Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] .. [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] .. [ 30 ] [ 37 ] Új hír írása

versenyek : sport Budapesti Diák Kupa 2013.05.04.

Bukovszky Anna 5.b osztályos tanuló a május 4-én megrendezett Budapesti Diák Kupán kajak egyesben 4000m-en a 3.helyet szerezte meg, így éremgyűjteménye egy bronzéremmel gyarapodott.


 
versenyek : sport Kerületi atlétikaverseny 2013.04.23.

A Budapest XXII. ker. Tankerülete által szervezett kerületi atlétikaversenyen az I. korcsoportban Kőszegi Míra (5.a) első lett. 

 

A IV. korcsoportban a lányok csapata - Lőrinczi Linda (8.b), Béla Zsófia (7.b), Sólyom Kata (7.b), Nyisztor Virág (7.a), Sohodóczki Sára (7.b), Janurik Flóra (7.a) és Korondi Anett (7.a) - a második helyen végzett.

 

A IV. korcsoportban a fiúk csapata - Barabás András (8.a), Csernik Kornél (8.a), Czakó Zsombor (7.b), Hódos Hunor (7.b), Nádor Balázs (7.a), Ludányi Kristóf (7.a), Benkó Csaba (7.b) és Slenker Balázs (7.b) - a negyedik helyen végzett.


 
versenyek : sport Kerületi atlétikaverseny 2013.04.17.

A Budapest XXII. ker. Tankerülete által szervezett kerületi atlétikaversenyen a III. korcsoportban iskolánk csapata első lett.

A csapat tagjai: Kulcsár Panka, Molnár Janka, Varga Hanga, Lázár Dorottya, Pokoly Petra, Szabó Janka.


 
versenyek : sport Nemzetközi Atlétika Verseny 2013.03.25.

Sólyom Bendegúz 5.b osztályos tanuló a 2013. március 15-16-án Dortmundban megrendezett Nemzetközi Atlétikaversenyen 60 m-es síkfutásban első helyezett, távolugrásban második helyezett lett, váltóban szintén aranyérmet szerzett.

 


 
versenyek : sport Diákolimpia- Úszás Országos döntő eredményei 2013.03.18.

1. hely: Török Eszter (100 m mellúszás "A")
2. hely: 3. korcsoport: váltó: Szabó Emese, Budai Flóra, Nikitscher Petra, Plachi Dóra
3. hely: Takács Tamás (100 m mellúszás "A")
    Budai Flóra (100 m hátúszás)
5. hely: 4. korcsoport váltó: Korondi Anett, Oláh Réka, Lőrinczi Linda, Bognár Bianka
6. hely: Aszódi Előd (100 m hátúszás)
7. hely: Budai Flóra (50 m mellúszás)
8. hely: Szabó Emese (100 m gyorsúszás)
10. hely: Kapitány Fanni (100 m mellúszás)
12. hely:     Nikitscher Petra (50 m mellúszás)
     Oláh Tamás (100 m gyorsúszás)

Gratulálunk mindenkinek!


 
versenyek : sport Dr. Bácsalmási Péter atlétikai verseny 2013.03.11.

A március hetedikén megrendezett VIII. Dr. Bácsalmási Péter nemzetközi atlétikai emlékversenyen Kőszegi Míra 5.a-s tanulónk távolugrásban első, 50 méteres síkfutásban második helyezést ért el.


 
versenyek : sport Újbuda Röplabda Diákolimpia 2013.03.01.

A 2013-as Újbuda Diákolimpián iskolánk csapata 1. helyezést ért el.

 

A csapat tagjai:

7.a

 

  • Janurik Flóra
  • Odegnál Bettina
  • Sulyok Liliána
  • Pokoly Petra
  • Nikitscher Petra  

 

5.a 

  • Nyári Bíborka
  • Pokoly Panna

 

és Romsics Rozina, Janurik Lili és Molnár Réka.

Gratulálunk!!:)


 
versenyek : sport Gyaloglás 2013.02.11.

Dani András (7.b) 2013. február 9-én a 3000 méteres gyaloglásban országos 3. helyezett lett.


 
versenyek : sport Budapesti Diákolimpia, úszás 2013.01.25.

A 2013. január 13-án megrendezett Budapesti Diákolimpián úszásból a következő kiváló eredmények születtek:

 

I. helyezettek lettek:

Szabó Emese (100 m gyors),

Budai Flóra (100 m hát),

Budai Flóra (50 m mell),

Aszódi Előd (100 m hát),

Budai Flóra, Nikitscher Petra, Plachi Dóra, Szabó Emese (III. korcsoport, váltó),

Korondi Anett, Oláh Réka, Lőrinczi Linda, Bognár Bianka (IV. korcsoport, váltó).

 

II. helyezett lett:

Nikitscher Petra (50 m mell).

 

III. helyezettek lettek:

Oláh Tamás (100 m gyors),

Kapitány Fanni (100 m hát).

 

IV. helyezettek lettek:

Korondi Anett (100 m gyors),

Aszódi Előd (100 m mell).

 

VI. helyezettek lettek:

Oláh Réka (100 m mell),

Takács Dóra (100 m hát),

Kapitány Fanni, Budai Blanka, Kapitány Adrienn, Takács Dóra (VI. korcsoport, váltó).

 

Gratulálunk a versenyzőknek a szép eredményekhez!


 
versenyek : sport SKIF MSZ Országos Bajnokság 2012.12.13.

 

2012. december 8-án, Százhalombattán került sor a SKIF MSZ (Shotokan Karate-Do International Federation Magyarországi Szövetség) országos bajnokságára.

A Kempelen Farkas Gimnázium diákjai a versenyen az alábbi eredményeket érték el:

 

Orbán Soma (12.a) a 16-17 évesek korcsoportjában az egyéni formagyakorlatban (kata) és a küzdelemben (kumite) is első lett, csapatban a második helyet szerezte meg. A felnőtt korosztályban (20-29 év) kumiteben második lett. Eredményeivel az országos bajnokságon elnyerte "A legeredményesebb férfi versenyző" címet.

 

Czinder András (12.b) a 18-19 évesek korosztályában az egyéni formagyakorlatban és a küzdelemben is második lett, csapatban katában második lett.

 

Mátrai Bence (8.a) a 14-15 éves korosztályban katában egyéniben harmadik, csapatban első lett.

 

 

 

 


 
1 ] [ 10 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 30 ] [ 37 ] Új hír írása