Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 212 ] Új hír írása

versenyek : matematika Abacus Matematikai Lapok pontversenye 2017.05.31.

Rábai Gellért 5.a osztályos tanuló az Abacus Matematikai Lapok pontversenyén I. helyezést (aranyfokozatú dicséretet) ért el, Pick Leonárd a versenyben 15. lett (ezüsfokozatú dicséretettel).

Gratulálunk nekik!

Tanáruk Nagy Emese tanárnő.

versenyek : sport Atlétika, síkfutás 2017.05.30.

Gratulálunk Molnár Janka 10.b osztályos tanulónak, aki az V. korcsoportos diákolimpia országos döntőjében a 200 m-es és a 400 m-es síkfutásban is országos bajnok lett!!!

versenyek : angol Angol OÁTV, országos döntő 2017.05.30.

Gratulálunk Moldicz Nórának (7.a), aki az Országos angol verseny 2017. évi döntőjében az I. kategóriában 6. helyezett lett!

Tanára Schwarckopf Ágnes tanárnő.

versenyek : sport Kosárlabda 2017.05.29.

Hunkár Ádám (7.b) csapatával az Országos Serdülő (U14) Bajnokság döntőjében 4. helyezést ért el.

Várszegi Réka (9.a) a Csata DSE U15-ös csapatának tagjaival az U17-es Kosárlabda Bajnokság Országos döntőjén bronzérmet szerzett.

versenyek : sport Judo Országos Diákolimpia bronzérem 2017.05.29.

Igaz Laura (6. a) harmadik helyezést ért el a Judo Diákolimpia országos döntőjében. Gratulálunk!

egyéb Angol és nyelvtan verseny 2017.05.28.

Polgár Eszter (5.a) az Ifjúsági Anyanyelv versenyen saját korcsoportjában kiemelkedő teljesítményével Arany fokozatot kapott. Ugyanígy Angol nyelv tantárgyból is Arany elismerést szerzett.

Tanárai:Szabóné Moncz Éva(anyanyelv) és Schwarckopf Ágnes(angol nyelv).

Gratulálunk neki és felkészítő tanárainak!

versenyek : sport Látványtánc 2017.05.25.

Lente Anna (9.a) párjával a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán az Utcai táncok kategóriában Junior 1. helyezést ért el.

rendezvények : sport XIII. Delfin Cup 2017 Szinkronúszó Verseny 2017.05.24.

Farkas Júlia (5.b)  és Jáky Lili (6.b) a május 19-21. között Monoron megrendezésre került XIII. Delfin Cup 2017 szinkronúszó versenyen Free Routin Combination kategóriában a Budafóka Sportegyesület csapatának tagjaként 2.helyezést értek el. Az eredményükhöz szívből gratulálunk!

versenyek Zuglói táncfesztivál 2017.05.23.

Lapos Nóra (6.a) és Nagy Anna Léna (7.a) a Class Dance formáció "Ego" című előadásával ezüstérmet nyertek az elmúlt hétvégén rendezett XXXII. Zuglói Táncfesztivál Országos Amatőr Táncversenyen.

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 212 ] Új hír írása