Hírek :

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] .. [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása

egyéb Tudásbajnokság 2016.05.16.

A Bendegúzakadémia Tudásbajnokság Versenyén Skrabák Boglárka 6.a osztályos tanuló anyanyelv és matematika tantárgyakból is megyei 1. helyezést ért el. Ezzel az eredményével bejutottaz országos döntőbe.

Sok sikert kívánunk neki május 28-án!

egyéb Bendegúz NyelvÉsz Verseny 2016.05.16.

A Bendegúz NyelvÉsz Verseny országos döntőjében Skrabák Boglárka 6.a osztályos tanuló  5. helyezést ért el.

Szép eredményéhez gratulálunk.

egyéb karate 2016.04.28.

Gyarmati Fanni (5.a) aranyérmet szerzett a Sensei Safar International  Shoto Cup  karate versenyen 13-14 éves lány egyéni KATA-ban.

egyéb Úszó OB jelentés 2016.04.17.

Takács Tamás (11.a) Az Úszó Országos Felnőtt Bajnokságon két egyéni 7. helyet szerzett 100 és 200 méteres mellúszásban,

valamint bronzérmet a 4x100 méteres mix vegyesváltóval és ezüstérmet a 4x100 méteres férfi vegyesváltóval.

Mindkét váltóban példaképével, Cseh Lászlóval volt egy csapatban. Gratulálunk!!!

eredmény hírdetés 4x100 férfi vegyesváltó

egyéb Varga Tamás Matematikaverseny 2016.04.13.

A Varga Tamás Matematikaverseny szervezőbizottsága Tátos Vencel 7.a osztályos tanulót különdíjban részesítette, mert a verseny II., budapesti fordulójában 6. helyezést ért el kategóriájában.

Kiváló eredményéhez gratulálunk!

egyéb Cselgáncs Magyar Kupa, aranyérem 2016.04.12.

Igaz Laura (5. a) aranyérmet szerzett a Debrecenben megrendezett Magyar Kupa országos judoversenyen.

egyéb Nemzetközi atlétikai verseny 2016.04.05.

Kulcsár Panka 9.a osztályos tanuló ismét szép eredménnyel zárta az idei Nemzetközi Atlétikai Versenyt Dortmundban.

1. nap   60m - 1. hely, váltó (4x200m) - 2. hely, távolugrás - 3. hely

2. nap   60m - 1. hely, 200m - 2. hely

Gratulálunk!

egyéb Klauzál Kupa - Táncverseny 3. helyezés 2016.03.15.

Tarr Norbert (9.b.), a Cool Dance School tánccsoport tagjaként, 3-ik helyezést ért el a XIV. Klauzál Kupa Országos Amatőr Táncversenyen, 2016. március 12-én. Gratulálunk!

A Cool Dance csapat a XIV. Klauzál Kupán..

egyéb Jégkorong torna 2016.02.16.

Nádor Kristóf (7.A) a MAC Jégkorong Akadémia kölyök csapatával Kanadában megnyerte a Saint-Anselme-ben (Quebec) megrendezett Tournoi Bantam U15-ös jégkorong tornát. Az összes meccsüket megnyerték, előbb a csoportban, majd az elődöntőben és a döntőben is. Gratulálunk nekik!

egyéb Floorball diákolimpia ( Fővárosi selejtező ) 2015.12.07.

2015.12.07-én került megrendezésre iskolánkban a IV. korcsoportos fiú floorball diákolimpia budapesti selejtezője. Két csapatot is neveztünk a versenyre, melyek közül a "B" jelzésű továbbjutott a fővárosi elődöntőbe. Az elődöntő időpontja és helyszíne : 2015.12.14-e 12:00 óra, Vajda Péter Ének-Zenei Általános és Sportiskola. Csapattagok:

"A" csapat:Adámy Márton,Tárnok András, Udvarhelyi Gergely, Reif Márton