Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] .. [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] .. [ 30 ] [ 33 ] Új hír írása

versenyek : sport Szalai Szonja "Élen a tanulásban, élen a sportban" 2011.09.27.

Szalai Szonja (11.a) a tanulásban és  a sportban nyújtott kiemelkedő teljesítménye alapján a 2010/11-es tanévben elnyerte az "Élen a tanulásban, élen a sportban" elnevezésű fővárosi kitüntető címet.

A díjátadó ünnepségre 2011. október 11-én, kedden 15 órai kezdettel kerül sor az Újvárosháza dísztermében (Budapest, V., Váci utca 62-64. I. emelet).

versenyek : sport Futóink sikerei a Margitszigeten 2011.09.18.
2011. szeptember 18-án, vasárnap a margitszigeti "Szigeti Harmincas" futóverseny 5,3 km-es Szigetkör elnevezésű futamában szép sikerek születtek korosztályos szinten: a 15 éven aluliak között Korpás Dániel (9.A) 21:30-as idővel első helyezett, a 15-18 évesek között Schindler Máté (9.A) 20.32-vel első, Lükő Balázs (11.A) 21:18-cal második, Feinek Tamás (9.A) 23:31-gyel harmadik, Dani András (6.B) és Dani Péter (6.B) 27:07-tel negyedik, illetve ötödik helyezett lett. Gratulálunk! Köszönjük a kísérő szülőknek -  Schindler Máté és  Dani András, Dani Péter édesanyjának  - a munkájukat! (Mura-Mészáros Csaba)

versenyek : sport 18. K&H olimpiai minimaraton váltó - 2011. május 15. 2011.05.16.

Idén iskolánk két csapattal képviseltette magát a 18. K&H olimpiai minimaraton váltón (3 x 2 km), amit az Országház körül rendeztek meg 2011. május 15-én vasárnap. A nagyobbak (Lükő Balázs, Feinek Tamás és Schindler Máté) a tavalyi idejüket 2 perccel megjavítva ismét a 4. helyen végzett. Mostani idejük: 22 perc 13 másodperc. A kisebbek (Máthé Attila, Dani András és Dani Péter) 30 perc 6 másodperces idővel a 28. helyen végzett a 178 csapatból. Volt diákjaink, Csere Gáspár és Dani Áron a BEAC csapatával a maratonváltó (6 x 7 km) II. kategóriájában ezüstérmet szerzett. (Mura-Mészáros Csaba)

Csere Gáspár és Dani Áron a dobogón Balázs a váltáskor (fehér mezben) Tomi a váltás után (fekete nadrágban) További képek

versenyek : sport Kerületi atlétika verseny 2011.04.12.
Schindler Máté (8.a) a kerületi atlétika verseny egyéni összetettben 3. helyen végzett. A Kempelen csapata 5. helyezést ért el.

versenyek : sport Országos Úszó Diákolimpia 2011.04.05.
Az Országos Úszó Diákolimpián Hegedüs Márton (9.b) mellúszásban 3., gyorsban 4. helyezést ért el. A leányváltó (Takács Dóra 8.a, Kapitány Fanni 8.b, Buday Blanka 8.b) 6. helyen végzett. Takács Tamás (6.a) mellúszásban 3. helyezést ért el.

versenyek : sport Kézilabda Országos Bajnokság 2011.04.05.
Schindler Máté (8.a) a Ferencvárosi Torna Klub tagjaként az Országos Kézilabda Bajnokságon vett részt. A csapat 5. helyezést ért el. Gratulálunk!

versenyek : sport Kadett vívó Európa-bajnokság 2011.03.08.
Gratulálunk Szalai Szonja 10.a osztályos tanulónak, aki a Klagenfurtban megrendezett kadet vívó Európa-bajnokságon tőr fegyvernemben aranyérmet szerzett.
Szalai Szonja

versenyek : sport Kerületi Mezei Futóverseny 2011.03.08.
A kerületi mezei futóversenyen szép eredményeink születtek: III. korcsoportban a kempelenes lányok csapata 1. helyezést ért el, IV. korcsoportban a kempelenes fiúk csapata 2. helyezést ért el.
III. kcs. lány 1. hely Török Eszter (5.a)
III. kcs. fiú 2. hely Csernik Kornél (6.a)
IV. kcs. fiú 3. hely Schindler Máté (8.a)

versenyek : sport Budapesti Úszóverseny 2011.03.01.
A Budapesti Úszóversenyen Török Eszter (5.a) mellúszásban 4., hátúszásban 2. helyezést ért el. Takács Tamás (6.a) 100 m mellúszásban 1. helyezést ért el, Hegedűs Márton (9.b) mellúszásban 2., gyorsúszásban 2. helyezett lett.

versenyek : sport Kerületi asztalitenisz -bajnokság 2011.02.18.
A kerületi asztalitenisz-bajnokságon Csernik Kornél (6.a) első helyezett lett.

1 ] [ 10 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 30 ] [ 33 ] Új hír írása