Hírek : matematika

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 18 ] Új hír írása

versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2017.04.20.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny döntőjében:

 

 

 

6. helyezett                   Páhán Anita 7.a                    tanára:  Horváth Eszter

 

 

38. helyezett                 Pick Leonárd 5.a                   tanára:  Nagy Emese

 

 

 

57. helyezett                Sipos Zsombor 7.a                 tanára: Horváth Eszter

 

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Kalmár László Matematikaverseny 2017.04.03.

A Kalmár László Matematikaverseny döntőjébe jutott:

 

Szabó Erik Zalán     5.a               tanára: Nagy Emese

 

Páhán Anita            7.a               tanára: dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Sziporka matematika verseny 2017.03.27.

A Sziporka matematika verseny országos döntőjébe jutottak:

5.a  Polgár Eszter

      Skrabák Virág

      Bende Barnabás

7.a  Vári Anna

      Vári Diána

8.a  Jancsurák Marcell

11.b Dani Péter

       Dani András

Tanáraik: dr.Horváth Eszter, Rakota Ilona, Csébics Anikó, Bakosné Novák Andrea és Nagy Emese

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2017.03.18.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny döntőjébe jutott:

 

Pick Leonárd 5.a

Páhán Anita 7.a

Sipos Zsombor 7.a

 

A területi fordulóján díjazott tanulók:

 

5. évfolyam:

 2. helyezett: Pick Leonárd

 8. helyezett: Dévényi Álmos Tamás

 9. helyezett: Kozári Enikő

12.helyezett: Tesztenyák Alíz

14.helyezett: Lipkovics Ádám

17.helyezett: Rábai Gellért

20.helyezett: Palotás Levente

 

Csapatban Pick Leonárd, Dévényi Álmos Tamás, Kozári Enikő 1. helyezett.

 

6. évfolyam:

 10.helyezett: Szabó Adél

 11.helyezett: Yu Lang Richárd

 

7. évfolyam:

 1. helyezett: Páhán Anita

 2. helyezett: Sipos Zsombor

 7. helyezett: Nyári Zaránd

 9. helyezett: Liziczay Bence

13. helyezett: Gombos Gergely

18. helyezett: Sziva Márton

19. helyezett: Horváth Ákos

 

Csapatban Páhán Anita, Sipos Zsombor, Nyári Zaránd 1. helyezett.

 

8. évfolyam:

11. helyezett: Kereszthury Péter

12. helyezett: Tasnádi-Tulogdi Zsófia

18. helyezett: Jancsurák Marcell

 

Csapatban Kereszthury Péter, Tasnádi-Tulogdi Zsófia, Jancsurák Marcell 2.helyezett

 

9. évfolyam:

2. helyezett: Csörgics Máté

3. helyezett: Tesztenyák Balázs

 

Csapatban Csörgics Máté, Tesztenyák Balázs, Németh Ágoston 1. helyezett

 

10. évfolyam:

3. helyezett: Csala Péter

 

11. évfolyam:

2. helyezett: Pál Viktor

 

Tanáraik:

Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrúd, Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona, Romhányi Katalin, Tolnai Judit.

 

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


 
versenyek : matematika Pangea matematikaverseny 2017.03.14.

A Pangea matematikaverseny országos döntőjébe jutottak az 5. évfolyamról:

  Tersztenyák Aliz

  Pick Leonárd

  Palotás Levente

  Molnár Hunor

Tanáraik: Tolnai Judit és Nagy Emese

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2017.03.07.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny döntőjébe jutottak:

5. osztály: Pénzes Júlia, Polgár Eszter, Skrabák Virág

6. osztály: Gyarmati Fanni, Kovács Domonkos, Lapos Nóra, Molnár Klaudia, Szabó Adél

7. osztály: Skrabák Boglárka, Vári Anna

8. osztály: Jancsurák Marcell, Pozsgai Péter

Tanáraik: dr.Horváth Eszter, Rakota Ilona és Nagy Emese

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Arany Dániel matematika verseny, 2. forduló 2017.02.14.

Az Arany Dániel Matematika Verseny 2. fordulójából a megadott ponthatárok alapján a következő tanulók dolgozatai továbbíthatók a  versenybizottsághoz:

9. évfolyam: Csörgits Máté, Hájer Andrea, Hatvani Dóra, Németh Ágoston, Nyári Bíborka, Szerdahelyi Dalma.

10. évfolyam: Csala Bálint, Csala Péter, Plachi Dóra.

Tanáraik: Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrud, Nagy Emese és Romhányi Katalin tanárnők.


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny, 9-12. évfolyam 2017.01.18.

A Bolyai Matematika Csapatverseny budai körzeti fordulóján a 9.a osztály csapata (Nyári Bíborka; Szerdahelyi Dalma; Szilágyi Emese és Németh Ágoston; felkészítő tanár: Nagy Emese) 3. helyezést, a 10.a osztály csapata (Bakos Dorottya; Gombos Laura; Kulcsár Panka és Plachi Dóra; felkészítő tanár: Romhányi Katalin) 3. helyezést, valamint a 10.b osztály csapata ( Csala Bálint; Csala Péter; Kovács Levente és Varga Hanga; felkészítő tanárok: Csébics Anikó és Romhányi Katalin) 6. helyezést értek el. Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Arany Dániel matematika verseny, 2. forduló 2017.01.10.

Az Arany Dániel matematika verseny 2. fordulójába  a következő tanulók jutottak be:

9. évfolyam: Csörgits Máté, Gajdos Levente, Hájer Andrea, Hatvani Dóra, Németh Ágoston, Nyári Bíborka és Szerdahelyi Dalma.

10. évfolyam: Csala Bálint, Csala Péter és Plachi Dóra.

 

Tanáraik:Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrud, Nagy Emese és Romhányi Katalin tanárnők.

 

Gratulálunk a  szép eredményekhez!

 

 

 

 


 
versenyek : matematika Kockakobak országos döntő 2017.01.09.

A Kockakobak matematika verseny országos döntőjében diákjaink nagyon jól szerepeltek, ezért iskolánk újra különdíjban részesült. Eredményeink:

4. hely: Pick Leonárd (5.a)

5. hely: Csörgits Máté (9.a)

6. hely: Rábai Gellért (5.a)

           Szilágyi Emese (9.a)

12. hely:Jancsurák Marcell (8.a)

15. hely:Tasnádi-Tulogdi Zsófia (8.b)

Tanáraik: Csébics Anikó, Rakota Ilona és Nagy Emese

Gratulálunk!


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 10 ] [ 18 ] Új hír írása