Hírek :

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása

egyéb Magyar válogatott a 7.a-ból 2018.06.22.

Igaz Laura (7.a) judoka az eddig elért versenyeredményei alapján helyet kapott az országos serdülő válogatott keretben.

egyéb Sport 2018.06.19.

Ludányi Zsófi (5.b) a hétvégén megrendezésre került Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia országos döntőjén, korcsoportjában 6. helyezett lett.

egyéb Ritmikus sportgimnasztika 2018.06.11.

Papp Luca Anna 6. b osztályos tanuló az országos diákolimpián ritmikus sportgimnasztikából

3. osztályban harmadik lett összetettben (labdagyakorlatból 3., karikagyarlatból 4. helyezést ért el.)

Eredményéhez szívből gratulálunk!

egyéb U15 Judo Európa-kupa aranyérem 2018.06.04.

Igaz Laura (7.a) első helyen végzett a Győrben rendezett U15-ös Judo Európa-Kupa viadalon.

egyéb Arany Dániel Matematika Tanulóverseny 2018.05.24.

Kereszthury Péter 9.a osztályos tanuló az Arany Dániel Matematika Tanulóversenyen 14. helyezést ért el, dicséretben részesült.

Tanárai: Rakota Ilona, Dr. Horváth Eszter.

Gratulálunk a szép eredményhez.

egyéb A dobogó tetején Szlovákiában is 2018.05.15.

A Rimaszombaton megrendezett nemzetközi judoversenyen Igaz Laura (7. a) szlovák, osztrák és cseh ellenfeleit legyőzve aranyérmet szerzett U15-ös korosztályban.

egyéb Európa bajnokság 2018.05.14.

Nagy Ábel (7.b) a hétvégén Horvátországban megrendezett Zagreb-i International Dance Open Európa Bajnokságon, Children szolo SHOW kategóriában az  1. helyen végzett.

egyéb Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2018.05.11.

Csala Bálint 11.b osztályos tanuló a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen 14. helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Tanára Romhányi Katalin tanárnő.

egyéb Tudásbajnokság megyei döntő 2018.05.10.

A Tudásbajnokság megyei döntőjében

Skrabák Virág (6.a) anyanyelv tárgyból 2., matematika tárgyból 4. helyezett lett,

Skrabák Boglárka (8.a) anyanyelv tárgyból 1., matematika tárgyból 2. helyezett lett.

Bogi ezzel az eredménnyel anyanyelv tárgyból a május 26-án Szegeden megrendezésre kerülő országos döntőbe jutott.

egyéb Karateverseny 2018.05.06.

Kisjenői nemzetközi karateversenyen Varga Dorottya Petra (6.b) kataban és kumitében is ezüst, Tersztenyák Balázs (10.b) kataban ezüst, kumiteben arany és Tersztenyák Aliz (6.b) kumiteben bronz érmet szerzett. Gratulálunk nekik!