Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] .. [ 104 ] [ 105 ] [ 106 ] [ 107 ] [ 108 ] [ 109 ] [ 110 ] [ 111 ] [ 112 ] [ 113 ] Új hír írása

versenyek : sport Úszás Diákolimpia, országos döntő 2015.03.11.

 

A hét végén Győrben megrendezett Úszás Diákolimpia országos döntőjének
eredményei:

Egyéni:
Török Eszter, 100m mellúszás - 3. hely
Böhm Sebestyén, 100m mellúszás - 3. hely
Szőke Viktória, 100m hátúszás - 2.hely, 100m mellúszás - 4. hely
Oláh Kinga, 100m gyorsúszás - 7. hely, 100m mellúszás - 11. hely

4x50m gyorsváltó:
Hatvani Dóra, Henz Tünde, Nikitscher Petra, Varga Borbála - 3. hely
Bedőcs Bálint, Fodor Kristóf, Jancsurák Marcell, Kereszthury Péter - 8. hely
Oláh Kinga, Pénzes Vanda, Skrabák Boglárka, Varga Zsófia - 10. hely


 
versenyek Nemzetközi atlétikai torna 2015.03.10.

Kőszegi Míra (7.a) a dortmundi nemzetközi atlétikai tornán a 60 m-es futásban egyéniben - és Magyarország pontszerzőjeként is- első helyezet lett, a 4X100 m-es futásban pedig csapatban 2. helyezett lett.


 
versenyek : földrajz Földgömb - nemzetközi középiskolai földrajzverseny 2015.03.10.

A Földgömb Nemzetközi Középiskolai Földrajzverseny elődöntőjében Unzeitig Péter és Kovács Benedek csapata (11.b) holtversenyben 34. helyezett lett.

Tanáruk Vaskor Gabriella tanárnő.


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny, a területi forduló eredményei 2015.03.10.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny területi fordulójában iskolánkból az alábbi diákok érték el a legjobb eredményeket.

 

5. évfolyam:

1. Páhán Anita

18. Skrabák Boglárka

 

6. évfolyam:

3. Tasnádi-Tulogdi Zsófia

12. Szász Benjamin

 

7. évfolyam:

1. Csörgits Máté

3. Nyári Bíborka

14. Szilágyi Emese

20. Ilyés Botond

 

8. évfolyam:

4. Plachi Dóra

7. Gombos Laura

10. Csillag Balázs

 

9. évfolyam:

6. Kapitány Adrienn

 

12. évfolyam:

2. Laczkó Levente

 

Csapatban az ötödik évfolyam csapata 5., a hatodik évfolyam csapata 2., a hetedik évfolyam csapata 1., a nyolcadik évfolyam csapata 2. lett!

 

A díjazottak tanárai: Csébics Anikó, dr. Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona, Romhányi Katalin és Simonné Tatár Zita tanárnők.

 


 
versenyek : fizika Öveges József Országos Fizikaverseny 2015.03.06.

Az Öveges József Országos Fizikaverseny első fordulójából a következő 8. osztályos tanulók jutottak tovább: Kulcsár Panka, Csala Péter, Csala Bálint, Dila Sarolta, Bálint Bianka.

 

Tanáraik: Simonné Tatár Zita tanárnő és Németh Mihály tanár úr.


 
gazdasági információk Ebédbefizetés 2015. március 9. 2015.03.04.

2015. MÁRCIUS 9-ÉN (HÉTFŐN) 7:30 -13:30 –IG

befizetés: 2015. április 1 - 30. közötti időszakra (18 napra)

 

Pótbefizetés: MÁRCIUS 16-án (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

 

étkezési típus

támogatás

2015. évi

ÚJ ÁRON:

18 napra

2015. március hóra

EBÉD

0%

428 Ft

7.705 Ft

50%

214 Ft

3.850 Ft

REGGELI+EBÉD

0%

526 Ft

9.470 Ft

50%

263 Ft

4.735 Ft

HÁROMSZORI

0%

624 Ft

11.230 Ft

50%

312 Ft

5.615 Ft

 

Tanítás, de nem EBÉD-mentes nap: Április 1. – Kempelen nap !!!

Tavaszi szünet: 2015. április 2 - április 7. között.

Április 30. – BALLAGÁS (12. osztály)

 


 
versenyek : magyar OKTV, magyar nyelv 2015.03.03.

Megtörtént a verseny második fordulójában elkészített pályamunkák értékelése. A kiváló pályamunkáknak köszönhetően idén megint két diákunk, Szabó Fanni (11.b) és Tüdős Attila (11b)  jutott be a nyelvtan OKTV országos döntőjébe.

 

Tanáraik: Szabóné Moncz Éva tanárnő és Cselényi Péter tanár úr.


 
versenyek : német Német OÁTV 2015.03.03.

A német OÁTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján az alábbi tanulók dolgozatait lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

 

7. évfolyam:

Sasi Domonkos, Ajtay Adrienn, Kolozsvári Márton.

 

8. évfolyam:

Dila Sarolta, Bálint Bianka, Hizsnyai Julianna, Gyenes Moira, Kovács Levente.

 

Tanáraik: Pozsonyi Gabriella, Sisak Andrásné tanárnők.

 


 
versenyek : angol Angol OÁTV 2015.03.03.

Az angol OÁTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján az alábbi tanulók dolgozatait lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

 

7.a:

Kiss-Puskár Milán, Szerdahelyi Dalma, Szabó Janka Sára, Szilágyi Emese, Sipos Sándor, Szabó Benedek Imre.

 

8.a:

Nguyen Nancy, Kovács Bence, Dócs Benedek, Glöckl Marina, Kállay Ágota,Szél Fruzsina, Csatlós Kristóf, Török Márton.

 

Tanáraik: Schwarckopf Ágnes, Igaz Ágnes tanárnők.


 
versenyek : angol Angol OKTV, országos döntő 2015.03.02.

Gratulálunk Kenesei Kristófnak (12.a), aki az angol nyelv OKTV I. kategóriájában az országos döntőbe jutott.

A középdöntőben versenyzett 143 tanuló közül az országos döntőbe 37 tanuló jutott be.


 
1 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 100 ] [ 104 ] [ 105 ] [ 106 ] [ 107 ] [ 108 ] [ 109 ] [ 110 ] [ 111 ] [ 112 ] [ 113 ] Új hír írása