Hírek :

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] .. [ 10 ] [ 15 ] Új hír írása

egyéb Műkorcsolya 2018.12.10.

Mezei Réka 7. b osztályos tanuló, a 12. Santa Claus Cup Nemzetközi műkorcsolya versenyen 9. helyezést ért el. A szép eredményéhez gratulálunk!

egyéb Robotverseny 2018.12.09.

Kereszthury Péter (10.a) "ROBOKTAT" nevű csapatával a Nemak Mobilis robotverseny FLL regionális fordulójában 2. helyezést ért el, így az országos döntőbe jutott.

robotika_verseny

egyéb Judo Országos Bajnokság 2018.11.29.

Igaz Laura (8.a) elsőéves serdülőként ezüstérmet szerzett a Siklóson megrendezett judo országos bajnokságon.

egyéb Korcsolya 2018.11.25.

Mezei Réka 7.b osztályos tanulónk Szlovéniában a Skate Celje Nemzetközi Műkorcsolyaversenyen 8. helyezést ért el.

Kedves Réka, eredményedhez szívből gratulálunk!

egyéb Karate verseny 2018.11.19.

A hétvégén megrendezésre került A.J.K.A Karate Szövetség országos bajnokságán a 13-14 éves lány kategóriában KATA egyéni versenyszámban Gyarmati Fanni (8.a)  I. helyezett lett.

Gratulálunk neki!

egyéb Diákok az Akadémián 2018.11.18.

November 16-án a Magyar Tudomány Ünnepén a "Diákok az Akadémián" c. rendezvényre 10-12. évfolyamos tanulóink látogattak el és hallgatták meg Mende Balázs paleantropológus, Apáthy István csillagász, Ignácz Ádám zenetörténész, Kis-Tóth Ágnes asztrofizikus és Mokos Judit elméleti biológus diákoknak szánt előadásait a Magyar Tudományos Akadémián. Kisérő tanárok: Romhányi Katalin és Vaskor Gabriella voltak.

egyéb kerületi úszóverseny 2018.11.08.

Tisztelt Szülők és Tanulók!

A kerületi úszóverseny november 23-án kerül megrendezésre.Várom a gyerekek jelentkezését november 13-ig.

Köszönettel : Kertész Éva

egyéb Ritmikus sportgimnasztika 2018.10.14.

Papp Luca Anna (7.b.) a 2018.10.12-én megrendezett Viktória Kupán első helyezett lett ritmikus sportgimnasztikában mindkét szerével (labda és karika), így összetettben is ő állt a dobogó felső fokára.

egyéb Ritmikus gimnasztika 2018.09.17.

Balogh Dorka 7. b osztályos tanuló a Jász-Kupa bajnokságon ritmikus gimnasztikából

első helyzést ért el összetettben (labdagyakorlatból 1., karikagyarlatból 1. helyezés).

egyéb Magyar válogatott a 7.a-ból 2018.06.22.

Igaz Laura (7.a) judoka az eddig elért versenyeredményei alapján helyet kapott az országos serdülő válogatott keretben.