1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] .. [ 10 ] [ 14 ] Új hír írása

versenyek Judo arany 2016.09.20.

Igaz Laura (6.a) az Egerben megrendezett országos judo rangsorversenyben aranyérmet szerzett.

versenyek Kosárlabda 2016.06.07.

Major Bulcsú (5.a) a budapesti kosárlabda-bajnokságon 1. helyezett lett a Fürge Vasas csapatának tagjaként.

versenyek Kosárlabda 2016.05.31.

Várszegi Réka (8.a) és Hunkár Anna (8.b) csapatával a kosárlabda Serdülő Bajnokság országos döntőjén 6. helyet szerzett.

versenyek Hír címe 2016.05.26.

A TIED A SZÓ-TÁR szótárhasználati verseny országos döntőjében a 8. b. csapata az 5. helyezést érte el.

A csapat tagjai:

Kolozsvári Márton, Kővári Kristóf, Papp Márton, Tersztenyák Balázs

Gratulálunk a szép eredményhez!

Felkészítő tanáruk: Tolner-Pozsonyi Gabriella

versenyek Budapesti Diákolimpia, futás 2016.05.24.

A Budapesti Diákolimpián az alábbi szép eredmények születtek:

1. helyezett Molnár Janka (9.b),

2. helyezett Kőszegi Míra (8.a),

3. helyezett Kulcsár Panka (9.a).

versenyek Katasztrófavédelmi versenyek 2016.05.19.

A 2015/16. évi ifjúsági katasztrófavédelmi versenyen a középiskolások kategóriájában az iskolai csapat a dél-budai fordulóban első, a fővárosi fordulóban hatodik lett. A csapat tagjai: Koncz Eszter, Dömötör Blanka, Lente Sándor, Gazdag Csaba (12.a) és Takács Tamás (11.a).

A 2015/16. évi ifjúsági katasztrófavédelmi versenyen az általános iskolai korcsoportban az iskolai csapat a dél-budai fordulóban harmadik lett. A csapat tagjai: Lente Anna, Szalai Mirjam, Pataki Anna (8.a) és Hizsnyai Eszter (7.a).

A csapatok felkészítését dr. Lenténé Győri Anikó védőnő végezte.

versenyek Vonós tanszaki verseny 2016.05.16.

Skrabák Boglárka (6.a) a Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti Iskola és Általános Iskola vonós tanszaki versenyén arany helyezést ért el.

versenyek Vonós tanszaki verseny 2016.05.13.

Máthé Kristóf (5.b) a Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti Iskola és Általános Iskola vonós tanszaki versenyén arany helyezést ért el.

versenyek Mozaik Országos Tanulmányi Verseny 2016.05.02.

A Mozaik Országos Tanulmányi Versenyen anyanyelvből az 5-6. osztályosok korosztályában Skarbák Boglárka (6.a) első lett.

Páhán Anita (6.a) az 5.-6. osztályosok korosztályában természetismeretből negyedik, matematikából pedig második lett.

Tanáraik: Bakó Tünde és dr. Horváth Eszter tanárnők és Juhász Gergely tanár úr.

versenyek Czidra László furulyaverseny 2016.04.28.

A Czidra László furulyaverseny országos döntőjén egyéni 2. helyezett lett Szilágyi Emese (8.a), kamarában Emese, Glávits Anna (7.a) és Szabad Péter (7.b) Czidra László-különdíjat kapott.