Hírek :

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 16 ] Új hír írása

egyéb 27. Országos Diákfilmszemle 2020.08.12.

Nagy örömmel számolunk be arról, hogy Az alkotók a Nyugat-kánon peremén tananyagunkhoz kapcsolódó projektünk (11. AB magyar nyelv és irodalom csoport) keretében készült Öreg színész című film szerepel a 27. Országos Diákfilmszemlén. A hangulatfilmet a szemle 3. napján, 2020. augusztus 28-án, pénteken vetítik az első blokkban, 13 órától. A szemle nyilvános , szeretettel várjuk az érdeklődőket!

https://diakfilmszemle.polifilm.hu/

Projektvezetők: Rácz Gabriella és Asboltné Czapári Beáta

 


 
egyéb Levelező versenyek 2020.06.11.

 

Somogyi Kincső 8. osztályos tanulónak a Bendegúz Tudásbajnokságon elért eredményei:

Biológia: megyei forduló 100%, országos döntő 96%.

 

Magyar irodalom: megyei forduló 100%, országos döntő 96%.
Emellett a Bendegúz nyelvÉsz versenyen is indult, ahol a megyei fordulón 96%-ot, az országos döntőn 92%-ot teljesített.

 

Erdeményeihez szívből gratulálunk!

Tanárai: Vaskor Gabriella (biológia) és Törökné Vermes Judit (magyar nyelv és irodalom)


 
egyéb Bendegúz Tudásbajnokság Levelező Verseny (8.b osztály eredményei) 2020.06.11.

 

A Bendegúz Tudásbajnokság Levelező Versenyén

 

Matematika megyei fordulóban

 

Bedőcs Anna 8. b osztályos tanuló 92 %-os,

 

Oszlánszky Lili Luca 8. b osztályos tanuló 83 %-os,

 

Spéth Gergely 8. b osztályos tanuló 83 %-os eredményt ért el.

 

tanáruk: Horváth Eszter

 

Biológia országos döntőjében

 

Papp Dorina 8. b osztályos tanuló 96 %-os eredményt ért el.

 

tanára: Vaskor Gabriella

 

Biológia megyei fordulóban

 

Oszlánszky Lili Luca 8. b osztályos tanuló 92 %-os

 

Papp Dorina 8. b osztályos tanuló 100 %-os eredményt ért el.

 

               tanáruk: Vaskor Gabriella

 

Nyelvtan országos döntőjében

 

Papp Dorina 8. b osztályos tanuló 96 %-os eredményt ért el.

 

              tanára: Törökné Vermes Judit

 

Eredményükhöz szívből gratulálunk!

 


 
egyéb Standard tánc 2020.03.10.
Bednarik Bianka 8. b osztályos tanuló táncpartnerével 2020.03.01-jén a Danza Kupán Ifi C standard kategóriában, eggyel magasabb korosztályban, mint a sajátjuk második helyezést ért el. Míg 2020.03.07-én a Közép-magyarországi Területi Bajnokságon Junior II. C standard kategóriában területi bajnokok lettek.
 
Eredményükhöz szívből gratulálunk!

 
egyéb Balett 2020.03.02.

Oszlánszky Lili 8. b osztályos tanuló a hétvégén a Connector Fest táncversenyen volt a balett versenycsoportjával, ahol 2. helyezést értek el, s elhozták még a legjobb csapat különdíját is.

Eredményükhez gratulálunk!

 


 
egyéb sakkverseny 2020.02.25.

Ónodi Tamás eredményéhez gratulálunk,aki a budapesti sakk diákolimpián IV. értékszámos korcsoportban 7.helyen végzett.


 
egyéb Ezüstérem a felnőtt mezőnyben 2020.02.08.

Igaz Laura (9.a) elsőéves ifiként második helyen végzett a Cegléden megrendezett Judo Felnőtt Országos Rangsorversenyen. Gratulálunk!


 
egyéb sakkversenyek 2020.02.02.

A kerületi sakkversenyen szép eredmények születtek egyéniben is:

      Liziczay Zsombor 2. hely

      H.Kovács Gábor 3.hely

      Bodnár Ákos 4.hely

      Bátori Gergő 5.hely

      Fricsfalusi Roland 8.hely

 

Szombaton a kerületi győztes fiúcsapat/Ónodi T.,Bodnár Á.,Liziczay ZS.,Bátori G./ a budabesti diákolmpia 5. helyét szerezte meg, ezzel továbbjutottak az országos versenyre.

 

Lánycsapatunk Ónodi Emese, Juhász Janka, Kitanits Nadja részvételével a budapesti diákolimpián a 6. helyet szerezte meg.

 

Gratulálunk!


 
egyéb Kerületi sakk csapat diákolimpia 2020.01.30.

Iskolánk fiú sakkcsapata megnyerte a kerületi sakk csapat diákolimpiát felsős korosztályban, és ezzel továbbjutott a budapesti döntőbe.

A csapat tagjai : Ónodi Tamás, Bodnár Ákos, Liziczay Zsombor és Bátori Gergő.


 
egyéb Bronzérem az Országos Rangsorversenyen 2020.01.28.

Igaz Laura (9.a)  immár az U18-as mezőnyben versenyezve harmadik helyen végzett a Judo Országos Rangsorversenyen.


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 16 ] Új hír írása