Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] .. [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] Új hír írása

versenyek : sport Torna Diákolimpia, budapesti döntő 2015.02.04.

A Torna Diákolimpia budapesti döntőjében iskolánk tanulói a 4. helyezést érték el a III-IV. korcsoport leány csapatbajnokságán.
A résztvevők: Hizsnyai Eszter (6.a), Bacsa Liza Rebeka (6.a), Pokoly Panna (7.a), Pokoly Petra (9.a), Sándor Petra (9.b).

Gratulálunk a lányoknak és felkészítő tanáruknak, Ács Győző tanár úrnak.

versenyek : sport Budapesti Úszó Diákolimpia 2015.01.12.

A Budapesti Úszó Diákolimpián egyéni versenyszámokban Oláh Kinga a 100 méteres gyorsúszásban az első, az 50 méteres mellúszásban a második helyen végzett, Aszódi Előd a 100 méteres hátúszásban negyedik, a 100 méteres mellúszásban pedig hetedik lett.

A 4x50 méteres gyorsváltóban diákjaink a következő helyezéseket érték el: a Bedőcs Bálint, Fodor Kristóf, Jancsurák Marcell és Kereszthury Péter alkotta csapat a versenyszám győztese lett, ahogyan az Oláh Kinga, Pénzes Vanda, Skrabák Boglárka, Varga Zsófia négyes is. Második helyen végzett a Hatvani Dóra, Henz Tünde, Nikitscher Petra és Varga Borbála összetételű váltó, ötödik helyezettként ért célba Budai Blanka, Kapitány Fanni, Kapitány Adrienn és Takács Dóra csapata.