Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 32 ] Új hír írása

versenyek : sport Országos Fedettpályás Bajnokság 2015.02.18.

Kőszegi Míra (7.a) az Országos Fedettpályás Bajnokságon a 60m-es futásban 2. helyezett lett.


 
versenyek : sport Serdülő és Újonc Fedettpályás Országos Bajnokság 2015.02.11.

A múlt hét végén megrendezésre került SerdülőésÚjonc Fedettpályás Országos Bajnokságon a kempelenes diákok kiválóan teljesítettek.

Eredményeik:

·         Kőszegi Mira: 2. hely (60 méter), 6. hely (300 méter),

·         Kulcsár Panka 4. hely (60 méter), 3. hely (300 méter).


 
versenyek : sport Budapesti Úszó Diákolimpia 2015.02.06.

A Budapesti Úszó Diákolimpia "A" kategória III . korcsoportjában Szőke Viktória (6/b)  100 méteres mellúszásban és a 100 méteres hátúszásban első helyen végzett .


 
versenyek : sport Kézilabda 2015.02.06.

Gratulálunk Novák Bálintnak (6.b), aki a hét végén megrendezésre került VII. Főnix kupán aranyérmet szerzett csapatával, az FTC fiú kézilabdacsapattal.


 
versenyek : sport Torna Diákolimpia, budapesti döntő 2015.02.04.

 

A Torna Diákolimpia budapesti döntőjében iskolánk tanulói a 4. helyezést érték el a III-IV. korcsoport leány csapatbajnokságán.
A résztvevők: Hizsnyai Eszter (6.a), Bacsa Liza Rebeka (6.a), Pokoly Panna (7.a), Pokoly Petra (9.a), Sándor Petra (9.b).

Gratulálunk a lányoknak és felkészítő tanáruknak, Ács Győző tanár úrnak.


 
versenyek : sport Budapesti Úszó Diákolimpia 2015.01.12.

A Budapesti Úszó Diákolimpián egyéni versenyszámokban Oláh Kinga a 100 méteres gyorsúszásban az első, az 50 méteres mellúszásban a második helyen végzett, Aszódi Előd a 100 méteres hátúszásban negyedik, a 100 méteres mellúszásban pedig hetedik lett.

A 4x50 méteres gyorsváltóban diákjaink a következő helyezéseket érték el: a Bedőcs Bálint, Fodor Kristóf, Jancsurák Marcell és Kereszthury Péter alkotta csapat a versenyszám győztese lett, ahogyan az Oláh Kinga, Pénzes Vanda, Skrabák Boglárka, Varga Zsófia négyes is. Második helyen végzett a Hatvani Dóra, Henz Tünde, Nikitscher Petra és Varga Borbála összetételű váltó, ötödik helyezettként ért célba Budai Blanka, Kapitány Fanni, Kapitány Adrienn és Takács Dóra csapata.


 
versenyek : sport Kerületi asztalitenisz-verseny 2014.12.16.

A kerületi asztalitenisz-versenyen Dani Péter 4., Dani András 5. és
Pokoly Zsombor 6. helyen végzett, csapatban 2. helyezettek lettek.
Gratulálunk nekik!

 

 


 
versenyek : sport Kosárlabda 2014.11.24.

Mócsán Bálint (11.A) fiatal kora ellenére már többször bekerült a MAFC felnőtt kosárlabda csapatába, ami az

NB I. A-csoportban szerepel. Az elmúlt két hétvégén a Nyíregyháza és a Jászberény ellen léphetett pályára. A szombati meccsen 34 percet játszott és 16 pontot dobott. A riport, amit vele erről készítettek a kezdo5.hu-n olvasható. (http://kezdo5.hu/magyar-ferfi/interjuk-17-evesen-16/12-pontot-szort-a-hosszabbitasos-rangadon-15526). Ezen kívül a saját junior korosztályos mérkőzései mellett a MAFC U21-es és NB I. B-s csapatát is eredményes játékkal támogatja.


 
versenyek : sport Akrobatikus Rock 'n Roll 2014.11.24.
Az 5.b. táncoslábú lánykái (Kiss Lilla és Nagy Zsófi) szombaton, a Pécsi Akrobatikus Rock 'n Roll Magyar Bajnokságon Children nagyformáció kategóriában Magyar Bajnoki címet szereztek. 
 

 

https://www.youtube.com/watch?v=eNzvPFsAyIQ

 

Gratulálunk nekik!


 
versenyek : sport A kerületi úszóverseny eredményei 2014.11.14.

2014. november 13-án, csütörtökön került megrendezésre a III-IV. korcsoportban a kerületi úszóverseny. Nagyon sok kempelenes diák ért el szép sikereket a saját kategóriájában, az alábbiakban a kategóriák megjelölése nélkül az összesített eredményeket közöljük.

Gratulálunk a sportsikerekhez!

 

 

100 m-es gyorsúszás:

1. helyezett: Oláh Kinga

2. helyezett: Szabó Emese

3. helyezett: Hegedűs Gergely, Farkas Bence, Nikitscher Petra, Skrabák Boglárka, Rupics Bernadett

4. helyezett: Jancsurák Marcell

5. helyezett: Hatvani Dóra

 

50m-es mellúszás:

1. helyezett: Oláh Kinga

2. helyezett: Skrabák Boglárka

6. helyezett: Kereszthury Péter

 

100 m-es mellúszás:

1. helyezett: Böhm Sebestyén, Szőke Viktória, Varga Borbála

2. helyezett: Győri Mikes

3. helyezett: Hegedűs Gergely, Nikitscher Petra, Pozsgai Péter

4. helyezett: Farkas Bence, Hatvani Dóra

6. helyezett: Nyári Zaránd

 

100 m-es hátúszás:

1. helyezett: Szőke Viktória

2. helyezett: Böhm Sebestyén

 

100 m-es pillangóúszás:

            2. helyezett: Győri Mikes, Rupics Bernadett

4x50 m-es gyorsúszás váltó:

1. helyezett: Bedőcs Bálint, Fodor Kristóf, Jancsurák Marcell, Keresztury Péter (III. „B” kategória)

1. helyezett: Oláh Kinga, Pénzes Vanda, Skrabák Boglárka, Varga Zsófia (III. „B” kategória)

1. helyezett: Hatvani Dóra, Nikitscher Petra, Szabó Emese, Varga Borbála (IV. „B” kategória)

2. helyezett: Farkas Bence, Győri Mikes, Nyári Zaránd, Török Zoltán (III. „A” kategória)

 


 
1 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 32 ] Új hír írása