Hírek :

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] .. [ 14 ] Új hír írása

egyéb Öveges József Fizikaverseny 2018.03.02.

Az Öveges József Fizikaverseny 2. fordulójába jutott:

 

Aszódi Anna (8.b)

Benedek Zoltán  (8.a)

Berczi Róza (8.b)

Horváth Ákos (8.a)

Páhán Anita (8.a)

Sipos Zsombor (8.a)

Skrabák Boglárka (8.a)

 

Tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

      


 
egyéb Hip-hop verseny 2018.02.28.

Nagy Ábel (7.b) február 24-én a Ritmus Csapatok Országos Táncversenyén  I. helyezett lett "Gyerek B szóló" kategóriában! Ezzel kvalifikálta magát a májusi zágrábi világbajnokságra. Gratulálunk.  


 
egyéb Szertorna eredmények 2018.02.12.

Országos szertorna elődöntő:

leány csapat 5. hely: Bacsa Liza, Szalai Maya, Pokoly Panna, Szabó Zita, Szabó-Salfay Zita, Sándor Petra

fiú csapat 2. hely: Csörgits Máté, Adámy Márton, Benkó Csaba, Gátmezei Kornál, 

Egyéni összetett 6. hely: Sándor Petra

Tanáruk Ács Győző tanár úr.


 
egyéb Kerületi és budapesti sakkverseny 2018.02.12.

A kerületi sakkverseny csapat eredménye:

1. helyezett: Ónodi Emese, Ónodi Tamás, Juhász Janka, Lévai Dávid, Kitanits Nádja

 

Budapesti diákolimpia egyéni eredményei:

5. helyezett: Lengyel Barnabás

6. helyezett: Szász Benjámin


 
egyéb Angol nyelvi OÁTV 2018.02.06.

Yu Lang Richárd (7.a), Kovács Vince (7.a) és Kiss Veronika (8.a) továbbjutottak az angol nyelvi OÁTV (Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny) második, megyei fordulójába.

 

Gratulálunk Nekik és további sikereket kívánunk!


 
egyéb Bolyai Matematika Csapatverseny 2018.01.20.

A 9-12. évfolyamosok számára rendezett Bolyai Matematika Csapatverseny budai körzeti fordulójának eredményei:

 

9. évfolyam

 

4. hely: Jancsurák Marcell, Szász Benjámin, Tasnádi-Tulogbi Zsófia, Tátos Vencel

 

Tanáraik: Nagy Emese és Rakota Ilona

 

10.. évfolyam

 

3. hely: Csörgits Máté, Gajdos Levente, Ilyés Botond

 

Tanáruk: Csébics Anikó

 

11. évfolyam

 

2. hely: Bakos Dorottya, Kulcsár Panka, Nguyen Nancy, Plachi Dóra

4. hely: Csala Bálint, Tárnok Márton, Varga Borbála, Varga Hanga

 

Tanáruk: Romhányi Katalin

  

Gratulálunk!


 
egyéb Karacsonyi üdvözlet 2017.12.19.

A tanáraink és diákjaink által készített kis összeállítással kívánok kellemes ünnepeket a Kempelen Farkas Gimnázium közössége nevében.

Bízom benne, hogy az itt található „képeslap” oldalait lapozgatva igazi karácsonyi hangulatba kerülnek.

 

Békefi Gábor

igazgató


 
egyéb Angol kerületi szépkiejtési verseny 2017.12.14.

Az angol kerületi szépkiejtési versenyen 7-8. évfolyamon Németh Veronika (7a) első helyezést, Kiss Veronika (8a) második helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

Tanáraik: Igaz Ágnes, Felföldiné Székely Dóra

 


 
egyéb Hetedhét országban jártunk! - projektmunka 2017.12.11.

December 15-én (pénteken) a Hetedhét országban jártunk című projektmunka 1. alkalma kerül megrendezésre, mely a külföldön töltött cserediákság pozitívumait és negatívumait helyezi középpontba. 


 
egyéb Ezüstérem az osztrák judo utánpótlásverseny 2017.12.04.

Igaz Laura (7.a) második helyen végzett az Osztrák Judoszövetség által kiírt nemzetközi U14-es judoversenyen.


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 14 ] Új hír írása