Hírek : sport

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 32 ] Új hír írása

versenyek : sport Kosárlabda 2017.05.29.

Várszegi Réka (9.a) a Csata DSE U15-ös csapatának tagjaival az U17-es Kosárlabda Bajnokság Országos döntőjén bronzérmet szerzett.

versenyek : sport Judo Országos Diákolimpia bronzérem 2017.05.29.

Igaz Laura (6. a) harmadik helyezést ért el a Judo Diákolimpia országos döntőjében. Gratulálunk!

versenyek : sport Látványtánc 2017.05.25.

Lente Anna (9.a) párjával a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán az Utcai táncok kategóriában Junior 1. helyezést ért el.

versenyek : sport Jégkorong 2017.05.23.

Nádor Kristóf (8.a) jégkorongcsapatával a május 21-én megrendezésre került Bauer Inline Magyar Kupa U14-es kategóriájában az I. helyen végzett. Az eredményhez gratulálunk!

versenyek : sport Vívás 2017.05.15.

A hétvégén megrendezett Újonc Leány Tőr Országos Csapatbajnokságon Kajári Lilian 7.a osztályos tanuló negyedik helyezést ért el csapatával  az FTC színeiben.

versenyek : sport Kosárlabda 2017.05.15.

Várszegi Réka (9.a) csapatával megnyerte a Kosárlabda Serdülő (U 15) Országos Bajnokságot.

versenyek : sport Vívás 2017.05.12.

A Győri Szabadidő és Vívó Egyesület szervezésében megrendezésre került Beliczay Sándor emlékversenyen  Kajári Lilian 7.a. osztályos tanuló korcsoportjában 2. helyezést ért el tőrvívásban.

versenyek : sport Fókaolimpia úszóverseny 2017.05.12.

A hétvégén megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen Skrabák Boglárka (7.a) korosztályában gyorsúszásban aranyérmet, mellúszásban ezüstérmet nyert; Skrabák Virág (5.a) korosztályában mellúszásban ezüstérmet nyert.

Gratulálunk nekik!

versenyek : sport Országos Szertornaverseny 2017.05.05.

Az országos szertornaverseny döntőjében a lányok csapata haladó kategóriában 7. lett. A csapat tagjai: Sándor Petra, Pokoly Petra, Pokoly Panna, Török Eszter, Szabó-Salfay Zita Hanna, Szabó Zita.

A fiúk csapata haladó kategóriában 5. lett. A csapat tagjai: Benkó Csaba, Gátmezei Kornél, Csörgits Máté, Kocsis Ákos, Kocsis Márk, Cseh Norbert.

A diákok mellett gratulálunk felkészítő tanáruknak, Ács Győző tanár úrnak is!

versenyek : sport Judo Magyar Kupa 2017.04.11.

Igaz Laura (6.a) a Debrecenben megrendezett Magyar Kupa elnevezésű nemzetközi judoversenyen -40kg súlykategóriában ezüstérmet szerzett. Gratulálunk!

1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 32 ] Új hír írása