• ·         2. lett a Nádor Balázs, Sipos Barnabás, Aszódi Előd, Vuics Márton, Laczkó Lehel összetételű csapat.

lány. IV. korosztály B:

• ·         Szabó Emese 2.

férfi III. korcsoport b:

• ·         Győri Mikes 1.

Az országos döntőbe a következő tanulók jutottak: Sipos Barnabás, Aszódi Előd, Szabó Emese és Győri Mikes.

Gratulálunk a kiváló eredményekhez!

versenyek : sport Atlétika eredmények 2015.06.04.

A lengyelországi Bielsko-Bialában megrendezett Olimpiai Reménységek Versenyén a 300 méteres síkfutás versenyszámában Molnár Janka (8.b) első helyezett lett, Kulcsár Panka (8.a) a második helyen végzett. A diákolimpia országos döntőjében Molnár Janka a 300 méteres futás mezőnyében a második helyen zárt. Kulcsár Panka ugyanebben a versenyszámban a negyedik befutó lett, távolugrásban bronzérmet szerzett. Eredményeikhez gratulálunk!

versenyek : sport Táncverseny 2015.05.27.

Tarr Norbert (8.b.) a Cool Dance School egyesület hip-hop tánccsapatával az elmúlt időszakban nagyon eredményesen szerepelt: 04.12-én a VIII. ECDS Országos Táncversenyen II. helyezést, majd 05.17-én a XXVIII. Zuglói Országos Táncfesztiválon III. helyezést ért el. Gratulálunk Nekik!!!

versenyek : sport Atlétika 2015.05.12.

Kőszegi Míra (7.a) a Tiszaújvárosban lebonyolított Atlétika Világnap  országos szintű versenyén a 80 és 300 méteres síkfutás kategóriáiban az első helyen végzett, valamint a Budapest-bajnokság 60 méteres futásának is a győztese lett. Eredményeihez gratulálunk!

versenyek : sport Öttusa Magyar Kupa 2015.04.30.

Pozsgai Péter (6.b) a Magyar Öttusa Szövetség által 2015. április 18-án megrendezett Magyar Kupa I.fordulójában a Budapesti Honvéd Sportegyesület színeiben versenyezve csapatával a III. helyezést érte el. Gratulálunk!

versenyek : sport Extrém akadályfutó verseny 2015.04.29.

Lükő Annaróza (12.a) április 18-án részt vett a Spartan Race Hungaroring extrém akadályfutó versenyen. Az ezer női indulóból a 265. helyet érte el. Gratulálunk a teljesítményéhez!

versenyek : sport országos atlétika verseny 2015.04.29.

Országos versenyen Dani Péter (9.b) 3. helyen, Dani András (9.b) 6. helyen végzett 8000 méteres gyaloglásban.

versenyek : sport Tánc - kimagasló eredmény 2015.04.22.

Simon Vivien 10.A osztályos tanuló a 2015.04.12-én megrendezett MTÁSZ Szabadidősport Országos Bajnokságon felnőtt kategóriában partnerével Latin és Standard táncokban is első helyezést ért el.

Nagyszerű eremdényeihez szeretettel gratulálunk!

versenyek : sport mezei futóverseny 2015.03.30.

A Pólus Centernél megrendezett mezei futóversenyen, 4500 méteres távon, a Dani Péter (9.b), Csörgits Máté (7.a), Dani András (9.b) és Simon Balázs összetételű csapat 2. helyezést ért el.

versenyek : sport nemzetközi gyalogló verseny 2015.03.30.

Szlovákiában, Dudinceben, nemzetközi gyalogló versenyen, 10000 méteres távon Dani Péter (9.b) 4. helyen végzett, Dani András (9.b) 7. helyezést ért el.

1 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 33 ] Új hír írása