1 ] [ 10 ] [ 20 ] .. [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] Új hír írása

versenyek : sport Kegyeleti váltófutás 2005.10.13.
2005. október 8-án iskolánk csapata is részt vett az aradi vértanúk emlékére rendezett fővárosi Kegyeleti váltófutáson.

versenyek : sport X. Félmaraton-váltó 2005.09.20.
2005. szeptember 18-án vasárnap a Margit-szigeten a Zöldgömb Sportkör által szervezett X. Félmaraton-váltóban (7 x 3 km-es távon) iskolánk csapata 1 óra 18 perc 31 mp-es idővel megszerezte az abszolút első helyet. A csapat tagjai:
Gyurcsovics Márk (11.A) (10:46 és 11:25)
Boér Máté (11.B) (11:07)
Bagyinszki Bence (11.A) (11:54)
Csere Gáspár (8.A) (10:55 és 11:12)
Dani Áron (8.B) (11:12)
Gratulálunk!
(Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport 20. Nike Nemzetközi Félmaraton - szeptember 4. 2005.09.05.
Ebben az évben is népes csapat képviselte iskolánkat ezen a 21097,5 méteres távon. A következő időeredmények születtek:

Gyurcsovics Lajos (szülő)02:11:04

Gratulálunk a futóhősöknek! (Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport Kinizsi Százas hosszútávú teljesítménytúra 2005.05.31.
Povázsay Ági 12.A osztályos tanuló 2005. május 28-29-én 23 óra 5 perc alatt teljesítette a Kinizsi Százas túra 101,6 km-es távját. Gratulálunk kitartásához!!

versenyek : sport   2005.05.29.
2005. május 28-án 4 csapattal vettünk részt a nagyon nagy hőségben megrendezett kőbányai Adidas Streetballon, ahol a középiskolás kategóriában a serdülő lányok elsők lettek, a serdülő fiú és a serdülő vegyes csapat a második, az ifi lány csapat pedig 3. helyen végzett. Gratulálunk Varga Zsófi csapatainak!! (Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport 2 ezüst és egy negyedik hely... 2005.05.18.
Megszületett a középiskolás kosárlabda-bajnokság lány serdülő kategóriájában is a végeredmény: lányaink a második helyen végeztek. Így két ezüst érmet és egy negyedik helyet szereztek csapataink. Idén az összesített pontversenyben 3. helyezettek lettünk, s az utóbbi 5 évet tekintve a 7. helyen állunk a 66 fővárosi "kosaras suli" mezőnyében. (Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport Vége a bajnokságnak... 2005.05.02.
Április 30-án és május 1-én a döntőkkel és a bronzmeccsekkel lezárult (vagy talán mégsem?) az idei középiskolás kosárlabda bajnokság. A serdülő lány csapatunk nagy küzdelemben nyert a bronzmeccsen, s ezzel harmadik lett, de az érmek és a kupák átadása elmaradt ebben a kategóriában a 2. helyezett esetleges kizárása egy igazolt játékos szerepeltetése miatt. Tehát lehet, hogy lányaink kapják az ezüstöt... A serdülő fiúk a döntőben alulmaradtak, de így is nagyon szép hely ez, hiszen két év alatt két ezüstöt gyűjtöttek be! Az ifi fiúk a harmadik helyért küzdöttek az erősen tartalékos, de nagyon lelkes csapattal, s végül a 4. helyet szerezték meg. A szervezők úgy döntöttek, hogy az évek óta zajló sikeres munka elismeréseként idén iskolánk kapja meg azt a vándorkupát, amit előttünk már 5 iskola megkapott. Gratulálunk minden játékosnak és edzőjüknek, Varga Zsófinak!!! Köszönjük az egész éves szurkolást!!! (Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport Dvorák Márton (9.A) teljesítette a 42195 méteres távot! 2005.04.27.
Dvorák Márton 9.A osztályos tanuló három félmaratoni verseny teljesítése után idén tavasszal (április 10-én) a maratoni 42195 méteres távjával próbálkozott, s 4 óra 33 másodperces idővel ért célba a II. Debrecen Maratonon. Ez nagyszerű eredmény, ez nagyszerű teljesítmény! (Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport Úszás diákolimpia 2005.03.21.
Tilinger Dániel (6.B.) és Séra Mihály (7.A.) februárban a budapesti úszó diákolpimián a kerületi 4x50 méteres gyors váltó tagjaiként ezüstérmesek lettek. Ezzel elnyerték az országos döntőn való részvétel jogát iskolánk számára. A döntőt március 5-én Pécsett rendezték meg. A váltó -Gájer Gergő (6.A.), Czene Dániel (6.A.), Varga Márton (5.A.) és Séra Mihály (7.A.) összeállításban- a hatodik helyet szerezte meg. Gratulálunk!

versenyek : sport Budapesti Középiskolás Amatőr Kosárlabda Bajnokság 2005.03.13.
A 2004/2005-ös idényben mindhárom - Varga Zsófia által vezetett és edzett - csapatunk nagyon szépen szerepel a bajnokságokban. Serdülő leány csapatunk az alapszakaszban tartja második helyét, s ezzel nagy esélye van arra, hogy végül az első helyért játszik a tavaszi döntőben azzal a listavezetővel, akit a hazai mérkőzesen sikerült nagyszerű játékkal megszorítani. A serdülő fiú csapatunk az alapszakasz után a rájátszás 8-as főtábláján sikerrel vette az első akadályt, most már a döntőbe szeretné beverekedni magát a korcsoport talán legjobb csapata ellen. Ifi fiú csapatunk az alapszakasz megnyerése után kedvező pozícióból várhatta a rájátszást, ahova 16 csapat került idén, s hamarosan már az elődöntőbe kerülésért fog játszani. Köszönjük az eddigi szurkolást! (Mura-Mészáros Csaba)

1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] Új hír írása