Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] .. [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] .. [ 37 ] Új hír írása

versenyek : sport V. Balaton Maraton 2008.11.19.
2008. november 15-16-án a Siófokon megrendezett V. Balaton Maraton páros versenyszámában Csere Gáspár (11.A) és Dani Áron (11.B) az iskolai csapattal 02:25:36 idővel a második helyet szerezte meg. Gratulálunk! (A részletes eredménylista itt tekinthető meg.)(Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport Duatlon 2008.10.20.
Október 11-én Lakitelken, a Duatlon Diákolimpia Országos döntőjében Csere Gáspár 4.,Séra Mihály 6. helyezést ért el. Gratulálunk!

versenyek : sport FUTAFOK 2008. eredménylista 2008.10.10.

6. helyezett Staudt Csaba.

Gratulálunk a nyerteseknek, helyezetteknek és mindazoknak, akik a rossz idő ellenére is teljesíteni tudták a távot.

2008. október 9.

versenyek : sport Duatlon Diákolimpia 2008.09.29.
Szeptember 28-án a Duatlon Diákolimpia budapesti válogatóján Csere Gáspár (11.a) az első helyen végzett, Séra Mihály (11.a) harmadik lett. Eredményük alapján bejutottak az országos döntőbe. Gratulálunk!

versenyek : sport Mountain bike 2008.09.24.
2008 nyarán az országos MTB bajnokságon a 15 évnél fiatalabbak kategóriájában Makláry-Szalontai Bence (7.a) országos bajnok lett. Gratulálunk a sikeréhez!

versenyek : sport XIII. Félmaraton-váltó 2008.09.21. 2008.09.21.
2008. szeptember 21-én vasárnap a Margitszigeten a Zöldgömb Sportkör által szervezett XIII. félmaraton-váltóban (7 x 3 km-es távon) iskolánk csapata harmadszor is megvédte az előző három évben megszerzett abszolút első helyet. 1 óra 17 perc 18 mp-es idővel értek célba. A bajnokcsapat tagjai:
Balogh András (10.B)
Dani Áron (11.B)
Gál Zsolt (11.B)
Huszár Gergely (8.A)
Gratulálunk!
Külön köszönet Nagy Emese tanárnőnek, aki munkájával nagyban hozzájárult ahhoz, hogy csapatunk idén is rajthoz álljon.
(Mura-Mészáros Csaba)

eredményhirdetés

versenyek : sport Nyári országos atlétikai bajnokság 2008.09.18.
Gratulálunk Dani Áronnak (11.b), aki a nyári szünetben hazai és nemzetközi atlétikai versenyeken is kiváló eredményeket ért el.
2008. július 26-án a Puskás Ferenc Stadionban megnyerte az országos bajnokság 2000 m-es akadályfutásának döntőjét, másnap a 3000 m-es síkfutás országos döntőjében lett 3. helyezett.
Július 3-án Győrben a magyar-szlovák-cseh nemzetközi versenyen ezüstérmet szerzett.

versenyek : sport Fővárosi sakkbajnokság 2008.03.31.
A 2008 februárjában rendezett sakkbajnokságon iskolai csapatunk nyolcadik lett . A csapat tagjai a következő diákok voltak: palotás Péter, Markó András, Markó Ábel, Fodor Krisztián.

versenyek : sport Szivárvány Kupa 2008.03.31.
A kerületi Szivárvány Kupán idén a harmadik helyet szereztük meg.

versenyek : sport 2008. február, kerületi asztalitenisz 2008.03.31.
A kerületi asztalitenisz-bajnokságon a lány csapat (Dénes Andrea, Séra Eszter, Konrád Eszter) első lett. Egyéniben Dénes Andrea nyerte meg a bajnokságot, Séra Eszter második lett, Konrád Eszter a negyedik helyen végzett.
A fiú csapat a második helyet szerezte meg (Zsigó András, Tomán Bence, Horváth Roland). Zsigó András egyéniben harmadik lett.

1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ] [ 35 ] [ 37 ] Új hír írása