Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] .. [ 10 ] [ 16 ] Új hír írása

versenyek : sport Birkózás 2018.04.05.

 

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló az ünnepi hétvégén Észtországban vett részt a több mint 30 nemzet 2100 sportolóját felvonultató "Tallin Open" Világkupán. Az első napon rendezett kötöttfogású versenyen 4., a másnapi szabadfogású viadalon 3. helyezést ért el.


 
versenyek : sport Úszás Diákolimpia, eredmények (kiegészítés) 2018.04.05.

A 2018-as Úszás Diákolimpián diákjaink az alábbi eredményeket érték el:

- Győri Mikes (8.a) - "A" kategória, 100 méteres mellúszás - 9. helyezés,

- Molnár Dóra (5.a) - "A" kategória, 100 méteres hátúszás - 8. helyezés,

- Molnár Klaudia (7.a) - "B" kategória, 100 méteres hátúszás - 10. helyezés.

 

 


 
versenyek : sport asztalitenisz verseny 2018.03.26.

Paréj Márk  a hétvégén megrendezett Stiga kupa asztalitenisz versenyen kategóriájában 1. helyezést ért el. Gratulálunk!

 


 
versenyek : sport Szinkronúszás 2018.03.21.
Farkas Júlia 6/b és Jáky Lili 7/b osztályos tanulók a Budafóka Se csapatának tagjaként a  2018.03.16-18. között megrendezésre kerülő nemzetközi Orka Cup 2018 szinkronúszó versenyen kategóriájukban az 1. helyen végeztek! Gratulálunk!
 

 
versenyek : sport Birkózás 2018.03.20.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló a németországi Aichachban, 7 ország több mint 500 sportolója részvételével megrendezett "Wittelsbacher Land Tour" elnevezésű szabadfogású birkózó versenyen harmadik helyezést ért el.

Gratulálunk az újabb szép sikerhez!


 
versenyek : sport Röplabda diákolimpiai bajnokság 2018.03.13.

Iskolánk röplabda csapata is indult a 2017/2018-as tanév Diákolimpiáján. A VI. korcsoport zárt leány rájátszásban az 1-6. helyért minden meccsüket megnyerték, így első helyen végeztek a budapesti fordulóban.

Ezzel a csapat kijutott az országos versenyre.

 

A csapat tagjai: Béla Zsófia, Bodnár Nikolett, Nagy Zsuzsanna, Nikitscher Petra, Nyisztor Virág, Pokoly Panna, Pokoly Petra, Szerdahelyi Dalma, Török Eszter, Varga Borbála.

Edzőjük: Haász Ferenc.

 

Gratulálunk!


 
versenyek : sport Úszás 2018.03.12.

Molnár Dóra (5.a) osztályos tanuló a hétvégén Százhalombattán megrendezett Szalai János Emlék úszóversenyen a korcsoportjában 1 aranyérmet, 1 ezüstérmet , 3 bronzérmet szerzett egyéni számaiban,  váltóban pedig bronzérmes lett.


 
versenyek : sport Mű- és Toronyugró Országos Bajnokság 2018.03.08.

Sándor Petra (11.b) a hétvégén megrendezett felnőtt Mű- és Toronyugró Országos Bajnokságon 3 méteres szinkronugrás kategóriában a versenyszám győztese lett, a műugrás 1 méteres és 3 méteres mezőnyében a második helyen végzett.

Gratulálunk!


 
versenyek : sport Kötöttfogású Birkózó Bajnokság 2018.03.06.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló a Kötöttfogású Birkózó Bajnokság március 3-án, Tatabányán megrendezett országos döntőjén harmadik helyen végzett.

Gratulálunk!


 
versenyek : sport Budapesti sakk diákolimpia 2018.02.24.

A budapesti sakk csapat diákolimpián a "felsős fiú" kategóriában iskolánk csapata a 11. helyezést érte el.

A csapat tagjai: Juhász Janka (7.a), Kitanits Nádja (5.b), Ónodi Emese (7.a), Ónodi Tamás (5.a)


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 10 ] [ 16 ] Új hír írása