Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 33 ] Új hír írása

versenyek : sport Bridgestone félmaraton 2017.10.02.

Nagy Sólyom (7.b) október 1-jén az emelkedőkkel színesített Bridgestone félmaratont 1:45:49 idővel futotta le. Ezzel a három héttel ezelőtti félmaratonos eredményén több mint 21 percet javított.

Felkészítését ismét nagyon köszönjük Komlódi Balázs tanár úrnak.

versenyek : sport Streetball 2017.09.25.

A Streetball Bajnokság budapesti fordulóján Hunkár Ádám (8.b.) csapatával a korosztályában 1. helyezést ért el és továbbjutott az országos döntőbe.

versenyek : sport Nemzetközi Karate Verseny 2017.09.25.

A hétvégén Berlinben megrendezésre került  Ippon Cup 2017 Nemzetközi Karate Versenyen Gyarmati Fanni (7.a) korosztályában (12-13 évesek) egyéni KATA-ban II. helyezett lett.

Gratulálunk!

versenyek : sport Birkózás 2017.09.18.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló az augusztusi regionális szabadfogású birkózó gála megnyerése után a szeptember 16-án megrendezett Szabadfogású Birkózó Diákolimpia budapesti döntőjén 3. helyezést ért el.

Gratulálunk az újabb szép sikerhez!

versenyek : sport Síkfutás 2017.09.15.

Kőszegi Míra (10.a) a 300 méteres síkfutásban első helyezést ért el az Országos Bajnokságon.

versenyek : sport WIZZ AIR félmaraton 2017.09.10.

Nagy Sólyom (7.b) a szeptember 10-én rendezett Wizz Air félmaratont a vasárnapi meleg ellenére 2:07:13 idővel teljesítette.

A felkészítését nagyon köszönjük Komlódi Balázs Tanár úrnak!

versenyek : sport FUTAFOK, nevezés 2017.09.04.

Tisztelt Szülők, kedves régi kempelenesek!

Az idei FUTAFOK október 7-én, szombaton lesz.

A kerületi rendezvényre nálunk az iskolában szeptember 20-áig lehet Kertész Éva tanárnőnél nevezni.

A nevezési díjak a következők:

• ·         futóverseny, diák: 100 Ft
  • ·         futóverseny, felnőtt: 500 Ft
  • ·         görkorcsolya, diák: 100 Ft
  • ·         görkorcsolya, felnőtt: 500 Ft

A részletekről Kertész Éva tanárnő tud felvilágosítást adni.

versenyek : sport EYOF siker 2017.08.02.

2017. július 23-29. között Győr városa adott otthont az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválnak. A két évente megrendezésre kerülő EYOF-on 10 sportágban 130 aranyérmet osztottak ki. A 400 méteres női síkfutásban Molnár Janka 10. b osztályos tanulónk képviselhette hazánkat, ami már önmagában is hatalmas teljesítmény.

Janka a július 27-ei döntőben a harmadik helyezést érte el, így dobogóra állhatott. Sikeréhez szívből gratulálunk!

Szép volt Janka!

versenyek : sport Birkózás 2017.06.06.

Gratulálunk Zimonyi Barnának (5.b), aki a június 3-án rendezett Kötöttfogású Birkózó Csapatbajnokság budapesti döntőjén a Vasas SC csapatának tagjaként ezüstérmet szerzett.

versenyek : sport Labdarúgás 2017.06.02.

Csernik Kornél (12.a) a Magyar Kupa győztese lett a Ferencváros labdarúgó csapatával a Groupama Arénában megrendezett döntőben, miután az 1-1-es döntetlent, majd gól nélküli hosszabbítást követően tizenegyesekkel múlták felül a Vasas együttesét. Kornél a 90. percet követően lépett pályára. A sikerhez ezúton is gratulálunk!

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 33 ] Új hír írása