Hírek :

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] .. [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása

egyéb Hetedhét országban jártunk! - projektmunka 2017.12.11.

December 15-én (pénteken) a Hetedhét országban jártunk című projektmunka 1. alkalma kerül megrendezésre, mely a külföldön töltött cserediákság pozitívumait és negatívumait helyezi középpontba.

egyéb Ezüstérem az osztrák judo utánpótlásverseny 2017.12.04.

Igaz Laura (7.a) második helyen végzett az Osztrák Judoszövetség által kiírt nemzetközi U14-es judoversenyen.

egyéb Angol kerületi verseny 2017.11.29.

Az angol kerületi versenyen első helyezést ért el Németh Borbála a 8.a osztályból. Gratulálunk a szép eredményhez.

Tanárai: Schwarckopf Ágnes, Igaz Ágnes

egyéb Bendegúz Tudásbajnokság - A világ legjei 2017.11.23.

Bednarik Bianka 6. b osztályos tanuló a Bendegúz Tudásbajnokság első fordulójának, A világ legjei c. Extra játéknak a nyertese lett.

Eredményéhez gratulálunk!

egyéb Fudokan VB 2017.11.05.

Tersztenyák Balázs (10.b) a hétvégén rendezett Fudokan Világbajnokságon egyéni katában bronzérmet, egyéni kumitében bronzérmet, valamint csapatával a felnőttek között csapat katában ezüstérmet nyert. Gratulálunk!

VB csapat

egyéb Stiga mini asztalitenisz kupa 2017.10.26.

Paréj Márk 6. B osztályos tanuló a 2017. október 22-én megrendezésre került Stiga mini asztalitenisz kupán kategóriájában első helyezést ért el.

egyéb Judo Országos Bajnokság 2017.10.04.

A Judo Országos Bajnokságnak ebben az évben Debrecen adott otthont. Igaz Laura (7.a) csak a döntő hosszabbításában kapott ki ellenfelétől, így a második helyet szerezte meg az U13-as mezőnyben. Gratulálunk az újabb remek eredményhez!

egyéb Judo Atom Kupa aranyérem 2017.09.26.

Igaz Laura (7.a) egy sérülést követően visszatért a versenyzéshez és újra a legjobbnak bizonyult a Pakson megrendezett országos rangsorversenyben. Gratulálunk!

egyéb Angliai tanulmányi kirándulás 2017.09.25.