Hírek : matematika

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása

versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020.03.12.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjébe jutott:

 

Yu Lang Richárd    9.a    tanára: Nagy Emese

 

Tersztenyák Alíz    8.b    tanára: Horváth Eszter

 

A verseny területi fordulóján díjazott tanulóink:

 

Tóth Luca                  5.a       5.helyezés

Novothny Petra          5.a       7.helyezés

Reinhardt Barnabás    5.b       9.helyezés

Tóth Eszter                5.b       11.helyezés

Börzsönyi Flóra          5.a       16.helyezés

 

Dévényi Márton         6.b       5.helyezés

Godó Miklós              6.b       8.helyezés

Tóth-Kolos Barnabás  6.a      15.helyezés

 

Németh Hanna         7.b       7.helyezés

Kardos Boróka          7.a      10.helyezés

MensárosDominika    7.b      16.helyezés

Szabó Bálint             7.b      18.helyezés

 

Tersztenyák Alíz        8.b      2.helyezés

Kovács Márton          8.b      3.helyezés

Pick Leonárd             8.a      4.helyezés

Dévényi Álmos          8.a      6.helyezés

 

Yu Lang Richárd       9.a       1.helyezés

Szabó Adél              9.a       6.helyezés

Légrádi Kristóf         9.b       7.helyezés

 

Horváth Ákos           10.a    3.helyezés

 

Tanáraik: Romhányi Katalin, Dezamicsné Babich Gertrud, Nagy Emese, Rakota Ilona, Tóth Katalin, Tolnai Judit, Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2020.02.19.

A Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjébe jutott  Dévényi Álmos (8.a) és Tersztenyák Alíz (8.b).

 

Tanáraik: Rakota Ilona és Horváth Eszter.

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Bolyai matematikaverseny, 9-12. évfolyam 2020.01.28.

A középiskolások Bolyai Matematika Csapatversenyében ismét sikeresen szerepeltek diákjaink.

A Budai Körzetben

5. helyezést ért el a 9. évfolyamos "Egyenes egyenlet" csapat: Liziczai Bence, Horváth Ákos, Rózsa Ákos, Sziva Márton, tanáruk: dr. Horváth Eszter tanárnő,

2. helyezést ért el a 12. évfolyamos "Megcsaljuk kötőjelet" csapat: Horváth Róbert, Csörgits Máté, Németh Ágoston, Ilyés Botond, tanáruk: Csébics Anikó tanárnő,

7. helyezést ért el a 9. évfolyamos "Goslari Sörfőzdék és Shisha Bárok Szövetkezete" csapat: Ányos Eszter, Dudás Zsófia, Légrádi Kristóf, Nagy Sólyom, tanáruk: Tolnai Judit tanárnő.

A többi induló csapat is kitett magáért.

Az eredményhez gratulálunk!


 
versenyek : matematika Megyei matematikaverseny 2020.01.07.

A Megyei matematikaverseny 2. fordulójának eredményei:

 

5. oszt.: 1. hely: Novothny Petra

             2. hely: Skrabák Balázs

6. oszt.: 1. hely: Dévényi Márton

             2. hely: Godó Miklós

             3. hely: Uzonyi-Nagy Kolos

             4. hely: Mezei Gábor

             5. hely: Harkai Boróka

             6. hely: Müller Luca

             7. hely: Füzesi Barbara

7. oszt.: 2. hely: Szikora Zorán

             3. hely: Sebestyén Sára

8. oszt.: 1. hely: Dévényi Álmos

             2. hely: Skrabák Virág

             3. hely: Polgár Eszter

             3. hely: Kózel Barna

9. oszt.: 1. hely: Yu Lang Richárd

10.oszt.:1. hely: Skrabák Boglárka

             2. hely: Berczi Róza

11.oszt.:1. hely: Kereszthury Péter

 

Kiemelkedő eredménye alpján Dévényi Álmos a Nemzetközi Magyar Matematikaverseny döntőjébe jutott, mely tavasszal kerül megrendezésre Szlovákiában.

 

A díjazott tanulók felkészítő tanárai: Nagy Emese, Rakota Ilona, Romhányi Katalin és Dr. Horváth Eszter

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
versenyek : matematika Matematika OKTV 2019.12.19.

Gratulálunk Kereszthury Péternek (11.a), Szász Benjáminnak (11.a) és Tátos Vencelnek (11.a), akik kiváló első fordulós dolgozatukkal a matematika OKTV II. kategóriájában a verseny második fordulójába jutottak.

