Hírek :

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] .. [ 10 ] [ 15 ] Új hír írása

egyéb Verseny 2019.03.11.

Nagy Ábel (8.b) a hétvégén megrendezett MTMSZ Tavaszi kupán Hip-hop junior szóló kategóriában az 1. helyen végzett és a teljesítményével elhozta a legjobb táncos különdíját is. Csapatával pedig Hip-hop junior formációban szintén az 1. helyen végzett.

Gratulálunk neki!

egyéb Judo Ifi OB 2019.03.06.

Igaz Laura (8.a) judoka serdülőként az U18-as mezőnyben versenyezve ötödik helyen végzett az Ifjúsági Országos Bajnokságon.

egyéb  Plakátpályázat 2019.02.14.

A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Gyógynövény Szakosztálya „Lakóhelyem és a gyógynövények” címmel plakátpályázatot hirdetett 5-8. osztályos középiskolások számára.

A plakátpályázaton megosztott első helyezést ért el a Kempelen Farkas Gimnázium 6. a osztályának csapata.

A diákok pályázatukban a lakóhelyükön, Budafokon alkalmazott gyógynövényeket, az aloét, a nagy csalánt, és a borsosmentát mutatták be. A zsűrit lenyűgözte a plakát részletgazdagsága és interaktív elemei.

Plakátjuk linkje:

A csapat tagjai:

• Ferencz Dominika
  • Szalmay Luca
  • Schadl Dóra.

Megosztott második díjat kapott Füzesi Barbara, a Kempelen Farkas Gimnázium 5. b osztályos tanulója a „Gyógynövények körülöttünk” című pályaművéért. A plakáton nemcsak a legnépszerűbb hazai gyógynövényekről olvashatunk hasznos információkat, de a növények gyógyászatban felhasznált részeit is megismerhetjük.

plakátja linkje:

Felkészítő tanáruk Tóth Szilvia tanárnő.

egyéb Fuvolafesztivál 2019.02.13.

Skrabák Virág (7.a) a IV. Kovács Imre Fuvola-kamara Találkozón Szalóky Andreával Duó II. korcsoport kategóriában II. helyezést ért el.

egyéb Szolfézsverseny 2019.02.10.

Dévényi Márton Ákos (5. b) továbbjutott a Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny döntőjébe.

egyéb Sakkversenyek 2019.02.07.

A kerületi sakkversenyen első helyezett lett a lánycsapat Ónodi Emese, Juhász Janka és Kitanits Nadja szereplésével.

A budapesti sakk diákolimpián harmadik helyezést ért el Ónodi Tamás.

Gratulálunk!

egyéb Verseny 2019.02.04.

Nagy Ábel (8.b) a hétvégén Ausztriában megrendezett " VIENNA INTERNATIONAL DANCE OPEN" versenyen hip hop show szóló junior kategóriában ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk neki.

egyéb Budapesti úszóverseny 2019.02.03.

A budapesti úszódiákolimpián a következő eredmények születtek:

gyorsúszás: Molnár Klaudia (8./a) 12. hely; Hatvani Dóra (11./b) 15. hely; Hencz Tünde (11./b) 18. hely; Jancsurák Marcell (10./a) 23. hely

mellúszás: Pálinkás Lili (7./a) 4. hely; Rátkai Viktória (8./a) 7. hely; Hatvani Dóra (11./b) 9. hely; Jancsurák Marcell (10./a) 20. hely

hátúszás: Pénzes Júlia (7./a) 10. hely; Molnár Klaudia (8./a) 4. hely; Hencz Tünde (11./b) 9. hely

Gratulálunk!!

egyéb Arany Dániel Matematikaverseny, 2. forduló 2019.01.17.

Az Arany Dániel Matematikaverseny második fordulójába jutottak a következő tanulók:

Gratulálunk a szép eredményhez.

egyéb Nemzetközi siker judoban 2018.12.14.

Az Aradon megrendezett U16 Euroliga nemzetközi judoversenyen Igaz Laura (8.a) az első helyen végzett. Az elmúlt években elért teljesítménye alapján bekerült a Héraklész Bajnokprogram által támogatott utánpótláskorú sportolók közé. Gratulálunk!