Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 224 ] Új hír írása

egyéb Angol nyelvi OÁTV 2018.02.06.

Yu Lang Richárd (7.a), Kovács Vince (7.a) és Kiss Veronika (8.a) továbbjutottak az angol nyelvi OÁTV (Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny) második, megyei fordulójába.

Gratulálunk Nekik és további sikereket kívánunk!

rendezvények : sport Műkorcsolya- Valentin kupa 2018.02.04.

A Vasas Jégcentrumban megrendezett nemzetközi műkorcsolya versenyen Balog Eszter (8.a) a Basic Novice B kategóriában bronzérmet szerzett.

versenyek : sport Műkorcsolya 2018.02.04.
Mezei Réka 6. b osztályos tanuló a hétvégén megrendezésre került Nemzetközi Valentin Kupán 3. helyezést ért el Basic Novice A kategóriában. Kedves Réka, szívből gratulálunk a sikeredhez! :)

versenyek : sport Kerületi sakkverseny 2018.02.01.

A kerületi sakkversenyen Szász Benjámin (9.a) egyéniben első helyezett lett. A Juhász Janka (7.a), Kitanits Nádja (5.b), Lévai Dávid (5.b), Ónodi Emese (7.a), Ónodi Tamás (5.a) összetételű csapat szintén az első helyen zárt.

A sikerekhez gratulálunk!

versenyek : sport Sakk diákolimpia - Kerületi forduló 2018.01.31.

Január 30-án került megrendezésre a XXII. kerületi sakk diákolimpia.

Iskolánk egy vegyes csapatot indított a "felsős fiú" kategóriában, akik megérdemelten hozták el az aranyérmet és így továbbjutottak a budapesti döntőbe.

versenyek : sport Úszás 2018.01.30.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén Székesfehérváron a 12+ úszóversenyen 1 bronzérmet szerzett egyéni számában.

versenyek : magyar Magyar Nyelvészeti Diákolimpia 2018.01.25.

Gratulálunk Gubicza Mírának (12. B), aki a Magyar Nyelvészeti Diákolimpia 2017/2018. évi internetes fordulóin nyújtott teljesítménye alapján bejutott a magyarországi elődöntőbe!

Tanára: Asboltné Czapári Beáta

versenyek : sport Kézilabda diákolimpiai bajnokság 2018.01.25.
  Lezárult a 2017/2018-as tanév V-VI. korcsoportos amatőr fiú kézilabda diákolimpiai bajnokság alapszakasza, melyben iskolánk csapata nagyszerűen szerepelt, így bejutottunk a rájátszás felső házába! Gratulálunk a fiúknak!

Tanáruk Varga Lóránt tanár úr.

versenyek : magyar Kerületi Kazinczy-verseny 2018.01.24.

Gratulálunk Polgár Eszter 6.a osztályos tanulónak, aki a kerületi Kazinczy-versenyen korosztályában 3. helyezett lett.

Tanára Szabóné Moncz Éva.

versenyek : sport Budapesti Úszó Diákolimpia 2018.01.24.

2018. január 20-án rendezték a BVSC Sportuszodában a Budapesti Úszó Diákolimpiát, amelyen iskolánkat többen is sikerrel képviselték. Az eredményekhez gratulálunk az indulóknak!