Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 91 ] [ 191 ] [ 218 ] Új hír írása

versenyek : magyar Magyar nyelv OKTV, első forduló 2017.11.22.

A magyar nyelv OKTV első fordulójából Ludányi Kristóf (12.a), Gombos Laura és Dila Sarolta (11.b) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Tanáraik: Törökné Vermes Judit, Cselényi Péter, Asboltné Czapári Beáta és Görög Zsófia.

 

Gratulálunk!


 
versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2017.11.21.

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi fordulójának eredményei:

 

5. évfolyam

 

1. hely döntős : Zagarics Lili, Feinek Fruzsina, Sebestyén Sára, Ludányi Zsófia

3. hely: Kovács Artúr, Németh Hanna, Szikora Zorán, Szántó Levente

5. hely: Schadl Dóra, Ferencz Dominika, Varga Szonja, Benedek- Fazakas Beatrix

16. hely: Felföldi Anna, Uhlár Fanni, Bocskay Zsófia, Ludányi Orsolya

34. hely: Kovács-Tuba Kristóf, Horváth Zsombor, Magyarosi András, Magyar Ábel

77. hely: Széll Anna, Fekete P. Andrea, Boros Noémi, Csuti Szilvia

 

Tanáraik: Asboltné Czapári Beáta és Miernik Beáta

 

6. évfolyam

 

3. hely: Bende Barnabás, Polgár Eszter, Siristye Léna, Skrabák Virág

11. hely: Szabó-Schermann Frida, Kovács Márton, Szaniszló Blanka, Pigniczki Veronika Emese

28. hely: Berec Bettina, Kozári Enikő, Börzsönyi Emma, Tóth Fruzsina

30. hely: Atzél Ilona Eszter, Balogh Borbála, Okolitsny-Soós Mirtill, Csatári Lívia

60. hely: Lipkovics Ádám, Pachmann Balázs, Pick Leonárd Ádám, Rábai Gellért

64. hely: Bednarik Bianka, Bokros Anna, Bedőcs Anna, Horváth Kinga

65. hely: Oszlánszky Lili Luca, Papp Luca Anna, Farkas Júlia, Hódi Flóra

 

Tanáraik: Felföldiné Székely Dóra és Szabóné Moncz Éva

 

7. évfolyam

 

11. hely: Érsek Georgina, Molnár Klaudia, Lapos Nóra, Juhász Janka

13. hely: Ónodi Emese, Igaz Laura, Németh Veronika Anna, Kocsis Boglárka

18. hely: Kálny Barbara, Reif Zsuzsanna, Miklós Dorka, Bodor Zsuzsanna

 

Tanáraik: Bakó Tünde és Törökné Vermes Judit

 

8. évfolyam

 

1. hely döntős: Skrabák Boglárka, Németh Borbála, Kis Veronika, Páhán Anita Dalma

11. hely: Sziva Márton, Vári Anna, Szalai Botond, Börzsönyi Réka

17. hely: Árkosi Ivett, Moldicz Nóra, Dulin Dorka, Takács Anna

19. hely: Harkai Bíborka, Baranyi Henriett, Dila Csongor, Török Zoltán

19. hely: Balog Eszter, Galaskó Petra, Kovács Lili, Vári Diána

 

 

Tanáraik: Bakó Tünde és Cselényi Péter

 

Gratulálunk!


 
versenyek : informatika E-hód verseny eredményei 2017.11.21.

A november 13-17-e között megrendezett E-hód nemzetközi informatikai és számítógép-készség verseny magyarországi fordulójában 164 iskola és több mint 21 ezer diák indul öt korcsoportban. Iskolánk 6. és 12. évfolyamos diákjai vettek részt a versenyben, a következő eredményekkel:

 

Benjamin kategória (5-6. osztály), 5703 induló:

1. Szabó Erik Zalán, 6.a

4. Börzsönyi Emma, 6.a

5. Balogh Borbála, 6.a

 

7. Atzél Ilona Eszter, 6.a

7. Kozári Enikő, 6.a

7. Molnár Hunor, 6.a

7. Paréj Márk, 6.b

7. Zimonyi Barna, 6.b

9. Horváth Kinga, 6.b

9. Kózel Barna Kristóf, 6.a

 

Senior kategória (11-12. osztály), 2027 versenyző:

4. Varga Bonifác Péter, 12.a

8. Török Eszter, 12.a

8. Zsidákovits Ferenc, 12.b

10. Kapitány Angéla, 12.b

 

10. Odegnál Bettina Fanni, 12.a

 

 

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!


 
versenyek : matematika Matematika OKTV, első forduló 2017.11.21.

