Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 17 ] Új hír írása

versenyek : sport Színpadi tánc 2018.06.03.

Zagarics Lili (5b), Lapos Nóra (7a) és Nagy Anna Léna (8a) a ClassDance táncformáció Jai Ho című produkciójával I. helyezést ért el és Fórumház kupát nyert a XXXIV. Zuglói Táncfesztivál Országos Amatőr Táncversenyén.

Gratulálunk nekik!

versenyek : sport Atlétika Diákolimpia 2018.05.28.

Május 26-27-én, Győr városában került megrendezésre az V-VI. korcsoportos Atlétika Diákolimpia egyéni országos döntője.

Kőszegi Míra (10.a): 200 méteres síkfutás - 1. helyezés, 400 méteres síkfutás - 2. helyezés

Kulcsár Panka (11.a): 200 méteres síkfutás - 5. helyezés

Molnár Janka (11.b): 400 méteres síkfutás - 1. helyezés, 200 méteres síkfutás - 3. helyezés

Gratulálunk mindenkinek a sikeres szerepléshez!

versenyek : sport Sakk 2018.05.22.

Ónodi Tamás (5.a) a 2018. május 18-20 között rendezett XV. Art Pub Kupa Nemzetközi FIDE sakkverseny U1600 csoportjában ötven fős mezőnyben első helyezést ért el.

versenyek : sport Gátfutás 2018.05.14.

Kőszegi Míra (10.a), Kulcsár Panka (11.a) és Molnár Janka (11.b) a Magyarországi Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokságon első helyezett lett!

versenyek : sport Fudokan Karate Országos Bajnokság 2018.05.13.

Pudner Anna (7.a) kiskadett karate formagyakorlat (kata) versenyszámban stílus orszagos bajnok lett vasárnap (05.13.), ugyanitt csapatkatában bronzérmet szerzett. Gratulálunk neki!

versenyek : sport 5vös5km 2018.05.10.

Csörgits Máté (10.A) megnyerte korcsoportjában a május 8-án megrendezett 5vös5km futóversenyt.

versenyek : sport Fókaolimpia 2018.05.10.

A május 5-én megrendezésre került Fókaolimpia úszóversenyen:

Skrabák Virág (6.a) korosztályában 50 m mellúszásban 2., 50 m hátúszásban 3. és 4 x 50 m gyorsváltóban 3. helyezést ért el.

Skrabák Boglárka (8.a) korosztályában 3 aranyérmet szerzett: 100 m gyors egyéni, 100 m vegyes egyéni és 4x 100 m gyorsváltóban.

versenyek : sport Úszás 2018.05.10.

Vajda Laura (5a) tanuló sikeresen vett részt május 5-én a Tavaszi Fókaolimpián.

A 2006-os korosztályban 50m-es hátúszásban ezüstérmet, a 2004-2006-os korcsoport 4*50m-es gyorsváltójának tagjaként pedig még egy ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk!

versenyek : sport Tánc 2018.05.02.

Berec Bettina 6.a osztályos tanuló a Ritmuscsapatok és a HIP-HOP UNITE Európa Bajnoksági Kvalifikációján egyéniben 19 induló közül a II. helyet szerezte meg, trióban 15 induló közül II. helyezést értek el és csoportban 9 induló közül elsők lettek.

Gratulálunk neki!

versenyek : sport Birkózás 2018.04.24.

Zimonyi Barna (6.b) a hét végén megrendezett Szabadfogású Birkózó Országos Bajnokságon ezüstérmet szerzett.