Kérjük ne felejtse el támogatni alapítványunkat adója 1 %-ával!

Az alapítvány adószáma: 18230941-1-43

Kiemelt híreink

egyéb Európa Kupa Lengyelországban 2019.10.10.

A 29 ország sportolóit felvonultató varsói U16 Európa Kupa versenyen a magyar serdülő judóválogatott összesítésben az első helyen végzett, Igaz Laura (9.a) súlycsoportjában az ötödik helyet szerezte meg.

gazdasági információk Ebédbefizetés - 2019. november 2019.10.09.

2019. OKTÓBER 7-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

Befizetés: 2019. november 1 - 30. közötti időszakra (20 napra)

Pótbefizetés: OKTÓBER 14-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

Normatív kedvezmény igénybevételéhez:
Kérem az iskolai honlapról letölthető „NYILATKOZAT”-ot kitölteni .

(A gimnázium felsőbb évfolyamára járó tanulók esetén is kitöltendő. Testvérek esetén külön-külön lapot kérnék.)

Fizetési módok:

- készpénzzel (iskolában 730-13:30-ig; 16-18 óra között hétfőn a Városházán)

- csoportos beszedési megbízással (inkasszó) - kitöltendő dokumentumoknyilatkozat és banki adatlap

- WEB-es fizetéssel online*(lásd. budafokteteny.hu E-FIZETÉS fülön)

A tájékozató az ebédbefizetés rendjéről ITT olvasható.

iskolavezetés információi "Nyitott kapuk" negyedikeseknek - időpontváltozás 2019.10.01.

Felhívjuk a negyedikes tanulók szüleinek figyelmét arra, hogy a „nyitott kapuk” programunk időpontja változott.

A bemutatóórákkal egybekötött kisfelvételi tájékoztatónk 2019. november 28-án, csütörtökön 9 órakor fog kezdődni.

Békefi Gábor igazgató

egyéb Írországi kirándulás 2019.10.01.

Kedves Szülők!

Az idei angolos kirándulás célpontja: Írország.

Iskolánkban október 10-én, csütörtökön 18 órakor a Challenge utazási iroda képviselője szülői értekezletet tart az érdeklődő szülőknek.

Az utazás időpontja: 2020. május 11-16. Az úti cél Dublin környéke. Utazás: repülőgéppel, helyi busszal és közlekedéssel. Szállás: családoknál. A részvételi díjról és a részletes programokról az angol szakos tanároktól kaphatnak tájékoztatást.

Schwarckopf Ágnes tanárnő

versenyek : sport Nemzetközi birkózóversenyek 2019.09.30.

Zimonyi Barna 8/b osztályos tanuló a szeptember 14-én, Privigyben hét ország és szeptember 28-án, Győrben kilenc ország sportolóinak részvételével megrendezett nemzetközi szabadfogású birkózóversenyeken mindkét alkalommal a 3. helyen végzett.

versenyek : biológia Egészségbiológiai verseny országos döntő 2019.09.22.

Gratulálunk Karakó Kingának (12. a), Hatvani Dórának (12. b) és Kalkopulosz Eszternek (12. b), akik a lelki egészségről írt pályamunkájukkal bejutottak az Egészségbiológiai verseny országos döntőjébe.

iskolavezetés információi évfolyamdolgozat és projekt témák 2019.09.19.

Kiírásra kerültek a 2019-2020. tanévre az évfolyamdolgozati és a projekttémák.

versenyek : sport EYOF 2019.09.16.

Kőszegi Míra (12.a) a Bakuban megrendezett nyári európai ifjúsági olimpián (EYOF) futásban ezüstérmet szerzett.

versenyek : sport Nemzetközi judoverseny 2019.09.08.

Igaz Laura (9.a) második helyen végzett a Szegeden megrendezett U16 Euroliga nemzetközi judoversenyen.

iskolavezetés információi Álláshirdetés 2019.09.05.

Iskolánkba konyhai dolgozót keresünk fél állásba.

A részletekről Szilágyi Ildikónál (IGI) lehet érdeklődni a 60-20-5092872-es telefonszámon.