Hírek :

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 11 ] Új hír írása

egyéb Angol és nyelvtan verseny 2017.05.28.

Polgár Eszter (5.a) az Ifjúsági Anyanyelv versenyen saját korcsoportjában kiemelkedő teljesítményével Arany fokozatot kapott. Ugyanígy Angol nyelv tantárgyból is Arany elismerést szerzett.

Tanárai:Szabóné Moncz Éva(anyanyelv) és Schwarckopf Ágnes(angol nyelv).

Gratulálunk neki és felkészítő tanárainak!

egyéb Atlétika verseny 2017.05.02.

Az Ecsedi László atlétikai emlékversenyen Gábossy Alex aranyérmet szerzett 1.55 m-es eredménnyel magasugrásban! Gratulálunk!

egyéb Ritmikus sportgimnasztika 2017.04.29.

Papp Luca 5. b osztályos tanulónk  a „12. Nemzetközi ATG-Cup Graz” meghívásos versenyen 2017. 04. 22-én korosztályában 8. helyezést szerzett ritmikus sportgimnasztikában. Eredményéhez gratulálunk!

Egy kis rövid városnéző, gimnasztikus rendhagyó film Grazról főszerepben Lucával:

egyéb Sport karate 2017.04.25.

A hétvégén Budapesten rendezett A.J.K.A. Safar Shoto Cup Karate versenyen Gyarmati Fanni ( 6.a) a 13-14 éves lány KATA

kategóriában aranyérmet szerzett.

egyéb Klasszikus balet 2017.04.24.

Oszlánszky Lili iskolánk 5. b osztályos tanulója, a Törpördög és Tinitündér-Tánc-Tanoda klasszikus balett versenycsoportjának tagjaként a XXVI. Országos  Táncművészeti Fesztiválon Junior korcsoportban, klasszikus balett kategóriában II. helyezést ért 2017. április 22-én. Eredményéhez szívből gratulálunk!

egyéb Nemzetközi Harcművészeti Verseny 2017.04.18.

Varga Dorottya 5. b osztályos tanuló a Bicske Nyílt Meghívásos Nemzetközi Harcművészeti Versenyen Kata gyakorlatban I. helyezést, míg a Light Contactban II. helyezett lett. Eredményéhez szívből gratulálunk!

egyéb Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny 2017.04.08.

Reif Márton 8. b osztályos tanuló a Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny megyei/budapesti fordulóján a 8. osztályos kategóriában 2. helyezést ért el és egyben továbbjutott az országos/nemzetközi döntőbe. Eredményéhez szívből gratulálunk!

Tanára: Juhász Gergely, versenyfelkészítő tanára: Vaskor Gabriella.

egyéb Ciffra György verseny 2017.03.30.

Kovács Márton, 5. b osztályos tanuló bronz minősítést kapott a Ciffra György versenyen (II. korcsoport). Nagyon örültünk. :) Gratulálunk!

egyéb Cziffra György zenei tanulmányi verseny 2017.03.29.

A 2017. március 23-24-én a Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola által megrendezett Cziffra György zenei tanulmányi versenyen Skrabák Virág 5.a (II. korcsoport, fuvola) arany minősítést ért el.

egyéb "Wittelsbacher Land-Tour", birkózás 2017.03.27.
Zimonyi Barna 5. b osztályos tanuló a hétvégén Aichachban a "Wittelsbacher Land-Tour" elnevezésű Szabadfogású Birkózó Európa Kupán,
46 kg-os kategóriában 3. helyezést ért el.