Hírek : sport

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 18 ] Új hír írása

versenyek : sport Kerületi úszóverseny 2018.11.29.

A hétvégén került megrendezésre a kerületi úszóverseny, amelyen iskolánk egyéni és váltó számokban is remek eredményeket ért el.

III. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás: Vida Benedek (6.b) - 1. helyezés, Pálinkás Lili (7.a) - 4. helyezés, Farkas Júlia (7.b) - 5. helyezés

- 100 méteres mellúszás: Vida Benedek (6.b) - 2. helyezés, Pálinkás Lili (7.a) - 1. helyezés, Ludányi Zsófi (6.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás: Pénzes Júlia (7.a) - 3. helyezés, Vajda Laura - 6. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó: Lévay Levente (6.b), Ormos Mihály (6.b), Székely Marcell (6.b), Vida Benedek (6.b) - 3. helyezés; Farkas Júlia (7.b), Manna Nóra (6.a), Pálinkás Lili (7.a), Pénzes Júlia (7.a) - 2. helyezés

Gratulálunk az eredményekhez!

versenyek : sport Akrobatikus rock and roll 2018.11.27.

Szkalka Bíborka (5.b) a november 25-én megrendezett akrobatikus rock and roll Magyar Bajnokságon nagyformációs csapatával bronzérmet szerzett.

Gratulálunk neki!

Dream children nagyformáció

Takács Linda (5.a) a hétvégén megrendezett akrobatikus rock and roll Magyar Bajnokságon kisformációs csapatával 1.helyezést, nagyformációs csapatával 2.helyezést ért el.

versenyek : sport Futóverseny 2018.11.25.

Nagy Sólyom (8.b) az idei 5. félmaratonján, a november 24-én rendezett 15. K&H mozdulj! Balaton félmaratonon 1:51:19 fantasztikus időeredménnyel ért célba.

A felkészítését köszönjük Komlódi Balázs Tanár úrnak!

Nagy Sólyom félmaraton

versenyek : sport Ritmikus Gimnasztika Országos Bajnokság 2018.11.23.

Balogh Dorka 7.b osztályos tanuló ritmikus gimnasztika I. osztály kategóriában országos csapat bajnokságon karika gyakorlattal első helyezést ért el.

versenyek : sport Műkorcsolya 2018.11.18.
Mezei Réka 7.b osztályos tanuló, a hétvégén Miskolcon megrendezésre került 13. Kelet-Magyarország Kupa Nemzetközi Műkorcsolya
versenyen 4. helyezést ért el.

Eredményéhez szívből gratulálunk!

versenyek : sport Szabadfogású birkózásban is magyar bajnok 2018.11.10.

Zimonyi Barna (7/B) a budapesti szabadfogású birkózó diákolimpia megnyerését követően november 3-án és 4-én az ukrán nyílt világkupa viadalon, Ternopilben 3. helyen végzett.  Az ősz legfontosabb eseményét a szabadfogású birkózó diákolimpia országos döntőjét november 9-én Szigetszentmiklóson rendezték. A kemény viadalon Barna ismét győzött, így egyszerre tudhatja magáénak a kötöttfogású és a szabadfogású diákolimpiai magyar bajnoki címet is.

versenyek : sport Ritmikus gimnasztika 2018.10.17.

Molnár Anna 5. b osztályos tanuló a budapesti Viktória Kupa ritmikus gimnmasztika versenyen, karikagyakorlatban második helyezést ért el csapatával.

versenyek : sport szabadfogású birkózás - Alpenland Turnier 2018.10.09.

Zimonyi Barna (7/B) október 7-én, a németországi Penzbergben, az alpok országai, valamint Magyarország és Szlovákia részvételével megrendezett nemzetközi szabadfogású versenyen első helyen végzett.

versenyek : sport Kötöttfogású birkózás - Zimonyi Barna magyar bajnok 2018.09.22.

Zimonyi Barna (7/b) a szeptember 8-án megrendezett Budapesti Kötöttfogású Birkózó Diákolimpia megnyerésével indulási jogot szerzett az országos döntőre. A szeptember 21-i döntőn, Püspökladányban Barna ismét diadalmaskodott, így diákolimpiai magyar bajnoki címet szerzett.