Hírek : versenyek

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 13 ] Új hír írása

versenyek Medve döntő 2017.06.15.

A Medve Matematika Csapatverseny országos döntőjében Surján Anett (11.a) tanuló a Jegesmedve kategóriában (egyetemisták, tanárok) csapatával az első helyen végzett. Gratulálunk a szép sikerhez!

versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2017.06.13.

A Magyar Vöröskereszt budapesti elsősegélynyújtó versenyén a középiskolások mezőnyében a Lente Anna, Pataki Anna, Szabó-Salfay Zita, Szerdahelyi Dalma és Kállay Ágota összeállítású csapat 1. helyezett lett. Gratulálunk a szép sikerhez!

Felkészítőjük dr. Lenténé Győri Anikó védőnő

versenyek Látványtánc 2017.06.13.

Kállay Ágota (10.a), Nguyen Nancy (10.a) és Lente Anna (9.a) a csoportjával a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán az Utcai táncok kategóriában arany minősítést kapott.

Lente Anna (9.a) párjával a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán az Utcai táncok kategóriában Junior 1. helyezést ért el.

versenyek Zuglói táncfesztivál 2017.05.23.

Lapos Nóra (6.a) és Nagy Anna Léna (7.a) a Class Dance formáció "Ego" című előadásával ezüstérmet nyertek az elmúlt hétvégén rendezett XXXII. Zuglói Táncfesztivál Országos Amatőr Táncversenyen.

versenyek Művészeti Látványtánc Magyar Bajnokság 2017.05.23.
Hódi Flóra 5.b osztályos tanuló a Látványtánc Magyar Bajnokságon Művészeti látványtáncok kategóriában, csapatban, "A" kategóriájú Arany minősítést ért el. Sikeréhez gratulálunk!

versenyek Zuglói Táncfesztivál 2017.05.22.

Nagy Ábel (6.b) a hétvégén megrendezett XXXII. Zuglói Táncfesztivál-Országos Versenyen gyerek Hip-Hop szóló kategóriában I. helyezést ért el, Panic Phoebic formáció tagjaként szintén I. helyezést ért el, és a versenyen való szerepléséért különdíjat kapott.  Gratulálunk neki!

versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2017.05.19.

A Magyar Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó verseny dél-budai fordulójában az általános iskolások korosztályában iskolánk csapata 1. lett.

A csapat tagjai: Bacsa Liza, Darvas Péter, Kaponits Julianna, Bocskay Dorka és Soltész Mirtill.

Gratulálunk nekik és felkészítőjüknek, dr. Lenténé Győri Anikó védőnőnek!

A Magyar Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó verseny dél-budai fordulójában a középiskolások mezőnyében iskolánk csapata 1. lett.

A csapat tagjai: Lente Anna, Pataki Anna, Sípos Sándor, Szerdahelyi Dalma és Szabó-Salfai Zita.

versenyek A 2016/17. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny 2017.05.19.

A 2016/17. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny dél-budai fordulójában az általános iskolások korosztályában iskolánk csapata 1. lett, a fővárosi fordulóban a 18. helyen végzett.

A csapat tagjai: Bacsa Liza, Darvas Péter, Kaponits Julianna, Szalai Maja.