Hírek : sport

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 22 ] Új hír írása

versenyek : sport Birkózás 2020.02.03.

A hét végén két országos birkózó rangsorversenyt is rendeztek. Szombaton a szabadfogású, vasárnap a kötöttfogású serdülő korcsoportos fiatalok mérték össze erejüket. Zimonyi Barna 8/b osztályos tanuló mindkét versenyen indult, és mindkét megmérettetést a 68 kg-os súlycsoportban 3. helyezettként zárta.

versenyek : sport DanceNet Kupa 2020.01.27.

A hétvégén megrendezett 72. DanceNet Kupa társastáncversenyen Skrabák Balázs (5.a) párjával, Popovic Leával standard és latin táncokból junior haladó kategóriában 4 aranyérmet szerzett.

versenyek : sport XXII. Klauzál Kupa Országos Táncverseny 2019.12.11.

Bardócz-Bánhidi Zsófia 5.b osztályos tanulónk a XXII. Klauzál Kupa Országos Táncversenyen a Czene-Bánhidi Petra által vezetett Passé Tánccsoport színei alatt 3 aranyéremmel és zsűri különdíjjal zárta a versenynapot az alábbi kategóriákban:

• I. hely: "ÖRVÉNYLÉS" c. produkció, Művészi látványtánc csoport/formáció kategória, Gyerek Korcsoport
  • I. hely: "EGY BARÁTSÁG KEZDETE" c. produkció, Művészi látványtánc kiscsoport kategória - Gyerek Korcsoport
  • Zsűri Különdíj: "EGY BARÁTSÁG KEZDETE" c. produkció, Gyerek Korcsoport, Művészi látványtánc kiscsoport kategória (Duó)
  • I. hely:"ITTHON VAGYOK" c. produkció, Junior Korcsoport, Művészi látványtánc csoport/formáció kategória

Gratulálunk!

versenyek : sport Birkózás 2019.12.11.

Zimonyi Barna (8/b) a december 8-án a szabadfogású birkózó csapatbajnokság Pécsen megrendezett országos döntőjében a Vasas SC csapatának tagjaként - minden mérkőzését megnyerve - országos bajnoki címet szerzett.

Gratulálunk neki!

versenyek : sport Akrobatikus rock and roll 2019.12.09.

Nagy-Hegyi Hanna (5.b) és Takács Linda (6.a) aranyérmet szerzett nagyformációs csapatukkal a 2019.11.30-án Pécsen megrendezett akrobatikus rock and roll Magyar Bajnokságon. A 2019. évi Ranglista Kupát is megnyerte a csapat! Gratulálunk nekik!

Novothny Petra (5.a) és Takács Linda (6.a) aranyérmet szereztek csapatukkal kisformációs kategóriában a 2019.11.30-án Pécsen megrendezett akrobatikus rock and roll Magyar Bajnokságon. Ezzel a teljesítménnyel a 2019. évi Ranglista Kupát is megnyerték! Gratulálunk nekik!

versenyek : sport Műkorcsolya 2019.12.08.
Mezei Réka (8.b) osztályos tanuló, a 13th Santa Claus Cup budapesti versenyén a nemzetközi mezőnyben Réka a 16. helyezést érte el. Eredményéhez szívből gratulálunk!

versenyek : sport Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokság 2019.12.01.

Szkalka Bíborka (6.b.) a november 30-án megrendezett Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokságon juvenilles korcsoportban nagyformációs ezüstérmet szerzett.

Dream (Rock and Magic SE)

versenyek : sport MTMSZ ŐSZI KUPA 2019 2019.11.21.

Az MTMSZ (Magyar Tánccsoportok Magyarországi Szövetsége) által rendezett 2019 Őszi kupán, Bardócz-Bánhidi Zsófia 5.b osztályos tanulónk tánccsoportjával (Passé Tánccsoport - Czene-Bánhidi Petra) két aranyéremmel zárta a versenynapot az alábbi kategóriákban:

1. Kortárs-modern kiscsapat gyerek kategória 1. helyezés

2. Kortárs-modern formáció gyerek kategória 1. helyezés

versenyek : sport Éremzápor a kerületi úszó diákolimpián 2019.11.18.

Diákjaink sportsikerekben gazdag versenyzést produkáltak  a kerületi úszó diákolimpián, egyéniben és váltóban is sikerült a dobogóra állnunk.

A II. korcsoportban a lányoknál "A" kategóriában Pintér Noémi 50 m hátúszásban kerületi bajnok1. helyezést, 50 m mellúszásban 2. helyezést,

Udvarhelyi Zsófi "B" ktegóriában 50 m hátúszásban 2. helyezést ért el.

A többi korcsoportban csak "B" kategóriás versenyzők indulhattak (az úszás sportágban nem leigazoltak).

A III. korcsoportban a lányoknál Bardócz-Bánhidi Zsófi 100 m-es gyorsúszásban 6. , Sebestyén Sára 100 m-es mellúszásban az 5. helyen, a fiúknál Skrabák Balázs 100 m-es mellúszásban 6. , Szabó Albert  100 m-es   gyorsúzában 4. helyen végzett.

A IV.korcsoportban  a lányoknál Pálinkás Lili 100 m-en gyorsúszásban az 5. , Ludányi Zsófi 100 m-en mellúszásban a 3., a fiúknál Szabó Bálint 100 m-en gyorsúszásban 5., Székely Marcell 100 m-en gyorsúszásban 4., Vida Benedek 100 m mellúszásban 3. , gyorúszásban 2. helyen végzett.

A V-VI. korcsoportban lányoknál Molnár Klaudia 100 m-en gyorúszásban és hátúszásbn is kerületi bajnok; 1., Rátkai Viktória 100m-en mellúszásban kerületi bajnok; 1., Skrabák Bogi 100 m-en mellúszásban 2. helyezést ért el.

A 4x50 m-es gyorsváltó csapataink mindegyike dobogós helyen végzett:

A III. korcsoportos fiú váltónk 3. helyen végzett. A csapat tagjai: Kmetty Zalán, Skrabák Balázs, Szabó Albert, Szabó Vencel.

A III. korcsoportos lány váltónk 2. helyen végzett. A csapat tagjai: Bardócz- Bánhidi Zsófi, Sebestyén Sára, Takács Linda, Skrabák Bogi.

A IV. korcsoportos fiú csapatunk kerületi bajnok; 1. helyen végzett. A csapat tagjai:Lipkovics Ádám, Szabó Bálint, Székely Marcell, Vida Benedek.

Gratulálunk tanulóinknak és további sportsikereket kívánunk a budapesti fordulóban!