Hírek : versenyek

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] .. [ 10 ] [ 13 ] Új hír írása

versenyek VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Verseny 2017.03.13.

Skrabák Virág (5.a) a VI. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Versenyen korcsoportjában ezüst minősítést nyert.


 
versenyek Sítábor - tájékoztató szülőknek 2017.02.15.

Varga Lóránt tanár úr 2017. február 16-án, csütörtökön 18 órától tájékoztatást tart a szülőknek az iskolai sítáborról.

A megbeszélés  a 129-es teremben lesz.


 
versenyek Műkorcsolya verseny 2017.01.29.

Január 28-án a  "Napfény Szeged Kupa" - Műkorcsolya bajnokságon Balog Eszter, a 7.a osztály tanulója    kategóriájában bronzérmet szerzett.


 
versenyek Tőrvívás 2017.01.03.

A budapesti Építők S.C. / TDVE szervezésében megrendezésre került „Elő-Szilveszter Kupa Budapest Bajnokság” tőrvívó versenyen Kajári Lilian 7.a osztályos tanuló korcsoportjában 3. helyezést ért el. Gratulálunk!


 
versenyek BKV múzeumok közlekedéstörténeti vetélkedője 2016.12.02.

A BKV múzeumok közlekedéstörténeti versenyének budapesti döntőjében a Gádor Általános Iskolával együtt első helyzést ért el a 7.a csapata: Kajári Lilian, Kis Veronika, Páhán Anita.

Tanáruk: dr. Szász Erzsébet tanárnő.

Gratulálunk nekik!

 


 
versenyek Akrobatikus rock and roll 2016.10.28.

Sztanek Szilvia (6.a) az akrobatikus rock and roll területi versenyen 3. helyen végzett, országos szinten pedig 7. helyezett lett. Eredményeihez gratulálunk!


 
versenyek Bolyai Matematika Csapatverseny 2016.10.27.

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulóján díjazott csapataink:

 

5. évfolyam

1. helyezett: Szaniszló Blanka, Zimonyi Barna, Kovács Márton, Palotás Levente

6. helyezett: Pachmann Balázs, Rábai Gellért, Pick Leonárd, Szabó Zalán

 

6. évfolyam

1. helyezett: Ányos Eszter, Dudás Zsófi, Jáky Lili, Rédei Viki

5. helyezett: Máthé Kristóf, Légrádi Kristóf, Légrádi Gergely, Ajtay Dániel

 

7. évfolyam

1. helyezett: Árkosi Ivette, Benedek Zoltán, Sipos Zsombor

2. helyezett: Kun Milán, Győri Mikes, Tóth Áron, Nyári Zaránd

4. helyezett: Páhán Anita, Skrabák Boglárka, Kis Veronika, Gombos Gergely

5. helyezett: Rózsa Ákos, Liziczay Bence, Horváth Ákos, Sziva Márton

 

8. évfolyam

1. helyezett: Bárány Bálint, Diószegi Ádám, Gömörei Márton J., Kereszthury Péter

2. helyezett: Tátos Vencel, Lengyel Barnabás, Szász Benjámin, Jancsurák Marcell

4. helyezett: Tasnádi-Tulogdi Zsófia, Csizmadia Luca, Gyugos Fanni, Varga Ingrid

 

Minden évfolyamon az első helyezett az országos döntőbe jutott.

 

Tanáraik: Csébics Anikó, Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona,Tolnai Judit.

 

A tanári fődíjat Horváth Eszter tanárnő kapta.

 

Gratulálunk!

 

 

 

 


 
versenyek Szabadfogású Birkózó Diákolimpia 2016.10.24.

Zimonyi Barna 5/b osztályos tanuló az október 21-én megrendezett Szabadfogású Birkózó Diákolimpia országos döntőjén 5. helyezést ért el.

 

Gratulálunk!


 
versenyek Judo arany 2016.09.20.

Igaz Laura (6.a) az Egerben megrendezett országos judo rangsorversenyben aranyérmet szerzett.


 
versenyek Kosárlabda 2016.06.07.

Major Bulcsú (5.a) a budapesti kosárlabda-bajnokságon 1. helyezett lett a Fürge Vasas csapatának tagjaként.


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 10 ] [ 13 ] Új hír írása