Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] .. [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] Új hír írása

versenyek : sport Sakkverseny II. korcsoport 2006.12.08.
2006. december 4-én rendezték meg a hagyományos kerületi Mikulás-kupát, a II. korcsoport részére, mely egyben a budapesti sakk diákolimpia kerületi selejtezője is.
A II. korcsoportban Hegedűs Márton 5.b osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

versenyek : sport Asztalitenisz 2006.12.08.
A kerületi asztalitenisz bajnokságon Kecskés Gergő (7.a) 5. lett.

versenyek : sport Mikulás-kupa sakkverseny 2006.12.06.
2006. december 5-én rendezték meg a hagyományos kerületi Mikulás-kupát. A sakkversenyen Palotás Péter első, Fodor Krisztián második lett, ezzel csapatban is az első helyen végeztek.

versenyek : sport Kötélugró verseny 2006.12.04.
A kerületi kötélugró versenyen Bíró Zsófia ( 5.a) az ötödikesek között harmadik lett.

versenyek : sport Futafok 2006.11.21.
Köszönjük mindazok munkáját, akik szervezőként(kiemelten Kertész Éva tanárnő és Varga Lóránt tanár úr), futóként vagy kísérő tanárként a FUTAFOK sikeréhez hozzájárultak.

versenyek : sport Úszóverseny 2006.11.15.
A kerületi úszóversenyen a tavalyihoz hasonlóan sikeresen szerepeltek a kempelenesek.
A II. korcsoportban Hegedűs Márton hátúszásban és mellúszásban is 1. helyen végzett, Pozsonyi Tamás mellúszásban 4.lett.
A III. korcsoportban mellúszásban 1.Kazarek János, 4.Kovács Áron, gyorsban 4.és háton 3.Zsidákovits Panka, háton 5.Szalai Szonja. A fiú és a lány 4x50m-es gyorsváltó is 5.helyet ért el. A váltó tagjai:Kádár Tamás, Kornis Áron, Bulohely Dániel, Koncz Jenő - Zsidákovits Panka, Szalai Szonja, Őri ESzter, Bicsár Vivien.
A IV. korcsoportban "B" kategóriában (nem leigazolt versenyzők) mellen 1.Tóth Zsófia, gyorson és mellen is 2.Hégely Sára, háton 5.Szommer Dóra.
"A" kategóriában (úszásban ill. vízilabdában leigazoltak) gyorson 2.Báthory Alexandra, a fiúknál: gyorsúszásban 1.Tilinger Dániel, 3.Séra Mihály, hátúszásban 1.Tilinger Dániel, 2.Gájer Gergő, mellúszásban 1.Kemendy Kristóf. A gyorsváltóban a fiú és a lány csapat is aranyérmes lett. A váltó tagjai: Gájer G., Kemendy K., Séra M.és Tilinger D. illetve Báthory A., Hégely S., Szommer D. és Tóth Zs.
Gratulálunk minden versenyzőnek!

versenyek : sport Atlétika 2006.11.06.
Október 9-én a BMTE pályán rendezett kerületi atlétika versenyen a IV. korcsoportos fiúk a 3. helyen végeztek. A csapat tagjai: Fodor Krisztián (7.b), Kozák Ádám, Takó Dániel (8.b), Kemendy Kristóf, Séra Mihály (9.a)
Gratulálunk!

versenyek : sport 5 x 10 km-es váltó 2006.11.05.
2006. november 4-én szombaton a Városligetben a Zöldgömb Sportkör által szervezett 5x10 km-es váltóban iskolánk csapata 3 óra 42 perc 43 mp-es idővel megszerezte a korosztályos második helyet. Az elmúlt évben is a dobogó második fokára állhattunk fel. A csapat tagjai:
Gyurcsovics Márk (12.A)
Csere Anna(10.A)
Bagyinszki Bence (12.A)
Csere Gáspár (9.A)
Vörös Dániel(11.A)
(Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport Akrobatikus Rock and Roll 2006.10.15.
A 2006. október 15-én Budaörsön megrendezett Budapesti Akrobatikus Rock and Roll Versenyen felnőtt kisformációs kategóriában aranyérmes lett a Varga Nóra (10.b), Konrád Eszter, Séra Eszter (11.a) és Turzó Zsanett összeállítású csapat. (A Tornádó 2000. SE.versenyzői.) Gratulálunk és további sikereket kívánunk nekik!

versenyek : sport Serdülő Országos Egyéni Bajnokság 2006.09.27.
Dani Áron (9.b) a Serdülő Országos Egyéni Bajnokságon 2006. szeptember 23-án a Puskás Ferenc Stadionban a 15 évesek között a 3000 m-es síkfutásban 2. helyezett lett.

1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] Új hír írása