Hírek : matematika

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] Új hír írása

versenyek : matematika Náboj Nemzetközi Matematika Verseny 2018.03.26.

A Náboj Nemzetközi Matematika versenyen iskolánk tanulói bár először vettek részt, ragyogó eredménnyel végeztek.

 

A Senior (11-12. évfolyam) csapat Magyarországon 18. helyezett lett 40 csapat között, a nemzetközi mezőnyben 80. helyezést értek el 486 induló csapat között.

A csapat tagjai: Csala Bálint, Csala Péter, Kapitány Adrienn, Pál Viktor, Sohodóczki Sára.

Tanáraik: Romhányi Katalin, Csébics Anikó, Bakosné Novák Andrea.

 

A Junior (9-10. évfolyam) csapat Magyarországon 12. helyezett lett 40 csapat között, a nemzetközi mezőnyben 79. helyezést értek el 490 induló csapat között.

A csapat tagjai: Adámy Márton, Csörgits Máté, Németh Ágoston, Nyári Bíborka, Sasi Domonkos.

Tanáraik: Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrúd, Nagy Emese.

 

Gratulálunk!

 

 


 
versenyek : matematika Sziporka matematikaverseny országos döntő 2018.03.22.

A Sziporka matematikaverseny országos döntőjébe jutottak:

 

5. osztály: Ludányi Zsófi, Schadl Dóra

6. osztály: Polgár Eszter, Skrabák Virág, Dévényi Álmos

8. osztály: Skrabák Boglárka

 

tanáraik: Rakota Ilona, Sági Orsolya és Nagy Emese

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2018.03.22.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny döntőjébe jutottak:

 

5.osztály: Ludányi Zsófi, Szabó Bálint, Nagy Ádám, Mensáros Dominuka, Sebestyén Sára, Feinek Fruzsina, Kovács Artúr

6.osztály: Dévényi Álmos, Polgár Eszter, Skrabák Virág

7.osztály: Yu Lang Richárd, Kovács Domonkos

8.osztály:Skrabák Boglárka

 

tanáraik:dr. Horváth Eszter, Rakota Ilona és Nagy Emese

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Pangea matematikaverseny országos döntő 2018.03.12.

A Pangea verseny országos döntőjébe jutottak:

 

Yu Lang Richárd 7.a, tanára: Nagy Emese

Skrabák Boglárka 8.a, tanára: dr. Horváth Eszter

Kereszthury Péter 9.a, tanára: Rakota Ilona

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny, országos döntő 2018.02.19.

A Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjébe bejutott iskolánk három tanulója.

7. évfolyam:  Dudás Zsófia, Légrádi Kristóf 

8. évfolyam: Páhán Anita

Tanáraik: Horváth Eszter és Tolnai Judit.

 

Gratulálunk!

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2018.01.03.

A Varga Tamás Matematikaverseny 2. fordulójába jutott:

 

7.évfolyam

Ányos Eszter

Dudás Zsófia

Légrádi Kristóf

Nagy Sólyom

 

tanáruk: Tolnai Judit

 

8. évfolyam

Gombos Gergely

Harkai Bíborka

Páhán Anita

Sipos Zsombor

Skrabák Boglárka

 

tanáraik: Bakosné Novák Andrea, Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 


 
versenyek : matematika Matematika OKTV 2017.12.15.

Gratulálunk Csala Bálintnak (11.b) és Pál Viktornak (12.b), mindkettőjük bejutott a matematika OKTV második fordulójába!

 

Tanáraik: Romhányi Katalin, Csébics Anikó és Bakosné Novák Andrea tanárnők.

 

Gratulálunk a kiváló eredményhez!


 
versenyek : matematika Matematika OKTV, első forduló 2017.11.21.

A matematika OKTV (II. kategória) első fordulójából a megadott ponthatárok alapján a következő tanulók dolgozatait lehetett továbbítani a versenybizottsághoz: Csala Bálint, Csala Péter (11.b), Pál Viktor, Surján Anett (12.a).

 

Tanáraik: Csébics Anikó és Romhányi Katalin tanárnők.

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.11.18.

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében 7. helyezést ért el:

          Páhán Anita

          Skrabák Boglárka

          Benedek Zoltán

          Gombos Gergely

 

Tanáruk: dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.10.25.

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulóján az alábbi eredmények születtek:

 

8. évfolyam:

          1. helyezett (országos döntőbe jutott): Páhán Anita, Skrabák Boglárka,Benedek Zoltán, Gombos Gergely

          2. helyezett: Győri Mikes, Kun Milán, Nyári Zaránd, Tóth Áron

          3. helyezett: Horváth Ákos, Liziczay Bence, Rózza Ákos, Sziva Márton

          6. helyezett: Árkosi Ivett, Kis Veronika, Sipos Zsombor

          tanáruk: Horváth Eszter

 

7. évfolyam:

          3. helyezett: Érsek Georgina, Molnár Klaudia, Pudner Anna, Tarr Csilla

          4. helyezett: Gyarmati Fanni, Závodi Eszter, Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia

          5. helyezett: Szabó Adél, Lapos Nóra, Juhász Janka, Bimbó Balázs

          tanáruk: Nagy Emese

 

6. évfolyam:

          2. helyezett: Rábai Gellért, Pick Leonárd, Bende Barnabás, Farkas Botond

          tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona

 

5. évfolyam:

          2. helyezett: Ludányi Zsófia, Sebestyén Sára, Tímár Anna, Fejnek Fruzsina

          tanáruk: Nagy Emese

 

Gratulálunk!

 

 


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] Új hír írása