Hírek : sport

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 21 ] Új hír írása

versenyek : sport Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokság 2019.12.01.

Szkalka Bíborka (6.b.) a november 30-án megrendezett Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokságon juvenilles korcsoportban nagyformációs ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk neki!

Dream (Rock and Magic SE)

versenyek : sport MTMSZ ŐSZI KUPA 2019 2019.11.21.

Az MTMSZ (Magyar Tánccsoportok Magyarországi Szövetsége) által rendezett 2019 Őszi kupán, Bardócz-Bánhidi Zsófia 5.b osztályos tanulónk tánccsoportjával (Passé Tánccsoport - Czene-Bánhidi Petra) két aranyéremmel zárta a versenynapot az alábbi kategóriákban:

1. Kortárs-modern kiscsapat gyerek kategória 1. helyezés

2. Kortárs-modern formáció gyerek kategória 1. helyezés

Gratulálunk!

versenyek : sport Éremzápor a kerületi úszó diákolimpián 2019.11.18.

Diákjaink sportsikerekben gazdag versenyzést produkáltak  a kerületi úszó diákolimpián, egyéniben és váltóban is sikerült a dobogóra állnunk.

A II. korcsoportban a lányoknál "A" kategóriában Pintér Noémi 50 m hátúszásban kerületi bajnok1. helyezést, 50 m mellúszásban 2. helyezést,

Udvarhelyi Zsófi "B" ktegóriában 50 m hátúszásban 2. helyezést ért el.

A többi korcsoportban csak "B" kategóriás versenyzők indulhattak (az úszás sportágban nem leigazoltak).

A III. korcsoportban a lányoknál Bardócz-Bánhidi Zsófi 100 m-es gyorsúszásban 6. , Sebestyén Sára 100 m-es mellúszásban az 5. helyen, a fiúknál Skrabák Balázs 100 m-es mellúszásban 6. , Szabó Albert  100 m-es   gyorsúzában 4. helyen végzett.

A IV.korcsoportban  a lányoknál Pálinkás Lili 100 m-en gyorsúszásban az 5. , Ludányi Zsófi 100 m-en mellúszásban a 3., a fiúknál Szabó Bálint 100 m-en gyorsúszásban 5., Székely Marcell 100 m-en gyorsúszásban 4., Vida Benedek 100 m mellúszásban 3. , gyorúszásban 2. helyen végzett.

A V-VI. korcsoportban lányoknál Molnár Klaudia 100 m-en gyorúszásban és hátúszásbn is kerületi bajnok; 1., Rátkai Viktória 100m-en mellúszásban kerületi bajnok; 1., Skrabák Bogi 100 m-en mellúszásban 2. helyezést ért el.

A 4x50 m-es gyorsváltó csapataink mindegyike dobogós helyen végzett:

A III. korcsoportos fiú váltónk 3. helyen végzett. A csapat tagjai: Kmetty Zalán, Skrabák Balázs, Szabó Albert, Szabó Vencel.

A III. korcsoportos lány váltónk 2. helyen végzett. A csapat tagjai: Bardócz- Bánhidi Zsófi, Sebestyén Sára, Takács Linda, Skrabák Bogi.

A IV. korcsoportos fiú csapatunk kerületi bajnok; 1. helyen végzett. A csapat tagjai:Lipkovics Ádám, Szabó Bálint, Székely Marcell, Vida Benedek.

Gratulálunk tanulóinknak és további sportsikereket kívánunk a budapesti fordulóban!

versenyek : sport Ritmikus gimnasztika 2019.11.12.

Molnár Anna (6/b) a november 9-10-én megrendezett Ritmikus Sportgimnasztika Nemzetközi Versenyen korosztályában első helyen végzett csapatával.

versenyek : sport Birkózás 2019.11.11.

Zimonyi Barna (8/b) a hét végén megrendezett szabadfogású birkózó diàkolimpia országos döntőjén 3. helyen végzett.

versenyek : sport Nemzetközi Műkorcsolya Verseny 2019.11.10.

Mezei Réka, 8.b osztályos tanuló a hétvégén Miskolcon megrendezett nemzetközi műkorcsolya versenyen a 2. helyezést érte el. Eredményéhez szívből gratulálunk!

versenyek : sport Fudokan Világbajnokság 2019.11.05.

Tersztenyák Balázs (12.b) a Németországban november 1-3-ig tartó Fudokan Világbajnokságon botos formagyakorlatban (kobudo) ezüst-, csapatával formagyarkorlatban (kata) szintén ezüst-, valamint egyéni küzdelemben (kumite +84kg) bronzérmet szerzett.

versenyek : sport Úszóverseny 2019.10.21.

A hétvégén megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen Skrabák Virág (8.a) 100 m gyorsúszásban és 100 m vegyes úszásban aranyérmet szerzett.

versenyek : sport Társastáncverseny 2019.10.21.

A 69. DanceNet Kupa táncversenyen Skrabák Balázs (5.a) párjával, Popovic Leával junior haladó kategóriában standard és latin táncokból 2 arany és 3 ezüstérmet szerzett.

A hétvégén megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen Skrabák Balázs (5.a) 50 m gyors- és 50 m mellúszásban korosztályában aranyérmet szerzett.