Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] .. [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] .. [ 30 ] [ 35 ] Új hír írása

versenyek : sport vízilabda 2012.09.04.
Gratulálunk Ludányi Kristóf és Víg Levente 7.a osztályos tanulóknak, akik a nyáron Szlovákiában megrendezett nemzetközi vízilabda tornán csapatukkal korosztályukban ezüstérmet szereztek. Levente lett a torna gólkirálya is.

versenyek : sport Kajak-kenu Magyar Bajnokság 2012.09.04.
Gratulálunk Nádor Balázs 7.a osztályos tanulónak, aki a júliusban megrendezett Kajak-kenu Bajnokságon 2000 méteren kenu versenyágban kölyök III. korcsoport 1. helyen végzett.

versenyek : sport Toronyugrás 2012.08.01.
Gratulálunk Sándor Petra műugrónak (6.b), aki nyáron toronyugrásban az országos bajnokságon a C-korosztályban bronzérmes lett.

versenyek : sport Montain bike 2012.06.22.
Makláry-Szalontay Bence a cylocross országos bajnokságon és a Szerbiában megrendezett nemzetközi versenyen is első lett.

versenyek : sport Országos Diákolimpia, döntő 2012.06.05.

Kulcsár Panka (5.a) az Országos Diákolimpia döntőjében a II. korcsoportban többpróbában (60 m-es futás, távolugrás, kislabdahajítás) országos bajnok lett.

versenyek : sport Atlétika 2012.05.16.
Kulcsár Panka (5.a) a budapesti többpróbán 1. helyezést ért el, így továbbjutott az országos döntőbe.

versenyek : sport Autóversenyes siker 2012.05.13.
A 2012. április 28-29-én a Hungaroringen megrendezett Autós Gyorsasági Országos Bajnokság második napján a „kis túraautók” kategóriában Laczkó Lehel (7.B), az E30 Motorsport versenyzője a nemzetközi mezőnyben az abszolút 7. helyet szerezte meg, s magyar versenyzők között pedig  3. lett, így a dobogón állva hallgathatta a helyezetteknek szóló Himnuszt.
A dobogón Verseny közben

versenyek : sport Autóversenyes siker 2012.05.04.

versenyek : sport Volt diákjaink sikeres szereplése tavaszi futóversenyeken 2012.04.11.
Két volt diákunk szépen szerepelt a tavaszi futóversenyeken. Dani Áron 2. helyezett lett a budapesti Vivicittán, Csere Gáspár pedig 7. helyen végzett a pozsonyi félmaratonon. (Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport A 2011/12. tanévi "A" és "B" kategóriás Úszó Diákolimpia eredményei 2012.03.28.

Az idei diákolimpia országos döntője 2012. március 24-én és 25-én volt Hódmezővásárhelyen.

Iskolánk diákjai közül többen is bejutottak a döntőbe, a legjobb eredményeket a következő tanulók érték el:

·        100m mellen Böhm Sebestyén (5.b) a II. korcsoportban „A” kategóriában 2. helyezett;

·        100 m mellen Török Eszter (6.a) a III. kategóriában „A” csoportban 2. helyezett;

·        100m háton Aszódi Előd (7.b) a IV. korcsoportban "B" kategóriában 5. helyezett;

·        100m háton Budai Flóra (5.b) a III. korcsoportban „B” kategóriában 5. helyezett;

·        100 m háton Misák Ferdinánd (10.a) az V-VI. korcsoportban „B” kategóriában 6. helyezett,

·        100m mellen Takács Tamás (7.a) a IV. korcsoportban "A" kategóriában 6. helyezett;

·        50m mellen Oláh Réka (6.a) a III. korcsoportban "B" kategóriában 16. helyezett,

·        a 4X50m leány gyorsváltóban a csapat a III. korcsoportban "B" kategóriában 3. lett, a csapat tagjai: Korondi Anett (6.a), Oláh Réka (6.a), Varga Borbála (6.b), Budai Flóra (5.b).