Hírek : versenyek

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 9 ] Új hír írása

versenyek Hír címe 2018.04.04.

Tarr Csilla Tünde (7.a) a Weiner Leó Zeneiskola növendékeként társaival, a 2018-as Weiner Kamarazenei Fesztiválon ezüst minősítést kapott! Gratulálunk!


 
versenyek Úszás 2018.04.03.

Gratulálunk Szőke Viktória, 9.b osztályos tanulónak, aki a 2018-as Úszás Diákolimpia 100 méteres hátúszás számában országos 3. helyezést ért el!


 
versenyek PTE Hyperión verseny 2018.03.18.

Glávits Anna 9. a osztályos tanuló

a pécsi klasszika-filológia kar által hirdetett kultúrtörténeti verseny döntőjének

"Blog az antik Rómában" kategóriájában,

mely a tárgyi tudás mellett  kreativitást és íráskészséget is megkövetel,

országos II.  helyezést ért el.

Tanára Felföldiné Székely Dóra tanárnő.

Gratulálunk a szép eredményhez! 


 
versenyek országos ütőhangszeres verseny 2018.03.14.

Béndek Simon a hétvégi országos ütőhangszeres versenyen a duótársával a korcsoportjában 1. helyezést ért el.


 
versenyek Zenei verseny 2018.03.12.

Szilágyi Emese (10.a) a Weiner Leó Zeneiskola versenyén kamara kategóriában első helyezést ért el.


 
versenyek Budapesti Sakk Diákolimpia 2018.03.07.

A Budapesti Sakk Diákolimpián iskolánk két csapattal indult.

III-IV. korcsoport: Juhász Janka (7.a), Kitanits Nádja (5.b), Ónodi Emese (7.a), Ónodi Tamás (5.a) - 11. helyezés

V-VI. korcsoport: Jancsurák Marcell (9.a), Lengyel Barnabás (9.a), Szász Benjamin (9.a), Tóth Bálint (9.a) - 7. helyezés


 
versenyek Országos fuvolaverseny 2018.02.28.

A IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti döntőjében Skrabák Virág (6.a) ezüst minősítést szerzett.


 
versenyek Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló 2018.02.26.

Remekül szerepeltek iskolánk diákjai a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján. Az eredményhirdetés során kiderült, hogy a szoros versenyben a következő helyezéseket szereztük meg:

 

5. osztályos kategória

3. hely (díjazott csapat): Kis tudósok (Boros Noémi, Csuti Szilvia, Széll Anna)

5. hely (díjazott csapat): Természeti pattanások (Dudás Gergő Péter, Lévai Dávid, Vida Benedek, Vincze Keve)

6. hely (díjazott csapat): Hóbaglyok (Ludányi Zsófi, Sebestyén Sára, Szántó Levente, Szikora Zorán)

11. hely: Természetjárók (Ormos Mihály, Sike Zoltán, Szabó Bálint, Székely Marcell)

Felkészítő tanáruk: Szirtes Anilla

 

6. osztályos kategória

1. hely (díjazott csapat): Azt hittük, matekverseny (Bende Barnabás, Dévényi Álmos Tamás, Polgár Eszter, Skrabák Virág)

4. hely (díjazott csapat): Newton almái (Lipkovics Ádám, Pachmann Balázs, Pick Leonárd Ádám, Szabó Erik Zalán)

11. hely: Névtelenek (Markovics Mirjam, Oszlánszky Lili, Papp Luca, Somogyi Kincső)

14. hely: Mi és a Lőrincz (Farkas Botond Máté, Komáromi Bence, Szabó-Perényi Áron, Szél Benedek)

Felkészítő tanáraik: Bálint Martin és Vaskor Gabriella

 

7. osztályos gimnáziumi kategória

3. hely (díjazott csapat): Zolika (Érsek Georgina, Igaz Laura, Kaponits Julianna, Molnár Klaudia)

5. hely (díjazott csapat): Természetesek (Béndek Simon, Berczik Attila, Bimbó Balázs, Yu Lang Richard)

13. hely: Gázok (Berki Bánk, Ganyecz Gergely, Nagy Sólyom, Perlai Bálint)

17. hely: Kaktuszok (Gyarmati Fanni, Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia, Závodi Eszter)

Felkészítő tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Gajdosné Szabó Márta, Simonné Tatár Zita, Szirtes Anilla, Vaskor Gabriella

 

 

8. osztályos gimnáziumi kategória

2. hely (díjazott csapat): LeCSUKAtott csukák (Kis Veronika, Németh Borbála, Páhán Anita, Skrabák Boglárka)

5. hely (díjazott csapat): Tyúkos pite (Balog Eszter, Galaskó Petra, Kovács Lili, Vári Diána)

9. hely: Sorvasztók (Nyári Zaránd, Szalai Botond, Sziva Márton, Varga Levente)

11. hely: Nárcisz4444 (Balog Csenge, Börzsönyi Réka, Kajári Lilian, Vári Anna)

Felkészítő tanáraik: Gajdosné Szabó Márta, Dr. Horváth Eszter, Juhász Gergely

 

Gratulálunk az eredményesen szereplő diákoknak és felkészítő tanáraiknak.

Külön gratulálunk a hatodik osztályos Azt hittük, matekverseny (Bende Barnabás, Dévényi Álmos Tamás, Polgár Eszter, Skrabák Virág) csapatnak, akik bejutottak az országos döntőbe. Sok sikert kívánunk nekik!


 
versenyek PTE Hyperión verseny 2018.02.25.

A Pécsi Tudományegyetem ókori kultúrtörténeti versenyének területi fordulójából az országos döntőbe jutott Glávits Anna 9. a osztályos tanulónk.  Gratulálunk és szurkolunk neki a továbbiakban is!

Tanára Felföldiné Székely Dóra tanárnő.


 
versenyek Vers- és prózamondó verseny 2018.01.16.

Január 15-én lezajlott az iskolai vers- és prózamondó verseny.

Eredmények: 

5.- 6. évfolyam - vers:

I. Polgár Eszter

II. Nádudvari Máté

III. Szalmay Luca, Varga Dorottya

5.-6. évfolyam - próza

I. Nagy Ádám

II. Rizmayer János László

III. Kapuvári Márton, Lipkovics Ádám

7.- 8. évfolyam - vers:

I. Béndek Simon

II. Németh Veronika

III. Juhász Janka

Gratulálunk!

 


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 9 ] Új hír írása