Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] Új hír írása

versenyek : sport Párbajtőr 2016.02.25.

Tarr Bálint (6.b.) a Diadal Úti Általános Iskola által szervezett Párbajtőr Diákolimpián az iskola színeiben lépett pástra, és szoros küzdelemben a középmezőny élén végzett. Gratulálunk neki!

A versenyről készült összefoglalót az alábbi linken nézhetik meg az érdeklődők: https://www.youtube.com/watch?v=NsbDDa2-BvI 


 
versenyek : sport Országos ífjúsági fedettpályás atlétika bajnokság 2016.02.15.

Dani Péter (10.b) 3. helyen végzett az 5000 méteres gyalogló versenyen az országos ífjúsági atlétika bajnokságon. Gratulálunk!


 
versenyek : sport Atlétika serdülő országos bajnokság 2016.02.08.

Molnár Janka (9.b) országos bajnok lett 300 méteres síkfutásban a hét végén megtartott fedettpályás serdülő országos bajnokságon. Ugyanezen a távon Kulcsár Panka (9.a) 3. helyen végzett. Kulcsár Panka 3. lett 60 méteren is.


 
versenyek : sport Budapesti Úszó Diákolimpia 2016.01.26.

A Budapesti Úszó Diákolimpia "B" kategóriájában iskolánk diákjai a következő sikereket érték el:

Gyorsúszás:

Oláh Kinga (8.a) - 1. helyezett,
Török Zoltán (6.b) - 3. helyezett,
Hatvani Dóra (8.b) - 4. helyezett,
Molnár Klaudia (5.a) - 6. helyezett,
Skrabák Boglárka (6.a) - 7. helyezett

 
Mellúszás:
Oláh Kinga (8.a) - 3. helyezett,
Skrabák Boglárka (6.a) - 3. helyezett,
Rátkai Viktória (5.a) - 4. helyezett,
Hatvani Dóra (8.b) - 4. helyezett,
Török Zoltán (6.b) - 5. helyezett
 
Hátúszás:
Molnár Klaudia (5.a) - 1. helyezett,
Schmidt Emma (5.b) - 3. helyezett,
Aszódi Előd (11.b) - 3. helyezett

 

A 4x50 méteres fiú gyorsváltó:

1. helyezett lett: Bedőcs Bálint (7.b), Fodor Kristóf (8.a), Gyenizse Vilmos (8.a), Jancsurák Marcell (7.a);

 

A 4x50 méteres lány gyorsváltó:

1. helyezettek lettek: Molnár Klaudia (5.a),  Pénzes Vanda (6.a), Skrabák Boglárka (6.a), Varga Zsófia (7.b),

4. helyezettek lettek: Bocskay Dorottya (5.a), Jáky Lili (5.b), Rátkai Viktória (5.a), Schmidt Emma (5.b).

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
versenyek : sport Mi adtunk otthont a Torna Diákolimpia budapesti döntőjének 2015.12.16.

2015. december 12-én, szombaton rendezték meg iskolánkban a budapesti Torna Diákolimpia döntőjét. A Kempelen Farkas Gimnázium diákjainak eredménysora itt olvasható.

 

A csapatverseny eredményei:

2. helyezett - Benkó Csaba (10.b), Gátmezei Kornél (8.b), Gátmezei Zoltán (10.b), Radnóti Márk (12.a)

2. helyezett - Adámy Márton (8.b), Cseh Norbert (7.b), Csörgits Máté (8.a), Gyenizse Vilmos (8.a), Kocsis Ákos (8.a), Kocsis Márk (8.a)

3. helyezett - Lőrincz Kata (10.b), Pokoly Panna (8.a), Pokoly Petra (10.a), Török Eszter (10.a)

8. helyezett - Bacsa Liza (7.a), Hizsnyai Eszter (7.a), Szabó-Salfay Zita (8.a), Szalai Mirjam (8.a), Tóth Fruzsina (6.a)

 

Egyéni összetett verseny eredménye:

2. helyezett: Benkó Csaba (10.b)

3. helyezett: Radnóti Márk (12.a); a korosztályában holtversenyben Csörgits Máté (8.a) és Kocsis Márk (8.a)

6. helyezett: Pokoly Panna (8.a)

A részletes eredmények megtekinthetőek az alábbi elérhetőségen:

http://bpdiaksport.hu/torna-eredmenyek-20152016-tanev/

Felkészítő tanár: Ács Győző


 
versenyek : sport Kerületi úszóverseny, II. korcsoport - eredmények 2015.11.20.

A kerületi úszóverseny II. korcsoportjában Major Bulcsú (5.a) a mellúszás versenyszámban az 5. helyen végzett. Sztanek Szilvia (5.a) hátúszásban és gyorsúszásban is 5. helyezett lett.

Gratulálunk az eredményekhez!


 
versenyek : sport Kerületi úszóverseny - eredmények 2015.11.13.

