Hírek :

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 15 ] Új hír írása

egyéb Európa bajnokság 2018.05.14.

Nagy Ábel (7.b) a hétvégén Horvátországban megrendezett Zagreb-i International Dance Open Európa Bajnokságon, Children szolo SHOW kategóriában az  1. helyen végzett.

egyéb Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2018.05.11.

Csala Bálint 11.b osztályos tanuló a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen 14. helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Tanára Romhányi Katalin tanárnő.

egyéb Tudásbajnokság megyei döntő 2018.05.10.

A Tudásbajnokság megyei döntőjében

Skrabák Virág (6.a) anyanyelv tárgyból 2., matematika tárgyból 4. helyezett lett,

Skrabák Boglárka (8.a) anyanyelv tárgyból 1., matematika tárgyból 2. helyezett lett.

Bogi ezzel az eredménnyel anyanyelv tárgyból a május 26-án Szegeden megrendezésre kerülő országos döntőbe jutott.

egyéb Karateverseny 2018.05.06.

Kisjenői nemzetközi karateversenyen Varga Dorottya Petra (6.b) kataban és kumitében is ezüst, Tersztenyák Balázs (10.b) kataban ezüst, kumiteben arany és Tersztenyák Aliz (6.b) kumiteben bronz érmet szerzett. Gratulálunk nekik!

egyéb Labdarúgó diákolimpia 2018.05.02.

A IV. korcsoportos körzeti labdarúgó diákolimpián a Kempelen Farkas Gimnázium 3. helyezést ért el.

Légrádi Kristóf

egyéb Judo aranyérem a nemzetközi mezőnyben 2018.05.01.

Közép-Kelet-Európa egyik legjelentősebb judo utánpótlásversenyén, a 25 ország sportolóit felvonultató Budapest Kupán a 13 éves judoka, Igaz Laura (7.a) U15-ös korosztályban aranyérmet szerzett. Gratulálunk az újabb jelentős sikerhez!

egyéb Rendkívüli irodalomóra 2018.04.24.

Iskolánk vendége volt Kiss Kálmán pedagógus, költő és irodalmár, aki rendkívüli irodalomóra keretén belül tartott előadást József Attiláról a 12-es diákok számára. Ezúton is köszönjük, hogy elfogadta a meghívásunkat.

egyéb Hír címe 2018.04.23.

Nagy Ábel (7.b) a hétvégén megrendezett MTMSZ Magyar Bajnokságon junior szóló kategóriában I. helyezett lett, valamint a junior formáció csapat tagjaként szintén az I. helyezett lett. Gratulálunk a szép eredményért.

egyéb Sportgimnasztika 2018.04.20.

Papp Luca Anna 6. b  osztályos leigazolt versenyző a múlt heti Ritmikus Sportgimnasztika Diákolimpián III. osztályban összetettben 4. helyezett lett.

Karikagyakorlatával nyolcadik, ugyanakkor első helyezést ért el a labdagyakorlatával. Eredményeihez szívből gratulálunk!

egyéb Karaktertánc 2018.04.13.

Mester Dorottya (5.a) 3. helyezést ér hétvégén a XVI. Országos Berczik Sára Emlékversenyen karaktertánc kategóriában, a Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola Napsugár tánccsoportjával.

Köszönjük a felkészítést Kovács-Bodó Zsuzsannának!