Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] Új hír írása

rendezvények : sport VIII. Aréna Kupa, Nemzetközi Úszóverseny 2006.11.12.
2006.10.28-án A VIIII. Aréna Kupa Nemzetközi Úszóversenyen, ahol 10 ország, 55 klub, 580 indulója vett részt, Hegedűs Márton 5.B osztályos tanuló a következő eredményeket érte el:
hát pillangó

rendezvények : sport Kerületi iskolák közötti futball torna 2005.10.31.
Az 5.-6.korosztályban 1.helyezést ért el a Kempelen Farkas Gimnázium csapata.Vezető tanár:Varga Lóránt Végeredmény:1.Kempelen 2.Pannónia
3.Hajós

rendezvények : sport Akrobatikus Rock and Roll 2005.10.24.
A 2005.10.23-án Budaörsön megrendezett Akrobatikus Rock and Roll Budapest Utánpótlás Bajnokságon a Bogáti Fanni, Juhász Garas Lilla, Rendek Dorottya (6.A), Vajk Dóra összeállítású csapat aranyérmet szerzett!
Gratulálunk a lányoknak!

rendezvények : sport FUTAFOK 2005 2005.10.04.
Az elmúlt évekhez hasonlóan ismét szép számmal vettünk részt a kerületi rendezvényen.
Kemendi Kristóf 10 helyezett lett.
Gratulálunk a győzteseknek és mindenkinek, aki teljesítette a távot!

rendezvények : sport Öregdiákok kosaras edzése 2005.01.20.
Az öregdiákok kosaras csapata szeretettel várja a keddi és a csütörtöki edzéseken (18.30-tól 20.30-ig) azokat, akik szívesen edzenének és játszanának, és esetleg még a mérkőzésekre is elmennének és erősítenék a Közgazdász DSE csapatát. A csapat harmadik éve vesz részt a Budapesti Kosárlabda Bajnokságban, s ebben az évben már a C-csoportban versenyeznek. Keresd fel az edzést, próbáld ki! (Sára Norbert nevében: Mura-Mészáros Csaba)

rendezvények : sport A Futafok győztesei, helyezettjei 2004.10.12.
A szervezőbizottság regisztrálása szerint diákjainknak 60%-a vett részt a kerületi Futafokon (300 fő). Az összesen 2290 indulót megmozgató versenyen diákjaink a következő eredményeket érték el:
az 5.-6. osztályos fiúk között második lett Fodor Krisztián, ötödik Kecskés Gergő, hatodik Staudt Csaba,
az 5.-6. osztályos lányok között negyedik lett Kojanitz Anna,
a 7.-8. osztályos lányok között első lett Csere Anna, hatodik Székely Boróka,
a középiskolás korcsoportban a lányok között Takács Edina szerezte meg a győzelmet, hatodikkként Janzsó Dóra ért célba,
a 7.-8. osztályos fiúk között első lett Dani Áron, második Csere Gáspár,
a középiskolás fiúk versenyét Gyurcsovics Márk nyerte meg, az ötödik helyet Klein Péter, a hatodik helyet Dvorák Márton szerezte meg.

rendezvények : sport A kerületi atlétikaverseny eredményei 2004.10.12.
Az október közepén lezajlott kerületi atlétikaversenyen a IV. korcsoportban (7.-8. osztályosok) a lányok csapata egyéniben a harmadik helyet szerezte meg, Tóth Emese egyéniben második lett.

rendezvények : sport Futafok 2004.09.28.
OKtóber 2-án ismét megrendezésre kerül a hagyományos őszi kerületi futóverseny, a Futafok.A verseny egyik szervezője Kertész Éva tanárnő, ezért diákjaink nemcsak a futóversenyből, hanem a szervezési feladatokból is kiveszik részüket.
Kérjük, hogy az 5.-8. évfolyamosok már 10 óra előtt 15 perccel, a 9.-12. évfolyamosok pedig 10 óra után 15 perccel gyülekezzenek a BMTE pályánál.Az eredményekről jövő héten tudunk hírt adni.

rendezvények : sport Futóverseny (serdülő egyéni országos bajnokság) 2004.09.22.
A 2004. szeptember 18-19-én Debrecenben megrendezésre került országos bajnokságon a 13 éves fiúk 2000 méteres futóversenyén Dani Áron 6. helyezett, Csere Gáspár 13. helyezett lett.