Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 10 ] .. [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] Új hír írása

versenyek : sport Tánc - kimagasló eredmény 2015.04.22.

Simon Vivien 10.A osztályos tanuló a 2015.04.12-én megrendezett MTÁSZ Szabadidősport Országos Bajnokságon felnőtt kategóriában partnerével Latin és Standard táncokban is első helyezést ért el.

Nagyszerű eremdényeihez szeretettel gratulálunk!

versenyek : sport mezei futóverseny 2015.03.30.

A Pólus Centernél megrendezett mezei futóversenyen, 4500 méteres távon, a Dani Péter (9.b), Csörgits Máté (7.a), Dani András (9.b) és Simon Balázs összetételű csapat 2. helyezést ért el.

versenyek : sport nemzetközi gyalogló verseny 2015.03.30.

Szlovákiában, Dudinceben, nemzetközi gyalogló versenyen, 10000 méteres távon Dani Péter (9.b) 4. helyen végzett, Dani András (9.b) 7. helyezést ért el.

versenyek : sport Kerületi mezei futóverseny 2015.03.19.

A kerületi mezei futóversenyen a IV. korcsoport fiú csapata (Csörgits Máté, Dani András, Dani Péter, Kocsis Ákos, Kocsis Márk) a 4. helyen végzett, egyéniben Dani Péter 8. helyezett lett.

versenyek : sport Úszás Diákolimpia, országos döntő 2015.03.11.

Oláh Kinga, Pénzes Vanda, Skrabák Boglárka, Varga Zsófia - 10. hely

versenyek : sport Párbajtőr Diákolimpia 2015.02.23.

A hét végén megrendezett I. Budapest és környéke Párbajtőr Diákolimpián Tarr Bálint (5.b.) szoros küzdelemben a középmezőnyben, a 11. helyen végzett. Gratulálunk neki!

versenyek : sport Országos Fedettpályás Bajnokság 2015.02.18.

Kőszegi Míra (7.a) az Országos Fedettpályás Bajnokságon a 60m-es futásban 2. helyezett lett.

versenyek : sport Serdülő és Újonc Fedettpályás Országos Bajnokság 2015.02.11.

A múlt hét végén megrendezésre került SerdülőésÚjonc Fedettpályás Országos Bajnokságon a kempelenes diákok kiválóan teljesítettek.

Eredményeik:

·         Kőszegi Mira: 2. hely (60 méter), 6. hely (300 méter),

·         Kulcsár Panka 4. hely (60 méter), 3. hely (300 méter).

versenyek : sport Budapesti Úszó Diákolimpia 2015.02.06.

A Budapesti Úszó Diákolimpia "A" kategória III . korcsoportjában Szőke Viktória (6/b)  100 méteres mellúszásban és a 100 méteres hátúszásban első helyen végzett .

versenyek : sport Kézilabda 2015.02.06.

Gratulálunk Novák Bálintnak (6.b), aki a hét végén megrendezésre került VII. Főnix kupán aranyérmet szerzett csapatával, az FTC fiú kézilabdacsapattal.