Hírek : informatika

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] Új hír írása

versenyek : informatika E-hód informatika verseny 2018.12.18.

 

A 194 iskola részvételével megrendezésre került, összesen 25464 diákot megmozgató E-hód informatika versenyen diákjaink az alábbi kiemelkedő eredményeket érték el. Az összeállításban csak az első három helyezettek szerepelnek.

 

 

 

Benjamin kategória (5-6. osztály):

 

·        országos 2. helyezettek lettek: Horváth Zsombor (6.a), Kovács-Tuba Kristóf (6.a), Szikora Zoltán (6.b), Vida Benedek László (6.b) – országosan velük együtt 36 diák érte el ezt az eredményt

 

·        országos 3. helyezett lett: Ludányi Orsolya Anna (6.a) – országosan vele együtt 9 diák érte el ezt az eredményt

 

 

 

Kadét kategória (7-8. osztály):

 

·        országos 2. helyezett lett: Sztanek Szilvia (8.a) – országosan vele együtt 8 diák érte el ezt az eredményt

 

 

 

Senior kategória (11-12. osztály):

 

·        országos 3. helyezett lett: Sasi Domonkos (11.b) – országosan vele együtt 5 diák érte el ezt az eredményt

 

Gratulálunk nekik!

 

Tanáraik: Sági Orsolya tanárnő és Olejnik Árpád tanár úr.

 

 

G

 

 


 
versenyek : informatika Informatika OKTV, második forduló 2018.12.12.

Gratulálunk Csala Bálintnak és Csala Péternek (12.b), az első fordulós dolgozatuk alapján mindketten az informatika II. (programozás) kategóriában az OKTV második fordulójába jutottak.

 

Tanáraik: Sági Orsolya és Olejnik Árpád.

Gratulálunk nekik!


 
versenyek : informatika Bakonyi Bitfaragó Bajnokság 2018.12.12.

A hétvégén Veszprémben megrendezésre került informatika csapatversenyen, a Bakonyi Bitfaragó Bajnokságon Csala Bálint és Csala Péter (12.b) Katkó Dominikkal együtt első helyezett lett.

 

Gratulálunk az újabb szép sikerükhöz! 


 
versenyek : informatika programozó verseny 2018.12.09.

Kereszthury Péter (10.a), Tóth Bálint (10.a) és Tóth Gábor (10.a) középiskolás csapata 173 csapat közül, egyetemisták és seniorok között az OTB BANK "IT Competition" nyelvfüggetlen programozóverseny döntőjében 11. helyen végzett. 

 


 
versenyek : informatika OKTV - informatika II. 2018.11.16.

Az OKTV Informatika II. (programozás) kategóriában az első fordulóból a megadott ponthatár alapján Csala Bálint, Csala Péter (12.B) és Németh Ágoston (11.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

 

Tanáraik: Sági Orsolya és Olejnik Árpád.

Gratulálunk nekik!

 


 
versenyek : informatika Robotprogramozási verseny 2018.06.01.

 

Németh Hanna Júlia 5/b osztályos tanuló az országos robotprogramozási versenyen első helyezést ért el csapatával. 

Gratulálunk neki! 


 
versenyek : informatika Fővárosi alkalmazói informatika verseny döntő 2018.05.04.

Dudás Zsófia 7.b osztályos tanuló a FÁIAV Fővárosi Általános Iskolai Informatika Alkalmazói Verseny döntőjében 42 induló között (ők a kerületek legjobbjai) 5. helyezést ért el Prezentációkészítés kategóriában. Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

Felkészítő tanára: Sági Orsolya


 
versenyek : informatika 27. Fővárosi Informatika Alkalmazói Tanulmányi Verseny 2018.03.28.

Iskolánk diákjai idén is sikerrel vettek részt a Fővárosi Informatikai Alkalmazói Verseny kerületi fordulójában. A megmérettetés több kategóriában és két korcsoportban zajlott.


Az 5-6. évfolyam Grafika kategóriájában Szaniszló Blanka (6.b) 3. helyezést ért el.

A 7-8. korosztályban Prezentáció kategóriában Dudás Zsófia Réka (7.b) 2. lett, míg Szövegszerkesztés kategóriában Závodi Eszter (7.a) 3. helyezést szerzett.


Dudás Zsófia Réka helyezésével a fővárosi döntőbe is bejutott.


Továbbá szeretnénk megköszönni a versenyzést Földvári Benedek (6.a), Szabó Erik Zalán (6.a), Hódi Flóra Tímea (6.b), Sztanek Szilvia (7.a) és Ányos Eszter (7.b) tanulóknak, aki a saját kategóriájukban mindannyian remekül helyt álltak.


Teljesítményükhöz szívből gratulálunk!

 

Felkészítő tanárok: Sági Orsolya és Olejnik Árpád


 
versenyek : informatika Dusza Árpád Programozó Emlékverseny 2017 2018.01.15.

Két kilencedikes csapatunk is indult a Dusza Árpád Emlékverseny hagyományos programozás kategóriájában. A regionális fordulóban a 9-10. korosztályban a Tóth Bálint, Szilczer Ármin, Jancsurák Marcell (9.a) összeállítású csapat a 8. helyen végzett, míg a Kereszthury Péter, Tátos Vencel, Tóth Gábor (9.a) hármas a 13-14. helyet szerezte meg.

 

Szereplésükhöz gratulálunk!


 
versenyek : informatika Ericsson Programozó Bajnokság 2017 2017.12.07.

Gratulálunk Csala Bálintnak és Csala Péternek (11.B), akik csapatukkal részt vehettek az idei Ericsson Programozó Bajnokság döntőjében, és megszerezték a legjobb középiskolás csapat különdíját!


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] Új hír írása