Hírek : versenyek

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] .. [ 10 ] [ 13 ] Új hír írása

versenyek Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntője 2016.03.15.

2016. március 12-én a Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjében a 8. osztályosok csapata (Gajdos Levente, Ilyés Botond, Nyári Bíborka, Szerdahelyi Dalma, Szilágyi Emese) 7. helyezett, a 7. osztályosoké (Boldis Balázs, Jancsurák Marcell, Szász Benjámin, Tátos Vencel) 5. helyezett lett. Tanáraik: Csébics Anikó, Gajdosné Szabó Márta, Mura-Mészáros Csaba, Németh Mihály. Köszönjük a kísérő szülők segítő munkáját! (Mura-Mészáros Csaba)


 
versenyek Sakk diákolimpia 2016.02.15.

Gratulálunk Ónodi Emese 5.a osztályos tanulónak, aki V. helyezést ért el a 2016. február 13-án rendezett Budapesti Amatőr egyéni SAKK diákolimpia döntőjén „Leány III.” korcsoportban, és így továbbjutott az országos döntőre.


 
versenyek Pécsi Hyperion-verseny 2016.02.09.

Tanulóink részt vettek egy új, a Pécsi Tudományegyetem Klasszika-Filológia Tanszéke által meghirdetett komplex versenyen, melyen az ókori Rómával kapcsolatos ismereteikről adtak számot kreatív és interaktív módon.

 

A január 22-én rendezett első fordulóból Bartos Sára és Glávits Anna 7.a osztályos tanulók továbbjutottak a Pécsett megrendezendő döntőbe.

 

Felkészítő tanáraik: Schwarckopf Ágnes és Székely Dóra


 
versenyek Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. 2016.01.24.

A Bolyai Matematika csapatverseny területi fordulóján ismét jól szerepeltek tanulóink.

A legsikeresebbek:

12. évfolyamon Bakos Bence, Winkler Márk, Somlói Luca részvételével 2. helyezést;

9. évfolamon Kulcsár Panka, Plachi Dóra, Gombos Laura, Bakos Dorottya 7. helyezést;

9. évfolyamon Henz Tünde, Csala Péter, Csala Bálint, Csillag Balázs 13. helyezést;

10. évfolyamon Nikitscher Petra, Szeiler Zsófia, Török Eszter, Sulyok Liliána 9. helyezést értek el.

 

A többi csapat is szépen szerepelt. Gratulálunk az eredményekhez!

Tanárok: Rakota Ilona, Romhányi Katalin, Csébics Anikó.

 


 
versenyek Varga Tamás Matematikaverseny 2016.01.08.

A Varga Tamás Matematikaversenyen 2. fordulóba jutottak a hetedik évfolyamról Jancsurák Marcell, Tasnádi-Tulogdi Zsófia, Tátos Vencel, a nyolcadik évfolyamról Csörgits Máté, Hájer Andrea, Hatvani Dóra, Nyári Bíborka és Szerdahelyi Dalma. Kiváló eredményükhöz gartulálunk, további sikeres versenyzést kívánunk!

Felkészítő tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrud, Csébics Anikó, Nagy Emese és Rakota Ilona.


 
versenyek Országos oboaverseny 2015.12.08.

Gratulálunk Oláh Kingának (8.a), aki az országos oboaversenyen korosztályában 1. helyezést ért el.


 
versenyek Bolyai Matematika Csapatverseny 2015.11.06.

Diákjaink ismét sikeresen szerepeltek a Bolyai Matematika Csapatversenyen.

Három csapat bejutott az országos döntőbe. A  területi fordulóban legjobb eredményeket elérő csapatok:

 

5. évfolyam:

5. hely

Zseniális elmék

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Yu Lang Richard
Bimbó Balázs
Juhász Janka
Szabó Adél

148 pont

 

6. évfolyam:

2. hely
döntős

Recip Ropi

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Török Zoltán
Páhán Anita
Skrabák Boglárka
Gombos Gergő

187 pont

         

4. hely

Házi feladatok

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Győri Mikes
Kun Milán
Nyári Zaránd
Tóth Áron

158 pont

5. hely

Egyenes egyenlet

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Liziczai Bence
Horváth Ákos
Sziva Márton
Rózsa Ákos

156 pont

 

7. évfolyam:

1. hely
döntős

Nem 100-asok újratöltve

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Jancsurák Marcell
Szász Benjámin
Tátos Vencel
Gömörei Márton

175 pont

3. hely

Pityókák

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Gyugos Fanni
Bodnár Luca
Varga Zsófia
Tasnádi-Tulogdi Zsófia

152 pont

5. hely

Kockázatosak

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Glávits Anna
Svoboda Réka
Vargyai Stella
-

123 pont

6. hely

Libanánok

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Benczik Benjámin
Vígh Csongor
Szabad Péter
Novák Bálint

122 pont

 

8. évfolyam:

1. hely
döntős

Szárított banánhéj

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Csörgits Máté
Szerdahelyi Dalma
Nyári Bíborka
Szilágyi Emese

140 pont

2. hely

Uni Tatóoóoóoóo

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Rompos Maja
Ajtay Adrienn
Hatvani Dóra
-

116 pont

3. hely

Sajtos Nívea kondenzcsík

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Kocsis Ákos
Ilyés Botond
Gajdos Levente
Németh Ágoston

115 pont

6. hely

Omega-zsírsav

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Sasi Domonkos
Kővári Kristóf
Tersztenyák Balázs
Kolozsvári Márton

111 pont

7. hely

Grillcsirkék

Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.

Bodnár Nikolett
Pokoly Panna
Szabó-Salfay Zita
Oláh Kinga

108 pont

 

 

A további eredények megtalálhatók a www.bolyaiverseny.hu oldalon.

 

Felkészítő tanárok: Nagy Emese, Rakota Ilona, Horváth Eszter, Csébics Anikó, Bakosné Novák Andrea, Dezamicsné Babich Gertrud.

Gratulálunk a szép sikerekhez, és jó versenyzést kívánunk a döntőben!


 
versenyek Judo Bajnokság 2015.11.05.

Igaz Laura 5.a osztályos tanuló a 2015. október 24-én megrendezett Budapest Judo Bajnokságon 2.helyezést ért el. 


 
versenyek Kiskobak országos világismereti verseny 2015.05.19.

A Kiskobak országos világismereti versenyen a mi iskolánk lett a legeredményesebb.

Eredményeink:

1. hely: Páhán Anita (5.a)

1. hely: Tátos Vencel (6.a)

4. hely: Jancsurák Marcell (6.a)

10. hely: Kajári Lilian (5.a)

Gratulálunk nekik!


 
versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2015.05.13.

A Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet Elsősegélynyújtó versenyén a Gazdag Csaba, Kapitány Ágota, Koncz Eszter, Kovács Gergely, Lente Sándor összeállíású csapat (11.a) ifjúsági kategóriában 4. helyezést ért el.

Gratulálunk a felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikónak is.

 


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 10 ] [ 13 ] Új hír írása