Hírek : sport

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 34 ] Új hír írása

versenyek : sport Karate 2017.12.11.

Malinák Áron 5.a. osztályos tanuló a hétvégén megrendezett Gankaku-Óbuda Kupa Goju-kai Karate Bajnokságon fiú kumite versenyszámban II. helyezést ért el.


 
versenyek : sport Szabadfogású birkózás 2017.12.11.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló a hét végén megrendezett Szabadfogású Birkózó Országos Csapatbajnokságon a Vasas SC csapatával a 4. helyen végzett.




 
versenyek : sport Szinkronúszás 2017.12.06.
Farkas Júlia 6/b. és Jáky Lili 7/b. osztályos tanulók a Budafóka Sportegyesület csapatának tagjaként a dec.1-2-án megrendezett V. Aquatic kupa szinkronúszó versenyen kategóriájukban 1. helyezést értek el.
Erdeményükhöz gratulálunk!
 

 
versenyek : sport Úszás 2017.12.04.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén Székesfehérváron a 8-11. korosztályos úszóversenyen 1 aranyérmet szerzett egyéni számában, váltóban 1 ezüstérmet.

 


 
versenyek : sport Szabadfogású birkózás 2017.11.29.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló a hét végén megrendezett szabadfogású birkózó Budapest Csapatbajnokságon a Vasas SC csapatának tagjaként bronzérmet szerzett.


 
versenyek : sport Úszás - Fókaolimpia 2017.11.27.

Vajda Laura (5a) a nov. 18-án megrendezett Fókaolimpia úszóverseny 2006-os korosztályában 50m-es hátúszásban ezüstérmet, 50m-es gyorsúszásban előbb negyedik helyezést, majd a 2004-2006-os korcsoportban a 4*50m-es gyorsváltó tagjaként bronzérmet szerzett.


 
versenyek : sport Úszás 2017.11.27.

Molnár Dóra 5.a osztályos tanuló a hétvégén Baján a XV. Nemzetközi Halászlé kupa úszóversenyen korosztályában 4 ezüstérmet szerzett egyéni számaiban, váltóban 1 bronzérmet.


 
versenyek : sport Úszóverseny 2017.11.22.

A 2017. november 18-án megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen saját korosztályában

Skrabák Boglárka 100 m gyorsúszásban és 100 m vegyes úszásban is aranyérmet szerzett, 

Skrabák Virág 50 m mellúszásban és 50 m hátúszásban is ezüstérmet szezett.


 
versenyek : sport Charousek Rezső sakk emlékverseny 2017.11.19.

Ónodi Tamás (5.a) második helyezést ért el a Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi Önkormányzata és a Nagytétényi Polgári Kör szervezésében november 18-án rendezett Charousek Rezső sakk emlékversenyen.

Ónodi Emese (7.a) ugyanezen a versenyen a legeredményesebb női versenyző kupáját kapta meg.


 
versenyek : sport A kerületi úszóverseny eredményei 2017.11.17.

A kerületi úszóverseny eredményei:

III. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "A" kategória: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés
                                                                         Horváth Zsombor (5.a) - 2. helyezés
- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Farkas Júlia (6.b) - 3. helyezés
                                                                         Tóth Fruzsina (6.a) - 4. helyezés
                                                                         Pálinkás Lili (6.a) - 5. helyezés
                                                                         Rakusz Hanna Rezeda (5.a) - 6. helyezés
                                                                         Zimonyi Barna (6.b) - 3. helyezés
                                                                         Kapuvári Márton (6.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás - "A" kategória: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés
- 100 méteres hátúszás - "B" kategória: Tóth Fruzsina (6.a) - 2. helyezés
                                                                      Ludányi Zsófi (5.b) - 5. helyezés
                                                                      Rábai Gellért (6.a) - 5. helyezés

- 50 méteres mellúszás - "A" kategória: Horváth Zsombor (5.a) - 1. helyezés
- 50 méteres mellúszás - "B" kategória: Ludányi Zsófi (5.b) - 1. helyezés
                                                                     Pálinkás Lili (6.a) - 4. helyezés
                                                                    Skrabák Virág (6.a) - 5. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó, lányok: Farkas Júlia (6.b), Pálinkás Lili (6.a), Skrabák Virág (6.a), Tóth Fruzsina (6.a) - 1. helyezés

IV. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "A" kategória: Győri Mikes (8.a) - 1. helyezés
- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Molnár Klaudia (7.a) - 2. helyezés
                                                                         Skrabák Boglárka (8.a) - 3. helyezés
                                                                         Pénzes Vanda (8.a) - 5. helyezés
                                                                         Török Zoltán (8.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás - "B" kategória: Molnár Klaudia (7.a) - 1. helyezés
                                                                     Galaskó Petra (8.a) - 6. helyezés

- 100 méteres mellúszás - "A" kategória: Győri Mikes (8.a) - 1. helyezés
- 100 méteres mellúszás - "B" kategória: Skrabák Boglárka (8.a) - 2. helyezés
                                                                       Rátkai Viktória (7.a) - 3. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó, lányok: Molnár Klaudia (7.a), Pénzes Vanda (8.a), Rátkai Viktória (7.a), Skrabák Boglárka (8.a) - 1. helyezés

V. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Jancsurák Marcell (9.a) - 2. helyezés 
- 100 méteres mellúszás - "B" kategória: Jancsurák Marcell (9.a) - 4. helyezés  



Gratulálunk!


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 34 ] Új hír írása