Hírek :

kategóriákat mutat
1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] .. [ 10 ] [ 14 ] Új hír írása

egyéb Szinkronúszó MEC Cup Szlovákia 2019.04.16.

Kozári Enikő (7.a.) április 20-21-én a Szlovákiában megrendezett MEC Cup versenyen kombinációs kűrben első helyezést ért el az utánpótlás válogatott tagjaként.

egyéb Hír címe 2019.04.15.

Balog Eszter (9.a) a Finnországban megrendezett szinkronkorcsolya világbajnokságon a válogatott tagjaként csapatával a 14.helyen végzett.

egyéb Szinkronúszó országos bajnokság 2019.04.10.

Kozári Enikő (7.a) az április 6-7-én megrendezett utánpótlás szinkronúszó országos bajnokságon csapatban és kombinációs kűrben is első helyezést ért el.

egyéb Weiner Hangszeres tanulmányi verseny 2019.03.27.

Farkas Botond Máté (7.a) a Weiner Leó Katolikus Zeneiskola és Zeneművészeti Szakgimnázium által rendezett Weiner Hangszeres tanulmányi versenyen ARANY minősítést kapott. (gitár)

Gratulálunk a szép eredményéhez!

egyéb Országos Sakk Diákolimpia 2019.03.25.

Ónódi Emese, Juhász Janka és Kitanits Nádja tanulóink az országos sakk diákolimpián 20. hezyezést értek el!

Gratulálunk!

egyéb Birkózás 2019.03.17.

Zimonyi Barna 7. b osztályos tanuló a németországi Aichachban 8 ország 430 birkózója részvételével megrendezett "Wittelsbacher Land Tour" elnevezésű nemzetközi szabadfogású birkózó versenyen második helyen végzett. Erdeményéhez nagy örömmel gratulálunk!

egyéb Verseny 2019.03.11.

Nagy Ábel (8.b) a hétvégén megrendezett MTMSZ Tavaszi kupán Hip-hop junior szóló kategóriában az 1. helyen végzett és a teljesítményével elhozta a legjobb táncos különdíját is. Csapatával pedig Hip-hop junior formációban szintén az 1. helyen végzett.

Gratulálunk neki!

egyéb Judo Ifi OB 2019.03.06.

Igaz Laura (8.a) judoka serdülőként az U18-as mezőnyben versenyezve ötödik helyen végzett az Ifjúsági Országos Bajnokságon.

egyéb  Plakátpályázat 2019.02.14.

A Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság Gyógynövény Szakosztálya „Lakóhelyem és a gyógynövények” címmel plakátpályázatot hirdetett 5-8. osztályos középiskolások számára.

A plakátpályázaton megosztott első helyezést ért el a Kempelen Farkas Gimnázium 6. a osztályának csapata.

A diákok pályázatukban a lakóhelyükön, Budafokon alkalmazott gyógynövényeket, az aloét, a nagy csalánt, és a borsosmentát mutatták be. A zsűrit lenyűgözte a plakát részletgazdagsága és interaktív elemei.

Plakátjuk linkje:

A csapat tagjai:

• Ferencz Dominika
  • Szalmay Luca
  • Schadl Dóra.

Megosztott második díjat kapott Füzesi Barbara, a Kempelen Farkas Gimnázium 5. b osztályos tanulója a „Gyógynövények körülöttünk” című pályaművéért. A plakáton nemcsak a legnépszerűbb hazai gyógynövényekről olvashatunk hasznos információkat, de a növények gyógyászatban felhasznált részeit is megismerhetjük.

plakátja linkje:

Felkészítő tanáruk Tóth Szilvia tanárnő.

egyéb Fuvolafesztivál 2019.02.13.

Skrabák Virág (7.a) a IV. Kovács Imre Fuvola-kamara Találkozón Szalóky Andreával Duó II. korcsoport kategóriában II. helyezést ért el.