Hírek :

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] .. [ 10 ] [ 14 ] Új hír írása

egyéb Szolfézsverseny 2019.02.10.

Dévényi Márton Ákos (5. b) továbbjutott a Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny döntőjébe.

 


 
egyéb Sakkversenyek 2019.02.07.

 

A kerületi sakkversenyen első helyezett lett a lánycsapat Ónodi Emese, Juhász Janka és Kitanits Nadja szereplésével.

A budapesti sakk diákolimpián harmadik helyezést ért el Ónodi Tamás.

Gratulálunk!


 
egyéb Verseny 2019.02.04.

Nagy Ábel (8.b) a hétvégén Ausztriában megrendezett " VIENNA INTERNATIONAL DANCE OPEN" versenyen hip hop show szóló junior kategóriában ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk neki.


 
egyéb Budapesti úszóverseny 2019.02.03.

A budapesti úszódiákolimpián a következő eredmények születtek:

 

gyorsúszás: Molnár Klaudia (8./a) 12. hely; Hatvani Dóra (11./b) 15. hely; Hencz Tünde (11./b) 18. hely; Jancsurák Marcell (10./a) 23. hely

 

mellúszás: Pálinkás Lili (7./a) 4. hely; Rátkai Viktória (8./a) 7. hely; Hatvani Dóra (11./b) 9. hely; Jancsurák Marcell (10./a) 20. hely

 

hátúszás: Pénzes Júlia (7./a) 10. hely; Molnár Klaudia (8./a) 4. hely; Hencz Tünde (11./b) 9. hely

 

Gratulálunk!!


 
egyéb Arany Dániel Matematikaverseny, 2. forduló 2019.01.17.

Az Arany Dániel Matematikaverseny második fordulójába jutottak a következő tanulók:

 

Gombos Gergely 9.a

Harkai Bíborka 9.b

Horváth Ákos 9.a

Jancsurák Marcell 10.a

Kereszthury Péter 10.a

Sipos Zsombor 9.a

Skrabák Boglárka 9.a

Szász Benjámin 10.a

Tasnádi-Tulogdi Zsófia 10.b

 

Felkészítő tanárok: Dr. Horváth Eszter és Rakota Ilona

 

Gratulálunk a szép eredményhez.


 
egyéb Nemzetközi siker judoban 2018.12.14.

Az Aradon megrendezett U16 Euroliga nemzetközi judoversenyen Igaz Laura (8.a) az első helyen végzett. Az elmúlt években elért teljesítménye alapján bekerült a Héraklész Bajnokprogram által támogatott utánpótláskorú sportolók közé. Gratulálunk!

 


 
egyéb Műkorcsolya 2018.12.10.

Mezei Réka 7. b osztályos tanuló, a 12. Santa Claus Cup Nemzetközi műkorcsolya versenyen 9. helyezést ért el. A szép eredményéhez gratulálunk!


 
egyéb Robotverseny 2018.12.09.

Kereszthury Péter (10.a) "ROBOKTAT" nevű csapatával a Nemak Mobilis robotverseny FLL regionális fordulójában 2. helyezést ért el, így az országos döntőbe jutott. 

 


robotika_verseny
 
egyéb Judo Országos Bajnokság 2018.11.29.

Igaz Laura (8.a) elsőéves serdülőként ezüstérmet szerzett a Siklóson megrendezett judo országos bajnokságon.


 
egyéb Korcsolya 2018.11.25.

Mezei Réka 7.b osztályos tanulónk Szlovéniában a Skate Celje Nemzetközi Műkorcsolyaversenyen 8. helyezést ért el.

Kedves Réka, eredményedhez szívből gratulálunk!


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 10 ] [ 14 ] Új hír írása