A kerületi úszóversenyen iskolánk diákjai egyéniben és csapatban az alábbi eredményeket érték el:

III. korcsoport:
- gyorsúszás: Török Zoltán (6.b) - 2. helyezés, Skrabák Boglárka (6.a) - 1. helyezés, Molnár Klaudia (5.a) - 2. helyezés
- mellúszás: Török Zoltán (6.b) - 2. helyezés, Skrabák Boglárka (6.a) - 1. helyezés, Rátkai Viktória (5.a) - 3. helyezés, Pénzes Vanda (6.a) - 6. helyezés
- hátúszás: Molnár Klaudia (5.a) - 1. helyezés, Schmidt Emma (5.b) - 2. helyezés
- 4x50 méteres gyorsváltó: Skrabák Boglárka (6.a) - Varga Zsófia (7.b) - Pénzes Vanda (6.a) - Jáki Lili (5.b): 2. helyezés, Schmidt Emma (5.b) - Molnár Klaudia (5.a) - Bocskai Dorottya (5.a) - Rátkai Viktória (5.a): 3. helyezés

IV. korcsoport:
- gyorsúszás: Oláh Kinga (8.a) - 1. helyezés, Hatvani Dóra (8.b) - 2. helyezés
- mellúszás: Oláh Kinga (8.a) - 1. helyezés, Hatvani Dóra (8.b) - 2. helyezés
- 4x50 méteres gyorsváltó:
Fodor Kristóf (8.a) - Jancsurák Marcell (7.a) - Gyenizse Vilmos (8.a) - Bedőcs Bálint (7.b): 1. helyezés

V-VI. korcsoport:
- gyorsúszás: Malaczkov Antal (12.a) - 3. helyezés, Galambos Attila (12.a) - 4. helyezés, Henz Tünde (9.b) - 3. helyezés
- mellúszás: Galambos Attila (12.a) - 3.helyezés , Nikitscher Petra (10.a) - 1. helyezés
- hátúszás: Malaczkov Antal (12.a) - 2. helyezés, Henz Tünde (9.b) - 3. helyezés






 
versenyek : sport Öttusa Elit Kupa 2015.10.19.

Pozsgai Péter 7.b osztályos tanuló az október 17-18-án a Magyar Öttusa Szövetség által megrendezett országos ELIT bajnokságon a Honvéd színeiben versenyezve váltóban az 5. helyezést érte el.


 
versenyek : sport Futafok - eredmények 2015.10.14.

Idén is lezajlott a kerületi futóverseny, a FUTAFOK. Gratulálunk mindenkinek, aki teljesítette a távot! Külön gratulálunk mindazoknak, akik kategóriájukban kiemelkedően jó eredményt értek el, azaz az első tizenöt befutó között értek célba.


A Kempelen Farkas Gimnázium eredményei (a helyezések futamonként -fiú/lány bontásban- olvashatók):

4. futam:

6. helyezett: Nagy Ábel

8. helyezett: Berczik Dorottya

 

5. futam:
3. helyezett: Várszegi Ádám, 7. helyezett: Berczik Attila
2. helyezett: Juhász Viola, 5. helyezett: Rátkai Viktória, 9. helyezett:
Schmidt Emma, 10. helyezett: Molnár Klaudia

6. futam:
1. helyezett: Varga Levente, 2. helyezett: Győri Mikes, 9. helyezett:
Nádor Kristóf
1. helyezett: Vári Diána, 2. helyezett: Balog Eszter, 8. helyezett: Vári
Anna

8. futam:
5. helyezett: Csörgits Máté, 14. helyezett: Szabó Benedek Imre

9. futam:
6. helyezett: Chrenkó Ferenc, 7. helyezett: Nádor Balázs, 9. helyezett:
Hódos Hunor, 10. helyezett: Dani Péter, 11. helyezett: Kovács Benedek,
14. helyezett: Aszódi Előd, 15. helyezett: Dani András
7. helyezett: Gubicza Míra

Felnőtt 2 (1985-2000):
1. helyezett: Dani Áron, 7. helyezett: Feinek Tamás, 9. helyezett:
Végvári Ádám, 11. helyezett: Frederic Bröseche

Görkori, gyerek:
2. helyezett: Nádor Kristóf
5. helyezett: Szabó Réka

Campona váltó, 2. korcsoport, felsősök:
1. helyezett: KEMPI 1 - Csörgits Máté, Vári Diána, Glávits Anna,
Várszegi Ádám

Campona váltó, 3. korcsoport, középiskolások:
2. helyezett: KEMPI 3 - Hódos Hunor, Dani András, Kőszegi Míra, Szabó Janka
3. helyezett: KEMPI 2 - Dani Péter, Máthé Attila, Vári Anna, Bukovszky Anna


 
versenyek : sport Streetball - eredmények 2015.10.14.

Az október 8-án és 9-én megrendezett házi Streetball Bajnokság igen jó hangulatban telt. A következő eredmények születtek:

5.-6. évfolyam
I. hely: Hachapuri (Erdős Bálint, Gábossy Alex, Hunkár Ádám, Török Zoltán)
II. hely: Kosaras Bikák (Fodor Szabolcs, Pongrácz Balázs, Sólyom
Koppány, Zulauf Henrik)
III. hely: CSARD (Balog Csenge, Börzsönyi Réka, Vári Anna, Vári Diána)

7.-9. évfolyam
I. hely: Elezebrangya (Bakos Dorottya, Gombos Laura, Malik Anna)
II. hely: Mentsük meg az albínó jegesmedvéket és a portugál fókákat
(Kiss-Puskár Milán, Meizl Domonkos, Menyhért Péter Benedek)
III. hely: Walking Dead (Kereszthury Péter, Lengyel Barnabás, Szilczer
Ármin, Tárnok András)

10.-12. évfolyam + tanár
I. hely: Space Jam (Czinder Ákos, Hizsnyik Péter, Palojtay Tamás)
II. hely: Best of (Frederic Brösecke, Felföldiné Székely Dóra, Juhász
Gergely,  Komlódi Balázs, Kovács Ádám, Szabó Katalin)
III. hely: Erdő (Hajdu Ádám, Nádor Balázs, Szeiler Zsófia, Tárnok Márton)

A diósdi Amerikai Iskola csapata ellen játszó kempelenesek szép sikert értek el.
Gratulálunk minden résztvevő csapatnak, és köszönjük a diáksegítők munkáját!

A szervezők


 
1 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] Új hír írása