Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 33 ] Új hír írása

versenyek : sport Fókaolimpia úszóverseny 2017.05.12.

A hétvégén megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen Skrabák Boglárka (7.a) korosztályában gyorsúszásban aranyérmet, mellúszásban ezüstérmet nyert; Skrabák Virág (5.a) korosztályában mellúszásban ezüstérmet nyert.

Gratulálunk nekik!

versenyek : sport Országos Szertornaverseny 2017.05.05.

Az országos szertornaverseny döntőjében a lányok csapata haladó kategóriában 7. lett. A csapat tagjai: Sándor Petra, Pokoly Petra, Pokoly Panna, Török Eszter, Szabó-Salfay Zita Hanna, Szabó Zita.

A fiúk csapata haladó kategóriában 5. lett. A csapat tagjai: Benkó Csaba, Gátmezei Kornél, Csörgits Máté, Kocsis Ákos, Kocsis Márk, Cseh Norbert.

A diákok mellett gratulálunk felkészítő tanáruknak, Ács Győző tanár úrnak is!

versenyek : sport Judo Magyar Kupa 2017.04.11.

Igaz Laura (6.a) a Debrecenben megrendezett Magyar Kupa elnevezésű nemzetközi judoversenyen -40kg súlykategóriában ezüstérmet szerzett. Gratulálunk!

versenyek : sport Vivicittá 2017.04.10.

Dani Péter (11.b) a 32. Telekom Vivicittá versenyen félmaraton-váltóban 8. helyen végzett.

Kapitány Adrienn is sikeresen teljesítette a Minicittá 2500 méteres távját az Ökumenikus Segélyszervezet csapatát erősítve.

Gratulálunk!

versenyek : sport Kerületi asztalitenisz bajnokság 2017.04.03.

A kerületi asztalitenisz bajnokságon iskolánk lett a csapatverseny győztese! Egyéniben Sólyom Koppány (6.b) 1. helyezett lett, Gábossy Alex (7.b) a 3. helyen végzett, míg Bimbó Balázs (6.a) az 5. helyen zárt.Gratulálunk!

versenyek : sport Iwanch Kupa 2017.04.01.

Az Iwanch Kupán Tersztenyák Aliz a 11 évesek között és Tersztenyák Balázs a 16-17 évesek között katában aranyérmet, valamint kumitében is aranyérmet szereztek.

versenyek : sport Torna Diákolimpia, elődöntő 2017.03.21.

A Torna Diákolimpia elődöntőjében indulóink a 6. helyen zártak, így továbbjutottak az országos versenyre. A csapat tagjai: Pokoly Panna (9.a), Pokoly Petra (11.a), Sándor Petra (10.b), Szabó Zita (11.b), Szabó-Salfay Zita (9.a), Török Eszter (11.a).

Felkészítő tanáruk Ács Győző tanár úr.

versenyek : sport Úszás Diákolimpia, országos döntő 2017.03.21.

Debrecen városa adott otthont március 18-19-én az Úszás Diákolimpia Országos Döntőjének, ahol gimnáziumunk is képviseltette magát. A 4x50 méteres gyorsváltó a 8. helyen végzett. A csapat tagjai: Glávits Anna (8.a), Oláh Kinga (9.a), Pénzes Vanda (7.a), Skrabák Boglárka (7.a). Rátkai Viktória (6.a) az 50 méteres mellúszás versenyszámában 15. helyezett lett.

A szerepléshez és az elért eredményekhez gratulálunk!

versenyek : sport Tánc 2017.03.19.

Tarr Csilla (6.a.) tánccsapatával első helyzett lett a hét végén megrendezett Berczik Sára emlékversenyen karakter tánc kategóriában. Gartulálunk nekik!

versenyek : sport Judo ezüst 2017.03.13.

Igaz Laura (6.a) a Budaörs Kupa elnevezésű versenyen U13-as korosztályban ezüstérmet szerzett. Gratulálunk!

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 33 ] Új hír írása