A matematika OKTV (II. kategória) első fordulójából a megadott ponthatárok alapján a következő tanulók dolgozatait lehetett továbbítani a versenybizottsághoz: Csala Bálint, Csala Péter (11.b), Pál Viktor, Surján Anett (12.a).

 

Tanáraik: Csébics Anikó és Romhányi Katalin tanárnők.

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!


 
versenyek : angol Angol OKTV, első forduló 2017.11.20.

Az angol OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján a következő tanulók dolgozatait lehetett továbbítani a versenybizottsághoz: Szél Fruzsina, Janurik Flóra, Dila Sarolta, Hőnyi Panna, Hajdú Ádám, Kállay Ágota, Török Márton, Nguyen Nancy, Torma Borbála, Rózsa Renáta, Benczik Szonja.

 

Tanáraik: Igaz Ágnes, Lindmayerné Rabi Márta, Mezei Fruzsina, Szabó Katalin.

Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

 

 


 
versenyek : sport Charousek Rezső sakk emlékverseny 2017.11.19.

Ónodi Tamás (5.a) második helyezést ért el a Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi Önkormányzata és a Nagytétényi Polgári Kör szervezésében november 18-án rendezett Charousek Rezső sakk emlékversenyen.

Ónodi Emese (7.a) ugyanezen a versenyen a legeredményesebb női versenyző kupáját kapta meg.


 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 2017.11.18.

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében 7. helyezést ért el:

          Páhán Anita

          Skrabák Boglárka

          Benedek Zoltán

          Gombos Gergely

 

Tanáruk: dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 


 
versenyek : sport A kerületi úszóverseny eredményei 2017.11.17.

A kerületi úszóverseny eredményei:

III. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "A" kategória: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés
                                                                         Horváth Zsombor (5.a) - 2. helyezés
- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Farkas Júlia (6.b) - 3. helyezés
                                                                         Tóth Fruzsina (6.a) - 4. helyezés
                                                                         Pálinkás Lili (6.a) - 5. helyezés
                                                                         Rakusz Hanna Rezeda (5.a) - 6. helyezés
                                                                         Zimonyi Barna (6.b) - 3. helyezés
                                                                         Kapuvári Márton (6.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás - "A" kategória: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés
- 100 méteres hátúszás - "B" kategória: Tóth Fruzsina (6.a) - 2. helyezés
                                                                      Ludányi Zsófi (5.b) - 5. helyezés
                                                                      Rábai Gellért (6.a) - 5. helyezés

- 50 méteres mellúszás - "A" kategória: Horváth Zsombor (5.a) - 1. helyezés
- 50 méteres mellúszás - "B" kategória: Ludányi Zsófi (5.b) - 1. helyezés
                                                                     Pálinkás Lili (6.a) - 4. helyezés
                                                                    Skrabák Virág (6.a) - 5. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó, lányok: Farkas Júlia (6.b), Pálinkás Lili (6.a), Skrabák Virág (6.a), Tóth Fruzsina (6.a) - 1. helyezés

IV. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "A" kategória: Győri Mikes (8.a) - 1. helyezés
- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Molnár Klaudia (7.a) - 2. helyezés
                                                                         Skrabák Boglárka (8.a) - 3. helyezés
                                                                         Pénzes Vanda (8.a) - 5. helyezés
                                                                         Török Zoltán (8.b) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás - "B" kategória: Molnár Klaudia (7.a) - 1. helyezés
                                                                     Galaskó Petra (8.a) - 6. helyezés

- 100 méteres mellúszás - "A" kategória: Győri Mikes (8.a) - 1. helyezés
- 100 méteres mellúszás - "B" kategória: Skrabák Boglárka (8.a) - 2. helyezés
                                                                       Rátkai Viktória (7.a) - 3. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó, lányok: Molnár Klaudia (7.a), Pénzes Vanda (8.a), Rátkai Viktória (7.a), Skrabák Boglárka (8.a) - 1. helyezés

V. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás - "B" kategória: Jancsurák Marcell (9.a) - 2. helyezés 
- 100 méteres mellúszás - "B" kategória: Jancsurák Marcell (9.a) - 4. helyezés  



Gratulálunk!


 
iskolavezetés információi délutáni fogadóórák 2017.11.15.

Tájékoztatjuk a tisztelt szülőket, hogy az őszi délutáni fogadóórák november 20-án és 21-én 17 órától 19 óráig lesznek az itt olvasható beosztás szerint.

Békefi Gábor igazgató


 
iskolavezetés információi Ablak a világra 2017.11.15.

Az "Ablak a világra" rendezvény 2017. november 14-én, kedden kerüt megrendezésre. Az idei vendégek listája az alábbi meghívón olvasható.

Ugyanezen a napon került megrendezésre a diákparlament is.


meghívó
 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 91 ] [ 191 ] [ 218 ] Új hír írása