versenyek : német Kerületi német nyelvű vers- és prózamondó verseny 2018.12.14.

Az idei kerületi német nyelvű vers- és prózamondó versenyen diákjaink az alábbi szép sikereket érték el:

  • az 5.-6. évfolyamosok korosztályában Németh Veronika Hanna (6.b) második, Godó Miklós (5.b) harmadik;
  • a 7.-8. évfolyamosok korosztályában Oszlánszki Lili (7.b) első; 
  • a 9.-10. évfolyamosok korosztályában Lovász Laura (10.b) első lett.

Gratulálunk a diákoknak és tanáraiknak, Lauthné Url Csillának, Sisak Andrásnénak, Szépvölgyiné Falvai Eszternek és Tolner-Pozsonyi Gabriellának!

 


 
versenyek : matematika Matematika OKTV, második forduló 2018.12.14.

Gratulálunk Csala Bálintnak és Csala Péternek (12.b), akik nagyon magas pontszámú dolgozatukkal mindketten bejutottak a matematika OKTV (II. kategória) második fordulójába!

 

Tanáruk Romhányi Katalin tanárnő.

  

 


 
egyéb Nemzetközi siker judoban 2018.12.14.

Az Aradon megrendezett U16 Euroliga nemzetközi judoversenyen Igaz Laura (8.a) az első helyen végzett. Az elmúlt években elért teljesítménye alapján bekerült a Héraklész Bajnokprogram által támogatott utánpótláskorú sportolók közé. Gratulálunk!

 


 
versenyek Országos táncverseny 2018.12.12.

A december 1-én rendezett Klauzál Kupa Országos Amatőr Táncversenyen "Jai Ho" című produkciójával ezüstérmet szerzett a “Class Dance” csoport, amelynek öt tagja közül hárman kempelenesek: Zagarics Lili (6b), Lapos Nóra (8a), Nagy Anna Léna (9a). Gratulálunk!

 


 
versenyek : matematika BME Matematika Intézet 2018.12.12.

Örömmel vettük a BME Matematika Intézet levelét, melyben arról tájékoztattak minket, hogy az iskolánkból felvételt nyert első éves hallgatók a "nulladik matematika zárthelyi" dolgoztatot "kimagasló eredménnyel" írták meg.

A Matematika Intézet meghívására matematikatanáraink 2018. november 30-án részt vettek az egyetem által szervezett beszámolón és az azt követő kötetlen beszélgetésen.


 
versenyek : informatika Informatika OKTV, második forduló 2018.12.12.

Gratulálunk Csala Bálintnak és Csala Péternek (12.b), az első fordulós dolgozatuk alapján mindketten az informatika II. (programozás) kategóriában az OKTV második fordulójába jutottak.

 

Tanáraik: Sági Orsolya és Olejnik Árpád.

Gratulálunk nekik!


 
versenyek : angol Angol nyelv OKTV (I. kategória) - második forduló 2018.12.12.

Gratulálunk Dila Sarolta 12. b osztályos tanulónak, aki az angol OKTV első fordulójában megírt dolgozata alapján a verseny második fordulójába jutott.

 

Tanára Lindmayerné Rabi Márta tanárnő.


 
versenyek : magyar Magyar nyelv OKTV, második forduló 2018.12.12.

Gratulálunk Karakó Kingának (11.a), aki az első fordulóban megírt dolgozata alapján a magyar nyelv OKTV második fordulójába jutott.

 

Tanára Cselényi Péter tanár úr


 
versenyek : informatika Bakonyi Bitfaragó Bajnokság 2018.12.12.

A hétvégén Veszprémben megrendezésre került informatika csapatversenyen, a Bakonyi Bitfaragó Bajnokságon Csala Bálint és Csala Péter (12.b) Katkó Dominikkal együtt első helyezett lett.

 

Gratulálunk az újabb szép sikerükhöz! 


 
versenyek : angol Kerületi angol szépkiejtési verseny 2018.12.12.

Gratulálunk Németh Veronika Annának (8.a), aki a kerületi angol szépkiejtési verseny győztese lett a 8. évfolyamosok mezőnyében.

Tanára Tóthné Komáromi Csilla tanárnő.


 
1 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 91 ] [ 108 ] Új hír írása