Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 111 ] Új hír írása

versenyek : magyar Magyar nyelv - OKTV 2019.11.20.

A magyar nyelv OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján Pozsgai Péter (11.b), Svoboda Réka (11.a) és Glávits Anna (11.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Gratulálunk nekik!

Tanáraik: Asboltné Czapári Beáta és Felföldiné Székely Dóra tanárnők és Cselényi Péter tanár úr.


 
versenyek : matematika Matematika OKTV II. kategória 2019.11.19.

A matematika OKTV II. kategória első fordulójából a megadott ponthatár alapján Szász Benjamin (11.a), Kereszthury Péter (11.a), Tátos Vencel (11.a), Csörgits Máté (12.a) és Tóth Gábor Tamás (11.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Gratulálunk a szép megoldásokhoz!

Tanáraik: Rakota Ilona és Csébits Anikó tanárnők.


 
versenyek : sport Éremzápor a kerületi úszó diákolimpián 2019.11.18.

Diákjaink sportsikerekben gazdag versenyzést produkáltak  a kerületi úszó diákolimpián, egyéniben és váltóban is sikerült a dobogóra állnunk.

 

A II. korcsoportban a lányoknál "A" kategóriában Pintér Noémi 50 m hátúszásban kerületi bajnok1. helyezést, 50 m mellúszásban 2. helyezést,

Udvarhelyi Zsófi "B" ktegóriában 50 m hátúszásban 2. helyezést ért el.

 

A többi korcsoportban csak "B" kategóriás versenyzők indulhattak (az úszás sportágban nem leigazoltak).

 

A III. korcsoportban a lányoknál Bardócz-Bánhidi Zsófi 100 m-es gyorsúszásban 6. , Sebestyén Sára 100 m-es mellúszásban az 5. helyen, a fiúknál Skrabák Balázs 100 m-es mellúszásban 6. , Szabó Albert  100 m-es   gyorsúzában 4. helyen végzett.

 

A IV.korcsoportban  a lányoknál Pálinkás Lili 100 m-en gyorsúszásban az 5. , Ludányi Zsófi 100 m-en mellúszásban a 3., a fiúknál Szabó Bálint 100 m-en gyorsúszásban 5., Székely Marcell 100 m-en gyorsúszásban 4., Vida Benedek 100 m mellúszásban 3. , gyorúszásban 2. helyen végzett.

 

A V-VI. korcsoportban lányoknál Molnár Klaudia 100 m-en gyorúszásban és hátúszásbn is kerületi bajnok; 1., Rátkai Viktória 100m-en mellúszásban kerületi bajnok; 1., Skrabák Bogi 100 m-en mellúszásban 2. helyezést ért el.

 

A 4x50 m-es gyorsváltó csapataink mindegyike dobogós helyen végzett:

 

A III. korcsoportos fiú váltónk 3. helyen végzett. A csapat tagjai: Kmetty Zalán, Skrabák Balázs, Szabó Albert, Szabó Vencel.

 

A III. korcsoportos lány váltónk 2. helyen végzett. A csapat tagjai: Bardócz- Bánhidi Zsófi, Sebestyén Sára, Takács Linda, Skrabák Bogi.

 


A IV. korcsoportos fiú csapatunk kerületi bajnok; 1. helyen végzett. A csapat tagjai:Lipkovics Ádám, Szabó Bálint, Székely Marcell, Vida Benedek.

 

Gratulálunk tanulóinknak és további sportsikereket kívánunk a budapesti fordulóban! 

 


 
iskolavezetés információi Esti fogadóórák 2019.11.15.

SZÜLŐI FOGADÓÓRA 2019. november 18 - 19.

 

