Hírek : sport

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 33 ] Új hír írása

versenyek : sport Charousek Rezső sakk emlékverseny 2017.11.19.

Ónodi Tamás (5.a) második helyezést ért el a Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi Önkormányzata és a Nagytétényi Polgári Kör szervezésében november 18-án rendezett Charousek Rezső sakk emlékversenyen.

Ónodi Emese (7.a) ugyanezen a versenyen a legeredményesebb női versenyző kupáját kapta meg.


 
versenyek : sport A kerületi úszóverseny eredményei 2017.11.17.

A kerületi úszóverseny eredményei:

III. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "A" kategória: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés
                                                                         Horváth Zsombor (5.a) - 2. helyezés
- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Farkas Júlia (6.b) - 3. helyezés
                                                                         Tóth Fruzsina (6.a) - 4. helyezés
                                                                         Pálinkás Lili (6.a) - 5. helyezés
                                                                         Rakusz Hanna Rezeda (5.a) - 6. helyezés
                                                                         Zimonyi Barna (6.b) - 3. helyezés
                                                                         Kapuvári Márton (6.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás - "A" kategória: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés
- 100 méteres hátúszás - "B" kategória: Tóth Fruzsina (6.a) - 2. helyezés
                                                                      Ludányi Zsófi (5.b) - 5. helyezés
                                                                      Rábai Gellért (6.a) - 5. helyezés

- 50 méteres mellúszás - "A" kategória: Horváth Zsombor (5.a) - 1. helyezés
- 50 méteres mellúszás - "B" kategória: Ludányi Zsófi (5.b) - 1. helyezés
                                                                     Pálinkás Lili (6.a) - 4. helyezés
                                                                    Skrabák Virág (6.a) - 5. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó, lányok: Farkas Júlia (6.b), Pálinkás Lili (6.a), Skrabák Virág (6.a), Tóth Fruzsina (6.a) - 1. helyezés

IV. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "A" kategória: Győri Mikes (8.a) - 1. helyezés
- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Molnár Klaudia (7.a) - 2. helyezés
                                                                         Skrabák Boglárka (8.a) - 3. helyezés
                                                                         Pénzes Vanda (8.a) - 5. helyezés
                                                                         Török Zoltán (8.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás - "B" kategória: Molnár Klaudia (7.a) - 1. helyezés
                                                                     Galaskó Petra (8.a) - 6. helyezés

- 100 méteres mellúszás - "A" kategória: Győri Mikes (8.a) - 1. helyezés
- 100 méteres mellúszás - "B" kategória: Skrabák Boglárka (8.a) - 2. helyezés
                                                                       Rátkai Viktória (7.a) - 3. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó, lányok: Molnár Klaudia (7.a), Pénzes Vanda (8.a), Rátkai Viktória (7.a), Skrabák Boglárka (8.a) - 1. helyezés

V. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Jancsurák Marcell (9.a) - 2. helyezés 
- 100 méteres mellúszás - "B" kategória: Jancsurák Marcell (9.a) - 4. helyezés  



Gratulálunk!


 
versenyek : sport Úszás 2017.11.13.

Molnár Dóra 5.a osztályos tanuló 2017. november 11-én az ausztriai 17. Nemzetközi Simmeringer Delphincup úszóversenyen korosztályában 2 arany és 1 bronzérmet szerzett egyéni számaiban, váltóban további 2 aranyérmet.


 
versenyek : sport Nemzetközi judoverseny Galántán 2017.11.13.

Igaz Laura (7.a) első helyen végzett a szlovákiai Galántán rendezett judoversenyen. Gratulálunk!


 
versenyek : sport Karate 2017.11.13.

A hétvégén  megrendezésre került  A.J.K.A. Osrszágos Shotokan Karate Bajnokságon  Gyarmati Fanni (7.a) korosztályában (13-14 éves lány ) egyéni KATA-ban I. helyezett lett.

 


 
versenyek : sport Sakkverseny 2017.11.07.

Ónodi Tamás 5.a osztályos tanuló az őszi szünetben Szombathelyen megrendezésre került 7 fordulós (4 napos) Magyar Nemzeti Gyermek Sakk Csapatbajnokságon csapatával 7. helyezést ért el.


 
versenyek : sport Szabadfogású birkózás 2017.11.06.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló a hét végén megrendezett Balla József Országos Szabadfogású Birkózó emlékversenyen 3. helyezést ért el.


 
versenyek : sport Úszás 2017.10.18.

Molnár Dóra (5.a) osztályos tanuló a hétvégén Százhalombattán megrendezett VII. Matrica Kupa úszóversenyen korosztályában 2 aranyérmet, 1 ezüstérmet és 1 bronzérmet szerzett egyéni számaiban.


 
versenyek : sport FUTAFOK - eredmények 2017.10.16.

Október 7-én, szombaton rendezték  a FUTAFOK kerületi futóversenyt a Camponánál. Minden résztvevőnek gratulálunk a teljesítményéhez!

A következő eredmények születtek:

5. futam:
               - 1. helyezett: Pálinkás Lili (6.a), 5. helyezett: Pénzes Júlia (6.a), 7. helyezett: Börzsönyi Emma (6.a)
               - 7. helyezett:  Horváth Zsombor (5.a)              
      

7. futam:
                - 7. helyezett: Nagy Sólyom (7.b)
8. futam:
                - 1. helyezett: Vári Diána (8.a), 3. helyezett: Galaskó Petra (8.a), 4. helyezett: Börzsönyi Réka (8.a)
                - 1. helyezett: Győri Mikes (8.a), 5. helyezett: Sipos Zsombor (8.a)
9. futam:

                - 2. helyezett: Kassai Boglárka (9.b), 3. helyezett: Feinek Henrietta (8.b), 5. helyezett: Bakos Dorottya (11.a),
                  6. helyezett: Garam Regina (9.b), 7. helyezett: Plachi Dóra (11.a)
                - 1. helyezett: Nádor Balázs (12.a), 2. helyezett: Csörgits Máté (10.a), 6. helyezett: Kocsis Ákos (10.a),
                  7. helyezett: Chrenkó Ferenc (12.b), 8. helyezett: Hódos Hunor (12.b), 9. helyezett: Dani András (12.b)
Görkori futam:
                - 2. helyezett: Takács Anna (8.a), 5. helyezett: Szabó Réka (12.a), 7. helyezett: Ludányi Zsófi (5.b)
                - 5. helyezett: Varga Levente (5.a)
Felnőtt futam:
                - 1. helyezett: Dani Áron (öregdiák)
Váltófutam:
          - korcsoport: 2003-2006, 1. helyezett: Győri Mikes (8.a), Molnár Áron (7.a), Pálinkás Lili (6.a), Pénzes Júlia (6.a)
          - korcsoport: 1999-2002, 1. helyezett: Kocsis Ákos (10.a), Kocsis Márk (10.a), Vári Anna (8.a), Vári Diána (8.a)

                                                   3. helyezett: Csörgits Máté (10.a), Harkai Bíborka (8.b), Kassai Boglárka (9.b), Rátkai Viktória (7.a)
           - felnőtt korcsoport, 1. helyezett: Lőrinczi Linda (12.b), Sólyom Kata (12.b)                                 


 
versenyek : sport Birkózás 2017.10.04.

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló 2017. október 1-én, a németországi Penzbergben az alpesi országok és
Magyarország sportolóinak részvételével rendezett "Alpenland - Turnier" elnevezésű szabadfogású birkózó versenyen 1. helyezést ért el.

Gratulálunk az újabb szép sikerhez!


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 33 ] Új hír írása