Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] .. [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] [ 99 ] [ 100 ] [ 101 ] [ 102 ] [ 103 ] [ 104 ] [ 105 ] [ 106 ] .. [ 109 ] Új hír írása

versenyek : sport Tánc - kimagasló eredmény 2015.04.22.

Simon Vivien 10.A osztályos tanuló a 2015.04.12-én megrendezett MTÁSZ Szabadidősport Országos Bajnokságon felnőtt kategóriában partnerével Latin és Standard táncokban is első helyezést ért el.

Nagyszerű eremdényeihez szeretettel gratulálunk!

egyéb Kosárlabda Nemzeti Junior Bajnokság 2015.04.21.

Mócsán Bálint (11. A) a hét  végén csapatával (MAFC) országos bajnoki címet szerzett, valamint az All Sar csapat tagja és a torna MVP játékosa lett.

egyéb Nemzetközi kosárlabda torna 2015.04.21.

Várszegi Réka (7.a) a bécsi nemzetközi kosárlabda tornán az 1. helyezett csapat tagja volt.

versenyek : fizika XXV. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny 2015.04.20.

A XXV. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaversenyen Csala Bálint (8.b) bejutott a döntőbe, melyet Győrben rendeznek május 15-16-17-én.  Mindössze 70 diák kapott meghívást az előző két forduló eredményeinek alapján. Gratulálunk kimagasló teljesítményéhez!

A második fordulóban szereplő többi versenyzőt is dicséret illeti, hiszen csak néhány ponttal maradtak el a továbbjutást jelentő határtól!

versenyek : matematika Orchidea-Pangea országos matematika verseny 2015.04.20.

Páhán Anita (5.a) 3. helyezést ért el az országos Pangea matematika versenyen. Tanára: Horváth Eszter. Gratulálunk!

versenyek : magyar Magyar Istenes Versek Szavalóverseny 2015.04.20.

A kerületi Magyar Istenes Versek Szavalóversenyén 2015. április 17-én a 7.-8. osztályosok kategóriájában Egyházy Hanna (7.b) első, Váradi Erzsébet (8.a) harmadik lett.

egyéb A 11. évfolyam Pakson járt 2015.04.20.

A 11. évfolyam ellátogatott a paksi atomerőműbe 2015. április 14-én kedden, hogy a modern fizikára épülő technológiákat élőben is megtapasztalhassa. Köszönet a szervezőnek: Csébics Anikónak.

Csoportkép

iskolavezetés információi Személyazonosító okmány igénylése kiskorú gyermek számára 2015.04.15.

Tisztelt Szülők!

Itt olvashatják a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának tájékoztatóját a tanköteles korú tanulók személyazonosító igazolványának kiállításával kapcsolatban.

Békefi Gábor igazgató

versenyek Bolyai Természettudományi Csapatverseny , országos döntő 2015.04.14.

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjében ügyesen szerepeltek iskolánk csapatai. A 6. évfolyamos kategóriában az Óriás amőbák (Boldis Balázs, Jancsurák Marcell, Szász Benjámin, Tátos Vencel) 8. helyen végeztek, a 8. évfolyamos gimnáziumi kategóriában pedig a Giliszták (Nguyen Nancy, Rózsa Renáta, Sebesi Jázmin, Szél Fruzsina) a 10. helyet szerezték meg. Gratulálunk nekik a szép eredményekért!

Felkészítő tanáraik: Gajdosné Szabó Márta, Vaskor Gabriella, Juhász Gergely, Mura-Mészáros Csaba, Németh Mihály

versenyek Dél-Buda Területi Elsősegélynyújtó Verseny 2015.04.13.

A Dél-Buda Területi Elsősegélynyújtó Versenyen iskolánk diákjai két kategóriában is indultak.

A felnőttek mezőnyében a 12. évfolyam csapata - Budai Blanka, Bálint Zsófia, Kapitány Fanni, Eisenbacher Péter és Schindler Máté részvételével - 2. helyezett lett.

A középiskolások mezőnyében a 11.a osztály csapata megnyerte a versenyt. A csapat tagjai: Koncz Eszter, Kapitány Ágota, Lente Sándor, Gazdag Csaba és Kovács Gergely.

Az általános iskolások mezőnyében a 8. évfolyamosok csapata - Kállay Ágota, Botkó Petra, Karácsony Zsuzsanna, Szél Fruzsina, Bálint Péter - negyedik lett.

Gratulálunk dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek, a csapat felkészítőjének is!

1 ] [ 50 ] [ 60 ] [ 70 ] [ 80 ] [ 90 ] [ 96 ] [ 97 ] [ 98 ] [ 99 ] [ 100 ] [ 101 ] [ 102 ] [ 103 ] [ 104 ] [ 105 ] [ 106 ] [ 109 ] Új hír írása