Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 31 ] Új hír írása

versenyek : sport Szabadfogású birkózás 2016.09.19.

Zimonyi Barna 5/b osztályos tanuló a hét végén megrendezett szabadfogású birkózó Budapest Bajnokságon harmadik helyezést ért el. 
Gratulálunk a szép teljesítményhez!


Díjkiosztó
 
versenyek : sport Magyar Drón Bajnokság Európa Bajnoksági qualifikáció 2016.09.18.

Gátmezei Zoltán (11.b) a Magyar Drón Bajnokság 5. futamában, amely egyben az Európa Bajnokság qualifikációs futama is volt, 3. helyezést ért el. Ezzel az eredménnyel bekerült a hazánkat képviselő csapatba, az Ibizán megrendezésre kerülő EB-n. 


dobogón a drón
 
versenyek : sport  Slovenj Gradec Nemzetközi Kosárlabda Torna 2016.09.06.

Várszegi Réka (9.a) a Slovenj Gradec Nemzetközi Kosárlabda Tornán az U14-es magyar válogatott csapatának tagjaként aranyérmet szerzett.


 
versenyek : sport Gymnasionade 2016.09.05.

A nyáron a törökországi Trabozonban lezajlott Gymnasionadén Molnár Janka 10. b osztályos tanulónk 400 méteres síkfutásban aranyérmet nyert. A négyévente megrendezett, olimpiához hasonló eseményen 33 ország mintegy 3000 középiskolás sportolója küzdött.

Jankának gratulálunk nagyszerű eredményéhez és további sikereket kívánunk!


 
versenyek : sport Hip-Hop Európa Bajnokság 2016.08.10.

Tarr Norbert (10.b) a Szlovákiában megrendezett Hip-Hop Európa Bajnokságon csapatával első helyen végzett. Gratulálunk!


 
versenyek : sport   2016.06.06.

Nádor Balázs (10a) június 4-én a keszthelyi triatlon verseny sprint távján bronzérmes lett korosztályában, összesítésben a 260 indulóból az abszolut 21. helyen végzett.


 
versenyek : sport Országos gyalogló verseny 2016.05.04.

Országos gyalogló versenyen, 15 km-es távon, Dani András (10.b) 2. helyen, Dani Péter (10.b) 3. helyen végzett.


 
versenyek : sport Kerületi mezei futóverseny 2016.04.07.

Az április 6-án, a Kastélyparkban megrendezésre került Mezei futóverseny eredménysora:

III. korcsoport, lánycsapat - Balog Eszter, Juhász Viola, Rátkai Viktória, Vári Anna, Vári Diána - 1. hely
Egyéni helyezések: Vári Diána 1., Balog Eszter 3., Juhász Viola 4., Rátkai Viktória 7., Vári Anna 9.

IV. korcsoport, fiúcsapat - Csörgits Máté, Kiss-Puskár Milán, Kocsis Ákos, Kocsis Márk - 3. hely
Egyéni helyezés: Csörgits Máté 1.

Gratulálunk a sikeres szereplésért minden indulónak!

Tanáraik: Kertész Éva tanárnő és Komlódi Balázs és Varga Lóránt tanár urak.


 
versenyek : sport Műkorcsolya 2016.04.04.

Balog Eszter 6.a osztályos tanuló, a 11. Avas Kupa Rekreációs és Adult Műkorcsolya Országos Bajnokságon, Rekreáció C arany kategóriában II. helyezést ért el. 

 

Gratulálunk neki!


 
versenyek : sport Úszás Diákolimpia, országos döntő 2016.03.22.

Az Úszás Diákolimpia országos döntőjének ebben az évben Miskolc és a dr. Kemény Dénes Városi Sportuszoda adott otthont. Iskolánk versenyzői szépen szerepeltek a hét végén, eredményeikhez gratulálunk!

Egyéni:
Molnár Klaudia (5.a), 100m hátúszás - 12. helyezés
Oláh Kinga (8.a), 100m gyorsúszás - 6. helyezés, 100 méteres mellúszás - 12. helyezés
Schmidt Emma (5.b), 100m hátúszás - 18. helyezés
Skrabák Boglárka (6.a), 50m mellúszás - 18. helyezés
Török Zoltán (6.b), 100m gyorsúszás - 12. helyezés

4x50m lány gyorsváltó - Molnár Klaudia (5.a), Pénzes Vanda (6.a), Skrabák Boglárka (6.a), Varga Zsófia (7.b) - 7. helyezés
4x50m fiú gyorsváltó - Bedőcs Bálint (7.b), Fodor Kristóf (8.a), Gyenizse Vilmos (8.a), Jancsurák Marcell (7.a) - 10. helyezés



 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 31 ] Új hír írása