1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Új hír írása

rendezvények : sport Streetball Fesztivál 2016.10.03.
Tisztelt Szülők és Diákok!

Iskolánkban a rossz idő ellenére is megrendezésre kerül a Streetball Fesztivál október 6-án és 7-én.
A meccsek 3 órakor kezdődnek a tornateremben és előreláthatólag 19-20 óráig tartanak.
Az egyes mérkőzések időpontjai az eredményektől függnek.

Mindenkit várunk sok szeretettel!

rendezvények : sport Párbajtőr Országos Bajnokság 2016.06.20.

Kulcsár Viktor (5A) a Párbajtőr Országos Bajnokságon a Vasas csapat tagjaként ARANYÉRMET nyert.

rendezvények : sport Mltsz-Táncverseny első helyezés 2016.04.11.

Tarr Norbert (9.b.), a Cool Dance School tánccsoport tagjaként, 1. helyezést ért el a Magyar Látványtánc Szövetség  táncverseny budapesti fordulóján. Gratulálunk!

rendezvények : sport Túra 2015.11.27.

Tarr Norbert (9.b) az idei, őszi Intersport Túranap 10 km-es távját a 7. legjobb részidővel teljesítette! Gratulálunk neki!

rendezvények : sport Nemzetközi Atlétikai Viadal 2013.03.22.

Kulcsár Panka (6.a) a március 15-16-a között Dortmundban megrendezésre került Nemzetközi Atlétikai Viadalon távolugrásban és a 60 m-es futásban is első lett, emellett váltóban is a dobogó legmagasabb fokára állhatott.

rendezvények : sport Velencei-tavi korcsolyázás 2012.02.13.
2012. február 12-én, vasárnap 25 diákkal korcsolyáztunk a Velencei-tavon. A közel 4 órás programunk alatt sokat csúszkáltunk, koriztunk és szinte megállás nélkül ment a 3 csapat között a jégkorongmérkőzés. Ott csatlakozott hozzánk még néhány kolléga családostul és érkeztek még diákok szüleikkel és nagyszüleikkel. Köszönjük azoknak, akik hokiütők kölcsönadásával járultak hozzá, hogy minél többen próbálhassák ki ezt a kemény és igen fárasztó sportot. Köszönjük a kísérő tanároknak és szülőknek, hogy vigyáztak ránk! (Szász Erzsébet és Mura-Mészáros Csaba)