Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 32 ] Új hír írása

versenyek : sport Szabadfogású birkózás 2016.11.07.

Az öt ország részvételével megrendezett III. Nemzetközi Szabadfogású Birkózó Castrum Kupán Zimonyi Barna (5.b) ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk a  szép eredményhez!

versenyek : sport Kéttusa ELIT Országos Bajnokság 2016.10.25.

Pozsgai Péter (8.b) a hétvégén megrendezésre került kéttusa ELIT Országos Bajnokságon váltóban az 5. helyezést érte el.

versenyek : sport FUTAFOK - eredmények 2016.10.13.

Október 1-jén, szombaton rendezték a Camponánál a FUTAFOK kerületi futóversenyt. Gratulálunk minden résztvevőnek a teljesítményéhez!

3. helyezett: Dani Péter, Hódos Hunor, Szabó-Salfai Zita, Vári Diána

versenyek : sport Judo Országos Bajnokság aranyérem 2016.10.09.

A Kecskeméten megrendezett Judo Országos Bajnokságon Igaz Laura (6. a) az első helyen végzett, így ő lett "2016 Magyar Bajnoka" az U12-es korosztályban. Gratulálunk!

versenyek : sport Szabadfogású birkózás 2016.09.26.

Zimonyi Barna 5/b osztályos tanuló a hét végén megrendezett Szabadfogású Birkózó Budapest Csapatbajnokságon a Vasas SC. tagjaként bronzérmet szerzett.

Gratulálunk!

versenyek : sport Szabadfogású birkózás 2016.09.19.

Zimonyi Barna 5/b osztályos tanuló a hét végén megrendezett szabadfogású birkózó Budapest Bajnokságon harmadik helyezést ért el.
Gratulálunk a szép teljesítményhez!

Díjkiosztó

versenyek : sport Magyar Drón Bajnokság Európa Bajnoksági qualifikáció 2016.09.18.

Gátmezei Zoltán (11.b) a Magyar Drón Bajnokság 5. futamában, amely egyben az Európa Bajnokság qualifikációs futama is volt, 3. helyezést ért el. Ezzel az eredménnyel bekerült a hazánkat képviselő csapatba, az Ibizán megrendezésre kerülő EB-n.

dobogón a drón

versenyek : sport  Slovenj Gradec Nemzetközi Kosárlabda Torna 2016.09.06.

Várszegi Réka (9.a) a Slovenj Gradec Nemzetközi Kosárlabda Tornán az U14-es magyar válogatott csapatának tagjaként aranyérmet szerzett.

versenyek : sport Gymnasionade 2016.09.05.

A nyáron a törökországi Trabozonban lezajlott Gymnasionadén Molnár Janka 10. b osztályos tanulónk 400 méteres síkfutásban aranyérmet nyert. A négyévente megrendezett, olimpiához hasonló eseményen 33 ország mintegy 3000 középiskolás sportolója küzdött.

Jankának gratulálunk nagyszerű eredményéhez és további sikereket kívánunk!

versenyek : sport Hip-Hop Európa Bajnokság 2016.08.10.

Tarr Norbert (10.b) a Szlovákiában megrendezett Hip-Hop Európa Bajnokságon csapatával első helyen végzett. Gratulálunk!

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 32 ] Új hír írása