 

Tanáruk Rakota Ilona tanárnő.

 


 
versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2019.12.16.

A Varga Tamás Matematikaverseny 2. fordulójába jutottak az alábbi tanulóink:

 

7. évfolyam

Aszódi Attila, Horváth Zsombor, Kovács-Tuba Kristóf, Németh Hanna, Sebestyén Sára, Szabó Bálint, Székely Marcell,

 

8. évfolyam

Dévényi Álmos, Hegedűs Ádám, Kapuvári Márton, Kovács Márton, Palotás Levente, Paréj Márk, Skrabák Virág, Szaniszló Blanka, Tersztenyák Alíz.

 

Tanáraik:

Nagy Emese,  Rakota Ilona, Tótk Katalin, Dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!


 
versenyek : matematika Informatika OKTV, második forduló 2019.12.05.

Gratulálunk Kereszthury Péternek (11.a), aki kiváló első fordulós dolgozatával az informatika OKTV II. kategóriájában a verseny második fordulójába jutott.

 

 

Tanára Olejnik Árpád tanár úr


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő 2019.11.25.

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében 

 

A 6. osztályos csapat kilencedik helyezést ért el:

Dévényi Márton, Turi Barna Dávid, Varga Dániel, Uzonyi-Nagy Kolos

 

Tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona

 

A 8. osztályos csapat tizenegyedik helyezést ért el:

Szaniszló Blanka, Kovács Márton, Palotás Levente, Zimonyi Barna

 

Tanáruk: Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 

 


 
versenyek : matematika Matematika OKTV II. kategória 2019.11.19.

A matematika OKTV II. kategória első fordulójából a megadott ponthatár alapján Szász Benjamin (11.a), Kereszthury Péter (11.a), Tátos Vencel (11.a), Csörgits Máté (12.a) és Tóth Gábor Tamás (11.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Gratulálunk a szép megoldásokhoz!

Tanáraik: Rakota Ilona és Csébits Anikó tanárnők.


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8.osztály 2019.10.20.

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulóján szép eredményeket értünk el.

 

A hatodikos és a nyolcadikos csapat a fordulót megnyerve az országos döntőbe jutott:

 

6.osztály: Dévényi Márton, Turi Barna Dávid, Varga Dániel, Uzonyi-Nagy Kolos (tanáraik : Nagy Emese, Rakota Ilona)

 

8. osztály: Szaniszló Blanka, Kovács Márton, Palotás Levente, Zimonyi Barna (tanáruk: Horváth Eszter)

 

A Dél-Budai körzetben további eredményeink:

 

5.osztály:

3. helyezés: Skrabák Balázs, Vajda Vilmos, Stahl Roy, Markovics Milán (tanáruk: Romhányi Katalin)

5. helyezés: Pintér Botond, Czuder Lehel, Juhász Gergely, Csatáry Bence(tanáruk: Romhányi Katalin)

 

6. osztály:

2. helyezés: Légrádi Marcell, Kemenczei Csanád, Godó Miklós, Györei Botond (tanáruk: Nagy Emese)

4. helyezés: Zagarics Zétény, Tóth Kolos Barnabás, Rédei Márk, Spéth Veronika (tanáruk: Tolnai Judit)

5. helyezés: Szőke Flóra, Szabó Hanna, Szücs Dóra, Szerencsi Ida (tanáruk: Tolnai Judit)

6. helyezés: Lévay Levente, Fazekas Péter, Kerekes Kázmér, Illés Csanád (tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona, Simonné Tatár Zita)

 

7.osztály:

3. helyezés: Feinek Fruzsina, Ludányi Zsófi, Németh Hanna, Sebestyén Sára (tanáruk: Nagy Emese, Rakota llona)

4. helyezés: Kovács-Tuba Kristóf, Nádudvari Máté, Rizmayer János, Horváth Zsombor (tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Csébics Anikó, Tolnai Judit)

 

8. osztály:

2. helyezés: Kapuvári Márton, Bednarik Bianka, Máté Léna, Földi-Offenwagner Kornél (tanáruk: Horváth Eszter)

6. helyezés: Oszlánszky Lili, Tersztenyák Alíz, Somogyi Kincső, Balla Boglárka (tanáruk: Horváth Eszter)

 

Gratulálunk!

 

 

 


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása