Hírek : sport

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 17 ] Új hír írása

versenyek : sport Szabadfogású birkózásban is magyar bajnok 2018.11.10.

Zimonyi Barna (7/B) a budapesti szabadfogású birkózó diákolimpia megnyerését követően november 3-án és 4-én az ukrán nyílt világkupa viadalon, Ternopilben 3. helyen végzett.  Az ősz legfontosabb eseményét a szabadfogású birkózó diákolimpia országos döntőjét november 9-én Szigetszentmiklóson rendezték. A kemény viadalon Barna ismét győzött, így egyszerre tudhatja magáénak a kötöttfogású és a szabadfogású diákolimpiai magyar bajnoki címet is.

versenyek : sport Ritmikus gimnasztika 2018.10.17.

Molnár Anna 5. b osztályos tanuló a budapesti Viktória Kupa ritmikus gimnmasztika versenyen, karikagyakorlatban második helyezést ért el csapatával.

versenyek : sport szabadfogású birkózás - Alpenland Turnier 2018.10.09.

Zimonyi Barna (7/B) október 7-én, a németországi Penzbergben, az alpok országai, valamint Magyarország és Szlovákia részvételével megrendezett nemzetközi szabadfogású versenyen első helyen végzett.

versenyek : sport Kötöttfogású birkózás - Zimonyi Barna magyar bajnok 2018.09.22.

Zimonyi Barna (7/b) a szeptember 8-án megrendezett Budapesti Kötöttfogású Birkózó Diákolimpia megnyerésével indulási jogot szerzett az országos döntőre. A szeptember 21-i döntőn, Püspökladányban Barna ismét diadalmaskodott, így diákolimpiai magyar bajnoki címet szerzett.

versenyek : sport Budapest Bajnokság - Kajak-kenu - Ezüstérem 2018.09.18.

Györei Botond (5.b) az Újpesti-öbölben megtartott Budapest Bajnokságon PC2 kategóriában ezüstérmes lett U10-11 korosztályban 1500 méteren.

versenyek : sport Atlétika 2018.09.13.

Kőszegi Míra (11.a) és Molnár Janka (12.b) a nyáron Finnországban megrendezett világbajnokságon a 4*400 méteres váltófutásban 11. helyezést ért el.

versenyek : sport Világbajnoki ezüstérem 2018.08.29.

Korondi Anett (tavaly érettségizett tanulónk) nyáron Kínában a csapatával a Cheerleading Világkupán 2. helyezést ért el.

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

versenyek : sport Tőrvívás 2018.06.11.

A hétvégén Pannonhalmán megrendezésre került Beliczay Sándor emlékversenyen  Kajári Lilian 8.a osztályos tanuló korcsoportjában 1. helyezést ért el tőrvívásban.

versenyek : sport Zimonyi Barna - „Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2017” 2018.06.06.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma:

"Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2017” címet Zimonyi Barna 6. b osztályos tanulónak ítélte oda az Értékelő Bizottság által felterjesztett javaslata alapján Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úrtól.

Barna sport és tanulmányi eredményei az utóbbi 5 évben kimagaslóak.

- szintén márciusban harmadik lett a "Wittelsbacher Land Tour" elnevezésű nemzetközi szabadfogású versenyen Németországban;

- áprilisban Párizs mellett -(ez az eddigi pályafutásának legkomolyabb eredménye) harmadik lett a "Tallin Open" világkupán Észtországban szabadfogásban és negyedik az ugyanitt tartott kötöttfogású világkupán. Ez a verseny a legnagyobb diák birkózó verseny a világon, idén 2100 indulóval. Barninak itt 15 mérkőzése volt, ami rendkívüli megpróbáltatást jelentett;

- áprilisban megnyerte a szabadfogású Budapest bajnokságot;

- ugyancsak áprilisban második lett a szabadfogású országos bajnokságon;

Az idei tanévben ezeket az eredményeket hozta össze birkózásban.

Bronzérmet szerzett a kerületi úszóversenyen és egy ezüstöt a "Tápió 25" terepkerékpáros versenyen.

Sikereihez szívből gratulálunk iskolánk nevében szülei, osztálya, osztályfőnöke nagy örömére! További eredményes tanulást és sportolást kívánunk!

versenyek : sport Futóverseny 2018.06.05.

A Budapest Open Schulek Ágoston Emlékversenyen Csörgits Máté (10.A) a BEAC Atlétika színeiben országos 14. helyezett lett 3km-en.