Hírek :

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 12 ] Új hír írása

egyéb Fudokan VB 2017.11.05.

Tersztenyák Balázs (10.b) a hétvégén rendezett Fudokan Világbajnokságon egyéni katában bronzérmet, egyéni kumitében bronzérmet, valamint csapatával a felnőttek között csapat katában ezüstérmet nyert. Gratulálunk!

VB csapat

egyéb Stiga mini asztalitenisz kupa 2017.10.26.

Paréj Márk 6. B osztályos tanuló a 2017. október 22-én megrendezésre került Stiga mini asztalitenisz kupán kategóriájában első helyezést ért el.

egyéb Judo Országos Bajnokság 2017.10.04.

A Judo Országos Bajnokságnak ebben az évben Debrecen adott otthont. Igaz Laura (7.a) csak a döntő hosszabbításában kapott ki ellenfelétől, így a második helyet szerezte meg az U13-as mezőnyben. Gratulálunk az újabb remek eredményhez!

egyéb Judo Atom Kupa aranyérem 2017.09.26.

Igaz Laura (7.a) egy sérülést követően visszatért a versenyzéshez és újra a legjobbnak bizonyult a Pakson megrendezett országos rangsorversenyben. Gratulálunk!

egyéb Angliai tanulmányi kirándulás 2017.09.25.

Tisztelt Szülők!

Szeretnénk tákójékoztatni Önöket, hogy márciusban az angol munkacsoport egyhetes, tanfolyammal összekötött tanulmányi kirándulást szervez Dél-Angliába. A kirándulásra való jelentkezés határideje: (legkésőbb) október 10. A nagy érdeklődésre való tekintettel javasoljuk, hogy aki csatlakozni szeretne, mielőbb jelentkezzen szaktanáránál további részletes információkért.

Angol munkacsoport

egyéb STREETBALL fesztivál 2017.09.20.

Az immár hagyományosnak számító STREETBALL fesztivál az idén október 5-én és 6-án (csütörtök-péntek) délután kerül megrendezésre. Szeretettel várunk minden jelenlegi és volt diákot és szurkolni vágyó szülőt!

egyéb Judo országos rangsorverseny - első helyezés 2017.09.09.

Szegeden került megrendezésre az őszi versenyszezon első országos judoversenye, ahol Igaz Laura (7. a) első helyen végzett.

egyéb Országos Angol verseny 2017.06.19.

Nemrégiben Polgár Eszter 5.a osztályos diákunk az Országos Angol versenyen(ahol anyanyelvűek is megfordultak), a második legjobb pontszámmal a 8.helyezést érte el!!! Eredményéhez szívből gratulálunk!

Tanára: Schwarckopf Ágnes tanárnő

egyéb Judo ezüst Ausztriából 2017.06.18.

Gratulálunk Igaz Laurának (6.a), aki a Grazban megrendezett nemzetközi judoversenyen U14-es kategóriában ezüstérmet szerzett.

egyéb Angol és nyelvtan verseny 2017.05.28.

Polgár Eszter (5.a) az Ifjúsági Anyanyelv versenyen saját korcsoportjában kiemelkedő teljesítményével Arany fokozatot kapott. Ugyanígy Angol nyelv tantárgyból is Arany elismerést szerzett.

Tanárai:Szabóné Moncz Éva(anyanyelv) és Schwarckopf Ágnes(angol nyelv).

Gratulálunk neki és felkészítő tanárainak!