Hírek :

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] .. [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása

egyéb Műkorcsolya 2017.02.14.

Mezei Réka 5. b osztályos tanuló, a Nemzetközi Műkorcsolya versenyen Szlovéniában, Ljubljanában a Tivoli Cup 2017 versenyen a korosztályában nagyon szép koreográfiával 9. helyezést ért el.

Eredményéhez szívből gratulálunk!

egyéb Teleki Pál Földtan-Földrajz Országos Verseny kerületi fordulója 2017.01.29.

Reif Márton 8. b osztályos tanuló a Teleki Pál Földtan-Földrajz Országos Verseny kerületi fordulóján I. helyezést ért és  továbbjutott a fővárosi fordulóba. Eredményéhez szívből gartulálunk!

Versenyfelkészítő tanára: Vaskor Gabriella, szaktanára: Juhász Gergely.

egyéb Kick Dance 2017.01.05.

Kovács Gergely Tódor 5. b osztályos tanuló a Kick Dance Magyar Kupán 2016. dec. 4-én serdülő páros B kategóriában 3. helyezést ért el. A kis páros eredményéhez gratulálunk! :)

egyéb Karácsonyi fotópályázat - végeredmény 2016.12.20.

Ezúton is szeretnénk megköszönni a részvételt a fotópályázatunkra jelentkező diákoknak! Közel hetven kép érkezett, ebből igyekezett a zsűri (Romhányi Katalin, Berei Zoltán, Olejnik Árpád) kiválasztani a legjobb hármat, ami egyáltalán nem volt könnyű feladat.

A végeredmény a következőképpen alakult:

1. Dócs Benedek (10.a)

2. Ányos Eszter (6.b)

3. Buró Blanka (10.b)

Az összes résztvevő egy-egy fotója megtekinthető iskolánk karácsonyi képeslapján is.

Gratulálunk, és várjuk a képeiteket jövőre is!

egyéb Műkorcsolyázás 2016.12.10.
Mezei Réka 5.b osztályos műkorsolyázó, a 10. Santa Claus Cup-on 29 versenyzőből a 14. helyen végzett. Eredményéhez szívből :) gratulálunk!

egyéb 3. Rossmann Mikulásfutás 2016.12.04.

Gratulálunk Tarr Norbertnek (10.b), aki a 2016-os 3. Rossmann Mikulásfutáson a 2850 induló között futamának ELSŐ helyezettje lett, így most már biztos, hogy ő az egyik idei leggyorsabb Mikulás!

Tarr Norbert (10B) 3-Mikulásfutás első futam 1. helyezés

egyéb JUDO Országos Bajnokság 2016.12.03.

A 2016. évi Országos Serdülő JUDO Bajnokságon Bodor Sára Vera (7.b) bonzérmes lett.

Gratulálunk!

egyéb Karácsonyi fotópályázat 2016 2016.12.01.

Kedves Diákok!

Idén is meghirdetjük karácsonyi fotópályázatunkat.

Van háziállatod? Szeretsz fényképeket készíteni? Örökítsd meg a kis kedvencedet valamilyen karácsonyi környezetben, és vegyél részt a karácsonyi fotópályázatunkon!

A legjobb képek megjelennek majd a KFG karácsonyi üdvözlőlapján, az első három helyezett pedig további jutalomban részesül.

Beküldési határidő: December 15.

Ha kérdésed van, vagy már hoznád is a képeket, keresd Olejnik Árpád tanár urat!

egyéb Műkorcsolya 2016.11.29.
Mezei Réka, 5.b osztályos tanuló a múlt héten Szlovéniában megrendezésre került nemzetközi műkorcsolya versenyen a 42 fős mezőnyben a 17. helyezést érte el.
Eredményéhez gratulálunk!

egyéb sakkverseny 2016.11.12.

Szász Benjámin (8.a) a kerületi Charusek Rezső sakk emlékversenyen 6. helyezett lett.