Hírek : matematika

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] Új hír írása

versenyek : matematika Matematika OKTV II. kategória 2019.11.19.

A matematika OKTV II. kategória első fordulójából a megadott ponthatár alapján Szász Benjamin (11.a), Kereszthury Péter (11.a), Tátos Vencel (11.a), Csörgits Máté (12.a) és Tóth Gábor Tamás (11.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Gratulálunk a szép megoldásokhoz!

Tanáraik: Rakota Ilona és Csébits Anikó tanárnők.


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8.osztály 2019.10.20.

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulóján szép eredményeket értünk el.

 

A hatodikos és a nyolcadikos csapat a fordulót megnyerve az országos döntőbe jutott:

 

6.osztály: Dévényi Márton, Turi Barna Dávid, Varga Dániel, Uzonyi-Nagy Kolos (tanáraik : Nagy Emese, Rakota Ilona)

 

8. osztály: Szaniszló Blanka, Kovács Márton, Palotás Levente, Zimonyi Barna (tanáruk: Horváth Eszter)

 

A Dél-Budai körzetben további eredményeink:

 

5.osztály:

3. helyezés: Skrabák Balázs, Vajda Vilmos, Stahl Roy, Markovics Milán (tanáruk: Romhányi Katalin)

5. helyezés: Pintér Botond, Czuder Lehel, Juhász Gergely, Csatáry Bence(tanáruk: Romhányi Katalin)

 

6. osztály:

2. helyezés: Légrádi Marcell, Kemenczei Csanád, Godó Miklós, Györei Botond (tanáruk: Nagy Emese)

4. helyezés: Zagarics Zétény, Tóth Kolos Barnabás, Rédei Márk, Spéth Veronika (tanáruk: Tolnai Judit)

5. helyezés: Szőke Flóra, Szabó Hanna, Szücs Dóra, Szerencsi Ida (tanáruk: Tolnai Judit)

6. helyezés: Lévay Levente, Fazekas Péter, Kerekes Kázmér, Illés Csanád (tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona, Simonné Tatár Zita)

 

7.osztály:

3. helyezés: Feinek Fruzsina, Ludányi Zsófi, Németh Hanna, Sebestyén Sára (tanáruk: Nagy Emese, Rakota llona)

4. helyezés: Kovács-Tuba Kristóf, Nádudvari Máté, Rizmayer János, Horváth Zsombor (tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Csébics Anikó, Tolnai Judit)

 

8. osztály:

2. helyezés: Kapuvári Márton, Bednarik Bianka, Máté Léna, Földi-Offenwagner Kornél (tanáruk: Horváth Eszter)

6. helyezés: Oszlánszky Lili, Tersztenyák Alíz, Somogyi Kincső, Balla Boglárka (tanáruk: Horváth Eszter)

 

Gratulálunk!

 

 

 


 
versenyek : matematika Abacus feladatmegoldó matematikaverseny 2019.06.13.

Az Abacus feladatmegoldó matematikaversenyen a 6.b osztályos Nagy Ádám Dániel országos 10. helyen végzett, ezért ezüstfokozatú dicséretben részesült. Gratulálunk a kiemelkedő teljesítményéért!

Tanára: Nagy Emese


 
versenyek : matematika Nemzetközi Magyar Matematikaverseny 2019.05.14.

A Nemzetközi Magyar Matematikaverseny döntőjében az 5.b osztályos Harkai Boróka Napsugár 28. helyen végzett. Felkészítő tanára: Nagy Emese

Gratulálunk a szép eredményéhez!


 
versenyek : matematika Sziporka matematikaverseny országos döntő 2019.04.29.

A Sziporka matematikaverseny országos döntőjének eredményei:

 

5.oszt. Dévényi Márton:    4.hely

6.oszt. Ludányi Zsófi.       3.hely

          Mensáros Dominika:5.hely

7.oszt.Dévényi Álmos:       1.hely

         Skrabák Virág:        6.hely

         Polgár Eszter:         7.hely

Tanáraik: Nagy Emese és Rakota Ilona

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Kenguru nemzetközi matematikaverseny 2019.04.29.

A Kenguru nemzetközi matematikaverseny országos döntőjének eredményei:

 

7. hely: Godó Miklós (5.b). tanára: Nagy Emese

8. hely: Zagarics Zétény (5.a), tanára: Tolnai Judit

Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!


 
versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2019.04.29.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny országos döntőjének eredményei:

 

4. hely: Sebestyén Sára (6.b), tanára: Nagy Emese

3. hely: Dévényi Álmos (7.a), tanára: Rakota Ilona

3. hely: Yu Lang Richárd (8.a), tanára: Nagy Emese

Díjazott tanár: Nagy Emese

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Zrínyi matematikaverseny országos döntő 2019.04.14.

A Zrínyi matematikaverseny országos döntőjének eredményei:

 

14. hely: Dévényi Márton (5.a osztály), tanára: Nagy Emese

16. hely: Tóth Kolos Barnabás (5.a osztály), tanára: Tolnai Judit

20. hely: Németh Hanna (6.b osztály), tanára: Rakota Ilona

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Arany Dániel Matematikaverseny 2019.04.03.

Horváth Ákos (9.a) az Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőjébe jutott.

 

Tanára: Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Sziporka matematikaverseny országos döntő 2019.04.01.

A Sziporka matematikaverseny országos döntőjébe jutottak:

 

5. osztály: Dévényi Márton

6. osztály: Ludányi Zsófi

               Mensáros Dominika

7. osztály: Dévényi Álmos

               Polgár Eszter

               Skrabák Virág

Tanáraik: Nagy Emese és Rakota Ilona

Gratulálunk!


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] Új hír írása