kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] .. [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] Új hír írása

versenyek : sport Kerületi Jó tanuló, jó sportoló díj 2004.03.16.
A kerületi március 15-iki ünnepségen a Városháza dísztermében vehette át Csere Gáspár 6.a osztályos tanuló az idei év Jó tanuló, jó sportoló díját.
Gáspár 6 éves kora óta atlétizál egyesületben: kezdetben a BMTE-ben, majd a BEAC-ban. Tömegfutó versenyeken már korábban is részt vett, évek óta a kerületi Futafok versenyek állandó szereplője, korosztályának nyertese.
Nemcsak kerületi, budapesti, hanem országos eredményei is kitűnőek, az utóbbi években pedig már nemzetközi versenyeken ér el szép sikereket.
Talán csak télen van egy-két olyan hétvége, hogy ne indulna valamilyen versenyen, ezeken rendszerint elsőként ér célba.
Edzőin kívül is volt kiktől tanulnia: szülei és testvérei is futnak, ők más korosztályos versenyeket nyernek. Emellett sokat kirándulnak, síelnek.
Két éve jár a Kempelenbe, ahol tartósan kiváló, 4,7-es tanulmányi átlagot ér el. Eredményei elérésében szorgalma, alapos munkája segíti.
Az edzések és a tanulás mellett jut ideje zenélni is. Remekül dobol, az osztályrendezvények egyik kedvenc szereplője.

versenyek : sport Kerületi tornaverseny 2004.03.16.
A március 8-iki kerületi tornaversenyen a kempelenes fiú csapat első, a lány csapat második helyezett lett. Egyéniben Goy Benjamin győzött, Szabó Dániel második, Ratkovszky István harmadik lett. A lányoknál Lindmayer Judit a második helyet szerezte meg.

versenyek : sport Torna diákolimpia 2004.03.10.
Iskolánk fiú tornacsapata a fővárosi versenyen első helyezést ért el, ennek az eredménynek köszönhetően március 26-27-28-án a Debrecenben megrendezésre kerülő torna diákolimpia országos döntőjében vehetnek részt.
A csapat felkészítését Ács Győző tanár úr segítette.
A debreceni verseny eredményeiről nemsokára hírt adunk.

versenyek : sport Szivárvány Kupa 2004.03.04.
Szivárvány Kupa

2004. február 24-én a Rózsakerti Általános Iskolában rendezték meg 8 csapat részvétével az idei Szivárvány Kupát. Csapatunk úgy lett első helyezett, hogy mind a 6 ügyességi számot és az egyik elméleti feladatot is megnyerte. A győztes csapat tagjai:

Sziklai Dávid 8.a

A csapatot Kertész Éva, Mura-Mészáros Csaba és néhány diák kísérte el.

versenyek : sport Asztalitenisz 2004.03.04.
Kerületi ping-pong verseny

2004. február 16-án szerdán délután rendezték meg a Soós István Borászati Szakközépiskolában a kerületi ping-pong versenyt, ahol a középiskolás fiúk között Illés Márton 10.b osztályos tanuló 7. helyezett lett, míg Hársfalvi Péter 10.a osztályos megnyerte ezt a kategóriát.

versenyek : sport Budapest Tornász Bajnokság 2004.01.15.
A középiskolák számára szervezett Budapest Tornász Bajnokság első fordulójában iskolai fiú csapatunk első helyezett lett. A csapat tagjai a következők: Verseci Mátyás, Staudt Máté, Szabó Miklós Dániel, Goy Benjamin, Schiller László. A versenyt január 7-én a Neumann János Szakközépiskolában rendezték meg. A bajnokság második fordulója január 21-én ugyanitt lesz.

versenyek : sport Akrobatikus Rock and Roll 2003.10.29.
Örömmel adjuk a honlapot olvasók tudtára, hogy a 2003. október 5-én megrendezett Akrobatikus Rock and Roll Terület Budapest Bajnokságon Serdülő "B" kategóriában első helyezést ért el Molnár Zsolt 5.b osztályos tanulónk párjával, Bogáti Fannival.

versenyek : sport 18. Nike Félmaraton 2003.09.10.
Az augusztus 31-ei 18. Nike Félmaraton 21 km-es távját Dvorák Márton (8.A) 1 óra 51 perc 41 másodperces fantasztikus idővel teljesítette. Gratulálunk kiemelkedő teljesítményéhez!