Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] .. [ 20 ] [ 30 ] [ 31 ] Új hír írása

versenyek : sport Egyéni Amatőr Sakk Diákolimpia 2016.03.22.

Ónodi Emese (5.a) az Országos Egyéni Amatőr Sakk Diákolimpián 12. helyezést ért el.

versenyek : sport Judo Budaörs Kupa 2016.03.15.

Igaz Laura (5.a) a Budaörs Kupa nemzetközi judoversenyen korosztályában első helyezést ért el.

versenyek : sport Torna Diákolimpia, országos elődöntő 2016.03.11.

A Torna Diákolimpia országos elődöntőjét 2016. március 7-én rendezték meg Pécsett.

Már az is kiváló teljesítmény volt, hogy az Ács Győző tanár úr által vezetett délutáni edzéseken készülő fiú tornász csapat a III.-IV. korcsoportban bejutott az országos elődöntőbe, ahol végül 4. helyezettek lettek. Gratulálunk a szép eredményhez!

A csapat tagjai: Cseh Norbert (7.b), Gyenizse Vilmos (8.a), Csörgits Máté (8.a), Kocsis Ákos (8.a), Kocsis Márk (8.a), Adámy Márton (8.b).

Köszönjük Ács Győző tanár úr munkáját is.

versenyek : sport ISM-Berlin 2016.03.08.

Takács Tamás (11.a) Berlinben az ISM-2016 elnevezésű nemzetközi úszóversenyen 100 méter mellúszásban korosztályában ezüstérmet szerzett. Idejével kvalifikálta magát az esti "A" döntőbe (legjobb 10.), ahol a 9. helyet szerezte meg. Ezen a napon rajta kívül a magyarok közül csak Cseh László, Tomi csapattársa került "nagy (A)" döntőbe. :-)

Tomi

versenyek : sport Dancestar Hungary 2016 2016.03.06.

Tarr Norbert (9.b) a Cool Dance School csoporttal bejutott a European Show Dance Union által megrendezett,  idei World Dance Masters nemzetközi versenyre, amelyet a gyönyörű Porec városában, Horvátországban rendeznek meg. A Dancestar Hungary 2016 elnevezésű minősítő táncverseny Nagykanizsán volt a múlt héten. Gratulálunk nekik!

A Cool Dance csapat a Dancestar Hungary versenyen. A Cool Dance school versenycsapata

versenyek : sport JUDO Országos diákolimpia 2016.03.03.

Bodor Sára (6.b) ezüstérmet nyert a 2016. évi JUDO Országos Diákolimpán.

versenyek : sport Budapesti Sakk Diákolimpia 2016.02.29.

Iskolánk csapata 11. helyezést ért el a Budapesti Sakk Diákolimpián. Csapatunk tagjai: Ónodi Emese (5.a), Lengyel Barnabás (7.a), Pál Viktor Tamás (10.b), Pál Szilveszter Zsombor (11.b).

Gratulálunk nekik!

versenyek : sport Párbajtőr 2016.02.25.

Tarr Bálint (6.b.) a Diadal Úti Általános Iskola által szervezett Párbajtőr Diákolimpián az iskola színeiben lépett pástra, és szoros küzdelemben a középmezőny élén végzett. Gratulálunk neki!

A versenyről készült összefoglalót az alábbi linken nézhetik meg az érdeklődők: https://www.youtube.com/watch?v=NsbDDa2-BvI

versenyek : sport Országos ífjúsági fedettpályás atlétika bajnokság 2016.02.15.

Dani Péter (10.b) 3. helyen végzett az 5000 méteres gyalogló versenyen az országos ífjúsági atlétika bajnokságon. Gratulálunk!

versenyek : sport Atlétika serdülő országos bajnokság 2016.02.08.

Molnár Janka (9.b) országos bajnok lett 300 méteres síkfutásban a hét végén megtartott fedettpályás serdülő országos bajnokságon. Ugyanezen a távon Kulcsár Panka (9.a) 3. helyen végzett. Kulcsár Panka 3. lett 60 méteren is.

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 31 ] Új hír írása