Hírek : sport

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] Új hír írása

versenyek : sport Birkózás 2019.11.11.

Zimonyi Barna (8/b) a hét végén megrendezett szabadfogású birkózó diàkolimpia országos döntőjén 3. helyen végzett.

Gratulálunk!

versenyek : sport Nemzetközi Műkorcsolya Verseny 2019.11.10.

Mezei Réka, 8.b osztályos tanuló a hétvégén Miskolcon megrendezett nemzetközi műkorcsolya versenyen a 2. helyezést érte el. Eredményéhez szívből gratulálunk!

versenyek : sport Fudokan Világbajnokság 2019.11.05.

Tersztenyák Balázs (12.b) a Németországban november 1-3-ig tartó Fudokan Világbajnokságon botos formagyakorlatban (kobudo) ezüst-, csapatával formagyarkorlatban (kata) szintén ezüst-, valamint egyéni küzdelemben (kumite +84kg) bronzérmet szerzett.

versenyek : sport Úszóverseny 2019.10.21.

A hétvégén megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen Skrabák Virág (8.a) 100 m gyorsúszásban és 100 m vegyes úszásban aranyérmet szerzett.

versenyek : sport Társastáncverseny 2019.10.21.

A 69. DanceNet Kupa táncversenyen Skrabák Balázs (5.a) párjával, Popovic Leával junior haladó kategóriában standard és latin táncokból 2 arany és 3 ezüstérmet szerzett.

A hétvégén megrendezett Fókaolimpia úszóversenyen Skrabák Balázs (5.a) 50 m gyors- és 50 m mellúszásban korosztályában aranyérmet szerzett.

versenyek : sport Nemzetközi birkózóversenyek 2019.09.30.

Zimonyi Barna 8/b osztályos tanuló a szeptember 14-én, Privigyben hét ország és szeptember 28-án, Győrben kilenc ország sportolóinak részvételével megrendezett nemzetközi szabadfogású birkózóversenyeken mindkét alkalommal a 3. helyen végzett.

versenyek : sport EYOF 2019.09.16.

Kőszegi Míra (12.a) a Bakuban megrendezett nyári európai ifjúsági olimpián (EYOF) futásban ezüstérmet szerzett.

versenyek : sport Nemzetközi judoverseny 2019.09.08.

Igaz Laura (9.a) második helyen végzett a Szegeden megrendezett U16 Euroliga nemzetközi judoversenyen.

versenyek : sport Tenisz - Diákolimpia IV. Korcsoport 2019.06.24.

Kovács Gergely Tódor és Kapuvári Márton 7. b osztályos tanulók a IV. B korcsoportos Diákolimpián, 2018/2019. tanév országos döntőjében V. -VIII. helyezést ért el.