Hírek :

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 16 ] Új hír írása

egyéb Levelező versenyek 2020.06.11.

Somogyi Kincső 8. osztályos tanulónak a Bendegúz Tudásbajnokságon elért eredményei:

Biológia: megyei forduló 100%, országos döntő 96%.

Magyar irodalom: megyei forduló 100%, országos döntő 96%.
Emellett a Bendegúz nyelvÉsz versenyen is indult, ahol a megyei fordulón 96%-ot, az országos döntőn 92%-ot teljesített.

Erdeményeihez szívből gratulálunk!

Tanárai: Vaskor Gabriella (biológia) és Törökné Vermes Judit (magyar nyelv és irodalom)

egyéb Bendegúz Tudásbajnokság Levelező Verseny (8.b osztály eredményei) 2020.06.11.

A Bendegúz Tudásbajnokság Levelező Versenyén

Matematika megyei fordulóban

Bedőcs Anna 8. b osztályos tanuló 92 %-os,

Oszlánszky Lili Luca 8. b osztályos tanuló 83 %-os,

Spéth Gergely 8. b osztályos tanuló 83 %-os eredményt ért el.

tanáruk: Horváth Eszter

Biológia országos döntőjében

Papp Dorina 8. b osztályos tanuló 96 %-os eredményt ért el.

tanára: Vaskor Gabriella

Biológia megyei fordulóban

Oszlánszky Lili Luca 8. b osztályos tanuló 92 %-os

Papp Dorina 8. b osztályos tanuló 100 %-os eredményt ért el.

tanáruk: Vaskor Gabriella

Nyelvtan országos döntőjében

tanára: Törökné Vermes Judit

Eredményükhöz szívből gratulálunk!

egyéb Standard tánc 2020.03.10.
Bednarik Bianka 8. b osztályos tanuló táncpartnerével 2020.03.01-jén a Danza Kupán Ifi C standard kategóriában, eggyel magasabb korosztályban, mint a sajátjuk második helyezést ért el. Míg 2020.03.07-én a Közép-magyarországi Területi Bajnokságon Junior II. C standard kategóriában területi bajnokok lettek.

egyéb Balett 2020.03.02.

Oszlánszky Lili 8. b osztályos tanuló a hétvégén a Connector Fest táncversenyen volt a balett versenycsoportjával, ahol 2. helyezést értek el, s elhozták még a legjobb csapat különdíját is.

Eredményükhez gratulálunk!

egyéb sakkverseny 2020.02.25.

Ónodi Tamás eredményéhez gratulálunk,aki a budapesti sakk diákolimpián IV. értékszámos korcsoportban 7.helyen végzett.

egyéb Ezüstérem a felnőtt mezőnyben 2020.02.08.

Igaz Laura (9.a) elsőéves ifiként második helyen végzett a Cegléden megrendezett Judo Felnőtt Országos Rangsorversenyen. Gratulálunk!

Fricsfalusi Roland 8.hely

Szombaton a kerületi győztes fiúcsapat/Ónodi T.,Bodnár Á.,Liziczay ZS.,Bátori G./ a budabesti diákolmpia 5. helyét szerezte meg, ezzel továbbjutottak az országos versenyre.

Lánycsapatunk Ónodi Emese, Juhász Janka, Kitanits Nadja részvételével a budapesti diákolimpián a 6. helyet szerezte meg.

Gratulálunk!

egyéb Kerületi sakk csapat diákolimpia 2020.01.30.

Iskolánk fiú sakkcsapata megnyerte a kerületi sakk csapat diákolimpiát felsős korosztályban, és ezzel továbbjutott a budapesti döntőbe.

A csapat tagjai : Ónodi Tamás, Bodnár Ákos, Liziczay Zsombor és Bátori Gergő.

egyéb Bronzérem az Országos Rangsorversenyen 2020.01.28.

Igaz Laura (9.a)  immár az U18-as mezőnyben versenyezve harmadik helyen végzett a Judo Országos Rangsorversenyen.

egyéb Farsang - 2020. 2020.01.19.

Kedves Szülők, Tanárok és Diákok!

Hagyományosan a 8. évfolyam rendezi a farsangot. Idén jan. 24-én, pénteken 16 h-tól 19 h-ig tartjuk. Várjuk a jelmezbe öltözött versenyzőket és az érdeklődőket!

Programjaink között lesz: jelmezverseny, fánkevőverseny, kvízjáték, relax-szoba, Henna-festés, kínai szoba, játékbarlang, kísértetszoba, tombolasorsolás, karaoki, kiszebábu-égetés stb.

Gyere el Te is, szeretettel várunk! Már elkezdtük árulni a tombolajegyeket!