név

mikor

terem

Asboltné Czapári Beáta

hétfő

301

Bakó Tünde

hétfő

3. em. tanári

Bakosné Novák Andrea

hétfő

201

Bálint Martin

kedd

212

Békefi Gábor

kedd

igazgatói iroda

Berei Zoltán

kedd

201

Bihariné Nagy Andrea

hétfő

108

Csébics Anikó

kedd

208

Cselényi Péter

hétfő

202

Dezamicsné Babich Gertrúd

kedd

210

Dr. Horváth Eszter

kedd

204

Dr. Szász Erzsébet

hétfő

203

Felföldiné Székely Dóra

kedd

206

Gaál Renáta

kedd

209

Gajdosné Szabó Márta

hétfő

term. tud. szertár

Horváth Tamás

hétfő

204

Juhász Gergely

hétfő

Kitaibel Pál terem

Kertész Éva

hétfő

bio-föci tanári

Lauthné Url Csilla

hétfő

210

Lindmayerné Rabi Márta

hétfő

110

Mezei Fruzsina

hétfő

107

Miernik Beáta

hétfő

207

Molnár Imra Attila

hétfő

testnevelés szertár

Müller Emese

hétfő 1600-1800

128

Nagy Emese

kedd

205

Olejnik Árpád

kedd

számítógép terem

Pósch László

hétfő

205

Rakota Ilona

hétfő

206

Romhányi Katalin

kedd

302

Sándorfi Gyöngyvér

hétfő

211

Schwarckopf Ágnes

hétfő

208

Simonné Tatár Zita

kedd

203

Sisak Andrásné

kedd

207

Szabóné Moncz Éva

hétfő

igazgatóhelyettesi iroda

Szépvölgyiné Falvai Eszter

hétfő

212

Tolnai Judit

kedd

202

Tóth Katalin

hétfő

F1

Tóth Szilvia

kedd

Kitaibel Pál terem

Tóthné Komáromi Csilla

hétfő

302

Törökné Vermes Judit

hétfő

303

Varga Lóránt

hétfő

209

Vaskor Gabriella

kedd

211

Végh Patrícia

hétfő

129

 


 
versenyek : német OKTV - német nyelv I. kategória 2019.11.13.

A német nyelv OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján Varga Ingrid (11.b) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Gratulálunk neki!

Tanára Szépvölgyiné Falvai Eszter tanárnő.


 
gazdasági információk Ebédbefizetés - 2019. december 2019.11.12.

2019. NOVEMBER 11-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

 

Befizetés: 2019. december 1 - 31. közötti időszakra (16 napra)

 

Pótbefizetés: NOVEMBER 18-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

 

Normatív kedvezmény igénybevételéhez: 
Kérem az iskolai honlapról letölthető „NYILATKOZAT”-ot kitölteni .

 

(A gimnázium felsőbb évfolyamára járó tanulók esetén is kitöltendő. Testvérek esetén külön-külön lapot kérnék.)

 

étkezési típus

támogatás

2017.évi áron

16 napra

EBÉD

0%

428 Ft

6.850 Ft

50%

214 Ft

3.425 Ft

HÁROMSZORI

0%

624 Ft

9.985 Ft

50%

312 Ft

4.990 Ft

 

Az „Ablak a világra” napján - 2019. december 7-én (szombaton) – iskolai étkezés lesz! /Egyénileg lemondható/

Szalagavató napja: 2019. december 14. (szombat) - NINCS ÉTKEZÉS

Téli szünet: 2019.12.21 - 2019.12.31.

 

 

Fizetési módok:

 

- készpénzzel (iskolában 730-13:30-ig; 16-18 óra között hétfőn a Városházán)

 

 - csoportos beszedési megbízással (inkasszó) - kitöltendő dokumentumoknyilatkozat és banki adatlap

 

 - WEB-es fizetéssel online*(lásd. budafokteteny.hu E-FIZETÉS fülön)

 

A tájékozató az ebédbefizetés rendjéről ITT olvasható.


 
versenyek : sport Ritmikus gimnasztika 2019.11.12.

Molnár Anna (6/b) a november 9-10-én megrendezett Ritmikus Sportgimnasztika Nemzetközi Versenyen korosztályában első helyen végzett csapatával.


 
versenyek : sport Birkózás 2019.11.11.

Zimonyi Barna (8/b) a hét végén megrendezett szabadfogású birkózó diàkolimpia országos döntőjén 3. helyen végzett. 

Gratulálunk!


 
versenyek : történelem Történelem OKTV, első forduló 2019.11.11.

A történelem OKTV első fordulójából Szász Benjamin (11.a) és Svoboda Réka (11.a) dolgozatát lehetett továbbítani a versenybizottsághoz a megadott ponthatár alapján.

Gratulálunk nekik!

 

Tanáraik: dr. Szász Erzsébet tanárnő és Cselényi Péter tanár úr.


 
versenyek : informatika Informatika OKTV ( II. kategória), első forduló 2019.11.11.

Az informatika II. OKTV (programozás) első fordulójából a következő tanulók dolgozatát lehetett a megadott ponthatár alapján a versenybizottsághoz továbbítani: 

Tátos Vencel (11.a),

Kereszthury Péter (11.a),

Szilczer Ármin (11.a),

Németh Ágoston (12.a),

Tóth Gábor (11.a).

 

Gratulálunk nekik!

 

Tanáraik: Olejnik Árpád és Békefi Gábor tanár urak.


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 111 ] Új hír írása