Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] [ 20 ] .. [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] Új hír írása

versenyek : sport XI. Félmaraton-váltó 2006.09.17.
2006. szeptember 17-én vasárnap a Margitszigeten a Zöldgömb Sportkör által szervezett XI. Félmaraton-váltóban (7 x 3 km-es távon) iskolánk csapata 1 óra 21 perc 45 mp-es idővel óriási küzdelemben (közel 600 méteres hátrányt ledolgozva) megvédte a tavaly megszerzett abszolút első helyet. A kétszeres bajnokcsapat tagjai:
(Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport 13. K&H olimpiai maraton váltó - 2006.06.04. 2006.06.05.
A 2006. június 4-én vasárnap - a nem igazán optimális időjárási körülmények között - megrendezett 13.K&H olimpiai maraton váltóban iskolánk fiú csapata (Gyurcsovics Márk 11.A, Boér Máté 11.B, Dvorák Márton 10.A, Vörös Dániel 10.A, Dani Áron 8.B, Csere Gáspár 8.A) a korosztályos 3. helyet szerezte meg. Csere Anna 9.A osztályos tanuló félmaratoni távon csapatával az első helyen végzett. A ráeső távot teljesítette még a fiú csapat tartaléka, Gál Zsolt 8.B osztályos tanuló is. Gratulálunk a szép teljesítményekhez! (Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport "Mezei Futóverseny" 2006.04.03.
A 2006. március 28-án a Nagytétényi Kastélypark területén megrendezett futóversenyen a III. korcsoportban Fodor Krisztián és Godó Zsófia is harmadik lett. Ebben a korcsoportban a lányok csapata a második, a fiúk csapata a harmadik helyet szerezte meg.
A IV. korcsoportban Dani Áron első, Csere Gáspár harmadik, Séra Mihály ötödik lett. Ezzel a teljesítménnyel csapatversenyben is elsők lettünk. A lányok csapata itt a negyedik lett.

versenyek : sport Nemzetközi futóverseny 2006.03.16.
Dani Áron (8.b) márciusban a dortmundi futóversenyen a 1000 méteres távon első, a 800 méteres távon második lett. Gratulálunk szép teljesítményéhez.

versenyek : sport Szivárvány Kupa 2006.03.16.
A téli olimpiához is kapcsolódó játékos kerületi Szivárvány Kupát ismét megnyertük, ezzel a kupa végleg nálunk maradhat. Az iskolai csapatot Kertész Éva tanárnő kísérte a Rózsakerti Iskolába.

versenyek : sport Budapesti Diákolimpia, sakk sportág 2006.02.07.
2006. február 4-én a Budapesti Diákolimpián sakk sportágban a III. korcsoportban Palotás Péter ötödik, Fodor Krisztián hetedik lett. Péter eredményével az országos döntőbe is bejutott.
Gratulálunk mindkettőjüknek.

versenyek : sport 2006. Évi Fedett Pályás Serdülő Országos Bajnokság 2006.01.31.
A Magyar Atlétikai Szövetség által 2006. január 29-én Budapesten szervezett Fedett Pályás Serdülő Országos Bajnokságon Dani Áron (8.b)a 3000 m-es síkfutásban országos második lett. Gratulálunk Áronnak ehhez a kiváló sporteredményhez!

versenyek : sport Tájfutás 2005.12.06.
A Zajnát-hegyek térségében a Budapesti Diáksport Szövetség és a Budapesti Természetbarát Sportszövetség által szervezett futóversenyen november 12-én iskolánk csapata második lett a tájfutó-térképes kategóriában. A 10.a osztályból szerveződött csapat tagjai a következők voltak: Parti Dániel, Kojanitz László és Pósch Dániel.
Gratulálunk a kiváló teljesítményhez!

versenyek : sport Szezonzáró Félmaraton és Balaton Maraton 2005.11.24.
Novemberben Bagyinszki Bence 11.A osztályos tanuló feliratkozott azon diákjaink közé (Boér Máté, Gyurcsovics Márk és Dvorák Márton mellé), akik már legalább egyszer teljesítették a félmaratoni távot. November 13-án a Szezonzáró Félmaratonon mezőnye Szentendréről futott Békásmegyerig, majd egy héttel később a kétnapos Balaton Maraton 15, 6 és 21 km-es távját is teljesítette Siófokon. Gratulálunk! (Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport Kerületi asztalitenisz-bajnokság 2005.11.24.
A kerületi asztalitenisz-bajnokságon, ahol az ötödikesektől a nyolcadikosokig vehettek részt a diákok, Fodor Krisztián egyéniben harmadik helyezett, iskolai csapatunk első helyezett lett. A csapat tagjai a következők voltak: Nagy Dániel, Tóth Balázs és Fodor Krisztián.

1 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] Új hír írása