Hírek : Összes hír

kategóriákat mutat
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] .. [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] .. [ 90 ] Új hír írása

versenyek : angol OKTV - angol nyelv, I. kategória 2018.11.16.

Az angol nyelv OKTV I. kategóriájában az első fordulóból a megadott ponthatár alapján a következő tanulók dolgozatait lehetett a versenybizottsághoz továbbítani: Dila Sarolta, Szél Fruzsina, Szerdahelyi Dalma, Kállay Ágota, Németh Ágoston, Kiss-Puskár Milán, Kolozsvári Márton, Gajdos Levente, Kocsis Ákos.

 

Tanáraik: Lindmayerné Rabi Márta, Mezei Fruzsina, Igaz Ágnes, Sándorfi Gyöngyvér, Tóthné Komáromi Csilla.

Gratulálunk nekik!


 
versenyek : informatika OKTV - informatika II. 2018.11.16.

Az OKTV Informatika II. (programozás) kategóriában az első fordulóból a megadott ponthatár alapján Csala Bálint, Csala Péter (12.B) és Németh Ágoston (11.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

 

Tanáraik: Sági Orsolya és Olejnik Árpád.

Gratulálunk nekik!

 


 
iskolavezetés információi Ablak a világra 2018.11.12.

2018. november 10-én, szombaton tartottuk  a pályaválasztást is segítő  "Ablak a világra"  rendezvényünket.

A program - amely 11. alkalommal került megrendezésre -, idén összekapcsolódott az iskola fennállásának 30 éves ünnepségsorozatával.

A nap első részében egy régi diákunk által külön erre az alkalomra készített 600 szeletes (!) tortával ünnepeltük közösen az évfordulót.

Ezt a szakmai napon már megszokott parádé követte, amelyen a meghívott előadók mutatkoztak be röviden a tornateremben. A program az osztálytermekben folytatódott, ahol  előadások meghallgatására, közös beszélgetésekre került sor  a meghívott vendégekkel, akiknek ezúton is köszönöm, hogy elfogadták meghívásunkat.

Az előadók névsorát a mellékelt meghívón olvashatják.

Békefi Gábor igazgató 


meghívó
 
iskolavezetés információi Esti fogadóórák 2018.11.12.

SZÜLŐI FOGADÓÓRA 2018. november 19 - 20.

 

név

mikor

terem

Asboltné Czapári Beáta

hétfő

301

Bakó Tünde

hétfő

3. em. tanári

Bakosné Novák Andrea

kedd

kistanári

Bálint Martin

kedd

212

Békefi Gábor

kedd

igazgatói iroda

Berei Zoltán

kedd

201

Bihariné Nagy Andrea

hétfő

108

Csébics Anikó

kedd

kistanári

Cselényi Péter

hétfő

211

Dezamicsné Babich Gertrúd

kedd

210

Felföldiné Székely Dóra

hétfő 1600-1800

206

Gaál Renáta

kedd

testnevelés szertár

Gajdosné Szabó Márta

hétfő

term. tud. szertár

Dr. Horváth Eszter

kedd

204

Horváth Tamás

hétfő

212

Juhász Gergely

kedd

Kitaibel Pál terem

Kertész Éva

hétfő

bio-föci tanári

Komlódi Balázs

hétfő

204

Lauthné Url Csilla

hétfő

201

Lindmayerné Rabi Márta

hétfő

110

Mezei Fruzsina

hétfő

könyvtár

Miernik Beáta

hétfő

128

Müller Emese

hétfő

302

Nagy Andrea

kedd

301

Nagy Emese

kedd

205

Olejnik Árpád

kedd

stúdió

Pósch László

hétfő

205

Rakota Ilona

hétfő

202

Romhányi Katalin

kedd

igazgatóhelyettesi iroda

Sándorfi Gyöngyvér

hétfő

208

Sági Orsolya

kedd

számítógépterem

Schwarckopf Ágnes

hétfő

303

Simonné Tatár Zita

kedd

207

Sisak Andrásné

hétfő

207

Szabóné Moncz Éva

hétfő

igazgatóhelyettesi iroda

Dr. Szász Erzsébet

hétfő

203

Szépvölgyiné Falvai Eszter

hétfő

F1

Tolnai Judit

kedd

202

Tolner-Pozsonyi Gabriella

kedd

108

Tóthné Komáromi Csilla

hétfő

Kitaibel Pál terem

Tóth Szilvia

kedd

302

Törökné Vermes Judit

hétfő

210

Varga Lóránt

hétfő

209

Vaskor Gabriella

kedd

211

Végh Patrícia

kedd

129

 


 
versenyek : sport Szabadfogású birkózásban is magyar bajnok 2018.11.10.

