A gimnáziumban az alábbi szerdai napokon 9-13 óráig ügyeletet tartunk:

• augusztus 15. (titkársági ügyelet),
  • augusztuss 22. (vezetői ügyelet).

Békefi Gábor igazgató

egyéb Magyar válogatott a 7.a-ból 2018.06.22.

Igaz Laura (7.a) judoka az eddig elért versenyeredményei alapján helyet kapott az országos serdülő válogatott keretben.

egyéb Sport 2018.06.19.

Ludányi Zsófi (5.b) a hétvégén megrendezésre került Gyorsasági Görkorcsolya Diákolimpia országos döntőjén, korcsoportjában 6. helyezett lett.

egyéb Ritmikus sportgimnasztika 2018.06.11.

Papp Luca Anna 6. b osztályos tanuló az országos diákolimpián ritmikus sportgimnasztikából

3. osztályban harmadik lett összetettben (labdagyakorlatból 3., karikagyarlatból 4. helyezést ért el.)

Eredményéhez szívből gratulálunk!

versenyek : sport Tőrvívás 2018.06.11.

A hétvégén Pannonhalmán megrendezésre került Beliczay Sándor emlékversenyen  Kajári Lilian 8.a osztályos tanuló korcsoportjában 1. helyezést ért el tőrvívásban.

versenyek Tudásbajnokság 2018.06.07.

Polgár Eszter a Tudásbajnokság Országos Tanulmányi Versenyen angol nyelv és irodalom tantárgyból is arany fokozatot szerzett.

Gratulálunk!

Tanárai: Szabóné Moncz Éva tanárnő es Mezei Fruzsina tanárnő

versenyek : sport Zimonyi Barna - „Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2017” 2018.06.06.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma:

"Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2017” címet Zimonyi Barna 6. b osztályos tanulónak ítélte oda az Értékelő Bizottság által felterjesztett javaslata alapján Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úrtól.

Barna sport és tanulmányi eredményei az utóbbi 5 évben kimagaslóak.

- szintén márciusban harmadik lett a "Wittelsbacher Land Tour" elnevezésű nemzetközi szabadfogású versenyen Németországban;

- áprilisban Párizs mellett -(ez az eddigi pályafutásának legkomolyabb eredménye) harmadik lett a "Tallin Open" világkupán Észtországban szabadfogásban és negyedik az ugyanitt tartott kötöttfogású világkupán. Ez a verseny a legnagyobb diák birkózó verseny a világon, idén 2100 indulóval. Barninak itt 15 mérkőzése volt, ami rendkívüli megpróbáltatást jelentett;

- áprilisban megnyerte a szabadfogású Budapest bajnokságot;

- ugyancsak áprilisban második lett a szabadfogású országos bajnokságon;

Az idei tanévben ezeket az eredményeket hozta össze birkózásban.

Bronzérmet szerzett a kerületi úszóversenyen és egy ezüstöt a "Tápió 25" terepkerékpáros versenyen.

Sikereihez szívből gratulálunk iskolánk nevében szülei, osztálya, osztályfőnöke nagy örömére! További eredményes tanulást és sportolást kívánunk!

versenyek : sport Futóverseny 2018.06.05.

A Budapest Open Schulek Ágoston Emlékversenyen Csörgits Máté (10.A) a BEAC Atlétika színeiben országos 14. helyezett lett 3km-en.

versenyek : matematika Abacus matematika verseny 2018.06.04.

Az Abacus matematika feladatmegoldó pontversenyen  Rábai Gellért (6.a) 2. díjban részesült. Tanára: Nagy Emese tanárnő.

egyéb U15 Judo Európa-kupa aranyérem 2018.06.04.

Igaz Laura (7.a) első helyen végzett a Győrben rendezett U15-ös Judo Európa-Kupa viadalon.

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 10 ] [ 20 ] [ 30 ] [ 40 ] [ 50 ] [ 87 ] Új hír írása