Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] .. [ 91 ] [ 121 ] Új hír írása

versenyek : földrajz Földrajz OKTV, első forduló 2019.11.07.

Gratulálunk Várnai Balázsnak (11.a), akinek a földrajz OKTV első fordulójában megírt dolgozatát a megadott ponthatár alapján a versenybizottsághoz továbbíthattuk.

 

Tanára Vaskor Gabriella tanárnő.


 
versenyek : sport Fudokan Világbajnokság 2019.11.05.

Tersztenyák Balázs (12.b) a Németországban november 1-3-ig tartó Fudokan Világbajnokságon botos formagyakorlatban (kobudo) ezüst-, csapatával formagyarkorlatban (kata) szintén ezüst-, valamint egyéni küzdelemben (kumite +84kg) bronzérmet szerzett.

Gratulálunk!


 
iskolavezetés információi Iskolai rangsorok 2019.10.22.

A HVG által megjelentetett Legjobb 100 középiskola rangsorában iskolánk az előkelő 21. helyen szerepel.

A rangsorolás a matematikából és szövegértésből íratott központi kompetenciaméréseken, az érettségi eredményeken (magyar, matematika, történelem, nyelvi érettségi) és a felvételi eredményeken alapul.

 

 

A napokban más rangsor - pl. Legjobb iskola.hu - is megjelent, ezen is az élmezőnyben vagyunk.

 

Szülőkkel és diákokkal együtt örülünk a szép, közös sikernek.

 

Békefi Gábor igazgató


 
egyéb Akrobatikus rock and roll 2019.10.21.

A 2019. október 20-án megrendezett akrobatikus rock and roll Országos Bajnokságon Novothny Petra (5.a) és Takács Linda

(6.a) kisformációs kategóriában - megvédve országos bajnoki címüket - az első helyen végeztek.

A nagyformációs kategóriában Nagy-Hegyi Hanna (5.b) és Takács Linda (6.a) - szintén címvédéssel - az országos első helyet szerezték meg. Teljesítményükhöz gratulálunk!!!


 
versenyek : sport Úszóverseny 2019.10.21.

A hétvégén megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen Skrabák Virág (8.a) 100 m gyorsúszásban és 100 m vegyes úszásban aranyérmet szerzett. 


 
versenyek : sport Társastáncverseny 2019.10.21.

A 69. DanceNet Kupa táncversenyen Skrabák Balázs (5.a) párjával, Popovic Leával junior haladó kategóriában standard és latin táncokból 2 arany és 3 ezüstérmet szerzett.


 
versenyek : sport Úszóverseny 2019.10.21.

A hétvégén megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen Skrabák Balázs (5.a) 50 m gyors- és 50 m mellúszásban korosztályában aranyérmet szerzett.


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8.osztály 2019.10.20.

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulóján szép eredményeket értünk el.

 

A hatodikos és a nyolcadikos csapat a fordulót megnyerve az országos döntőbe jutott:

 

6.osztály: Dévényi Márton, Turi Barna Dávid, Varga Dániel, Uzonyi-Nagy Kolos (tanáraik : Nagy Emese, Rakota Ilona)

 

8. osztály: Szaniszló Blanka, Kovács Márton, Palotás Levente, Zimonyi Barna (tanáruk: Horváth Eszter)

 

A Dél-Budai körzetben további eredményeink:

 

5.osztály:

3. helyezés: Skrabák Balázs, Vajda Vilmos, Stahl Roy, Markovics Milán (tanáruk: Romhányi Katalin)

5. helyezés: Pintér Botond, Czuder Lehel, Juhász Gergely, Csatáry Bence(tanáruk: Romhányi Katalin)

 

6. osztály:

2. helyezés: Légrádi Marcell, Kemenczei Csanád, Godó Miklós, Györei Botond (tanáruk: Nagy Emese)

4. helyezés: Zagarics Zétény, Tóth Kolos Barnabás, Rédei Márk, Spéth Veronika (tanáruk: Tolnai Judit)

5. helyezés: Szőke Flóra, Szabó Hanna, Szücs Dóra, Szerencsi Ida (tanáruk: Tolnai Judit)

6. helyezés: Lévay Levente, Fazekas Péter, Kerekes Kázmér, Illés Csanád (tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona, Simonné Tatár Zita)

 

7.osztály:

3. helyezés: Feinek Fruzsina, Ludányi Zsófi, Németh Hanna, Sebestyén Sára (tanáruk: Nagy Emese, Rakota llona)

4. helyezés: Kovács-Tuba Kristóf, Nádudvari Máté, Rizmayer János, Horváth Zsombor (tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Csébics Anikó, Tolnai Judit)

 

8. osztály:

2. helyezés: Kapuvári Márton, Bednarik Bianka, Máté Léna, Földi-Offenwagner Kornél (tanáruk: Horváth Eszter)

6. helyezés: Oszlánszky Lili, Tersztenyák Alíz, Somogyi Kincső, Balla Boglárka (tanáruk: Horváth Eszter)

 

Gratulálunk!

 

 

 


 
egyéb Futafok eredmények 2019.10.17.

4.futam:

1. helyezett Pintér Noémi 5.b

9. helyezett Radnóti Hanga 5.b

 

5.futam 

7.helyezett Vajda Vilmos 5.a

 

6.futam

1. helyezett Kardos Boróka 7.a

2. helyezett Berczik Dávid 6.b

8. helyezett Sebestyén Sára 7.b

 

7.futam

2. helyezett Szikora Zorán 7.b

5. helyezett Feinek Fruzsina 7.b

 

8.futam

1. helyezett Kaposvári Márton 8.b

 

9.futam

1. helyezett Rátkai Viktória 9.a

 

VÁLTÓK (felső tagozat)

2. helyezett: Vágtázók (Sipos Gergő, Kerekes Kázmér, Pénzes Júlia, Szerencsi Ida)

4. helyezett: Tökéletes Tempó (Szabó Vencel, Vajda Vilmos, Pálinkás Lili, Bóta Szonja)

5. helyezett: Csodafutók (Szerémi Szilárd, Pintér Noémi, Harkai Boróka, Markovics Milán)

 

VÁLTÓK (gimnazisták)

 

1. helyezett: Kempi 2 (Kocsis Márk, Tóth Áron, Vári Diána, Berczik Dorottya)

2. helyezett: Kempi 1 (Kocsis Ákos,Győri Mikes, Glávits Anna, Rátkai Viktória)

 

Gratulálunk a versenyzőknek a szép eredményekért!


 
versenyek : biológia Egészségbiológiai verseny országos döntő 2019.10.15.

Karakó Kinga (12. a), Hatvani Dóra (12. b) és Kalkopulosz Eszter (12. b) igazán remekül szerepelt az Egészségbiológiai verseny országos döntőjében. Több fordulón keresztül mérték össze erejüket a legjobbként beválogatott 12 csapattal, végül az előkelő harmadik helyezést érték el. 

Felkészítő tanáruk Juhász Gergely tanár úr.

Szívből gratulálunk nekik a szép eredményhez!


 
1 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 91 ] [ 121 ] Új hír írása