Hírek : versenyek

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] Új hír írása

versenyek "Kinyílt a rózsa", kerületi népdaléneklési fesztivál 2013.04.15.

Aczél Sára (6.a) a kerületi népdaléneklési fesztiválon a II. korcsoportban "Aranyhang" díjat kapott.

versenyek Elsősegélynyújtó Verseny 2013.03.25.

A Magyar Vöröskereszt Budapesti Fővárosi Szervezete által szervezett Dél-Buda Területi Elsősegélynyújtó Versenyen a 9.a csapata a középiskolások mezőnyében első lett.

A csapat tagjai: Koncz Eszter, Kiss Brigitta, Gazdag Csaba, Kovács Gergely, Lente Sándor és Vild Anett voltak.

A csapatot dr. Lenténé Győri Anikó védőnő készítette fel.

versenyek VIII. Országos Czidra László Furulyaverseny Hír címe 2013.03.21.

Szilágyi Emese (5.a) a VIII. Országos Czidra László Furulyaverseny területi válogatóján nívódíjat nyert.

versenyek I. Buadpesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny 2013.03.21.

Szilágyi Emese (5.a) az I. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési Versenyen 2. helyezett lett.

versenyek Úszás 2012.12.18.

A Baluswim Úszóiskola karácsonyi úszóversenyén Hatvani Dóra (5.b.) a következő eredményeket érte el:

- pillangóban III. helyezett,

- mellúszásban és gyorsúszásban pedig  I. helyezett lett.

Gratulálunk!

2012. december 16.

versenyek Országos Zeneiskolai Oboa- és Fagottverseny 2012.12.11.
Oláh Kinga (5.a) a XII. Országos Zeneiskolai Oboa- és Fagottversenyen különdíjat kapott.

versenyek Akrobatikus sportgimnasztika 2012.12.11.

Szabó-Salfay Zita (5.a) akrobatikus sportgimnasztika versenyen országos 3. lett.

versenyek Tanya makett pályázat végeredménye 2012.11.28.

A tanya makett pályázaton első helyezett: Bukovszky Anna.

Második helyezett: Karakó Kinga.

Harmadik helyezett: Egyházy Hanna, Fazekas Noémi, Kalkopulosz Eszter és Nagy Zsuzsanna.

Képek

versenyek XII. Országos Oboa-fagottverseny, területi válogató 2012.10.24.
Oláh Kinga (5.a) a XII. Országos Oboa-fagottverseny területi válogatóján kiemelt nívódíjat nyert.

versenyek Mozaik Országos Tanulmányi Verseny 2012.05.02.

A Mozaik Országos Tanulmányi Verseny döntőjében Surján Anett (6.a) a következő eredményeket érte el:

angolból országos 37., matematikából 8., rajz és vizuális kultúrából 4. lett.

1 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] Új hír írása