Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 213 ] Új hír írása

versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2017.06.13.

A Magyar Vöröskereszt budapesti elsősegélynyújtó versenyén a középiskolások mezőnyében a Lente Anna, Pataki Anna, Szabó-Salfay Zita, Szerdahelyi Dalma és Kállay Ágota összeállítású csapat 1. helyezett lett. Gratulálunk a szép sikerhez!

Felkészítőjük dr. Lenténé Győri Anikó védőnő

versenyek Látványtánc 2017.06.13.

Kállay Ágota (10.a), Nguyen Nancy (10.a) és Lente Anna (9.a) a csoportjával a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán az Utcai táncok kategóriában arany minősítést kapott.

Lente Anna (9.a) párjával a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán az Utcai táncok kategóriában Junior 1. helyezést ért el.

versenyek : matematika Abacus matematikai problémák 2017.06.12.

Rábai Gellért 5.a osztályos tanuló 4. helyen végzett az Abacus matematikai problémák pontversenyén.Gratulálunk!

versenyek : sport Birkózás 2017.06.06.

Gratulálunk Zimonyi Barnának (5.b), aki a június 3-án rendezett Kötöttfogású Birkózó Csapatbajnokság budapesti döntőjén a Vasas SC csapatának tagjaként ezüstérmet szerzett.

versenyek : sport Labdarúgás 2017.06.02.

Csernik Kornél (12.a) a Magyar Kupa győztese lett a Ferencváros labdarúgó csapatával a Groupama Arénában megrendezett döntőben, miután az 1-1-es döntetlent, majd gól nélküli hosszabbítást követően tizenegyesekkel múlták felül a Vasas együttesét. Kornél a 90. percet követően lépett pályára. A sikerhez ezúton is gratulálunk!

versenyek : sport Kelet Kupa 2017.06.01.

Kőszegi Míra (9.a) a Debrecenben megrendezett Kelet Kupán megnyerte a 300 méteres futást, és harmadik helyezést ért el a 300 méteres gátfutáson.

versenyek : matematika Abacus Matematikai Lapok pontversenye 2017.05.31.

Rábai Gellért 5.a osztályos tanuló az Abacus Matematikai Lapok pontversenyén I. helyezést (aranyfokozatú dicséretet) ért el, Pick Leonárd a versenyben 15. lett (ezüsfokozatú dicséretettel).

Gratulálunk nekik!

Tanáruk Nagy Emese tanárnő.

versenyek : sport Atlétika, síkfutás 2017.05.30.

Gratulálunk Molnár Janka 10.b osztályos tanulónak, aki az V. korcsoportos diákolimpia országos döntőjében a 200 m-es és a 400 m-es síkfutásban is országos bajnok lett!!!

versenyek : angol Angol OÁTV, országos döntő 2017.05.30.

Gratulálunk Moldicz Nórának (7.a), aki az Országos angol verseny 2017. évi döntőjében az I. kategóriában 6. helyezett lett!