Kempelen Farkas Gimnázium (OM: 035257)

Tisztelt Szülők, Régi Diákok, Támogatók!

Kérjük ne felejtse el támogatni alapítványunkat adója 1 %-ával!

Az alapítvány adószáma: 18230941-1-43

Kiemelt híreink

egyéb Európa bajnokság 2018.05.14.

Nagy Ábel (7.b) a hétvégén Horvátországban megrendezett Zagreb-i International Dance Open Európa Bajnokságon, Children szolo SHOW kategóriában az  1. helyen végzett.

versenyek : sport Gátfutás 2018.05.14.

Kőszegi Míra (10.a), Kulcsár Panka (11.a) és Molnár Janka (11.b) a Magyarországi Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokságon első helyezett lett!


versenyek : matematika Pangea matematikaverseny országos döntő 2018.05.14.

A Pangea matematikaverseny országos döntőjében Kereszthury Péter (9.a) 3.helyezett lett. Tanára: Rakota Ilona.

Gratulálunk a szép teljesítményért.


versenyek : sport Fudokan Karate Országos Bajnokság 2018.05.13.

Pudner Anna (7.a) kiskadett karate formagyakorlat (kata) versenyszámban stílus orszagos bajnok lett vasárnap (05.13.), ugyanitt csapatkatában bronzérmet szerzett. Gratulálunk neki!


egyéb Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2018.05.11.

Csala Bálint 11.b osztályos tanuló a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen 14. helyezést ért el.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Tanára Romhányi Katalin tanárnő.

 


versenyek Tudásbajnokság - eredmények 2018.05.11.

A Tudásbajnokság megyei döntőjében a következő eredmények születtek:

angol haladó:

Polgár Eszter     25. hely

matematika 6. évfolyam:

Rábai Gellért     2. hely

Skrabák Virág    4. hely

Spéth Gergely   6. hely

Bednarik Bianka               9. hely

Oszlánszky Lili Luca         12. hely

anyanyelv 5.:

Ludányi Zsófi     2. hely

anyanyelv 6.:

Somogyi Kincső 1.hely   (bejutott az országos döntőre)

Skrabák Virág    2.hely

Rábai Gellért     6. hely

Bokros Anna      10.hely

Siristye Léna      17. hely

anyanyelv 8.:

Skrabák Boglárka             1.hely  (bejutott az országos döntőre)

természetismeret 6.:

Farkas Botond Máté       5.hely

Laczkó Laura      11.hely

Oszlánszky Lili Luca         15.hely

irodalom 6.

Polgár Eszter     1. hely  (bejutott az országos döntőre)

Somogyi Kincső                3. hely

Oszlánszky Lili Luca         9.hely

 

Gratulálunk a szép sikerekhez!


versenyek : sport 5vös5km 2018.05.10.

Csörgits Máté (10.A) megnyerte korcsoportjában a május 8-án megrendezett 5vös5km futóversenyt.


versenyek Vonós verseny 2018.05.10.

A Nádasdy Kálmán Zeneiskolában megrendezett vonós versenyen Skrabák Boglárka (8.a), hegedű arany minősítést nyert.


versenyek : sport Fókaolimpia 2018.05.10.

A május 5-én megrendezésre került Fókaolimpia úszóversenyen:

Skrabák Virág (6.a) korosztályában 50 m mellúszásban 2., 50 m hátúszásban 3. és 4 x 50 m gyorsváltóban 3. helyezést ért el.

Skrabák Boglárka (8.a) korosztályában 3 aranyérmet szerzett: 100 m gyors egyéni, 100 m vegyes egyéni és 4x 100 m gyorsváltóban.

 


egyéb Tudásbajnokság megyei döntő 2018.05.10.

A Tudásbajnokság megyei döntőjében

Skrabák Virág (6.a) anyanyelv tárgyból 2., matematika tárgyból 4. helyezett lett,

Skrabák Boglárka (8.a) anyanyelv tárgyból 1., matematika tárgyból 2. helyezett lett.

Bogi ezzel az eredménnyel anyanyelv tárgyból a május 26-án Szegeden megrendezésre kerülő országos döntőbe jutott.

 

 

 


versenyek : sport Úszás 2018.05.10.

Vajda Laura (5a) tanuló sikeresen vett részt május 5-én a Tavaszi Fókaolimpián.

A 2006-os korosztályban 50m-es hátúszásban ezüstérmet, a 2004-2006-os korcsoport 4*50m-es gyorsváltójának tagjaként pedig még egy ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk!


versenyek : magyar Tudásbajnokság megyei döntő 2018.05.08.

Polgár Eszter (6.a) a Tudásbajnokság megyei döntőjén irodalom tantárgyból 1.helyezést ért el!!! Ezzel az újabb kimagasló eredménnyel Eszti a verseny országos döntőjébe jutott!

Gratulálunk és sok sikert kívánunk a továbbiakban!


gazdasági információk Ebédbefizetés - 2018. június 2018.05.07.

2018. MÁJUS 14-én (HÉTFŐN) 7:30-13:30 óráig

 

Befizetés: 2018. június 1 - 15. közötti időszakra (7 napra)

 

Pótbefizetés: MÁJUS 22-én (KEDDEN!) 7:30-13:30 óráig

 

Normatív kedvezmény igénybevételéhez: 
Kérem az iskolai honlapról letölthető „NYILATKOZAT”-ot kitölteni .

(A gimnázium felsőbb évfolyamára járó tanulók esetén is kitöltendő. Testvérek esetén külön-külön lapot kérnék.)

 

étkezési típus

támogatás

2017.évi áron

7 napra

EBÉD

0%

428 Ft

2.995 Ft

50%

214 Ft

1.500 Ft

HÁROMSZORI

0%

624 Ft

4.370 Ft

50%

312 Ft

2.185 Ft

 

Fizetési módok:

 

- készpénzzel (iskolában 730-13:30-ig; 16-18 óra között hétfőn a Városházán)

 

- csoportos beszedési megbízással (inkasszó)

 

- WEB-es fizetéssel online*(lásd. budafokteteny.hu E-FIZETÉS fülön)

 


versenyek : biológia Bendegúz Tudásbajnokság –Természetismeret 6. 2018.05.07.

Bendegúz Tudásbajnokság –Természetismeret 6.

 

A természetismeret verseny megyei döntőjében a 6.a osztályból Farkas Botond Máté 5., Laczkó Laura 11., a 6.b osztályból Oszlánszky Lili 15. lett.

Tanáraik: Vaskor Gabriella tanárnő és Bálint Martin tanár úr.


egyéb Karateverseny 2018.05.06.

Kisjenői nemzetközi karateversenyen Varga Dorottya Petra (6.b) kataban és kumitében is ezüst, Tersztenyák Balázs (10.b) kataban ezüst, kumiteben arany és Tersztenyák Aliz (6.b) kumiteben bronz érmet szerzett. Gratulálunk nekik!


versenyek : fizika Kerületi Fizika Csapatverseny, 7. évfolyamosok 2018.05.04.

A Kerületi Fizika Csapatversenyen a 7. évfolyamosok között a gimnáziumi kategóriában Gyarmati Fanni és Závodi Eszter (7.a) második, Szabó Adél és Ónodi Emese  (7.a) harmadik helyezés ért el. A versenyen a feladatokat a tanulók párban oldották meg.

 

Gratulálunk a  szép sikerhez!

Felkészítő tanáruk: Dezamicsné Babich Gertrud


versenyek : matematika Bonifert Domonkos matematikaverseny 2018.05.04.

A Bonifert Domonkos nemzetközi matematikaverseny országos döntőjében

 

Yu Lang Richárd (7.a) kiemelt első díjban részesült,

Dévényi Álmos (6.a) 2. díjat kapott, 

Feinek Fruzsina (5.b) és Szabó Bálint (5.b) 5. díjasok lettek.

Tanáraik: Nagy Emese és Rakota Ilona.

Gratulálunk!


versenyek : informatika Fővárosi alkalmazói informatika verseny döntő 2018.05.04.

Dudás Zsófia 7.b osztályos tanuló a FÁIAV Fővárosi Általános Iskolai Informatika Alkalmazói Verseny döntőjében 42 induló között (ők a kerületek legjobbjai) 5. helyezést ért el Prezentációkészítés kategóriában. Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

Felkészítő tanára: Sági Orsolya


versenyek : matematika Kalmár László Matematikaverseny 2018.05.02.

Páhán Anita 8.a osztályos tanuló a Kalmár László Matematikaverseny megyei fordulóján 7. helyezést ért el. Ezzel az eredménnyel bejutott az országos döntőbe.

Tanára: dr. Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 


egyéb Labdarúgó diákolimpia 2018.05.02.

A IV. korcsoportos körzeti labdarúgó diákolimpián a Kempelen Farkas Gimnázium 3. helyezést ért el.

 

A legjobb kapus Molnár Áron lett.

 

A csapat tagjai:

 

Szántó Balázs

Perlai Bálint

Dudás Levente

Gubicza Márton

Pongrácz Balázs

Czakó Botond

Fodor Szabolcs

Molnár Áron

Légrádi Kristóf

 


versenyek : sport Tánc 2018.05.02.

Berec Bettina 6.a osztályos tanuló a Ritmuscsapatok és a HIP-HOP UNITE Európa Bajnoksági Kvalifikációján egyéniben 19 induló közül a II. helyet szerezte meg, trióban 15 induló közül II. helyezést értek el és csoportban 9 induló közül elsők lettek.

Gratulálunk neki!


egyéb Judo aranyérem a nemzetközi mezőnyben 2018.05.01.

Közép-Kelet-Európa egyik legjelentősebb judo utánpótlásversenyén, a 25 ország sportolóit felvonultató Budapest Kupán a 13 éves judoka, Igaz Laura (7.a) U15-ös korosztályban aranyérmet szerzett. Gratulálunk az újabb jelentős sikerhez!


versenyek Klasszikus balett 2018.04.26.

Oszlánszky Lili 6. b osztályos tanuló, 2018. ápr. 21-én a XXVII. Országos Junior Táncfesztiválon Klasszikus Balett Kategóriában csapatával első helyet ért el. Eredményéhez szívből gratulálunk!


versenyek : történelem Múzsák Hollywoodban pályázat 2018.04.25.

A Szépművészeti Múzeum Antik Osztálya idén is megrendezte a középiskolásoknak szóló versenyét.

Iskolánk csapata a Múzsák Hollywoodban pályázaton a feladatlapok versenyében 3. helyezett lett.

A 8.a osztályból szerveződő csapat tagjai Jancsurák Marcell, Lengyel Balázs, Szász Benjamin és Tátos Vencel voltak.

Tanáruk Horváth Tamás tanár úr.

Gratulálunk nekik!


egyéb Rendkívüli irodalomóra 2018.04.24.

Iskolánk vendége volt Kiss Kálmán pedagógus, költő és irodalmár, aki rendkívüli irodalomóra keretén belül tartott előadást József Attiláról a 12-es diákok számára. Ezúton is köszönjük, hogy elfogadta a meghívásunkat.

 


versenyek : sport Birkózás 2018.04.24.

 

Zimonyi Barna (6.b) a hét végén megrendezett Szabadfogású Birkózó Országos Bajnokságon ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk az újabb sikerhez! 


versenyek : fizika Öveges József Országos Fizikaverseny 2018.04.24.

Páhán Anita (8.a) kiemelkedő teljesítményével az Öveges József Országos Fizikaverseny megyei fordulójában első helyezést ért el, és ezzel bejutott  a szintén jól szereplő Skrabák Boglárkával (8.a) együtt a verseny döntőjébe!

 

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, dr Horváth Eszternek! 


versenyek : fizika Kerületi Fizika Csapatverseny 8. évfolyam 2018.04.24.

A Kerületi Fizika Csapatversenyen a 8. évfolyamosok között a gimnáziumi kategóriában Aszódi Anna és Berczi Róza (8.b) első, Gombos Gergely és Sipos Zsombor (8.a) második, ill. Börzsönyi Réka és Németh Borbála (8.a) pedig 3. helyezés ért el. A versenyen a feladatokat a tanulók párban oldották meg.

 

Gratulálunk a  szép sikerhez!

Felkészítő tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrud és dr. Horváth Eszter

 


versenyek : sport Úszás 2018.04.23.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén Székesfehérváron a 12+ II.forduló úszóversenyen 1 bronzérmet szerzett egyéni számában.

 


egyéb Hír címe 2018.04.23.

Nagy Ábel (7.b) a hétvégén megrendezett MTMSZ Magyar Bajnokságon junior szóló kategóriában I. helyezett lett, valamint a junior formáció csapat tagjaként szintén az I. helyezett lett. Gratulálunk a szép eredményért. 


versenyek : angol Országos angol nyelvi verseny, döntő 2018.04.21.

Gratulálunk Kovács Vince 7.a osztályos tanulónak, aki a hetedikesek között az idei angol OÁTV fővárosi fordulóját megnyerte (!!!), és ezzel a szép eredményével bejutott az Országos angol nyelvi verseny  békéscsabai döntőjébe.

Tanára Schwarckopf Ágnes tanárnő.


versenyek Katasztrófavédelmi verseny 2018.04.21.
 

A 2017/18. évi katasztrófavédelmi ifjúsági verseny dél-budai fordulójában a középiskolások mezőnyében iskolánk csapata első lett.

 

A csapat tagjai: Lente Anna, Meizl Domonkos, Szalai Mirjam és Pataki Anna (10.a).

Felkészülésüket dr. Lenténé Győri Anikó segítette.

 

egyéb Sportgimnasztika 2018.04.20.

Papp Luca Anna 6. b  osztályos leigazolt versenyző a múlt heti Ritmikus Sportgimnasztika Diákolimpián III. osztályban összetettben 4. helyezett lett.

Karikagyakorlatával nyolcadik, ugyanakkor első helyezést ért el a labdagyakorlatával. Eredményeihez szívből gratulálunk!


versenyek : történelem Klauzál-verseny 2018.04.20.

A kerületi Klauzál-versenyen Kajári Lilian, Kis Veronika és Páhán Anita csapata (8.a) a negyedik helyezést érte el. Gratulálunk nekik!


versenyek : sport Diákolimpia, kézilabda, országos döntő 2018.04.19.

A hétvégén Balatonfüreden megrendezett Kézilabda Diákolmpia Országos Döntőjében iskolánk fiú csapata megszerezte a bajnoki címet.

 

A bajnok csapat összeállítása: Chrenkó Ferenc, Czakó Zsombor, Hajgató Ákos, Kiss-Puskár Milán, Kovács Gergely, Kővári Kristóf, Pál Viktor, Simon Bertalan, Slenker Balázs, Tárnok Márton, Török Zoltán, Zsidákovits Ferenc. Felkészítő tanár: Varga Lóránt.

Akik a csapatot a döntőn még segítették: Komlódi Balázs és a lelkes szurkolótábor.

 

Fantasztikusak voltak. A nagyon fegyelmezett, sportszerű, ám mégis kemény, határozott védekezés mögötti zseniális kapus teljesítmény alapozta meg a sikert. Marci méltán lett a torna legjobb kapusa!!! A Kempelen specialitását, a két beállós támadás ellenszerét pedig senki nem találta...
Varga Lóránt tanár úr, aki a legeredményesebb felkészítő tanár címet is elnyerte Balatonfüreden, legyőzhetetlen CSAPATot kovácsolt.

  

Gratulálunk! Szép volt fiúk!

 

 


versenyek : biológia Biológia OKTV II. kategória, országos döntő 2018.04.17.

 

Gratulálunk Benkó Csabának (12b.), aki a három fordulós biológia OKTV II. kategóriájában az országos döntőben 31. lett!!!

 

Tanára Juhász Gergely tanár úr.


versenyek Táncverseny 2018.04.16.

Tarr Norbert (11.b) és csapata, a hétvégén megrendezett Street Dance Cup Hip-Hop táncversenyen kategóriájukban 1. helyezést értek el. Gratulálunk!


versenyek : matematika Sziporka matematikaverseny országos döntő 2018.04.16.

A Sziporka matematikaverseny országos döntőjének eredményei:

 

5. osztály:

  2. hely: Schadl Dóra

  7. hely: Ludányi Zsófi

6. osztály:

  1. hely: Skrabák Virág, hibátlan dolgozattal

  3. hely: Dévényi Álmos

 10. hely: Polgár Eszter

 

Tanáraik: Nagy Emese, Rakota Ilona és Sági Orsolya

Gratulálunk!


versenyek Tánc 2018.04.15.

Tarr Csilla Tünde (7.a) a Berczik Sára Emlékversenyen, ifjúsági tánccsapatával 3. helyezést ért el!

Gratulálunk Nekik!


versenyek : földrajz Városismereti verseny 2018.04.13.

Csörgits Máté (10.a) a Budapesti (Lágymányosi nevezetességek) Városismereti Versenyen, a középiskolás kategóriában a nyolcadik helyezést érte el.


egyéb Karaktertánc 2018.04.13.

Mester Dorottya (5.a) 3. helyezést ér hétvégén a XVI. Országos Berczik Sára Emlékversenyen karaktertánc kategóriában, a Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola Napsugár tánccsoportjával.

Köszönjük a felkészítést Kovács-Bodó Zsuzsannának!


versenyek : sport Balett 2018.04.11.

Oszlánszky Lili 6. b osztályos tanuló múlt szombaton, a Berczik Sára Emlékversenyen, klasszikus balett kategóriában 1. helyezést ért el. Sikeréhez gratulálunk!


versenyek : sport Műkorcsolya 2018.04.11.

Mezei Réka 6. b osztályos tanuló a tavaszi versenyszezonban a következő eredményeket érte el:

  • a Valentin Cupán 2018 - Budapest Basic Novice A kategóriában 3. helyen,
  • a Jégvirág Kupa Nemzetközi Műkorcsolya Verseny - Miskolci rendezvényén Basic Novice A kategóriában 15. helyen,
  • a Műkorcsolya és Jégtánc Utánpótlás Országos Bajnokságán - Budapesten Basic Novice A kategóriában 9. helyen végzett.

Most áprilisban Réka jelentősen lépett előre:

a  Narcisa Cup - Jesenice /Szlovénia/ nemzetközi műkorcsolya versenyen 5. helyezést és a  13. Nemzetközi Avas Kupa - miskolci műkorcsolya versenyén 5. helyezést ért el.
 
Sikeres eredményeihez szívből gratulálunk!

egyéb Angliai tanulmányút 2018.04.11.

Örömmel adjuk hírül, hogy az angliai kirándulás sikerrel lezajlott, azt gondoljuk, hogy izgalmas, élménydús és építő volt a résztvevő 69 diák számára. Mind a SOL nyelviskolától, mind a befogadó családoktól rendkívül pozitív visszajelzéseket kaptunk, megelégedésünkre diákjaink kulturált viselkedésükkel, nyitottságukkal, nyelvtudásukkal igen jó benyomást tettek tanáraikra és a családokra, ezáltal is jó hírét vitték iskolánknak.

 


További képek
versenyek : sport Birkózás 2018.04.11.

 

A tallini versenyt követően a múlt hétvégén rendezett szabadfogású birkózó Budapest Bajnokságon Zimonyi Barna (6/B) első helyen végzett.

Gratulálunk neki!


versenyek : sport RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA országos döntő 2018.04.10.

Iskolánk röplabda csapata április 8-án Debrecenben megnyerte a 2017/2018-as tanévben rendezett Diákolimpiát a zárt leány VI. korcsoportban.

 

A csapat tagjai: Béla Zsófia, Bodnár Nikolett, Nagy Zsuzsanna, Nikitscher Petra, Nyisztor Virág, Pokoly Panna, Pokoly Petra, Szerdahelyi Dalma, Török Eszter, Varga Borbála.

Edzőjük: Haász Ferenc.

 

 

Gratulálunk!


versenyek : fizika Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntő 2018.04.09.

Kovács Domonkos (7.a), Páhán Anita (8.a) és Skrabák Boglárka (8.a) a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjén III. díjazott lett.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, Dezamicsné Babich Gertrudnak és dr. Horváth Eszternek!


versenyek : sport Úszás 2018.04.09.

Molnár Dóra (5.a) a hétvégén a Budapest Kupa úszóversenyen a II. fordulóban korcsoportjában egyéniben ezüstérmet szerzett.

Gratulálunk!


versenyek Rajzverseny 2018.04.05.
Dévényi Álmos Tamás (6.a)  a Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola "FEKETE-FEHÉR plusz EGY" képzőművészeti versenyén kiemelkedő munkájáért díjazott lett.
 

versenyek : sport Birkózás 2018.04.05.

 

Zimonyi Barna 6/b osztályos tanuló az ünnepi hétvégén Észtországban vett részt a több mint 30 nemzet 2100 sportolóját felvonultató "Tallin Open" Világkupán. Az első napon rendezett kötöttfogású versenyen 4., a másnapi szabadfogású viadalon 3. helyezést ért el.


versenyek : sport Úszás Diákolimpia, eredmények (kiegészítés) 2018.04.05.

A 2018-as Úszás Diákolimpián diákjaink az alábbi eredményeket érték el:

- Győri Mikes (8.a) - "A" kategória, 100 méteres mellúszás - 9. helyezés,

- Molnár Dóra (5.a) - "A" kategória, 100 méteres hátúszás - 8. helyezés,

- Molnár Klaudia (7.a) - "B" kategória, 100 méteres hátúszás - 10. helyezés.

 

 


versenyek : matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő 2018.04.05.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjében iskolánk diákjai kiemelkedően szerepeltek.

Rábai Gellért (6.a) a döntőben 27., Páhán Anita (8.a) 32. helyezett lett.

Tanáraik: Nagy Emese és dr. Horváth Eszter.

Gratulálunk a szép sikerekhez!


versenyek : német Német OKTV, országos döntő 2018.04.05.

Gubicza Míra az idei tanévben is kiemelkedő eredményt ért el a középiskolások legrangosabb versenyén, az OKTV-n.

A német OKTV (I. kategória) országos döntőjében a 15. helyet szerezte meg!!!!

Gratulálunk neki és tanárának, Lauthné Url Csilla tanárnőnek!

 

 


versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny és Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2018.04.04.

Gratulálunk Páhán Anita 8.a  osztályos tanulónak, aki az idei tanévben is remek eredményeket ért el korosztálya matematikaversenyein.

 

A Varga Tamás Matematikaverseny döntőjében III. helyezett lett, a Zrínyi Ilona Matematikaverseny döntőjében pedig a 32. helyen végzett.

 

Tanára dr. Horváth Eszter tanárnő.


versenyek Hír címe 2018.04.04.

Tarr Csilla Tünde (7.a) a Weiner Leó Zeneiskola növendékeként társaival, a 2018-as Weiner Kamarazenei Fesztiválon ezüst minősítést kapott! Gratulálunk!


versenyek : kémia Hevesy kémiaverseny, fővárosi forduló 2018.04.04.

A Hevesy kémiaverseny fővárosi fordulójában Yu Lang Richard (7.a) 12., Páhán Anita (8.a) 38. helyezett lett.

Tanáruk: Gajdosné Szabó Márta.

Gratulálunk nekik!


versenyek Úszás 2018.04.03.

Gratulálunk Szőke Viktória, 9.b osztályos tanulónak, aki a 2018-as Úszás Diákolimpia 100 méteres hátúszás számában országos 3. helyezést ért el!


versenyek : matematika Arany Dániel matematikaverseny, országos döntő 2018.03.26.

Gratulálunk Szász Benjáminnak és Kereszthury Péternek (9.a), mindketten az Arany Dániel matematikaverseny országos döntőjébe jutottak.

 

Felkészülésüket segítették Rakota Ilona és dr. Horváth Eszter tanárnők.


versenyek : magyar NyelvÉsz verseny 2018.03.26.

A NyelvÉsz verseny megyei döntőjében a következő szép eredményeket érték el iskolánk tanulói:

1. hely: Skrabák Virág (6.a), Skrabák Boglárka (8.a)
6. hely: Németh Borbála (8.a)
7. hely: Bokros Anna (6.b), Polgár Eszter (6.a)

Gratulálunk a gyerekeknek és tanáraiknak (Bakó Tünde, Felföldiné Székely Dóra, Szabóné Moncz Éva)! 


versenyek : matematika Náboj Nemzetközi Matematika Verseny 2018.03.26.

A Náboj Nemzetközi Matematika versenyen iskolánk tanulói bár először vettek részt, ragyogó eredménnyel végeztek.

 

A Senior (11-12. évfolyam) csapat Magyarországon 18. helyezett lett 40 csapat között, a nemzetközi mezőnyben 80. helyezést értek el 486 induló csapat között.

A csapat tagjai: Csala Bálint, Csala Péter, Kapitány Adrienn, Pál Viktor, Sohodóczki Sára.

Tanáraik: Romhányi Katalin, Csébics Anikó, Bakosné Novák Andrea.

 

A Junior (9-10. évfolyam) csapat Magyarországon 12. helyezett lett 40 csapat között, a nemzetközi mezőnyben 79. helyezést értek el 490 induló csapat között.

A csapat tagjai: Adámy Márton, Csörgits Máté, Németh Ágoston, Nyári Bíborka, Sasi Domonkos.

Tanáraik: Csébics Anikó, Dezamicsné Babich Gertrúd, Nagy Emese.

 

Gratulálunk!

 

 


egyéb Torna diákolimpia 2018.03.23.

Országos szertorna döntő (03.11.):

 

leány csapat 11. hely: Bacsa Liza, Pokoly Panna, Sándor Petra, Szabó Zita, Szabó-Salfay Zita, Szalai Maya,

 

fiú csapat 4. hely: Adámy Márton, Benkó Csaba, Cseh Norbert, Csörgits Máté, Gátmezei Kornél, Kocsis Ákos, Kocsis Márk.

 

Tanáruk Ács Győző tanár úr.


versenyek : matematika Sziporka matematikaverseny országos döntő 2018.03.22.

A Sziporka matematikaverseny országos döntőjébe jutottak:

 

5. osztály: Ludányi Zsófi, Schadl Dóra

6. osztály: Polgár Eszter, Skrabák Virág, Dévényi Álmos

8. osztály: Skrabák Boglárka

 

tanáraik: Rakota Ilona, Sági Orsolya és Nagy Emese

Gratulálunk!


versenyek : matematika Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny 2018.03.22.

A Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaverseny döntőjébe jutottak:

 

5.osztály: Ludányi Zsófi, Szabó Bálint, Nagy Ádám, Mensáros Dominuka, Sebestyén Sára, Feinek Fruzsina, Kovács Artúr

6.osztály: Dévényi Álmos, Polgár Eszter, Skrabák Virág

7.osztály: Yu Lang Richárd, Kovács Domonkos

8.osztály:Skrabák Boglárka

 

tanáraik:dr. Horváth Eszter, Rakota Ilona és Nagy Emese

Gratulálunk!


versenyek : angol Angol nyelvi verseny 2018.03.20.

Gratulálunk Jancsurák Marcellnek (9.a), aki az International FOX competition angol nyelvi versenyen a 368 induló versenyző közül a 21. helyen végzett!

Tanára Szabó Katalin tanárnő.

 


versenyek PTE Hyperión verseny 2018.03.18.

Glávits Anna 9. a osztályos tanuló

a pécsi klasszika-filológia kar által hirdetett kultúrtörténeti verseny döntőjének

"Blog az antik Rómában" kategóriájában,

mely a tárgyi tudás mellett  kreativitást és íráskészséget is megkövetel,

országos II.  helyezést ért el.

Tanára Felföldiné Székely Dóra tanárnő.

Gratulálunk a szép eredményhez! 


versenyek : fizika Jedlik Ányos Fizikaverseny Regionális Forduló 2018.03.16.

Kovács Domonkos (7.a), Páhán Anita (8.a) és Skrabák Boglárka (8.a) a regionális fordulóban megírt dolgozata alapján bejutott a Jedlik Ányos Fizikaverseny országos döntőjébe.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak, Dezamicsné Babich Gertrudnak és dr. Horváth Eszternek!


versenyek : sport Röplabda diákolimpiai bajnokság 2018.03.13.

Iskolánk röplabda csapata is indult a 2017/2018-as tanév Diákolimpiáján. A VI. korcsoport zárt leány rájátszásban az 1-6. helyért minden meccsüket megnyerték, így első helyen végeztek a budapesti fordulóban.

Ezzel a csapat kijutott az országos versenyre.

 

A csapat tagjai: Béla Zsófia, Bodnár Nikolett, Nagy Zsuzsanna, Nikitscher Petra, Nyisztor Virág, Pokoly Panna, Pokoly Petra, Szerdahelyi Dalma, Török Eszter, Varga Borbála.

Edzőjük: Haász Ferenc.

 

Gratulálunk!


versenyek : biológia Bolyai Természettudományi Csapatverseny, országos döntő 2018.03.13.

Gratulálunk a 6.a osztály "Azt hittük, matekverseny" csapatának, akik a Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjében 6. helyezettek lettek!!!

 

A csapat tagjai: Bende Barnabás, Dévényi Álmos, Polgár Eszter és Skrabák Virág.

 

Felkészítő tanáruk Bálint Martin tanár úr.


versenyek Zenei verseny 2018.03.12.

Szilágyi Emese (10.a) a Weiner Leó Zeneiskola versenyén kamara kategóriában első helyezést ért el.


versenyek : matematika Pangea matematikaverseny országos döntő 2018.03.12.

A Pangea verseny országos döntőjébe jutottak:

 

Yu Lang Richárd 7.a, tanára: Nagy Emese

Skrabák Boglárka 8.a, tanára: dr. Horváth Eszter

Kereszthury Péter 9.a, tanára: Rakota Ilona

Gratulálunk!


versenyek : sport Úszás 2018.03.12.

Molnár Dóra (5.a) osztályos tanuló a hétvégén Százhalombattán megrendezett Szalai János Emlék úszóversenyen a korcsoportjában 1 aranyérmet, 1 ezüstérmet , 3 bronzérmet szerzett egyéni számaiban,  váltóban pedig bronzérmes lett.


versenyek : angol Kerületi angol nyelvi verseny 2018.03.09.

Az 5-6. osztályosok angol nyelvi kerületi versenyén a következő eredmények születtek:

 

5. évfolyam (emelt szint):

1. helyezett Kovács -Tuba Kristóf

3. helyezett Kósa Fruzsina

5. helyezett Magyar Ábel

 

6. évfolyam (emelt szint):

3. helyezett Svoboda Anna

6. helyezett Atzél Ilona

 

Felkészítő tanáraik: Schwarckopf Ágnes, Mezei Fruzsina és Szabó Katalin tanárnők.

Gratulálunk a szép eredményekhez!


versenyek : sport Mű- és Toronyugró Országos Bajnokság 2018.03.08.

Sándor Petra (11.b) a hétvégén megrendezett felnőtt Mű- és Toronyugró Országos Bajnokságon 3 méteres szinkronugrás kategóriában a versenyszám győztese lett, a műugrás 1 méteres és 3 méteres mezőnyében a második helyen végzett.

Gratulálunk!


egyéb Zrínyi Ilona Matematikaverseny, országos döntő 2018.03.08.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjébe jutott:

 

Rábai Gellért            6.a

Yu Lang Richard       7.a

Páhán Anita             8.a

 

A területi fordulón díjazott tanulóink:

 

5. évfolyam:

Németh Hanna            10. helyezett

Sebestyén Sára           17. helyezett

 

6. évfolyam:

Rábai Gellért                 2. helyezett

Dévényi Álmos              5. helyezett

Szabó Erik                    9. helyezett

Tersztenyák Alíz           13. helyezett

Pick Leonard                16. helyezett

Palotás Levente            17. helyezett

 

7. évfolyam

Yu Lang Richard            1. helyezett

Légrády Kristóf             2. helyezett

Nagy Ábel                   12. helyezett

Nagy Sólyom               15. helyezett

Szabó Adél                  17. helyezett

 

8. évfolyam

Páhán Anita                    1. helyezett

Gombos Gergely              6. helyezett

Sziva Márton                   9. helyezett

Horváth Ákos                  10. helyezett

Skrabák Boglárka            16. helyezett

Sipos Zsombor                17. helyezett

Benedek Zoltán               19. helyezett

 

12. évfolyam

Pál Viktor                        3. helyezett

 

Csapateredmények:

 

6. évfolyam                    2. helyezett

7. évfolyam                    1. helyezett

8. évfolyam                    2. helyezett

12. évfolyam                  1. helyezett

 

Tanáraik: Csébics Anikó, Horváth Eszter, Nagy Emese, Rakota Ilona, Tolnai Judit 

 

Gratulálunk!

 


versenyek : biológia Biológia OKTV II., döntő 2018.03.08.

 

A biológia OKTV II. kategóriájában a 2. fordulóban 267 tanuló versenyzett. Az országos döntőbe közülük már csak 50 tanuló jutott tovább.

 

Gratulálunk Benkó Csabának (12b.), aki a biológia OKTV II. kategóriájában bejutott az országos döntőbe!

 

Tanára Juhász Gergely tanár úr.


versenyek Budapesti Sakk Diákolimpia 2018.03.07.

A Budapesti Sakk Diákolimpián iskolánk két csapattal indult.

III-IV. korcsoport: Juhász Janka (7.a), Kitanits Nádja (5.b), Ónodi Emese (7.a), Ónodi Tamás (5.a) - 11. helyezés

V-VI. korcsoport: Jancsurák Marcell (9.a), Lengyel Barnabás (9.a), Szász Benjamin (9.a), Tóth Bálint (9.a) - 7. helyezés


egyéb Kémia verseny 2018.03.06.

A múlt héten lezajlott kerületi Hevesy verseny is sikereket hozott iskolánknak.

 

A 7. évfolyamon 1. lett gimnáziumi kategóriában Yu Lang Richárd (7. a),

                        3. lett gimnáziumi kategóriában Nagy Sólyom (7. b).

A 8. évfolyamon 1. lett gimnáziumi kategóriában Skrabák Boglárka (8. a),

                        2. lett gimnáziumi kategóriában Páhán Anita (8. a).

 

Tanáruk Gajdosné Szabó Márta tanárnő. 


egyéb Fővárosi Ütőfesztivál 2018.03.05.

A III. Konrád Péter Fővárosi Ütőfesztiválon Béndek Simon 7.a osztályos tanuló arany díjat nyert. Budapest, 2018. március 3.


egyéb Angol és irodalom verseny 2018.03.03.

Polgár Eszter (6.a) a Tudásbajnokság Országos Tanulmányi Versenyen angol haladó és irodalom tantárgyból arany fokozatot szerzett.

Gratulálunk!

Tanárai: Szabóné Moncz Éva (irodalom) és Mezei Fruzsina(angol nyelv)


egyéb Öveges József Fizikaverseny 2018.03.02.

Az Öveges József Fizikaverseny 2. fordulójába jutott:

 

Aszódi Anna (8.b)

Benedek Zoltán  (8.a)

Berczi Róza (8.b)

Horváth Ákos (8.a)

Páhán Anita (8.a)

Sipos Zsombor (8.a)

Skrabák Boglárka (8.a)

 

Tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

      


versenyek : német A kerületi német szövegértési verseny 2018.03.01.

A kerületi német szövegértési versenyen az alábbi szép eredmények születtek.

6. évfolyam:

·         Somogyi Kincső 1. helyezett

·         Bokros Anna 2. helyezett

Tanáruk Sisak Andrásné tanárnő.

 

8. évfolyam:

·         Pál Flóra 2. helyezett

·         Bodor Sára 3. helyezett

Tanáraik: Bakó Tünde és Tolner-Pozsonyi Gabriella tanárnők.

 

10. évfolyam:

·         Zilahy Botond 1. helyezett

Tanára Lauthné Url Csilla tanárnő.

 

Gratulálunk nekik!


egyéb Hip-hop verseny 2018.02.28.

Nagy Ábel (7.b) február 24-én a Ritmus Csapatok Országos Táncversenyén  I. helyezett lett "Gyerek B szóló" kategóriában! Ezzel kvalifikálta magát a májusi zágrábi világbajnokságra. Gratulálunk.  


versenyek Országos fuvolaverseny 2018.02.28.

A IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny budapesti döntőjében Skrabák Virág (6.a) ezüst minősítést szerzett.


versenyek Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló 2018.02.26.

Remekül szerepeltek iskolánk diákjai a Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulóján. Az eredményhirdetés során kiderült, hogy a szoros versenyben a következő helyezéseket szereztük meg:

 

5. osztályos kategória

3. hely (díjazott csapat): Kis tudósok (Boros Noémi, Csuti Szilvia, Széll Anna)

5. hely (díjazott csapat): Természeti pattanások (Dudás Gergő Péter, Lévai Dávid, Vida Benedek, Vincze Keve)

6. hely (díjazott csapat): Hóbaglyok (Ludányi Zsófi, Sebestyén Sára, Szántó Levente, Szikora Zorán)

11. hely: Természetjárók (Ormos Mihály, Sike Zoltán, Szabó Bálint, Székely Marcell)

Felkészítő tanáruk: Szirtes Anilla

 

6. osztályos kategória

1. hely (díjazott csapat): Azt hittük, matekverseny (Bende Barnabás, Dévényi Álmos Tamás, Polgár Eszter, Skrabák Virág)

4. hely (díjazott csapat): Newton almái (Lipkovics Ádám, Pachmann Balázs, Pick Leonárd Ádám, Szabó Erik Zalán)

11. hely: Névtelenek (Markovics Mirjam, Oszlánszky Lili, Papp Luca, Somogyi Kincső)

14. hely: Mi és a Lőrincz (Farkas Botond Máté, Komáromi Bence, Szabó-Perényi Áron, Szél Benedek)

Felkészítő tanáraik: Bálint Martin és Vaskor Gabriella

 

7. osztályos gimnáziumi kategória

3. hely (díjazott csapat): Zolika (Érsek Georgina, Igaz Laura, Kaponits Julianna, Molnár Klaudia)

5. hely (díjazott csapat): Természetesek (Béndek Simon, Berczik Attila, Bimbó Balázs, Yu Lang Richard)

13. hely: Gázok (Berki Bánk, Ganyecz Gergely, Nagy Sólyom, Perlai Bálint)

17. hely: Kaktuszok (Gyarmati Fanni, Rátkai Viktória, Sztanek Szilvia, Závodi Eszter)

Felkészítő tanáraik: Dezamicsné Babich Gertrúd, Gajdosné Szabó Márta, Simonné Tatár Zita, Szirtes Anilla, Vaskor Gabriella

 

 

8. osztályos gimnáziumi kategória

2. hely (díjazott csapat): LeCSUKAtott csukák (Kis Veronika, Németh Borbála, Páhán Anita, Skrabák Boglárka)

5. hely (díjazott csapat): Tyúkos pite (Balog Eszter, Galaskó Petra, Kovács Lili, Vári Diána)

9. hely: Sorvasztók (Nyári Zaránd, Szalai Botond, Sziva Márton, Varga Levente)

11. hely: Nárcisz4444 (Balog Csenge, Börzsönyi Réka, Kajári Lilian, Vári Anna)

Felkészítő tanáraik: Gajdosné Szabó Márta, Dr. Horváth Eszter, Juhász Gergely

 

Gratulálunk az eredményesen szereplő diákoknak és felkészítő tanáraiknak.

Külön gratulálunk a hatodik osztályos Azt hittük, matekverseny (Bende Barnabás, Dévényi Álmos Tamás, Polgár Eszter, Skrabák Virág) csapatnak, akik bejutottak az országos döntőbe. Sok sikert kívánunk nekik!


versenyek : sport Budapesti sakk diákolimpia 2018.02.24.

A budapesti sakk csapat diákolimpián a "felsős fiú" kategóriában iskolánk csapata a 11. helyezést érte el.

A csapat tagjai: Juhász Janka (7.a), Kitanits Nádja (5.b), Ónodi Emese (7.a), Ónodi Tamás (5.a)


versenyek : magyar Vers-és prózamondó verseny 2018.02.23.

A kerületi vers-és prózamondó versenyen Nagy Ádám (próza) 5. b osztályos tanuló 3. helyzést ért el. Béndek Simon (vers) 7.a osztályos tanuló 3. helyzést ért el. Gratulálunk mindkét tanulónak! Tanáruk: Miernik Beáta


versenyek : fizika Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny 2018.02.22.

A Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny második fordulójába jutott Kereszthury Péter (9.a), Szász Benjámin (9.a), Tátos Vencel (9.a) és Nyári Bíborka (10.a).

Gratulálunk szép teljesítményükhöz!

Felkészítő tanáraik: Csébics Anikó és Dezamicsné Babich Gertrud


versenyek : kémia Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny 2018.02.20.

Gratulálunk Hájer Andreának (10.a), aki az Irinyi János országos középiskolai kémiaverseny második fordulójába jutott.

Tanára Bálint Martin tanár úr.


versenyek : német DSDII vizsgaeredmények 2018.02.19.

Megérkeztek a 12.b osztály DSDII eredményei, amelyek idén is kiválóak lettek.

Az írásbeli és szóbeli vizsgák összesített eredményei alapján 9 tanuló C1-es, 5 tanuló B2-es nyelvvizsgát szerzett.

 

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak, Lauthné Url Csilla és Silke Zimmermann tanárnőknek.


versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny, országos döntő 2018.02.19.

A Varga Tamás Matematikaverseny országos döntőjébe bejutott iskolánk három tanulója.

7. évfolyam:  Dudás Zsófia, Légrádi Kristóf 

8. évfolyam: Páhán Anita

Tanáraik: Horváth Eszter és Tolnai Judit.

 

Gratulálunk!

 


iskolavezetés információi Alapítványi bál 2018.02.16.

2018. február 9-én tartottuk hagyományos alapítványi bálunkat.

A műsorról készített felvétel itt tekinthető meg. Köszönjük Aszódi Attillának.

 

Békefi Gábor


versenyek : német Német OKTV, országos döntő 2018.02.13.

Gratulálunk Gubicza Mírának (12.b), aki a német OKTV második fordulójából a verseny országos döntőjébe jutott!!!

Tanára Lauthné Url Csilla tanárnő.

 


versenyek : magyar Magyar Nyelvészeti Diákolimpia 2018.01.25.

Gratulálunk Gubicza Mírának (12. B), aki a Magyar Nyelvészeti Diákolimpia 2017/2018. évi internetes fordulóin nyújtott teljesítménye alapján bejutott a magyarországi elődöntőbe!

Tanára: Asboltné Czapári Beáta


versenyek : sport Kézilabda diákolimpiai bajnokság 2018.01.25.
  Lezárult a 2017/2018-as tanév V-VI. korcsoportos amatőr fiú kézilabda diákolimpiai bajnokság alapszakasza, melyben iskolánk csapata nagyszerűen szerepelt, így bejutottunk a rájátszás felső házába! Gratulálunk a fiúknak!
     Eredmények:
Fasori Evangélikus Gimn. - Kempelen  19:16
Kempelen - Pogány                               29:12
Kempelen - Eötvös                                16:11
Szent István Gimn.- Kempelen              12:14
Kempelen - Madách                               20:18
Kempelen - Verebély                              55:5
 
Tanáruk Varga Lóránt tanár úr.

versenyek : sport Budapesti Úszó Diákolimpia 2018.01.24.

2018. január 20-án rendezték a BVSC Sportuszodában a Budapesti Úszó Diákolimpiát, amelyen iskolánkat többen is sikerrel képviselték. Az eredményekhez gratulálunk az indulóknak!

 

III. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás: Molnár Dóra (5.a) - 5. helyezés

- 100 méteres hátúszás: Molnár Dóra (5.a) - 1. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó: Farkas Júlia (6.b), Pálinkás Lili (6.a), Skrabák Virág (6.a), Tóth Fruzsina (6.a) - 2. helyezés

 

IV. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás: Győri Mikes (8.a) - 4. helyezés, Molnár Klaudia (7.a) - 10. helyezés, Skrabák Boglárka (8.a) - 11. helyezés

- 100 méteres mellúszás: Győri Mikes (8.a) - 3. helyezés, Skrabák Boglárka (8.a) - 10. helyezés, Rátkai Viktória (7.a) - 12. helyezés

- 100 méteres hátúszás: Molnár Klaudia (7.a) - 3. helyezés

- 4x50 méteres gyorsváltó: Molnár Klaudia (7.a), Pénzes Vanda (8.a), Rátkai Viktória (7.a), Skrabák Boglárka (8.a) - 3. helyezés

 

V-VI. korcsoport

- 100 méteres gyorsúszás: Hatvani Dóra (10.b) - 12. helyezés

- 100 méteres mellúszás: Hatvani Dóra (10.b) - 12. helyezés

- 100 méteres hátúszás: Szőke Viktória (9.b) - 1. helyezés

- 100 méteres hátúszás: Heinz Tünde (10.b) - 13. helyezés

 


egyéb Bolyai Matematika Csapatverseny 2018.01.20.

