Hírek : versenyek

kategóriákat mutat
1 ] .. [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] Új hír írása

versenyek Tarr Norbert Ákos (7.B) a Cool Dance táncsoport tagjaként ismét dobogós - országos 2-ik helyezett 2014.05.11.

Tarr Norbert Ákos (7.B) a Cool Dance tánccsoport tagjaként, 2-ik helyezettként ismét dobogós helyet szerzett az országos ECDS kupa táncversenyen.


Norbi a kupával A Cool Dance csoport
 
versenyek Shaolin Kung-Fu verseny 2014.04.27.

Az április 27-én Szigetszentmiklóson megrendezett Shaolin Kung-Fu versenyen Tarr Norbert (7.b) 3. helyezést ért el formációban.

Gratulálunk!


 
versenyek Katasztrófavédelmi verseny 2014.04.25.

Az idei katasztrófavédelmi ifjúsági versenyen iskolánk diákjai az alábbi szép eredményeket érték el:

 

A középiskolai korcsoportban a dél-budai fordulóban első, a fővárosi fordulóban hatodik lett a Koncz Eszter, Kapitány Ágota, Kovács Gergely, Lente Sándor összeállítású csapat (10.a)

 

Az általános iskolai korcsoportban negyedik lett a Lente Anna, Pataki Anna, Sztasák Anna, Szalai Mirjam összeállítású csapat (6.b).

 

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!

 

 

 


 
versenyek Bolyai Természettudományos Csapatverseny, országos döntő 2014.04.10.

A Bolyai Természettudományos Csapatverseny országos döntőjében a 8.a osztályosok "Fojtó liánok" nevű csapata 9. helyezett lett.

A csapat tagjai: Benczik Szonja, Nádor Balázs, Nyisztor Virág, Surján Anett.

 

Köszönjük a természettudományos tantárgyakat tanító tanárok, Juhász Gergely és Mura-Mészáros Csaba tanár urak munkáját!


 
versenyek Curling országos bajnokság 2014.04.03.

Az országos curling bajnokságban a 12.a osztályból szerveződött csapatok remek eredményeket értek el:

 

3. helyezettek lettek:

Pál Zsolt, Gráf Róbert, Kováts Kornél, Babos Szilárd.

 

2. helyen végeztek:

Faragó Endre, Lajtos Levente, Balogh Norbert, Sevella Márton, Buró Gergely.


 
versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2014.03.24.

A Magyar Vöröskereszt Dél-Buda Területi Elsősegélynyújtó Versenyén az általános iskolai kategóriában iskolai csapatunk (8.b) második lett. A csapat tagjai: Béla Zsófia, Bódis Ábel, Kapitány Adrienn, Lőrincz Kata, Tasi Csenge, Varga Borbála.

 

 

A Magyar Vöröskereszt Dél-Buda Területi Elsősegélynyújtó Versenyén a középiskolai kategóriában iskolai csapatunk (11.b) második lett. A csapat tagjai: Bálint Zsófia, Boros Roxána, Budai Blanka, Eisenbacher Péter, Kapitány Fanni, Korda Attila. 

 

Gratulálunk a csapatoknak, és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikónak!


 
versenyek Diákra hangolva - tehetségkutató verseny 2014.03.18.

Incze Anna (12.b), Levy Karin (10.a) és Szerémi Rebeka (10.b) az alapítványi bálon készült felvételekkel nevezetek a "Diákra hangolva" tehetségkutató versenyen, ahol a döntőbe jutottak.

Gratulálunk nekik és tanáruknak, Végh Patrícia tanárnőnek!


 
versenyek Országos Magyar Kupa és Showdance Fesztivál 2014.03.13.

Az Országos Magyar Kupa és Showdance Fesztiválon a Hip Hop Small Group Adults kategóriában Czinder Ákos (10.b) első helyezett lett.

Gratulálunk Ákosnak!


 
versenyek Szolfézs verseny 2014.03.11.

Szilágyi Emese (6.a) a szolfézs verseny országos döntőjébe jutott.


 
versenyek Kerületi énekverseny 2014.03.03.

A kerületi énekversenyen Tasnádi-Tulogdi Zsófia, Gyugos Fanni, Vadnai Kinga, Fekete Anna és Kassai Boglárka bronz minősítést kapott.

Gyugos Fanni a legszebb nevezési lapjáért különdíjban részesült.

Tanáruk Végh Patrícia tanárnő.


 
1 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] Új hír írása