Hírek :

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 15 ] Új hír írása

egyéb Európa Kupa Lengyelországban 2019.10.10.

A 29 ország sportolóit felvonultató varsói U16 Európa Kupa versenyen a magyar serdülő judóválogatott összesítésben az első helyen végzett, Igaz Laura (9.a) súlycsoportjában az ötödik helyet szerezte meg.

egyéb Írországi kirándulás 2019.10.01.

Kedves Szülők!

Az idei angolos kirándulás célpontja: Írország.

Iskolánkban október 10-én, csütörtökön 18 órakor a Challenge utazási iroda képviselője szülői értekezletet tart az érdeklődő szülőknek.

Az utazás időpontja: 2020. május 11-16. Az úti cél Dublin környéke. Utazás: repülőgéppel, helyi busszal és közlekedéssel. Szállás: családoknál. A részvételi díjról és a részletes programokról az angol szakos tanároktól kaphatnak tájékoztatást.

Schwarckopf Ágnes tanárnő

egyéb Atlétika 2019.06.13.

Pénzes Júlia (7.a) az Atlétika Diákolimpia megyei döntőjében 600 méteren harmadik helyet szerezve bejutott az országos döntőre, ahol nagyon szép helyen végzett.

Edzője: Bartha Attila

Gratulálunk!

egyéb  Rendhagyó irodalomóra 2019.06.05.

Rendkívüli irodalomóra keretében iskolánkban harmadik alkalommal tartott előadást Kiss Kálmán költő, irodalmár, nyugalmazott pedagógus Füst Milán életéről és munkásságáról a 11.évfolyamosok számára.

egyéb Atlétika 2019.06.05.

Gratulálunk Kőszegi Mirának és Jancsurák Marcellnek a Székesfehérváron megrendezett Országos Atlétika Diákolimpián elért eredményeikért!

Mira 200 m síkfutásban első, Marci 100 méteren 26., 200 méteren 30. helyezett lett.

egyéb Bronzérem az Európa Kupán 2019.06.04.

Igaz Laura (8. a) harmadik helyen végzett a Győrben megrendezett U15 Judo Európa Kupán. Gratulálunk!

egyéb atlétika 2019.05.23.

A Budapesti Atlétikai Diákolimpián szép eredményeket értek el iskolánk tanulói.

Molnár Janka 12.A 400 méteren első, Kőszegi Mira 11.A  400 és 200 méteren első, Jancsurák Marcell 10.A 100 méteren ötödik, 200 méteren nyolcadik, távolugrásban hetedik lett.

Csörgits Máté 11.A  3000 méteren indult, és a negyedik helyet szerezte meg.

Kassai Boglárka 10.B 100 méteren ötödik, 200 méteren tizedik lett.

Gratulálunk !

egyéb Látványtánc 2019.05.22.
Berec Bettina, a 7.a osztály tanulója a 2019.05.18-án és 19-én megtartott Magyar Látványtánc Szövetség Országos Döntőjén
Hip-Hop Egyéniben,
Hip-Hop Trióban,
Hip-Hop Csoportban és
Pom-Pon Csoportban is Országos Bajnoki Címet szerzet,t így méltóan képviseli a Táncvarázs Sportegyesületet a június végén Balatonfüreden megrendezésre kerülő Európa Bajnokságon!

egyéb Siker válogatott mezben 2019.05.21.

Igaz Laura (8.a) a magyar serdülő válogatott színeiben bronzérmet szerzett az Erfurtban rendezett judóbajnokságon.

egyéb Hip-hop verseny 2019.05.13.

Nagy Ábel 8.b a hétvégén megrendezett INTERNATIONAL DANCE OPEN ZAGREB 2019 nemzetközi versenyen junior szóló kategóriában ezüstérmet szerzett.

Csapatával pedig megnyerték a versenyt, így aranyéremmel térhettek haza.