Hírek : matematika

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] .. [ 18 ] Új hír írása

versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny, II. forduló 2012.01.16.

A Varga Tamás Matematikaverseny második fordulójába a következő tanulók jutottak be:

 

7.a:

Simon Vivien, Varga Bonifác, Veress Kata

 

8.a: Bakos Bence,  Krämer András, Winkler Márk


 
versenyek : matematika Arany Dániel, Varga Tamás és Bátaszéki versenyek 2012.01.03.

A decemberben lezajlott matematikaversenyeken az alábbi eredmények születtek:

 

 

A Varga Tamás Matematikaversenyen II. fordulóba lehetett a dolgozatát továbbítani:

 

7.a                               Simon Vivien

                                    Varga Bonifác

                                    Veress Kata

8.a                               Bakos Bence

                                    Krämer András

                                    Kovács Gergő

                                    Somlói Luca

                                    Molnár Noémi

                                    Winkler Márk

8.b                               Palojtay Tamás

 

 

Az Arany Dániel Matematikaversenyen II. fordulóba jutott:

 

9.a                               Lonkai Kristóf

10.a                             Balogh Norbert

                                    Lajtos Levente

 

A Bátaszéki Matematikaversenyen II. fordulóba jutott:

 

5.a                               Bakos Dorottya

                                    Csillag Balázs

                                    Béndek Julianna

                                    Kulcsár Panka

                                    Váradi Erzsébet

6.a                               Sulyok Liliána

                                    Surján Anett

                                    Filyó Bendegúz

                                    Gyugos Péter

                                    Petró Péter

7.a                               Varga Bonifác

8.a                               Bakos Bence

                                    Krämer András

                                    Maruzs Brigitta 

 


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny, országos döntő 2011.11.30.

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében két csapatunk is kiváló helyezést ért el.

A 8.a osztály csapata 7. lett. A csapata tagjai: Bakos Bence, Kovács Gergely, Krämer András, Winkler Márk .

A 6.a osztály csapata 13. lett. A csapat tagjai: Nikitscher Petra, Sulyok Liliána, Surján Anett, Nyisztor Virág.


 
versenyek : matematika Matematika OKTV, első forduló 2011.11.23.

A matematika OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján Gazdag László, Horváth Kitty, Molnár Dániel és Pirisi Viktor munkája volt a versenybizottsághoz továbbítható.

Országosan 894 tanuló érte el a kijelölt szintet, közülük azonban már csak az a 291 tanuló kerülhetett be a második fordulóba, aki legalább 23 pontos dolgozatot írt. Iskolánkból az elért eredmények alapján idén két tizenegyedikes diákunk, Gazdag László és Pirisi Viktor (11.a)  jutott a középdöntőbe.


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny eredménye 2011.10.28.

A Bolyai Matematika Verseny dél-budai (XI., XII., XXII. ker.) területi fordulójában elért eredményeink:

5. osztályosok:

7. helyezés: Glöckl Marina, Kállay Ágota, Plachi Dóra, Szabó Emese (Szőkék)

9. helyezés: Kovács Gergő, Kovács Levente, Pollák Dalma, Rompos Luca (Mat-Madarak)

11. helyezés: Gombos Laura, Kulcsár Panka, Malik Anna, Szick Dorka (Okostojások)

13. helyezés: Bakos Dorka, Béndek Julianna, Sebesi Jázmin, Vörös Eszter (Kisötösök)

13. helyezés: Mecseki Zsófia, Nguyen Nancy Maianh, Rózsa Renáta, Tóth Eszter (Lányeffektus)

26. helyezés: Csatlós Kristóf, Dócs Benedek, Török Márton, Váradi Erzsébet (Észkombájnok)

6. osztályosok:

2. helyezés: Nikitscher Petra, Sulyok Liliána, Surján Anett, Nyisztor Virág (Négy Muskétás) BEHÍVTÁK ŐKET AZ ORSZÁGOS DÖNTŐBE

5. helyezés: Gátmezei Zoltán, Pál Viktor, Tasnádi-Tulogdi Mátyás, Zörgő Kristóf (IGLU)

12. helyezés: Béla Zsófia, Lőrincz Kata, Sólyom Kata, Varga Borbála (Zsókabóka)

19. helyezés: Oláh Réka, Pokoly Petra, Révai Flóra, Török Eszter (Szivárvány)

20. helyezés: Gubicza Míra, Kapitány Adrienn, Sándor Petra, Szakmáry Virág (Egységben az erő)

25. helyezés: Benczik Szonja, Janurik Flóra, Korondi Anett, Odegnál Bettina (LoL)

7. osztályosok:

7. helyezés: Benesóczky Zsófia, Menyhért Júlia, Simon Vivien, Veress Kata (Csokis Muffin)

15. helyezés: Vuics Márton, Kontor Márton, Pál Szilveszter Zsombor, Vadas Bence György (Nyerőgépek)

20. helyezés: Boros Marcell, Mátrai Bence, Molnár Levente, Varga Bonifác (Arcok)

8. osztályosok:

1. helyezés: Bakos Bence, Kovács Gergely, Krämer András, Winkler Márk (Fogas kérdés)

BEHÍVTÁK ŐKET AZ ORSZÁGOS DÖNTŐBE

4. helyezés: Baranyi Blanka, Madarász Bence, Nagy Renáta, Palojtay Tamás (Kockásfülűnyúl)

16. helyezés: Kiss Brigitta, Maruzs Brigitta, Oláh Tamás, Vild Anett (Puma)

 

 

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny országos döntő 2011.05.26.
A Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjében a hetedikesek mezőnyében Bakos Bence (7.a) a 11. helyezett lett. Gratulálunk a szép sikerhez!
 
versenyek : matematika Medve Matematika Vetélkedő 2011.04.05.
A Medve Matematika Vetélkedőn a 8.b osztály csapata (Laczkó Levente, Babos Petra, Kádár Fruzsina) 6. helyezést ért el.
 
versenyek : matematika Kenguru verseny 2011.04.05.
A Kenguru Matekversenyen a következő eredmények születtek:
Bakos Bence (7.a) Bp. 5. országos 33.
Gazdag László (10.a) Bp. 24. országos 58.
Török Eszter (5.a) Bp. 23. országos 67.
Bagyinszky Dóra (12.a) Bp. 22. országos 98.
Kapitány Adrienn (5.b) Bp. 33. országos 108.

 
versenyek : matematika Zrínyi matematikaverseny 2011.03.16.
A Zrínyi matematikaversenyen az alábbi eredmények születtek:
Egyéni eredmények:
5. osztály: Sulyok Liliána 5. helyezett, Török Eszter 6. helyezett
7. osztály: Molnár Noémi 4. helyezett
8. osztály: Laczkó Levente 2. helyezett
10. osztály: Gazdag László 1. helyezett, Pirisi Viktor 4. helyezett
11. osztály: Markó András 2. helyezett.

Eredményeik alapján az alábbi tanulók az országos döntőbe jutottak:
Sulyok Liliána (5.a),
Laczkó Levente (8.b),
Gazdag László (10.a).

Csapatversenyben az ötödikesek csapata 2. lett. A csapat tagjai: Sulyok Liliána, Török Eszter, Petró Péter.
 
versenyek : matematika Bátaszéki Matematikaverseny 2010.11.24.
A tolna megyei Matematika Tehetséggondozó Alapítvány által kiírt verseny első fordulójából az alábbi tanulók jutottak tovább:
Sulyok Liliána, Filyó Bendegúz, Surján Anett, Budai Blanka, Laczkó Levente, Vargyay Benedetta.
 
1 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 18 ] Új hír írása