Hírek : matematika

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása

versenyek : matematika Matematika határok nélkül 2020.05.08.

A Matematika határok nélkül országos csapatversenyen a 9.a osztály 22. helyen végzett. Tanáruk: Nagy Emese

Gratulálunk minden résztvevőnek!


 
versenyek : matematika Varga Tamás matematikaverseny, országos döntő 2020.03.23.

A Varga Tamás matematikaverseny országos döntőjében mindkét tanulónk azonos pontszámmal a 27.helyen végzett.

Gratulálunk Dévényi Almosnak , Tersztenyák Aliznak és tanáraiknak, Rakota Ilonának és dr. Horváth Eszternek.


 
versenyek : matematika Sziporka végeredmény 2020.03.23.

A Sziporka országos matematikaverseny végeredményei:

5.oszt 1.hely H. Kovács Gábor

            2.hely Skrabák Balázs

6.oszt 4.hely Dévényi Márton

            7.hely Tóth Kolos Barnabás

           10.hely Zagarics Zétény

7.oszt  1.hely Ludányi Zsófi

             1.hely Mensáros Dominika

8.oszt  2.hely Skrabák Virág

             3.hely Polgár Eszter

Tanáraik Nagy Emese, Romhányi Katalin, Tolnai Judit tanárnők.

Gratulálunk a kiváló eredményekhez!


 
versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020.03.12.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjébe jutott:

 

Yu Lang Richárd    9.a    tanára: Nagy Emese

 

Tersztenyák Alíz    8.b    tanára: Horváth Eszter

 

A verseny területi fordulóján díjazott tanulóink:

 

Tóth Luca                  5.a       5.helyezés

Novothny Petra          5.a       7.helyezés

Reinhardt Barnabás    5.b       9.helyezés

Tóth Eszter                5.b       11.helyezés

Börzsönyi Flóra          5.a       16.helyezés

 

Dévényi Márton         6.b       5.helyezés

Godó Miklós              6.b       8.helyezés

Tóth-Kolos Barnabás  6.a      15.helyezés

 

Németh Hanna         7.b       7.helyezés

Kardos Boróka          7.a      10.helyezés

MensárosDominika    7.b      16.helyezés

Szabó Bálint             7.b      18.helyezés

 

Tersztenyák Alíz        8.b      2.helyezés

Kovács Márton          8.b      3.helyezés

Pick Leonárd             8.a      4.helyezés

Dévényi Álmos          8.a      6.helyezés

 

Yu Lang Richárd       9.a       1.helyezés

Szabó Adél              9.a       6.helyezés

Légrádi Kristóf         9.b       7.helyezés

 

Horváth Ákos           10.a    3.helyezés

 

Tanáraik: Romhányi Katalin, Dezamicsné Babich Gertrud, Nagy Emese, Rakota Ilona, Tóth Katalin, Tolnai Judit, Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2020.02.19.

A Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjébe jutott  Dévényi Álmos (8.a) és Tersztenyák Alíz (8.b).

 

Tanáraik: Rakota Ilona és Horváth Eszter.

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Bolyai matematikaverseny, 9-12. évfolyam 2020.01.28.

A középiskolások Bolyai Matematika Csapatversenyében ismét sikeresen szerepeltek diákjaink.

A Budai Körzetben

5. helyezést ért el a 9. évfolyamos "Egyenes egyenlet" csapat: Liziczai Bence, Horváth Ákos, Rózsa Ákos, Sziva Márton, tanáruk: dr. Horváth Eszter tanárnő,

2. helyezést ért el a 12. évfolyamos "Megcsaljuk kötőjelet" csapat: Horváth Róbert, Csörgits Máté, Németh Ágoston, Ilyés Botond, tanáruk: Csébics Anikó tanárnő,

7. helyezést ért el a 9. évfolyamos "Goslari Sörfőzdék és Shisha Bárok Szövetkezete" csapat: Ányos Eszter, Dudás Zsófia, Légrádi Kristóf, Nagy Sólyom, tanáruk: Tolnai Judit tanárnő.

A többi induló csapat is kitett magáért.

Az eredményhez gratulálunk!


 
versenyek : matematika Megyei matematikaverseny 2020.01.07.

A Megyei matematikaverseny 2. fordulójának eredményei:

 

5. oszt.: 1. hely: Novothny Petra

             2. hely: Skrabák Balázs

6. oszt.: 1. hely: Dévényi Márton

             2. hely: Godó Miklós

             3. hely: Uzonyi-Nagy Kolos

             4. hely: Mezei Gábor

             5. hely: Harkai Boróka

             6. hely: Müller Luca

             7. hely: Füzesi Barbara

7. oszt.: 2. hely: Szikora Zorán

             3. hely: Sebestyén Sára

8. oszt.: 1. hely: Dévényi Álmos

             2. hely: Skrabák Virág

             3. hely: Polgár Eszter

             3. hely: Kózel Barna

9. oszt.: 1. hely: Yu Lang Richárd

10.oszt.:1. hely: Skrabák Boglárka

             2. hely: Berczi Róza

11.oszt.:1. hely: Kereszthury Péter

 

Kiemelkedő eredménye alpján Dévényi Álmos a Nemzetközi Magyar Matematikaverseny döntőjébe jutott, mely tavasszal kerül megrendezésre Szlovákiában.

 

A díjazott tanulók felkészítő tanárai: Nagy Emese, Rakota Ilona, Romhányi Katalin és Dr. Horváth Eszter

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
versenyek : matematika Matematika OKTV 2019.12.19.

Gratulálunk Kereszthury Péternek (11.a), Szász Benjáminnak (11.a) és Tátos Vencelnek (11.a), akik kiváló első fordulós dolgozatukkal a matematika OKTV II. kategóriájában a verseny második fordulójába jutottak.

 

Tanáruk Rakota Ilona tanárnő.

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2019.12.16.

A Varga Tamás Matematikaverseny 2. fordulójába jutottak az alábbi tanulóink:

 

7. évfolyam

Aszódi Attila, Horváth Zsombor, Kovács-Tuba Kristóf, Németh Hanna, Sebestyén Sára, Szabó Bálint, Székely Marcell,

 

8. évfolyam

Dévényi Álmos, Hegedűs Ádám, Kapuvári Márton, Kovács Márton, Palotás Levente, Paréj Márk, Skrabák Virág, Szaniszló Blanka, Tersztenyák Alíz.

 

Tanáraik:

Nagy Emese,  Rakota Ilona, Tótk Katalin, Dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Informatika OKTV, második forduló 2019.12.05.

Gratulálunk Kereszthury Péternek (11.a), aki kiváló első fordulós dolgozatával az informatika OKTV II. kategóriájában a verseny második fordulójába jutott.

 

 

Tanára Olejnik Árpád tanár úr


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása