Hírek :

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 14 ] Új hír írása

egyéb Hip-hop verseny 2019.05.13.

Nagy Ábel 8.b a hétvégén megrendezett INTERNATIONAL DANCE OPEN ZAGREB 2019 nemzetközi versenyen junior szóló kategóriában ezüstérmet szerzett.

Csapatával pedig megnyerték a versenyt, így aranyéremmel térhettek haza.

Gratulálunk.

egyéb Cziffra zenei verseny 2019.05.03.

A Cziffra György zenei tanulmányi versenyen Skrabák Virág (7.a) fuvola egyéni kategóriában arany minősítésben részesült, Skrabák Boglárka (9.a) Soltész Ildikó tanárnővel és Sagyebő Ferenc tanát úrral hegedű duóval a tanár-diák kategóriában szintén arany minősítésben részesült.

egyéb Judo 2019.05.02.

Igaz Laura (8. a) tavalyi elsőségét megismételve idén is aranyérmet szerzett a 27 ország versenyzőit felvonultató Budapest Kupa judóversenyen U15 mezőnyben. Ugyanakkor egy korosztállyal feljebb, az U18 ifik között is bizonyítva harmadik helyen végzett Európa egyik legjelentősebb utánpótlásbajnokságán. Gratulálunk!

egyéb Szinkronúszó MEC Cup Szlovákia 2019.04.16.

Kozári Enikő (7.a.) április 20-21-én a Szlovákiában megrendezett MEC Cup versenyen kombinációs kűrben első helyezést ért el az utánpótlás válogatott tagjaként.

egyéb Hír címe 2019.04.15.

Balog Eszter (9.a) a Finnországban megrendezett szinkronkorcsolya világbajnokságon a válogatott tagjaként csapatával a 14.helyen végzett.

egyéb Szinkronúszó országos bajnokság 2019.04.10.

Kozári Enikő (7.a) az április 6-7-én megrendezett utánpótlás szinkronúszó országos bajnokságon csapatban és kombinációs kűrben is első helyezést ért el.

egyéb Weiner Hangszeres tanulmányi verseny 2019.03.27.

Farkas Botond Máté (7.a) a Weiner Leó Katolikus Zeneiskola és Zeneművészeti Szakgimnázium által rendezett Weiner Hangszeres tanulmányi versenyen ARANY minősítést kapott. (gitár)

Gratulálunk a szép eredményéhez!

egyéb Országos Sakk Diákolimpia 2019.03.25.

Ónódi Emese, Juhász Janka és Kitanits Nádja tanulóink az országos sakk diákolimpián 20. hezyezést értek el!

Gratulálunk!

egyéb Birkózás 2019.03.17.

Zimonyi Barna 7. b osztályos tanuló a németországi Aichachban 8 ország 430 birkózója részvételével megrendezett "Wittelsbacher Land Tour" elnevezésű nemzetközi szabadfogású birkózó versenyen második helyen végzett. Erdeményéhez nagy örömmel gratulálunk!

egyéb Verseny 2019.03.11.

Nagy Ábel (8.b) a hétvégén megrendezett MTMSZ Tavaszi kupán Hip-hop junior szóló kategóriában az 1. helyen végzett és a teljesítményével elhozta a legjobb táncos különdíját is. Csapatával pedig Hip-hop junior formációban szintén az 1. helyen végzett.