Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 120 ] Új hír írása

egyéb Standard tánc 2020.03.10.
Bednarik Bianka 8. b osztályos tanuló táncpartnerével 2020.03.01-jén a Danza Kupán Ifi C standard kategóriában, eggyel magasabb korosztályban, mint a sajátjuk második helyezést ért el. Míg 2020.03.07-én a Közép-magyarországi Területi Bajnokságon Junior II. C standard kategóriában területi bajnokok lettek.
 
Eredményükhöz szívből gratulálunk!

 
versenyek : fizika Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny 2020.03.09.

Az Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny megyei fordulójába jutott Dévényi Álmos Tamás (8.a), Tersztenyák Alíz (8.b), Spéth Gergely (8.b), Kapuvári Márton (8.b), Kovács Márton (8.b), Somogyi Kincső (8.b) és Palotás Levente (8.b).

 

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak Csébics Anikónak és dr. Horváth Eszternek.


 
versenyek : magyar OKTV magyar nyelv -országos döntő 2020.03.06.

Gratulálunk Svoboda Réka 11.a osztályos tanulónak, aki az első forduló feladatsora és az elkészített pályamunkája alapján bejutott a legrangosabb középiskolai versenynek, a magyar nyelv OKTV-nek az országos döntőjébe.

 

Tanárai: Felföldiné Székely Dóra, Asboltné Czapári Beáta és Cselényi Péter.


 
versenyek : fizika OKTV fizika I. kategória - országos döntő 2020.03.06.

Gratulálunk Szász Benjámin 11.a osztályos tanulónak, aki az első két forduló alapján bejutott a legrangosabb középiskolai versenynek, a fizika OKTV-nek az országos döntőjébe.

 

Tanára Dezamicsné Babich Gertrud tanárnő.


 
versenyek : magyar Romhányi szavalóverseny 2020.03.04.

Gratulálunk Bátori Gergőnek (5.a), aki a kerületi Romhányi szavalóversenyen korosztályában második helyezett lett.


 
versenyek : magyar Kerületi szavalóverseny 2020.03.03.

Gratulálunk Kakuk Gyöngyvérnek (5.b), aki korosztályában megnyerte a kerületi szavalóversenyt, ezzel a fővárosi fordulóba ő jutott tovább.

Tanára Törökné Vermes Judit tanárnő.


 
egyéb Balett 2020.03.02.

Oszlánszky Lili 8. b osztályos tanuló a hétvégén a Connector Fest táncversenyen volt a balett versenycsoportjával, ahol 2. helyezést értek el, s elhozták még a legjobb csapat különdíját is.

Eredményükhez gratulálunk!

 


 
egyéb sakkverseny 2020.02.25.

Ónodi Tamás eredményéhez gratulálunk,aki a budapesti sakk diákolimpián IV. értékszámos korcsoportban 7.helyen végzett.


 
versenyek : fizika Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny 2020.02.25.

A Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny második fordulójába jutott Kovács Domonkos (9.a), Horváth Ákos (10.a), Skrabák Boglárka (10.a),  Aszódi Anna (10.b) és Berczi Róza (10.b).

Gratulálunk szép teljesítményükhöz!

Felkészítő tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrud, dr. Horváth Eszter, Bakosné Novák Andrea

 


 
versenyek : kémia Heves kémiaverseny, kerületi forduló 2020.02.25.

A kerületi Hevesy kémiaversenyen az alábbi szép eredmények születtek.

 

a 7.-es korosztályban:

·         Vida Benedek (7. b) I. helyezett,

·         Schadl Dóra (7. a) II. helyezett,

·         Ludányi Zsófia III. helyezett.

 

a 8.-os korosztályban:

·         Kózel Barna (8.a) I. helyezett,

·         Balogh Ármin (8.a) II. helyezett,

·         Skrabák Virág (8. a) III. helyezett.

 

Tanáraik: Gajdosné Szabó Márta tanárnő és Bálint Martin tanár úr.


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 120 ] Új hír írása