A tanáraink és diákjaink által készített kis összeállítással kívánok kellemes ünnepeket a Kempelen Farkas Gimnázium közössége nevében.

Bízom benne, hogy az itt található „képeslap” oldalait lapozgatva igazi karácsonyi hangulatba kerülnek.

Békefi Gábor

igazgató

egyéb Angol kerületi szépkiejtési verseny 2017.12.14.

Az angol kerületi szépkiejtési versenyen 7-8. évfolyamon Németh Veronika (7a) első helyezést, Kiss Veronika (8a) második helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Tanáraik: Igaz Ágnes, Felföldiné Székely Dóra

egyéb Hetedhét országban jártunk! - projektmunka 2017.12.11.

December 15-én (pénteken) a Hetedhét országban jártunk című projektmunka 1. alkalma kerül megrendezésre, mely a külföldön töltött cserediákság pozitívumait és negatívumait helyezi középpontba.

egyéb Ezüstérem az osztrák judo utánpótlásverseny 2017.12.04.

Igaz Laura (7.a) második helyen végzett az Osztrák Judoszövetség által kiírt nemzetközi U14-es judoversenyen.

egyéb Angol kerületi verseny 2017.11.29.

Az angol kerületi versenyen első helyezést ért el Németh Borbála a 8.a osztályból. Gratulálunk a szép eredményhez.

Tanárai: Schwarckopf Ágnes, Igaz Ágnes

egyéb Bendegúz Tudásbajnokság - A világ legjei 2017.11.23.

Bednarik Bianka 6. b osztályos tanuló a Bendegúz Tudásbajnokság első fordulójának, A világ legjei c. Extra játéknak a nyertese lett.

Eredményéhez gratulálunk!

egyéb Fudokan VB 2017.11.05.

Tersztenyák Balázs (10.b) a hétvégén rendezett Fudokan Világbajnokságon egyéni katában bronzérmet, egyéni kumitében bronzérmet, valamint csapatával a felnőttek között csapat katában ezüstérmet nyert. Gratulálunk!

VB csapat

egyéb Stiga mini asztalitenisz kupa 2017.10.26.

Paréj Márk 6. B osztályos tanuló a 2017. október 22-én megrendezésre került Stiga mini asztalitenisz kupán kategóriájában első helyezést ért el.

egyéb Judo Országos Bajnokság 2017.10.04.

A Judo Országos Bajnokságnak ebben az évben Debrecen adott otthont. Igaz Laura (7.a) csak a döntő hosszabbításában kapott ki ellenfelétől, így a második helyet szerezte meg az U13-as mezőnyben. Gratulálunk az újabb remek eredményhez!

egyéb Judo Atom Kupa aranyérem 2017.09.26.

Igaz Laura (7.a) egy sérülést követően visszatért a versenyzéshez és újra a legjobbnak bizonyult a Pakson megrendezett országos rangsorversenyben. Gratulálunk!