Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 231 ] Új hír írása

versenyek : sport RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA országos döntő 2018.04.10.

Iskolánk röplabda csapata április 8-án Debrecenben megnyerte a 2017/2018-as tanévben rendezett Diákolimpiát a zárt leány VI. korcsoportban.

A csapat tagjai: Béla Zsófia, Bodnár Nikolett, Nagy Zsuzsanna, Nikitscher Petra, Nyisztor Virág, Pokoly Panna, Pokoly Petra, Szerdahelyi Dalma, Török Eszter, Varga Borbála.

Edzőjük: Haász Ferenc.

Gratulálunk!

versenyek : fizika Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntő 2018.04.09.

Kovács Domonkos (7.a), Páhán Anita (8.a) és Skrabák Boglárka (8.a) a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén III. díjazott lett.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, Dezamicsné Babich Gertrudnak és dr. Horváth Eszternek!

versenyek : sport Úszás 2018.04.09.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén a Budapest Kupa úszóversenyen a II. fordulóban korcsoportjában egyéniben ezüstérmet szerzett.

gazdasági információk Ebédbefizetés - 2018. május 2018.04.06.

2018. ÁPRILIS 9-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

Befizetés: 2018. május 1 - 31. közötti időszakra (16 napra)

Pótbefizetés: ÁPRILIS 23-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

Normatív kedvezmény igénybevételéhez:
Kérem az iskolai honlapról letölthető „NYILATKOZAT”-ot kitölteni .

(A gimnázium felsőbb évfolyamára járó tanulók esetén is kitöltendő. Testvérek esetén külön-külön lapot kérnék.)

Fizetési módok:

- készpénzzel (iskolában 730-13:30-ig; 16-18 óra között hétfőn a Városházán)

- csoportos beszedési megbízással (inkasszó)

- WEB-es fizetéssel online*(lásd. budafokteteny.hu E-FIZETÉS fülön)

Ünnepnap: 2018. május 1. /kedd/

Érettségi szünet: 2018. május 7-11.

Pünkösd: 2018. május 21. /hétfő/

versenyek Rajzverseny 2018.04.05.
Dévényi Álmos Tamás (6.a)  a Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola "FEKETE-FEHÉR plusz EGY" képzőművészeti versenyén kiemelkedő munkájáért díjazott lett.

versenyek : sport Birkózás 2018.04.05.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló az ünnepi hétvégén Észtországban vett részt a több mint 30 nemzet 2100 sportolóját felvonultató "Tallin Open" Világkupán. Az első napon rendezett kötöttfogású versenyen 4., a másnapi szabadfogású viadalon 3. helyezést ért el.

versenyek : sport Úszás Diákolimpia, eredmények (kiegészítés) 2018.04.05.

A 2018-as Úszás Diákolimpián diákjaink az alábbi eredményeket érték el:

- Győri Mikes (8.a) - "A" kategória, 100 méteres mellúszás - 9. helyezés,

- Molnár Dóra (5.a) - "A" kategória, 100 méteres hátúszás - 8. helyezés,

- Molnár Klaudia (7.a) - "B" kategória, 100 méteres hátúszás - 10. helyezés.

versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő 2018.04.05.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében iskolánk diákjai kiemelkedően szerepeltek.

Rábai Gellért (6.a) a döntőben 27., Páhán Anita (8.a) 32. helyezett lett.

Tanáraik: Nagy Emese és dr. Horváth Eszter.

Gratulálunk a szép sikerekhez!

versenyek : német Német OKTV, országos döntő 2018.04.05.

Gubicza Míra az idei tanévben is kiemelkedő eredményt ért el a középiskolások legrangosabb versenyén, az OKTV-n.

A német OKTV (I. kategória) országos döntőjében a 15. helyet szerezte meg!!!!

Gratulálunk neki és tanárának, Lauthné Url Csilla tanárnőnek!

versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny és Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018.04.04.

Gratulálunk Páhán Anita 8.a  osztályos tanulónak, aki az idei tanévben is remek eredményeket ért el korosztálya matematikaversenyein.

A Varga Tamás Matematikaverseny döntőjében III. helyezett lett, a Zrínyi Ilona Matematikaverseny döntőjében pedig a 32. helyen végzett.