A régi jól bevált gyakorlat szerint papírhulladék-gyűjtést szervezünk a november első hetében.

A kihelyezett konténerbe háromféle papírhulladékot lehet gyűjteni. Ezek az újságok, a könyvek és az irodai papírok. Az újságok közé minden napilap, reklámújság, szórólap, magazin, katalógus beletartozik, függetlenül attól, hogy tűzött vagy ragasztott technikával készült. Az irodai papírok között lehetnek famentes, fehér vagy recycling fénymásoló papírok, önátírós tömbök, füzetek, szállítólevelek, minden, ami egy irodában papírként előkerül, megfordul. Az irodai papírok között nem lehet műanyag lefűző (genotherm), indigó, indigós tömb, gyűrűs karton dosszié.

A kihelyezett konténer nem tartalmazhat barna vagy színes hullámpapír dobozokat, tojástálcákat, tejes-, gyümölcsleveses, italos kartonokat, tapétát, posztert, plakátot, papírcsévét vagy más néven papírcsövet.

Üdvözlettel,

Diákönkormányzat

egyéb Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj 2020.10.14.

Skrabák Balázs (6.a) a Happy Dance Művészeti és Sport Egyesület versenyzőjeként hazai és nemzetközi eredményeivel  az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett "Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj" nyertese lett.

Edzői: Závodszky Péterné és Závodszky Rita

egyéb Aranyérem a Judo OB-n 2020.10.10.

Igaz Laura (10.A) a Győrben megrendezett U17 Judo Országos Bajnokságon aranyérmet szerzett, így ismételten ő lett korosztályának Magyar Bajnoka. Gratulálunk!

egyéb 27. Országos Diákfilmszemle 2020.08.12.

Nagy örömmel számolunk be arról, hogy Az alkotók a Nyugat-kánon peremén tananyagunkhoz kapcsolódó projektünk (11. AB magyar nyelv és irodalom csoport) keretében készült Öreg színész című film szerepel a 27. Országos Diákfilmszemlén. A hangulatfilmet a szemle 3. napján, 2020. augusztus 28-án, pénteken vetítik az első blokkban, 13 órától. A szemle nyilvános , szeretettel várjuk az érdeklődőket!

Projektvezetők: Rácz Gabriella és Asboltné Czapári Beáta

egyéb Levelező versenyek 2020.06.11.

Somogyi Kincső 8. osztályos tanulónak a Bendegúz Tudásbajnokságon elért eredményei:

Biológia: megyei forduló 100%, országos döntő 96%.

Magyar irodalom: megyei forduló 100%, országos döntő 96%.
Emellett a Bendegúz nyelvÉsz versenyen is indult, ahol a megyei fordulón 96%-ot, az országos döntőn 92%-ot teljesített.

Erdeményeihez szívből gratulálunk!

Tanárai: Vaskor Gabriella (biológia) és Törökné Vermes Judit (magyar nyelv és irodalom)

egyéb Bendegúz Tudásbajnokság Levelező Verseny (8.b osztály eredményei) 2020.06.11.

A Bendegúz Tudásbajnokság Levelező Versenyén

Matematika megyei fordulóban

Bedőcs Anna 8. b osztályos tanuló 92 %-os,

Oszlánszky Lili Luca 8. b osztályos tanuló 83 %-os,

Spéth Gergely 8. b osztályos tanuló 83 %-os eredményt ért el.

tanáruk: Horváth Eszter

Biológia országos döntőjében

Papp Dorina 8. b osztályos tanuló 96 %-os eredményt ért el.

tanára: Vaskor Gabriella

Biológia megyei fordulóban

Oszlánszky Lili Luca 8. b osztályos tanuló 92 %-os

Papp Dorina 8. b osztályos tanuló 100 %-os eredményt ért el.

tanáruk: Vaskor Gabriella

Nyelvtan országos döntőjében

tanára: Törökné Vermes Judit

Eredményükhöz szívből gratulálunk!

egyéb Standard tánc 2020.03.10.
Bednarik Bianka 8. b osztályos tanuló táncpartnerével 2020.03.01-jén a Danza Kupán Ifi C standard kategóriában, eggyel magasabb korosztályban, mint a sajátjuk második helyezést ért el. Míg 2020.03.07-én a Közép-magyarországi Területi Bajnokságon Junior II. C standard kategóriában területi bajnokok lettek.

egyéb Balett 2020.03.02.

Oszlánszky Lili 8. b osztályos tanuló a hétvégén a Connector Fest táncversenyen volt a balett versenycsoportjával, ahol 2. helyezést értek el, s elhozták még a legjobb csapat különdíját is.

Eredményükhez gratulálunk!

egyéb sakkverseny 2020.02.25.

Ónodi Tamás eredményéhez gratulálunk,aki a budapesti sakk diákolimpián IV. értékszámos korcsoportban 7.helyen végzett.

egyéb Ezüstérem a felnőtt mezőnyben 2020.02.08.

Igaz Laura (9.a) elsőéves ifiként második helyen végzett a Cegléden megrendezett Judo Felnőtt Országos Rangsorversenyen. Gratulálunk!