Zimonyi Barna (7/B) a budapesti szabadfogású birkózó diákolimpia megnyerését követően november 3-án és 4-én az ukrán nyílt világkupa viadalon, Ternopilben 3. helyen végzett.  Az ősz legfontosabb eseményét a szabadfogású birkózó diákolimpia országos döntőjét november 9-én Szigetszentmiklóson rendezték. A kemény viadalon Barna ismét győzött, így egyszerre tudhatja magáénak a kötöttfogású és a szabadfogású diákolimpiai magyar bajnoki címet is.


 
iskolavezetés információi Kisfelvételivel kapcsolatos szülői tájékoztató 2018.11.09.

Elkészítettük a 2019/20-as tanévre szóló felvételi tájékoztatónkat, amely a honlapon  a"Felvételi" menüpont alatt olvasható.

A középfokú beiskolázással kapcsolatos teendőkről 2018. november 12-én 18 órától tartok szülői tájékoztatót.

Békefi Gábor igazgató


 
egyéb kerületi úszóverseny 2018.11.08.

 

 Tisztelt Szülők és Tanulók!

 

A kerületi úszóverseny november 23-án kerül megrendezésre.Várom a gyerekek jelentkezését november 13-ig.

 

     Köszönettel : Kertész Éva


 
rendezvények : sport Műkorcsolya 2018.11.05.

Mezei Réka (7.b) a hétvégén megrendezésre került Tirnavia Ice Cup 2018 nemzetközi műkorcsolya versenyen 2. helyezést ért el.


 
versenyek Tánc világbajnokság, Hip-Hop, junior kategória 2018.10.31.

Berec Bettina 7.a osztályos tanuló a WBA szövetség által Rómában megrendezett világbajnokságon Hip-Hop Junior kategóriában egyéniben világbajnok lett, emellett trióban és a Red Stars  Csoporttal is ezüstérmes lett.

Gratulálunk az éremesőhöz! 

 
versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8. 2018.10.25.

Nagyon szép siker!

 

Az idei évben három kempelenes csapat is az országos döntőbe jutott a Bolyai Matematika Csapatversenyen!

 

6. évfolyamon a "Sivatagi gyíkok" csapat: Mensáros Dominika, Zagarics Lili, Németh Hanna, Boros Noémi (tanáraik: Rakota Ilona, Nagy Emese);

7. évfolyamon a "Csapatnév" csapat: Polgár Eszter, Skrabák Virág, Pick Leonárd, Dévényi Ákos (tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona);

8. évfolyamon az"Endoplazmatikus retikulum" csapat: Yu Lang Richárd, Bimbó Balázs, Németh Veronika, Kovács Domonkos (tanáruk: Nagy Emese)

 

Az eredményhez gratulálunk, és szurkolunk a döntőben!

 

A Dél-Budai körzetben 

2. helyezést ért el az

ötödikes "Visszatérő" csapat: Dévényi Márton, Janisovszky Vanda, Turi Barna Dávid, Szerencsi Ida (tanáruk: Nagy Emese, Rakota Ilona, Tolnai Judit),

és a nyolcadikos "Kaktuszok " csapat: Gyarmati Fanni, Závodi Eszter, Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia (tanáruk: Nagy Emese),

3. helyezést ért el a

a hatodikos "Tudás 6 alma" csapat: Ludányi Zsófi, Feinek Fruzsina Luca, Timár Anna, Sebestyén Sára (tanáruk: Nagy Emese),

a hetedikes "Matek Manók" csapat: Kovács Márton, Palotás Levente, Szaniszló Blanka, Zimonyi Barna (tanáruk: Horváth Eszter)

és a nyolcadikos "Paralelepipedon" csapat: Kocsia Boglárka, Szabó Adél, Igaz Laura, Béndek Simon (tanáruk: Nagy Emese)

4. helyezést ért el a

hetedikes "A pontszám csak illúzió" csapat: Atzél Ilona, Berec Bettina, Kozári Enikő, Börzsönyi Emma (tanáruk: Rakota Ilona)

6. helyezést ért el az

ötödikes "Googolplex" csapat: Zagarics Zétény, Rédei Márk, Tóth Kolos Barnabás, Szabó Mátyás (tanáruk: Tolnai Judit),

hetedikes "Egyenlítő" csapat: Pachmann Balázs, Okolisny-Soós Mirtill, Lipkovics Ádám, Siristye Léna (tanáruk: Nagy Emese).

 

Gratulálunk a szép sikerhez!

 

 

 


 
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 90 ] Új hír írása