[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 212 ] Új hír írása

A tanévzáró ünnepély június 23-án, pénteken 17 órakor kezdődik.

iskolavezetés információi Leendő ötödikesek - beiratkozás 2017.06.22.

A leendő ötödikesek beiratkozása június 23-án, pénteken 9 órától 13 óráig lesz.

rendezvények "Csordultig üres" - Rendhagyó irodalomóra 2017.06.15.

A múlt héten Kiss Kálmán dunaújvárosi pedagógus, költő, a Csordultig üres című verseskötet szerzője volt iskolánk vendége. Rendhagyó, kellemes hangulatú és izgalmas irodalomóra keretében Juhász Gyuláról és a Nyugatosok első nemzedékéről tartott előadást a tizenegyedikes diákoknak.

versenyek Elsősegélynyújtó verseny 2017.06.13.

A Magyar Vöröskereszt budapesti elsősegélynyújtó versenyén a középiskolások mezőnyében a Lente Anna, Pataki Anna, Szabó-Salfay Zita, Szerdahelyi Dalma és Kállay Ágota összeállítású csapat 1. helyezett lett. Gratulálunk a szép sikerhez!

Felkészítőjük dr. Lenténé Győri Anikó védőnő

versenyek Látványtánc 2017.06.13.

Kállay Ágota (10.a), Nguyen Nancy (10.a) és Lente Anna (9.a) a csoportjával a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán az Utcai táncok kategóriában arany minősítést kapott.

Lente Anna (9.a) párjával a Magyar Látványtánc Sportszövetség Országos Bajnokságán az Utcai táncok kategóriában Junior 1. helyezést ért el.

versenyek : matematika Abacus matematikai problémák 2017.06.12.

Rábai Gellért 5.a osztályos tanuló 4. helyen végzett az Abacus matematikai problémák pontversenyén.Gratulálunk!

versenyek : sport Birkózás 2017.06.06.

Gratulálunk Zimonyi Barnának (5.b), aki a június 3-án rendezett Kötöttfogású Birkózó Csapatbajnokság budapesti döntőjén a Vasas SC csapatának tagjaként ezüstérmet szerzett.

versenyek : sport Labdarúgás 2017.06.02.

Csernik Kornél (12.a) a Magyar Kupa győztese lett a Ferencváros labdarúgó csapatával a Groupama Arénában megrendezett döntőben, miután az 1-1-es döntetlent, majd gól nélküli hosszabbítást követően tizenegyesekkel múlták felül a Vasas együttesét. Kornél a 90. percet követően lépett pályára. A sikerhez ezúton is gratulálunk!

versenyek : sport Kelet Kupa 2017.06.01.

Kőszegi Míra (9.a) a Debrecenben megrendezett Kelet Kupán megnyerte a 300 méteres futást, és harmadik helyezést ért el a 300 méteres gátfutáson.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 212 ] Új hír írása