Hírek :

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] .. [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása

egyéb Torna diákolimpia 2018.03.23.

Országos szertorna döntő (03.11.):

 

leány csapat 11. hely: Bacsa Liza, Pokoly Panna, Sándor Petra, Szabó Zita, Szabó-Salfay Zita, Szalai Maya,

 

fiú csapat 4. hely: Adámy Márton, Benkó Csaba, Cseh Norbert, Csörgits Máté, Gátmezei Kornél, Kocsis Ákos, Kocsis Márk.

 

Tanáruk Ács Győző tanár úr.


 
egyéb Zrínyi Ilona Matematikaverseny, országos döntő 2018.03.08.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjébe jutott:

 

Rábai Gellért            6.a

Yu Lang Richard       7.a

Páhán Anita             8.a

 

A területi fordulón díjazott tanulóink:

 

5. évfolyam:

Németh Hanna            10. helyezett

Sebestyén Sára           17. helyezett

 

6. évfolyam:

Rábai Gellért                 2. helyezett

Dévényi Álmos              5. helyezett

Szabó Erik                    9. helyezett

Tersztenyák Alíz           13. helyezett

Pick Leonard                16. helyezett

Palotás Levente            17. helyezett

 

7. évfolyam

Yu Lang Richard            1. helyezett

Légrády Kristóf             2. helyezett

Nagy Ábel                   12. helyezett

Nagy Sólyom               15. helyezett

Szabó Adél                  17. helyezett

 

8. évfolyam

Páhán Anita                    1. helyezett

Gombos Gergely              6. helyezett

Sziva Márton                   9. helyezett

Horváth Ákos                  10. helyezett

Skrabák Boglárka            16. helyezett

Sipos Zsombor                17. helyezett

Benedek Zoltán               19. helyezett

 

12. évfolyam

Pál Viktor                        3. helyezett

 

Csapateredmények:

 

6. évfolyam                    2. helyezett

7. évfolyam                    1. helyezett

8. évfolyam                    2. helyezett

12. évfolyam                  1. helyezett

 

Tanáraik: Csébics Anikó, Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona, Tolnai Judit 

 

Gratulálunk!

 


 
egyéb Kémia verseny 2018.03.06.

A múlt héten lezajlott kerületi Hevesy verseny is sikereket hozott iskolánknak.

 

A 7. évfolyamon 1. lett gimnáziumi kategóriában Yu Lang Richárd (7. a),

                        3. lett gimnáziumi kategóriában Nagy Sólyom (7. b).

A 8. évfolyamon 1. lett gimnáziumi kategóriában Skrabák Boglárka (8. a),

                        2. lett gimnáziumi kategóriában Páhán Anita (8. a).

 

Tanáruk Gajdosné Szabó Márta tanárnő. 


A DOBOGÓSOK 8. évfolyam Dobogósok 7. évfolyam
 
egyéb Fővárosi Ütőfesztivál 2018.03.05.

A III. Konrád Péter Fővárosi Ütőfesztiválon Béndek Simon 7.a osztályos tanuló arany díjat nyert. Budapest, 2018. március 3.


 
egyéb Angol és irodalom verseny 2018.03.03.

Polgár Eszter (6.a) a Tudásbajnokság Országos Tanulmányi Versenyen angol haladó és irodalom tantárgyból arany fokozatot szerzett.

Gratulálunk!

Tanárai: Szabóné Moncz Éva (irodalom) és Mezei Fruzsina(angol nyelv)


 
egyéb Öveges József Fizikaverseny 2018.03.02.

Az Öveges József Fizikaverseny 2. fordulójába jutott:

 

Aszódi Anna (8.b)

Benedek Zoltán  (8.a)

Berczi Róza (8.b)

Horváth Ákos (8.a)

Páhán Anita (8.a)

Sipos Zsombor (8.a)

Skrabák Boglárka (8.a)

 

Tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

      


 
egyéb Hip-hop verseny 2018.02.28.

Nagy Ábel (7.b) február 24-én a Ritmus Csapatok Országos Táncversenyén  I. helyezett lett "Gyerek B szóló" kategóriában! Ezzel kvalifikálta magát a májusi zágrábi világbajnokságra. Gratulálunk.  


 
egyéb Szertorna eredmények 2018.02.12.

Országos szertorna elődöntő:

leány csapat 5. hely: Bacsa Liza, Szalai Maya, Pokoly Panna, Szabó Zita, Szabó-Salfay Zita, Sándor Petra

fiú csapat 2. hely: Csörgits Máté, Adámy Márton, Benkó Csaba, Gátmezei Kornál, 

Egyéni összetett 6. hely: Sándor Petra

Tanáruk Ács Győző tanár úr.


 
egyéb Kerületi és budapesti sakkverseny 2018.02.12.

A kerületi sakkverseny csapat eredménye:

1. helyezett: Ónodi Emese, Ónodi Tamás, Juhász Janka, Lévai Dávid, Kitanits Nádja

 

Budapesti diákolimpia egyéni eredményei:

5. helyezett: Lengyel Barnabás

6. helyezett: Szász Benjámin


 
egyéb Angol nyelvi OÁTV 2018.02.06.

Yu Lang Richárd (7.a), Kovács Vince (7.a) és Kiss Veronika (8.a) továbbjutottak az angol nyelvi OÁTV (Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny) második, megyei fordulójába.

 

Gratulálunk Nekik és további sikereket kívánunk!


 
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása