Kempelen Farkas Gimnázium (OM: 035257)

Tisztelt Szülők, Régi Diákok, Támogatók!

Kérjük ne felejtse el támogatni alapítványunkat adója 1 %-ával!

Az alapítvány adószáma: 18230941-1-43

Kiemelt híreink

versenyek : matematika Informatika OKTV, második forduló 2019.12.05.

Gratulálunk Kereszthury Péternek (11.a), aki kiváló első fordulós dolgozatával az informatika OKTV II. kategóriájában a verseny második fordulójába jutott.

 

 

Tanára Olejnik Árpád tanár úr


versenyek : magyar Magyar nyelv OKTV, 2. forduló 2019.12.05.

Gratulálunk Glávits Annának (11.a) és Svoboda Rékának (11.a)! Az első fordulóban megírt dolgozatuk alapján mindketten továbbjutottak az OKTV magyar nyelv második fordulójába.

Tanáraik: Felföldiné Székely Dóra tanárnő és Cselényi Péter tanár úr.


versenyek : angol Kerületi szépkiejtési verseny 2019.12.05.

A kerületi angol szépkiejtési versenyen Balogh Borbála (8.a) 1. helyezést, Rizmayer János (7.a) 2. helyezést ért el.

Felkészítő tanárok: Schwarckopf Ágnes, Sándorfi Gyöngyvér


versenyek : informatika E-hód verseny 2019.12.03.

Idén is több osztályunk vett rész az országos E-hód versenyen, ahol a diákok informatikai készségeiket tesztelhették egy online feladatsor kitöltésével. A megmérettetésen a következő szép eredmények születtek:

 

Benjámin kategória (5-6. évfolyam)

5. Bartók Dóra Zsófia

7. Bányai Luca Sára, Dévényi Márton Ákos, Godó Miklós, Szabó Hanna Barbara, Száva Hanga, Szőke Flóra, Zagyva-Székely Rozina (azonos pontszámmal)

 

Kadét kategória (7-8. évfolyam)

1. Földvári Benedek

2. Molnár Hunor, Aszódi Attila Benedek

5. Pick Leonárd Ádám, Dévényi Álmos Tamás, Kózel Barna Kristóf, Horváth Zsombor

7. Földi-Offenwagner Kornél, Somogyi Kincső, Tersztenyák Aliz, Szaniszló Blanka, Feinek Fruzsina Luca

9. Kovács-Tuba Kristóf

 

Junior kategória (9-10. évfolyam)

8.  Nagy Sólyom

9. Szabó Adél Anna

 

Gratulálunk a remek versenyzéshez!

Tanáraik: Horváth Eszter, Simonné Tatár Zita, Olejnik Árpád


gazdasági információk Ebédbefizetés - 2020. január 2019.12.03.

2019. DECEMBER 9-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

 

Befizetés: 2020. január 1 - 31. közötti időszakra (20 napra)

 

Pótbefizetés: DECEMBER 16-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

 

Normatív kedvezmény igénybevételéhez: 
Kérem az iskolai honlapról letölthető „NYILATKOZAT”-ot kitölteni .

 

(A gimnázium felsőbb évfolyamára járó tanulók esetén is kitöltendő. Testvérek esetén külön-külön lapot kérnék.)

 

étkezési típus

támogatás

2017.évi áron

20 napra

EBÉD

0%

428 Ft

8.560 Ft

50%

214 Ft

4.280 Ft

HÁROMSZORI

0%

624 Ft

12.480 Ft

50%

312 Ft

6.240 Ft

 

Téli szünet: 2020.01.02 - 2020.01.03.

 

Fizetési módok:

 

- készpénzzel (iskolában 730-13:30-ig; 16-18 óra között hétfőn a Városházán)

 

 - csoportos beszedési megbízással (inkasszó) - kitöltendő dokumentumoknyilatkozat és banki adatlap

 

 - WEB-es fizetéssel online*(lásd. budafokteteny.hu E-FIZETÉS fülön)

 

A tájékozató az ebédbefizetés rendjéről ITT olvasható.


iskolavezetés információi Jelentkezés a kisfelvételi írásbeli vizsgájára 2019.12.02.

Kedves Szülők!

 

2019. november 28-án nagy érdeklődés mellett lezajlott a negyedik osztályosok számára szervezett idei nyílt napunk.

 

 

Nagyon fontos, hogy az írásbeli felvételi vizsgára az Oktatási Hivatal honlapjáról letölthető "Tanulói jelentkezési lap" benyújtásával lehet jelentkezni.

 

A kitöltött nyomtatványt az iskola titkárságán lehet 2019. december 6-áig leadni.

 

 

Békefi Gábor

igazgató


versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Verseny 9-12. évfolyam 2019.12.02.

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi döntőjében diákjaink a következő szép eredményeket érték el:

 

9. évfolyam:

4. hely

Érsek Georgina

Németh Veronika

Ónodi Emese

Igaz Laura

felkészítő tanár: Miernik Beáta

 

10. évfolyam:

3. hely

Skrabák Boglárka

Kis Veronika

Benedek Zoltán

felkészítő tanárok: Felföldiné Székely Dóra, Miernik Beáta

 

Gratulálunk a diákoknak és tanáraiknak!


versenyek : sport Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokság 2019.12.01.

Szkalka Bíborka (6.b.) a november 30-án megrendezett Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokságon juvenilles korcsoportban nagyformációs ezüstérmet szerzett. 

Gratulálunk neki!


versenyek : angol Angol OKTV, első forduló 2019.11.29.

Az angol OKTV (I. kategória) első fordulójából a megadott ponthatár alapján a következő tanulók dolgozatait lehetett a versenybizottsághoz továbbítani: Böjthe Adél (11.a), Gajdos Levente (12.a), Glávits Anna (11.a), Kocsis Ákos (12.a), Kocsis Márk (12.a), Tóth Vivien (11.a).

Gratulálunk nekik!

 

Tanáraik: Mezei Fruzsina, Sándorfi Gyöngyvér, Tóthné Komáromi Csilla tanárnők.

 


versenyek : angol Angol OÁTV, első forduló 2019.11.29.

Az angol OÁTV első fordulójából az alábbi tanulók dolgozatait lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

 

7. évfolyam: Aszódi Attila, Kovács-Tuba Kristóf, Nádudvari Máté, Rizmayer János, Szalmay Luca, Uhlár Fanni.

 

Tanáruk: Schwarckopf Ágnes tanárnő

 

8. évfolyam: Balogh Ármin, Balogh Borbála, Császár Szabolcs, Polgár Eszter.

Tanáraik: Mezei Fruzsina, Sándorfi Gyöngyvér

 

Gratulálunk nekik!

 

 

 


versenyek : biológia Biológia OKTV II. kategória, első forduló 2019.11.27.

A biológia OKTV II. kategóriájában az első fordulóban megírt dolgozatok közül Hajer Andrea (12.a), Bebesi Ákos (12.b), Hatvani Dóra (12.b), Pokoly Panna (12.a) és Nyári Bíborka (12.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

 

Tanáruk: Juhász Gergely.


versenyek : biológia Biológia OKTV I. kategória, első forduló 2019.11.27.

A biológia OKTV I. kategóriájában az első fordulóban megírt dolgozatok közül Bartos Sára (11.a), Boldis Balázs (11.a) és Varga Ingrid (11.b) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

 

Tanáruk  Tóth Szilvia tanárnő.


versenyek : földrajz Földrajz OKTV, második forduló 2019.11.27.

Gratulálunk Várnai Balázsnak (11.a), aki az első fordulóban megírt dolgozata alapján továbbjutott a verseny 2. fordulójába.

Tanára Vaskor Gabriella tanárnő

 

 


iskolavezetés információi Nyílt nap negyedikeseknek 2019.11.27.

Kedves Szülők!

 

Sok szeretettel várjuk a negyedik osztályos diákokat és szüleiket az idei nyílt napunkra.

A bemutatóórákkal egybekötött program 2019. november 28-án, csütörtökön 9 órától 12 óráig tart.

 

A program:

·         9 órától 10 óráig: igazgatói tájékoztató, a nap szervezésével kapcsolatos teendők

·         10 órától 12 óráig: bemutató órák

 

Nagyon fontos, hogy az írásbeli felvételire való jelentkezés határideje 2019. december 6.

 

Békefi Gábor

igazgató

 


rendezvények : sport Ritmikus Gimnasztika 2019.11.26.

Balogh Dorka (8.b) a Ritmikus Gimnasztika Orszábos Bajnokságon együttes kéziszercsapat labda gyakorlattal első helyezést ért el. 

 


versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő 2019.11.25.

A Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntőjében 

 

A 6. osztályos csapat kilencedik helyezést ért el:

Dévényi Márton, Turi Barna Dávid, Varga Dániel, Uzonyi-Nagy Kolos

 

Tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona

 

A 8. osztályos csapat tizenegyedik helyezést ért el:

Szaniszló Blanka, Kovács Márton, Palotás Levente, Zimonyi Barna

 

Tanáruk: Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 

 


versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 2019.11.24.

Diákjaink sikeresen szerepeltek a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulójában.

A következő szép eredmények születtek:

 

5. évfolyam:

3. helyezett:

5.a

Mészáros Máté Ádám

Csatári Bence

Pintér Botond

Vajda Vilmos

Felkészítő tanár: Cselényi Péter

 

6. évfolyam:

2. helyezett:

6.a

Illés Csanád

Kovács Máté Tamás

Tóth Kolos Barnabás

Rédei Márk

Felkészítő tanár: Bakó Tünde

 

5. helyezett:

6.b

Gebora Zsófia

Szakáli Kata

Tóth Fanni

Saár Petra

Felkészítő tanár: Asboltné Czapári Beáta

 

 

7. évfolyam:

1. helyezett:

7.b

Vida Benedek

Szikora Zorán

Szántó Levente

Felkészítő tanár: Miernik Beáta

A csapat ezzel a teljesítményével az országos döntőbe jutott.

 

3. helyezett:

7.b

Feinek Fruzsina

Ludányi Zsófi

Németh Hanna

Sebestyén Sára

Felkészítő tanár: Miernik Beáta

 

4. helyezett:

7.a

Benedek-Fazakas Beatrix

Kardos Boróka

Barabás Kitti

Ludányi Orsolya

Felkészítő tanár: Asboltné Czapári Beáta

 

8. évfolyam:

1. helyezett:

8.a

Skrabák Virág

Polgár Eszter

Bende Barnabás

Siristye Léna

Felkészítő tanár: Szabóné Moncz Éva

A csapat ezzel a teljesítményével az országos döntőbe jutott.

 

2. helyezett:

8.a

Laczkó Laura

Atzél Ilona

Tóth Fruzsina

Börzsönyi Emma

Felkészítő tanár: Szabóné Moncz Éva

 

3. helyezett:

8.b

Somogyi Kincső

Berczik Dorottya

Papp Dorina

Oszlánszky Lili

Felkészítő tanár: Törökné Vermes Judit

 

 

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak!


versenyek : sport MTMSZ ŐSZI KUPA 2019 2019.11.21.

Az MTMSZ (Magyar Tánccsoportok Magyarországi Szövetsége) által rendezett 2019 Őszi kupán, Bardócz-Bánhidi Zsófia 5.b osztályos tanulónk tánccsoportjával (Passé Tánccsoport - Czene-Bánhidi Petra) két aranyéremmel zárta a versenynapot az alábbi kategóriákban:

1. Kortárs-modern kiscsapat gyerek kategória 1. helyezés

2. Kortárs-modern formáció gyerek kategória 1. helyezés

 

Gratulálunk!


versenyek : fizika Fizika OKTV, I. kategória 2019.11.21.

Gratulálunk Szász Benjaminnak (11.a) és Kereszthury Péternek (11.a), akiknek a dolgozatát a megadott ponthatár alapján a versenybizottsághoz lehetett továbbítani a fizika OKTV első fordulójából.

 

Tanáruk Dezamicsné Babich Gertrud tanárnő.


versenyek : angol Kerületi angol nyelvi verseny, emelt szint 2019.11.21.

A kerületi emelt szintű angol nyelvi versenyen Svoboda Anna (8.a) második, Atzél Ilona (8.a) harmadik helyezett lett.

Gratulálunk nekik!

Tanáraik: Sándorfi Gyöngyvér és Mezei Fruzsina tanárnők.


versenyek : magyar Magyar nyelv - OKTV 2019.11.20.

A magyar nyelv OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján Pozsgai Péter (11.b), Svoboda Réka (11.a) és Glávits Anna (11.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Gratulálunk nekik!

Tanáraik: Asboltné Czapári Beáta és Felföldiné Székely Dóra tanárnők és Cselényi Péter tanár úr.


versenyek : matematika Matematika OKTV II. kategória 2019.11.19.

A matematika OKTV II. kategória első fordulójából a megadott ponthatár alapján Szász Benjamin (11.a), Kereszthury Péter (11.a), Tátos Vencel (11.a), Csörgits Máté (12.a) és Tóth Gábor Tamás (11.a) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Gratulálunk a szép megoldásokhoz!

Tanáraik: Rakota Ilona és Csébits Anikó tanárnők.


versenyek : sport Éremzápor a kerületi úszó diákolimpián 2019.11.18.

Diákjaink sportsikerekben gazdag versenyzést produkáltak  a kerületi úszó diákolimpián, egyéniben és váltóban is sikerült a dobogóra állnunk.

 

A II. korcsoportban a lányoknál "A" kategóriában Pintér Noémi 50 m hátúszásban kerületi bajnok1. helyezést, 50 m mellúszásban 2. helyezést,

Udvarhelyi Zsófi "B" ktegóriában 50 m hátúszásban 2. helyezést ért el.

 

A többi korcsoportban csak "B" kategóriás versenyzők indulhattak (az úszás sportágban nem leigazoltak).

 

A III. korcsoportban a lányoknál Bardócz-Bánhidi Zsófi 100 m-es gyorsúszásban 6. , Sebestyén Sára 100 m-es mellúszásban az 5. helyen, a fiúknál Skrabák Balázs 100 m-es mellúszásban 6. , Szabó Albert  100 m-es   gyorsúzában 4. helyen végzett.

 

A IV.korcsoportban  a lányoknál Pálinkás Lili 100 m-en gyorsúszásban az 5. , Ludányi Zsófi 100 m-en mellúszásban a 3., a fiúknál Szabó Bálint 100 m-en gyorsúszásban 5., Székely Marcell 100 m-en gyorsúszásban 4., Vida Benedek 100 m mellúszásban 3. , gyorúszásban 2. helyen végzett.

 

A V-VI. korcsoportban lányoknál Molnár Klaudia 100 m-en gyorúszásban és hátúszásbn is kerületi bajnok; 1., Rátkai Viktória 100m-en mellúszásban kerületi bajnok; 1., Skrabák Bogi 100 m-en mellúszásban 2. helyezést ért el.

 

A 4x50 m-es gyorsváltó csapataink mindegyike dobogós helyen végzett:

 

A III. korcsoportos fiú váltónk 3. helyen végzett. A csapat tagjai: Kmetty Zalán, Skrabák Balázs, Szabó Albert, Szabó Vencel.

 

A III. korcsoportos lány váltónk 2. helyen végzett. A csapat tagjai: Bardócz- Bánhidi Zsófi, Sebestyén Sára, Takács Linda, Skrabák Bogi.

 


A IV. korcsoportos fiú csapatunk kerületi bajnok; 1. helyen végzett. A csapat tagjai:Lipkovics Ádám, Szabó Bálint, Székely Marcell, Vida Benedek.

 

Gratulálunk tanulóinknak és további sportsikereket kívánunk a budapesti fordulóban! 

 


versenyek : német OKTV - német nyelv I. kategória 2019.11.13.

A német nyelv OKTV első fordulójából a megadott ponthatár alapján Varga Ingrid (11.b) dolgozatát lehetett a versenybizottsághoz továbbítani.

Gratulálunk neki!

Tanára Szépvölgyiné Falvai Eszter tanárnő.


gazdasági információk Ebédbefizetés - 2019. december 2019.11.12.

2019. NOVEMBER 11-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

 

Befizetés: 2019. december 1 - 31. közötti időszakra (16 napra)

 

Pótbefizetés: NOVEMBER 18-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

 

Normatív kedvezmény igénybevételéhez: 
Kérem az iskolai honlapról letölthető „NYILATKOZAT”-ot kitölteni .

 

(A gimnázium felsőbb évfolyamára járó tanulók esetén is kitöltendő. Testvérek esetén külön-külön lapot kérnék.)

 

étkezési típus

támogatás

2017.évi áron

16 napra

EBÉD

0%

428 Ft

6.850 Ft

50%

214 Ft

3.425 Ft

HÁROMSZORI

0%

624 Ft

9.985 Ft

50%

312 Ft

4.990 Ft

 

Az „Ablak a világra” napján - 2019. december 7-én (szombaton) – iskolai étkezés lesz! /Egyénileg lemondható/

Szalagavató napja: 2019. december 14. (szombat) - NINCS ÉTKEZÉS

Téli szünet: 2019.12.21 - 2019.12.31.

 

 

Fizetési módok:

 

- készpénzzel (iskolában 730-13:30-ig; 16-18 óra között hétfőn a Városházán)

 

 - csoportos beszedési megbízással (inkasszó) - kitöltendő dokumentumoknyilatkozat és banki adatlap

 

 - WEB-es fizetéssel online*(lásd. budafokteteny.hu E-FIZETÉS fülön)

 

A tájékozató az ebédbefizetés rendjéről ITT olvasható.


versenyek : sport Ritmikus gimnasztika 2019.11.12.

Molnár Anna (6/b) a november 9-10-én megrendezett Ritmikus Sportgimnasztika Nemzetközi Versenyen korosztályában első helyen végzett csapatával.


versenyek : sport Birkózás 2019.11.11.

Zimonyi Barna (8/b) a hét végén megrendezett szabadfogású birkózó diàkolimpia országos döntőjén 3. helyen végzett. 

Gratulálunk!


versenyek : történelem Történelem OKTV, első forduló 2019.11.11.

A történelem OKTV első fordulójából Szász Benjamin (11.a) és Svoboda Réka (11.a) dolgozatát lehetett továbbítani a versenybizottsághoz a megadott ponthatár alapján.

Gratulálunk nekik!

 

Tanáraik: dr. Szász Erzsébet tanárnő és Cselényi Péter tanár úr.


versenyek : informatika Informatika OKTV ( II. kategória), első forduló 2019.11.11.

Az informatika II. OKTV (programozás) első fordulójából a következő tanulók dolgozatát lehetett a megadott ponthatár alapján a versenybizottsághoz továbbítani: 

Tátos Vencel (11.a),

Kereszthury Péter (11.a),

Szilczer Ármin (11.a),

Németh Ágoston (12.a),

Tóth Gábor (11.a).

 

Gratulálunk nekik!

 

Tanáraik: Olejnik Árpád és Békefi Gábor tanár urak.


iskolavezetés információi Kisfelvételivel kapcsolatos szülői tájékoztató 2019.11.07.

Elkészítettük a 2020/21-es tanévre szóló felvételi tájékoztatónkat, amely a honlapon  a"Felvételi" menüpont alatt olvasható.

A középfokú beiskolázással kapcsolatos teendőkről 2019. november 11-én 18 órától tartok szülői tájékoztatót.

Békefi Gábor igazgató


versenyek : földrajz Földrajz OKTV, első forduló 2019.11.07.

Gratulálunk Várnai Balázsnak (11.a), akinek a földrajz OKTV első fordulójában megírt dolgozatát a megadott ponthatár alapján a versenybizottsághoz továbbíthattuk.

 

Tanára Vaskor Gabriella tanárnő.


iskolavezetés információi Iskolai rangsorok 2019.10.22.

A HVG által megjelentetett Legjobb 100 középiskola rangsorában iskolánk az előkelő 21. helyen szerepel.

A rangsorolás a matematikából és szövegértésből íratott központi kompetenciaméréseken, az érettségi eredményeken (magyar, matematika, történelem, nyelvi érettségi) és a felvételi eredményeken alapul.

 

 

A napokban más rangsor - pl. Legjobb iskola.hu - is megjelent, ezen is az élmezőnyben vagyunk.

 

Szülőkkel és diákokkal együtt örülünk a szép, közös sikernek.

 

Békefi Gábor igazgató


versenyek : matematika Bolyai Matematika Csapatverseny 3-8.osztály 2019.10.20.

A Bolyai Matematika Csapatverseny területi fordulóján szép eredményeket értünk el.

 

A hatodikos és a nyolcadikos csapat a fordulót megnyerve az országos döntőbe jutott:

 

6.osztály: Dévényi Márton, Turi Barna Dávid, Varga Dániel, Uzonyi-Nagy Kolos (tanáraik : Nagy Emese, Rakota Ilona)

 

8. osztály: Szaniszló Blanka, Kovács Márton, Palotás Levente, Zimonyi Barna (tanáruk: Horváth Eszter)

 

A Dél-Budai körzetben további eredményeink:

 

5.osztály:

3. helyezés: Skrabák Balázs, Vajda Vilmos, Stahl Roy, Markovics Milán (tanáruk: Romhányi Katalin)

5. helyezés: Pintér Botond, Czuder Lehel, Juhász Gergely, Csatáry Bence(tanáruk: Romhányi Katalin)

 

6. osztály:

2. helyezés: Légrádi Marcell, Kemenczei Csanád, Godó Miklós, Györei Botond (tanáruk: Nagy Emese)

4. helyezés: Zagarics Zétény, Tóth Kolos Barnabás, Rédei Márk, Spéth Veronika (tanáruk: Tolnai Judit)

5. helyezés: Szőke Flóra, Szabó Hanna, Szücs Dóra, Szerencsi Ida (tanáruk: Tolnai Judit)

6. helyezés: Lévay Levente, Fazekas Péter, Kerekes Kázmér, Illés Csanád (tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona, Simonné Tatár Zita)

 

7.osztály:

3. helyezés: Feinek Fruzsina, Ludányi Zsófi, Németh Hanna, Sebestyén Sára (tanáruk: Nagy Emese, Rakota llona)

4. helyezés: Kovács-Tuba Kristóf, Nádudvari Máté, Rizmayer János, Horváth Zsombor (tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Csébics Anikó, Tolnai Judit)

 

8. osztály:

2. helyezés: Kapuvári Márton, Bednarik Bianka, Máté Léna, Földi-Offenwagner Kornél (tanáruk: Horváth Eszter)

6. helyezés: Oszlánszky Lili, Tersztenyák Alíz, Somogyi Kincső, Balla Boglárka (tanáruk: Horváth Eszter)

 

Gratulálunk!

 

 

 


egyéb Futafok eredmények 2019.10.17.

4.futam:

1. helyezett Pintér Noémi 5.b

9. helyezett Radnóti Hanga 5.b

 

5.futam 

7.helyezett Vajda Vilmos 5.a

 

6.futam

1. helyezett Kardos Boróka 7.a

2. helyezett Berczik Dávid 6.b

8. helyezett Sebestyén Sára 7.b

 

7.futam

2. helyezett Szikora Zorán 7.b

5. helyezett Feinek Fruzsina 7.b

 

8.futam

1. helyezett Kaposvári Márton 8.b

 

9.futam

1. helyezett Rátkai Viktória 9.a

 

VÁLTÓK (felső tagozat)

2. helyezett: Vágtázók (Sipos Gergő, Kerekes Kázmér, Pénzes Júlia, Szerencsi Ida)

4. helyezett: Tökéletes Tempó (Szabó Vencel, Vajda Vilmos, Pálinkás Lili, Bóta Szonja)

5. helyezett: Csodafutók (Szerémi Szilárd, Pintér Noémi, Harkai Boróka, Markovics Milán)

 

VÁLTÓK (gimnazisták)

 

1. helyezett: Kempi 2 (Kocsis Márk, Tóth Áron, Vári Diána, Berczik Dorottya)

2. helyezett: Kempi 1 (Kocsis Ákos,Győri Mikes, Glávits Anna, Rátkai Viktória)

 

Gratulálunk a versenyzőknek a szép eredményekért!


versenyek : biológia Egészségbiológiai verseny országos döntő 2019.10.15.

Karakó Kinga (12. a), Hatvani Dóra (12. b) és Kalkopulosz Eszter (12. b) igazán remekül szerepelt az Egészségbiológiai verseny országos döntőjében. Több fordulón keresztül mérték össze erejüket a legjobbként beválogatott 12 csapattal, végül az előkelő harmadik helyezést érték el. 

Felkészítő tanáruk Juhász Gergely tanár úr.

Szívből gratulálunk nekik a szép eredményhez!


iskolavezetés információi "Nyitott kapuk" negyedikeseknek - időpontváltozás 2019.10.01.

Felhívjuk a negyedikes tanulók szüleinek figyelmét arra, hogy a „nyitott kapuk” programunk időpontja változott.

 

A bemutatóórákkal egybekötött kisfelvételi tájékoztatónk 2019. november 28-án, csütörtökön 9 órakor fog kezdődni.

 

Békefi Gábor igazgató


versenyek : sport Nemzetközi birkózóversenyek 2019.09.30.

Zimonyi Barna 8/b osztályos tanuló a szeptember 14-én, Privigyben hét ország és szeptember 28-án, Győrben kilenc ország sportolóinak részvételével megrendezett nemzetközi szabadfogású birkózóversenyeken mindkét alkalommal a 3. helyen végzett.


iskolavezetés információi évfolyamdolgozat és projekt témák 2019.09.19.

Kiírásra kerültek a 2019-2020. tanévre az évfolyamdolgozati és a projekttémák.


iskolavezetés információi évfolyamdolgozat és projekt témák 2019.09.19.

Kiírásra kerültek a 2019-2020. tanévre az évfolyamdolgozati és a projekttémák.


iskolavezetés információi Álláshirdetés 2019.09.05.

Iskolánkba konyhai dolgozót keresünk fél állásba.

A részletekről Szilágyi Ildikónál (IGI) lehet érdeklődni a 60-20-5092872-es telefonszámon.

Békefi Gábor igazgató