Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 31 ] Új hír írása

versenyek : sport Budapesti Úszó Diákolimpia 2015.01.12.

A Budapesti Úszó Diákolimpián egyéni versenyszámokban Oláh Kinga a 100 méteres gyorsúszásban az első, az 50 méteres mellúszásban a második helyen végzett, Aszódi Előd a 100 méteres hátúszásban negyedik, a 100 méteres mellúszásban pedig hetedik lett.

A 4x50 méteres gyorsváltóban diákjaink a következő helyezéseket érték el: a Bedőcs Bálint, Fodor Kristóf, Jancsurák Marcell és Kereszthury Péter alkotta csapat a versenyszám győztese lett, ahogyan az Oláh Kinga, Pénzes Vanda, Skrabák Boglárka, Varga Zsófia négyes is. Második helyen végzett a Hatvani Dóra, Henz Tünde, Nikitscher Petra és Varga Borbála összetételű váltó, ötödik helyezettként ért célba Budai Blanka, Kapitány Fanni, Kapitány Adrienn és Takács Dóra csapata.

versenyek : sport Kerületi asztalitenisz-verseny 2014.12.16.

A kerületi asztalitenisz-versenyen Dani Péter 4., Dani András 5. és
Pokoly Zsombor 6. helyen végzett, csapatban 2. helyezettek lettek.
Gratulálunk nekik!

versenyek : sport Kosárlabda 2014.11.24.

Mócsán Bálint (11.A) fiatal kora ellenére már többször bekerült a MAFC felnőtt kosárlabda csapatába, ami az

NB I. A-csoportban szerepel. Az elmúlt két hétvégén a Nyíregyháza és a Jászberény ellen léphetett pályára. A szombati meccsen 34 percet játszott és 16 pontot dobott. A riport, amit vele erről készítettek a kezdo5.hu-n olvasható. (http://kezdo5.hu/magyar-ferfi/interjuk-17-evesen-16/12-pontot-szort-a-hosszabbitasos-rangadon-15526). Ezen kívül a saját junior korosztályos mérkőzései mellett a MAFC U21-es és NB I. B-s csapatát is eredményes játékkal támogatja.

versenyek : sport Akrobatikus Rock 'n Roll 2014.11.24.
Az 5.b. táncoslábú lánykái (Kiss Lilla és Nagy Zsófi) szombaton, a Pécsi Akrobatikus Rock 'n Roll Magyar Bajnokságon Children nagyformáció kategóriában Magyar Bajnoki címet szereztek.

versenyek : sport A kerületi úszóverseny eredményei 2014.11.14.

2014. november 13-án, csütörtökön került megrendezésre a III-IV. korcsoportban a kerületi úszóverseny. Nagyon sok kempelenes diák ért el szép sikereket a saját kategóriájában, az alábbiakban a kategóriák megjelölése nélkül az összesített eredményeket közöljük.

Gratulálunk a sportsikerekhez!

100 m-es gyorsúszás:

1. helyezett: Oláh Kinga

2. helyezett: Szabó Emese

3. helyezett: Hegedűs Gergely, Farkas Bence, Nikitscher Petra, Skrabák Boglárka, Rupics Bernadett

4x50 m-es gyorsúszás váltó:

1. helyezett: Bedőcs Bálint, Fodor Kristóf, Jancsurák Marcell, Keresztury Péter (III. „B” kategória)

1. helyezett: Oláh Kinga, Pénzes Vanda, Skrabák Boglárka, Varga Zsófia (III. „B” kategória)

1. helyezett: Hatvani Dóra, Nikitscher Petra, Szabó Emese, Varga Borbála (IV. „B” kategória)

2. helyezett: Farkas Bence, Győri Mikes, Nyári Zaránd, Török Zoltán (III. „A” kategória)

versenyek : sport Budapest Bajnokság 2014.10.14.

Diákjaink a BMTE színeiben ismét szép eredményeket értek el atlétikából.

Kőszegi Míra a 60 m-es síkfutásban 3., a 300 m-es síkfutásban 2., a 4x200-as váltóban 3. lett.

Szabó Janka a 600 m-es síkfutásban 4. helyezett lett.

versenyek : sport Kajak, országos bajnokság 2014.09.29.

Bukovszky Anna (7.b)  az országos bajnokságon  kajak 1-ben negyedik, a 3 x 500 m-es váltóban pedig második helyezett lett.

Gratulálunk az újabb szép eredményeihez!

versenyek : sport Tarr Norbert Ákos (8.B) másoik félmaraton váltója 2014.09.16.

Tarr Norbert Ákos (8.B) minden évben úgy ünnepli születésnapját, hogy részt vesz az őszi futószezon legelső versenyén, az őszi félmaraton futáson. 2007 óta minden évben így van ez. Idén a váltót 02 óra 07 perc alatt teljesítette csapatával. Gratulálunk neki!

versenyek : sport 21. K&H mozdulj! minimaraton-váltó 2014.06.16.

2014. június 15-én a "21. K&H mozdulj! minimaraton-váltó" elnevezésű futóversenyen iskolánk csapata (Feinek Tamás, Korpás Dániel, Schindler Máté - 11.A) immár harmadszor is a 4. helyen végzett a 124 fős mezőnyben 22 perc 43 másodperces idővel. Két öregdiákunk, Csere Gáspár és Dani Áron a BEAC színeiben a maratonváltóban abszolút első lett. Dani Péter (8.B) BEAC-os csapata a 3. helyen végzett a kategóriájában. A lányoknál öregdiákjaink, Eisenbacher Dóra és Varga Boglárka 5. helyezettek lettek csapatukkal. (Nagy Emese, Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport Országos diákolimpia, kajak 2014.06.02.

Bukovszky Anna  (6.b) a hétvégén megrendezett  Országos  Diákolimpián  kajak  egyesben  4. helyezést és kajak négyesben  2. helyezést ért el. Bár a versenyt a Magyar Kajak-Kenu Szövetség rendezte, az Országos  Diákolimpián az egyesületi versenyzők iskoláik nevében indulnak. Ily módon, az elért kiváló eredmény az iskola jó hírét is tovább öregbítette.

1 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 31 ] Új hír írása