Hírek : versenyek

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] Új hír írása

versenyek Bolyai Matematika Csapatverseny 2016.10.27.

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulóján díjazott csapataink:

 

5. évfolyam

1. helyezett: Szaniszló Blanka, Zimonyi Barna, Kovács Márton, Palotás Levente

6. helyezett: Pachmann Balázs, Rábai Gellért, Pick Leonárd, Szabó Zalán

 

6. évfolyam

1. helyezett: Ányos Eszter, Dudás Zsófi, Jáky Lili, Rédei Viki

5. helyezett: Máthé Kristóf, Légrádi Kristóf, Légrádi Gergely, Ajtay Dániel

 

7. évfolyam

1. helyezett: Árkosi Ivette, Benedek Zoltán, Sipos Zsombor

2. helyezett: Kun Milán, Győri Mikes, Tóth Áron, Nyári Zaránd

4. helyezett: Páhán Anita, Skrabák Boglárka, Kis Veronika, Gombos Gergely

5. helyezett: Rózsa Ákos, Liziczay Bence, Horváth Ákos, Sziva Márton

 

8. évfolyam

1. helyezett: Bárány Bálint, Diószegi Ádám, Gömörei Márton J., Kereszthury Péter

2. helyezett: Tátos Vencel, Lengyel Barnabás, Szász Benjámin, Jancsurák Marcell

4. helyezett: Tasnádi-Tulogdi Zsófia, Csizmadia Luca, Gyugos Fanni, Varga Ingrid

 

Minden évfolyamon az első helyezett az országos döntőbe jutott.

 

Tanáraik: Csébics Anikó, Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona,Tolnai Judit.

 

A tanári fődíjat Horváth Eszter tanárnő kapta.

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


 
versenyek Szabadfogású Birkózó Diákolimpia 2016.10.24.

Zimonyi Barna 5/b osztályos tanuló az október 21-én megrendezett Szabadfogású Birkózó Diákolimpia országos döntőjén 5. helyezést ért el.

 

Gratulálunk!


 
versenyek Judo arany 2016.09.20.

Igaz Laura (6.a) az Egerben megrendezett országos judo rangsorversenyben aranyérmet szerzett.


 
versenyek Kosárlabda 2016.06.07.

Major Bulcsú (5.a) a budapesti kosárlabda-bajnokságon 1. helyezett lett a Fürge Vasas csapatának tagjaként.


 
versenyek Kosárlabda 2016.05.31.

Várszegi Réka (8.a) és Hunkár Anna (8.b) csapatával a kosárlabda Serdülő Bajnokság országos döntőjén 6. helyet szerzett.


 
versenyek Hír címe 2016.05.26.

A TIED A SZÓ-TÁR szótárhasználati verseny országos döntőjében a 8. b. csapata az 5. helyezést érte el.

A csapat tagjai:

Kolozsvári Márton, Kővári Kristóf, Papp Márton, Tersztenyák Balázs

 

Gratulálunk a szép eredményhez!

 

Felkészítő tanáruk: Tolner-Pozsonyi Gabriella


 
versenyek Budapesti Diákolimpia, futás 2016.05.24.

A Budapesti Diákolimpián az alábbi szép eredmények születtek:

1. helyezett Molnár Janka (9.b),

2. helyezett Kőszegi Míra (8.a),

3. helyezett Kulcsár Panka (9.a).


 
versenyek Katasztrófavédelmi versenyek 2016.05.19.

A 2015/16. évi ifjúsági katasztrófavédelmi versenyen a középiskolások kategóriájában az iskolai csapat a dél-budai fordulóban első, a fővárosi fordulóban hatodik lett. A csapat tagjai: Koncz Eszter, Dömötör Blanka, Lente Sándor, Gazdag Csaba (12.a) és Takács Tamás (11.a).

 

A 2015/16. évi ifjúsági katasztrófavédelmi versenyen az általános iskolai korcsoportban az iskolai csapat a dél-budai fordulóban harmadik lett. A csapat tagjai: Lente Anna, Szalai Mirjam, Pataki Anna (8.a) és Hizsnyai Eszter (7.a).

 

A csapatok felkészítését dr. Lenténé Győri Anikó védőnő végezte.


 
versenyek Vonós tanszaki verseny 2016.05.16.

Skrabák Boglárka (6.a) a Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti Iskola és Általános Iskola vonós tanszaki versenyén arany helyezést ért el.

 


 
versenyek Vonós tanszaki verseny 2016.05.13.

Máthé Kristóf (5.b) a Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti Iskola és Általános Iskola vonós tanszaki versenyén arany helyezést ért el.


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] Új hír írása