Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 31 ] Új hír írása

versenyek : sport Tánc 2017.03.19.

Tarr Csilla (6.a.) tánccsapatával első helyzett lett a hét végén megrendezett Berczik Sára emlékversenyen karakter tánc kategóriában. Gartulálunk nekik!

versenyek : sport Judo ezüst 2017.03.13.

Igaz Laura (6.a) a Budaörs Kupa elnevezésű versenyen U13-as korosztályban ezüstérmet szerzett. Gratulálunk!

versenyek : sport Röpsuli I. helyezés 2017.02.13.

A Magyar Röplabda Szövetség 2017. február 5-én rendezett Vollé! 2020-Röpsuli program versenyén Mini Leány kategóriában
I. helyezést ért el a gimnázium csapata, melynek tagjai:
Tóth Fruzsina (5.a),
Bocskay Dorottya, Kaponits Julianna, Kocsis Boglárka, Ónodi Emese, Závodi Eszter  (6.a),
Szabó Zita (7.a).

versenyek : sport Birkózó Diákolimpia budapesti döntő 2017.02.13.

Zimonyi Barna 5/b osztályos tanuló a hét végén megrendezett Kötöttfogású Birkózó Diákolimpia budapesti döntőjén ezüstérmet szerzett. Eredménye alapján -a tavalyihoz hasonlóan- idén is továbbjutott az országos döntőbe.

Gratulálunk!

versenyek : sport Torna diákolimpia, budapesti döntő 2017.02.10.

A Budapesti Torna Diákolimpia döntőjében az Ács Győző tanár úr által a  szertorna edzéseken felkészített diákjaink kiváló eredményeket értek el.

A fiúk csapata az első helyen végzett. A győztes csapat tagjai: Adámy Márton (9.b), Benkó Csaba (11.b), Cseh Norbert (8.b), Csörgits Máté (9.a), Gátmezei Kornél (9.b), Kocsis Ákos (9.a), Kocsis Márk (9.a).

Az V-VI. korcsoportban a lányok csapatban a  3. helyen végeztek. Egyéniben Sándor Petra 2., Pokoly Petra 6., Szabó-Salfay Zita 11., Pokoly Panna 14. és Szabó Zita 16. lett.

Gratulálunk nekik!

versenyek : sport Úszó Budapesti Diákolimpia 2017.02.06.

Az úszó Budapesti Diákolimpia vasárnap, a BVSC Uszodában került megrendezésre. A kempelenes diákok remek időkkel képviselték az iskolánkat, ezért minden indulónak gratulálunk!

- IV. korcsoport: Glávits Anna (8.a), Oláh Kinga (9.a), Pénzes Vanda (7.a), Skrabák Boglárka (7.a) - 2. helyezés

versenyek : sport Birkózóverseny 2016.12.12.

A december 10-én az ausztriai Steinbrunnban 5 ország 140 sportolójának  részvételével tartott nemzetközi kötöttfogású birkózó versenyen Zimonyi Barna (5.b.) ezüstérmet szerzett.

versenyek : sport Nemzetközi judo siker 2016.12.04.

A Bécsben megrendezésre került Advent Meisterschaft elnevezésű nemzetközi judoversenyen Igaz Laura (6.a) aranyérmet szerzett. Gratulálunk!

versenyek : sport Kerületi úszóverseny (II. korcsport) 2016.11.28.

A 2016. november 17-én megrendezésre került kerületi úszóversenyen iskolánk diákjai az alábbi eredményeket érték el:

A lányok I-II. korcsoportjában a 4x50 méteres gyors váltó kategóriában csapatunk hatodik helyen végzett. A csapat tagjai: Balla Boglárka (5.b), Farkas Júlia (5.b), Pálinkás Lili (5.a) és Pénzes Júlia (5.a).

Egyéniben a lányok II. korcsoportjában 50 méteres gyorsúszásban Pálinkás Lili (5.a) harmadik, Farkas Júlia (5.b) ötödik helyezést ért el.

Szintén a II. korcsoportban az 50 méteres mellúszásban Pálinkás Lili (5.a) ötödik helyezett lett, 50 méteres hátúszásban Pénzes Júlia(5.a) második helyezést ért el.

Gratulálunk az eredményekhez!

versenyek : sport Fókaolimpia úszóverseny 2016.11.28.

A Budafok-Tétény Hajós Alfréd Tanuszodában megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen

Skrabák Virág (a 2005-ös születésűek versenyén) 50 m mellúszásban 1. helyezést, Skrabák Boglárka (a 2003-as korosztályban) 50m gyorsúszásban és 50 m mellúszásban is 1. helyezést ért el.

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 31 ] Új hír írása