Tisztelt Szülők és Tanulók!

A kerületi úszóverseny november 23-án kerül megrendezésre.Várom a gyerekek jelentkezését november 13-ig.

Köszönettel : Kertész Éva

egyéb Ritmikus sportgimnasztika 2018.10.14.

Papp Luca Anna (7.b.) a 2018.10.12-én megrendezett Viktória Kupán első helyezett lett ritmikus sportgimnasztikában mindkét szerével (labda és karika), így összetettben is ő állt a dobogó felső fokára.

egyéb Ritmikus gimnasztika 2018.09.17.

Balogh Dorka 7. b osztályos tanuló a Jász-Kupa bajnokságon ritmikus gimnasztikából

első helyzést ért el összetettben (labdagyakorlatból 1., karikagyarlatból 1. helyezés).

egyéb Magyar válogatott a 7.a-ból 2018.06.22.

Igaz Laura (7.a) judoka az eddig elért versenyeredményei alapján helyet kapott az országos serdülő válogatott keretben.

egyéb Sport 2018.06.19.

Ludányi Zsófi (5.b) a hétvégén megrendezésre került Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia országos döntőjén, korcsoportjában 6. helyezett lett.

egyéb Ritmikus sportgimnasztika 2018.06.11.

Papp Luca Anna 6. b osztályos tanuló az országos diákolimpián ritmikus sportgimnasztikából

3. osztályban harmadik lett összetettben (labdagyakorlatból 3., karikagyarlatból 4. helyezést ért el.)

Eredményéhez szívből gratulálunk!

egyéb U15 Judo Európa-kupa aranyérem 2018.06.04.

Igaz Laura (7.a) első helyen végzett a Győrben rendezett U15-ös Judo Európa-Kupa viadalon.

egyéb Arany Dániel Matematika Tanulóverseny 2018.05.24.

Kereszthury Péter 9.a osztályos tanuló az Arany Dániel Matematika Tanulóversenyen 14. helyezést ért el, dicséretben részesült.

Tanárai: Rakota Ilona, Dr. Horváth Eszter.

Gratulálunk a szép eredményhez.

egyéb A dobogó tetején Szlovákiában is 2018.05.15.

A Rimaszombaton megrendezett nemzetközi judoversenyen Igaz Laura (7. a) szlovák, osztrák és cseh ellenfeleit legyőzve aranyérmet szerzett U15-ös korosztályban.

egyéb Európa bajnokság 2018.05.14.

Nagy Ábel (7.b) a hétvégén Horvátországban megrendezett Zagreb-i International Dance Open Európa Bajnokságon, Children szolo SHOW kategóriában az  1. helyen végzett.