A 9-12. évfolyamosok számára rendezett Bolyai Matematika Csapatverseny budai körzeti fordulójának eredményei:

 

9. évfolyam

 

4. hely: Jancsurák Marcell, Szász Benjámin, Tasnádi-Tulogbi Zsófia, Tátos Vencel

 

Tanáraik: Nagy Emese és Rakota Ilona

 

10.. évfolyam

 

3. hely: Csörgits Máté, Gajdos Levente, Ilyés Botond

 

Tanáruk: Csébics Anikó

 

11. évfolyam

 

2. hely: Bakos Dorottya, Kulcsár Panka, Nguyen Nancy, Plachi Dóra

4. hely: Csala Bálint, Tárnok Márton, Varga Borbála, Varga Hanga

 

Tanáruk: Romhányi Katalin

  

Gratulálunk!


versenyek Vers- és prózamondó verseny 2018.01.16.

Január 15-én lezajlott az iskolai vers- és prózamondó verseny.

Eredmények: 

5.- 6. évfolyam - vers:

I. Polgár Eszter

II. Nádudvari Máté

III. Szalmay Luca, Varga Dorottya

5.-6. évfolyam - próza

I. Nagy Ádám

II. Rizmayer János László

III. Kapuvári Márton, Lipkovics Ádám

7.- 8. évfolyam - vers:

I. Béndek Simon

II. Németh Veronika

III. Juhász Janka

Gratulálunk!

 


versenyek : informatika Dusza Árpád Programozó Emlékverseny 2017 2018.01.15.

Két kilencedikes csapatunk is indult a Dusza Árpád Emlékverseny hagyományos programozás kategóriájában. A regionális fordulóban a 9-10. korosztályban a Tóth Bálint, Szilczer Ármin, Jancsurák Marcell (9.a) összeállítású csapat a 8. helyen végzett, míg a Kereszthury Péter, Tátos Vencel, Tóth Gábor (9.a) hármas a 13-14. helyet szerezte meg.

 

Szereplésükhöz gratulálunk!


versenyek : matematika Varga Tamás Matematikaverseny 2018.01.03.

A Varga Tamás Matematikaverseny 2. fordulójába jutott:

 

7.évfolyam

Ányos Eszter

Dudás Zsófia

Légrádi Kristóf

Nagy Sólyom

 

tanáruk: Tolnai Judit

 

8. évfolyam

Gombos Gergely

Harkai Bíborka

Páhán Anita

Sipos Zsombor

Skrabák Boglárka

 

tanáraik: Bakosné Novák Andrea, Horváth Eszter

 

Gratulálunk!

 


versenyek : biológia Biológia OKTV 2018.01.03.

Gratulálunk Marczell Rékának (11.b) és Benkó Csabának (12b.), mindketten a biológia OKTV verseny második fordulójába jutottak!

Tanára Juhász Gergely tanár úr.

 

 


versenyek : matematika Matematika OKTV 2017.12.15.

Gratulálunk Csala Bálintnak (11.b) és Pál Viktornak (12.b), mindkettőjük bejutott a matematika OKTV második fordulójába!

 

Tanáraik: Romhányi Katalin, Csébics Anikó és Bakosné Novák Andrea tanárnők.

 

Gratulálunk a kiváló eredményhez!


versenyek : magyar Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntő 2017.12.11.

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjében iskolánk két csapata is kimagasló eredményt ért el.

Az 5.b. osztály csapata (Zagarics Lili, Feinek Fruzsina, Sebestyén Sára, Ludányi Zsófia)  a 14. helyet szerezte meg.

A 8.a osztály csapata (Kis Veronika, Németh Borbála, Páhán Anita, Skrabák Boglárka) pedig az előkelő 1. helyen végzett. Ők így már háromszoros országos bajnokok.

 

Felkészítő tanáraik: Bakó Tünde és Miernik Beáta

 

Gratulálunk a fantasztikus eredményekhez.

 


versenyek : informatika E-hód verseny eredményei 2017.11.21.

A november 13-17-e között megrendezett E-hód nemzetközi informatikai és számítógép-készség verseny magyarországi fordulójában 164 iskola és több mint 21 ezer diák indul öt korcsoportban. Iskolánk 6. és 12. évfolyamos diákjai vettek részt a versenyben, a következő eredményekkel:

 

Benjamin kategória (5-6. osztály), 5703 induló:

1. Szabó Erik Zalán, 6.a

4. Börzsönyi Emma, 6.a

5. Balogh Borbála, 6.a

 

7. Atzél Ilona Eszter, 6.a

7. Kozári Enikő, 6.a

7. Molnár Hunor, 6.a

7. Paréj Márk, 6.b

7. Zimonyi Barna, 6.b

9. Horváth Kinga, 6.b

9. Kózel Barna Kristóf, 6.a

 

Senior kategória (11-12. osztály), 2027 versenyző:

4. Varga Bonifác Péter, 12.a

8. Török Eszter, 12.a

8. Zsidákovits Ferenc, 12.b

10. Kapitány Angéla, 12.b

 

10. Odegnál Bettina Fanni, 12.a

 

 

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!


iskolavezetés információi A magyar gyerekvédelmi rendszer működése az online környezetben 2017.09.27.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma Szociálpolitikáért Felelős Helyettes Államtitkársága elkészítette A magyar gyerekvédelmi rendszer működése az online környezetben történő gyermekveszélyeztetés tükrében című tájékoztató anyagot.

A tájékoztató elérhető itt:

http://hirek.nkp.hu/cikk/a-magyar-gyermekvedelmi-rendszer-mukodese-az-online-kornyezetben-torteno-gyermekveszelyeztetes-tukreben


iskolavezetés információi Évfolyamdolgozatok és projektek témái 2017.09.21.

A 9. évfolyamosok az évfolyamdolgozati témákat itt olvashatják el.

A 11. évfolyamosok a projekttémákat itt olvashatják el.

 

Segédlet az évfolyamdolgoztok elkészítéséhez Juhász Gergely tanár úr tollából.

 

Békefi Gábor

igazgató