1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] .. [ 10 ] [ 17 ] Új hír írása

versenyek : sport Úszás 2018.04.23.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén Székesfehérváron a 12+ II.forduló úszóversenyen 1 bronzérmet szerzett egyéni számában.

versenyek : sport Diákolimpia, kézilabda, országos döntő 2018.04.19.

A hétvégén Balatonfüreden megrendezett Kézilabda Diákolmpia Országos Döntőjében iskolánk fiú csapata megszerezte a bajnoki címet.

A bajnok csapat összeállítása: Chrenkó Ferenc, Czakó Zsombor, Hajgató Ákos, Kiss-Puskár Milán, Kovács Gergely, Kővári Kristóf, Pál Viktor, Simon Bertalan, Slenker Balázs, Tárnok Márton, Török Zoltán, Zsidákovits Ferenc. Felkészítő tanár: Varga Lóránt.

Akik a csapatot a döntőn még segítették: Komlódi Balázs és a lelkes szurkolótábor.

Fantasztikusak voltak. A nagyon fegyelmezett, sportszerű, ám mégis kemény, határozott védekezés mögötti zseniális kapus teljesítmény alapozta meg a sikert. Marci méltán lett a torna legjobb kapusa!!! A Kempelen specialitását, a két beállós támadás ellenszerét pedig senki nem találta...
Varga Lóránt tanár úr, aki a legeredményesebb felkészítő tanár címet is elnyerte Balatonfüreden, legyőzhetetlen CSAPATot kovácsolt.

Gratulálunk! Szép volt fiúk!

Kempelen! Bajnokok

versenyek : sport Balett 2018.04.11.

Oszlánszky Lili 6. b osztályos tanuló múlt szombaton, a Berczik Sára Emlékversenyen, klasszikus balett kategóriában 1. helyezést ért el. Sikeréhez gratulálunk!

versenyek : sport Műkorcsolya 2018.04.11.

Mezei Réka 6. b osztályos tanuló a tavaszi versenyszezonban a következő eredményeket érte el:

• a Valentin Cupán 2018 - Budapest Basic Novice A kategóriában 3. helyen,
  • a Jégvirág Kupa Nemzetközi Műkorcsolya Verseny - Miskolci rendezvényén Basic Novice A kategóriában 15. helyen,
  • a Műkorcsolya és Jégtánc Utánpótlás Országos Bajnokságán - Budapesten Basic Novice A kategóriában 9. helyen végzett.

Most áprilisban Réka jelentősen lépett előre:

a  Narcisa Cup - Jesenice /Szlovénia/ nemzetközi műkorcsolya versenyen 5. helyezést és a  13. Nemzetközi Avas Kupa - miskolci műkorcsolya versenyén 5. helyezést ért el.

Sikeres eredményeihez szívből gratulálunk!

versenyek : sport Birkózás 2018.04.11.

A tallini versenyt követően a múlt hétvégén rendezett szabadfogású birkózó Budapest Bajnokságon Zimonyi Barna (6/B) első helyen végzett.

Gratulálunk neki!

versenyek : sport RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA országos döntő 2018.04.10.

Iskolánk röplabda csapata április 8-án Debrecenben megnyerte a 2017/2018-as tanévben rendezett Diákolimpiát a zárt leány VI. korcsoportban.

A csapat tagjai: Béla Zsófia, Bodnár Nikolett, Nagy Zsuzsanna, Nikitscher Petra, Nyisztor Virág, Pokoly Panna, Pokoly Petra, Szerdahelyi Dalma, Török Eszter, Varga Borbála.

Edzőjük: Haász Ferenc.

Gratulálunk!

versenyek : sport Úszás 2018.04.09.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén a Budapest Kupa úszóversenyen a II. fordulóban korcsoportjában egyéniben ezüstérmet szerzett.

versenyek : sport Birkózás 2018.04.05.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló az ünnepi hétvégén Észtországban vett részt a több mint 30 nemzet 2100 sportolóját felvonultató "Tallin Open" Világkupán. Az első napon rendezett kötöttfogású versenyen 4., a másnapi szabadfogású viadalon 3. helyezést ért el.

versenyek : sport Úszás Diákolimpia, eredmények (kiegészítés) 2018.04.05.

A 2018-as Úszás Diákolimpián diákjaink az alábbi eredményeket érték el:

- Győri Mikes (8.a) - "A" kategória, 100 méteres mellúszás - 9. helyezés,

- Molnár Dóra (5.a) - "A" kategória, 100 méteres hátúszás - 8. helyezés,

- Molnár Klaudia (7.a) - "B" kategória, 100 méteres hátúszás - 10. helyezés.

versenyek : sport asztalitenisz verseny 2018.03.26.

Paréj Márk  a hétvégén megrendezett Stiga kupa asztalitenisz versenyen kategóriájában 1. helyezést ért el. Gratulálunk!